Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın KardelenMasalıM ve arkadaşlar...

ellerine sağlık, işler bitmiş...spiral olayı hakkında bir şey diyemiyeceğim ama aman ihmal etme...vücutta yabancı bir madde, ne olur ne olmaz...hastaneye gitsen iyi edersin canım...

Ablacim günaydin demeyi unutmusum vallahi.Herkese günaydinn.

gunaydinop0.jpg

Sevgiye sevgi katmak için yola çıkanlara günaydın.

Dünyaya ışık veren renklendiren güneşe günaydın.

Uyuyanlara çalışanlara koşanlara emekleyenlere günaydın.

Gülenlere ağlayanlara somurtanlara günaydın.

Sevgililere düşmanlara kin besleyenlere günaydın.

Gönlü güzellere yüreği kocamanlara günaydın.

Dağa taşa kurda kuşa günaydın.

Emekçiye, alınterini katık yapanlara günaydın.

Şairlere bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.

Sevenlere sevilenlere ayrılanlara terkedenlere günaydın.

Günaydın yokolmuşluğum,günaydın sahte varoluşlar.

Günaydın güzel insanlar,günaydın aydınlıktaki karanlıklar.

Günaydın güzellikler,günaydın sahtelikler.

Gönlü sevgi dolu dostlara günaydın.

Dostluğu dost gibi bilenlere günaydın.

Günaydın güzelliği sevgi ile yoğuran insanlar.

kızlarrrr merhaba ben geldimmmmm kaydirigubbakcemile2 nasılsınız bakalım? sitede problem vardı hepinizi çok merak ettim. loveli yazmış sağolsun yoksa çok arardım bizim günü kaydirigubbakcemile3 bende perşembe cuma yoktum işlerim vardı. izin aldım şirketten. bugün öğlen geldim. çok özledim sizi yaaa a.s.

canlarım nasılsınız ben iyiyim heyecan var biraz 5 gün sonra adet günüm inşallah olmam hamileyimdir kardelenim spiral hakkında bir bilgim yok ya dikkat et kendine yarın giremeyebilirim yarın yarım gün uygulaması var 3 ders yapacağız 9.30da derse girceceğiz ama arada size bakacağım sizi çok özledim ya sorma whitedaisycim ben de çok aradım sonunda buldum sizi kaybetmek istemediğimden yazdım

kızlar ya avantarımı sildim başka eklemeye çalışıyorum ama yapamadım ya freyza cici kız senin kızın mı allah bağışlasın

Ay sunlara bak ya daha ev sahibi eve gelmeden bunlar oturmus bilemkaydirigubbakcemile3
Hepinize günaydin.Siz söyle burun koltukda dinlenin bende cayi koyup geliyorum.

Hanimlar soframizi yavas yavas kuralim.Hadi biriniz bana yardim etsin.Yok öyle yiyip oturmak aaaaa:eek:klava:
(Bu arada resimleri bloglardan aliyorum Haberiniz olsunyerimseniben)
esmasofra.jpg

günaydııınn.. geldiiimm..

nasılsınız arkadaşlar, gün baya erken başlamış... FREZYA gün K ardelenMasalınd bağırmasından belli değilmi neredesin,z diye...a.s

X