Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüşüm merhaba mafoldumben
Çok kötüyüm çok. Dün erkek tarafına bohçamızı götürdük çok güzeldi herşey ama ben bir kaza geçirdim.. Düştüm hemde çok kötü mafoldumben Her yerim acıyor, kollarım, kalçalarım yeşillendi ohaoldumsmile Ay oturamıyorum bir görsen :gitme:
Nazar deydi sanırım. Bohça götürmeye gittiğimizde tüm ahali gözlerini dikmiş beni süzüyorlardıakannehir
Gerçi daha beteride olabilirdi buna şükür...
Eee günnüşüm kaldı 4,5 ay evlenmeye...
Su gibi akıp geçiyor zaman...
Keşke ağır ağır geçse zaman. O kadar eksik, o kadar yapmamız gereken şey var ki nasıl yetiştireceğiz bilmiyorum. Çok zormuş vallahi...
Evimiz boşaltılıyor günnük artık önümüzdeki ay tadilata başlanacak. Kaynanam ve kayınbabam nasıl istersen zevkine göre döşeyeceğiz diyor... Bakalım şimdilik herşey yolunda. Tek bir pürüz bile yok...
Bundan sonra da böyle olur umarım...
Günnüş zam ayı da geldi. Artık patron bu sefer birşeyler yapar herhalde değil mi?

aahh be günlük ben ne zamn ewenicem..aşkımsız olamıyorumartık..nişanlandıktan beri iiice bağlandım ona ahh herşiim herşiim :) az da değil daha ccok war :KK43:

günnükk burası çok soğuukkkk :sinifsinif: bıııııırrrrrrrrrrrrrrr
bugünden başlayarak cumaya kadar sıcaklık daha da düşecek işin kötüsü akannehir
2 tane külotlu çorap giydim, ayağımda çizmelerim var
ama hala parmaklarım çok üşüyor, gerçi çoraplarım çok kalın değil ama olsun :umursamaz:
bugün giydim yine camel boğazlı kazağımı, bir dinginlik var üzerimde
eskiden kahve camel tonlarını çok severdim
ama şimdi o tonlar giyince kendimi çok durgun hissediyorum
sanırım renkler etkiliyor benii kafamçokkarıştı

başkada anlatçak bişi yokk günnük yaaa, ne anlatam şimdi sana
hee aklıma geldii
lady, burcu, özlem bide kar buluşmuşlar, fal bakmışlarr
demin fotolarını gördümm, çok kıskandımm
kıskançlıktankıvranansmile

hade ben giderrr opuyorumnanaktan

kaygılı mutluyum çünkü hamileyim günlük, boş gebelik nedeniyle olmak zorunda kaldığım kürtajdan 4 ay sonra... bu sefer mutluluktan daha baskın kaygılar... ALLAH hepimiz için hayırlısını nasip etsin, bana ve isteyen herkese sağlıklı hamilelikler ve sükunet nasip etsin... ağlamamalı ve korkmamalıyım:gitme:

ay günlükkkkk bu sabah ne oldu biliyormusun otobüse bindim söföre parayi uzatim tek kisi lütfen ay adam bana döndü tüm biletmi diye sordubayanssulusmile gercekten o kadar kücükmü gösteriyorum benbilmiyorumkismile bide yaslaniyorum diye üzülüyordum demekki hala cok genc görünüyorumki adam bana sordu bayanssulusmile neyse fazla havaya girdim

valla günlük bizim ailede entrikalar bitmezki hangisini anlatayim
ayol ne zaman gizli bir is yapmaya kalksak sagir sultan bile ögreniyor:umursamaz:ayol bu dedikodular ne cabik yayiliyor anlamis degilim dün gece annem ablam ben sinirden gülme krizlerine girdik gece yarilarina kadar ay isin garibi kim söyledi diyoruz ´didinin didisi oda kim ya tanimaz etmeyiz güldük aglanacak halimize
biz insanlar neden bu kadar merakliyiz baskalarinin evinin icinde olanlardan banane
neyse gelelim askitomla bana bu aralar onu cok kiriyorum farkindayim ama istemeden oluyor valla günlük ne yapim psikolojim hic iyi degil durduk yere psikopata bagliyom olayi iyimi sonrada üzülüyorum oturup agliyorum bi güzel neyse sonra görüsürüz

nbr pembişim...nasılsın...
beni sorarsan süperim..
dışarda yağmur yağıyor içim kıpır kıpır....
soyunup gezesim varopuyorumnanaktan
galiba aşık oluyorum günlük....
bir de iyi bir iş bulabilsem
ama korkuyorum da bir yandan..
iki keskin duyguyu aynı anda yaşamak ne zor günlük...mafoldumben
off hayırlısını dile benim için olar mı:bbo:
dün de ladyciğimin misafirperverliği ve dostluğu sayesinde çok mutlu oldum...
kar'cım,kankim ve lady34..
öyle sıcak samimi bir ortamdıki..
ladymin kapıdaki sıcacık sarılışını hiç unutamıyorum pembiş..
allahım ne olur aşkım,dostluğum daim olsun:asigim:
beni onlardan hiç ayırma:asigim::asigim:
al bu şarkı da benden sana gelsin....
Aşk yeniden
Akdenizin tuzu gibi
Aşk yeniden
Rüzgarlı bir akşam vakti
Aşk yeniden
Karanlıkta bir gül açarken

Aşk yeniden
Ürperen sahiller gibi
Aşk yeniden
Kumsalların deliliği
Aşk yeniden
Bir masal gibi gülümserken

Gözlerim doluyor
Aşkımın şiddetinden
Ağlamak istiyorum
Yıldızlar tutuşurken
Gecelerin şehvetinden
Kendimden taşıyorum

Aşk yeniden
Bitti artık bu son derken
Aşk yeniden
Aynı sularda yüzerken
Aşk yeniden
Rüya gibi bir yaz geçerken

Gözlerim doluyor
Aşkımın şiddetinden
Ağlamak istiyorum
Yıldızlar tutuşurken
Gecelerin şehvetinden
Kendimden taşıyorum

Aşk yeniden
Unutulmuş yemin gibi
Aşk yeniden
Hem tanıdık hem yepyeni
Aşk yeniden
Kendini yarattı kendinden:asigim::asigim:

Son düzenleme:
çok ii deilim be günlük böle ağlarcasına hüzünlü şarkılar dinlemek istiorum...
kime güvenecegimi bilmiorum..
kimle ne konuşmam gerektiğini bilmiorum..
ama ben her geçen dakka hayatın bana yanlış yaptıgını görüorum..
sevinemiorum şöleee içesine..
rahat nefes alamıorum..
içime batıyor bişiler...
hep kötü haberler duymak mahvedio beni..
ozamn herşeyimi yitiriorum...
içimde feryatlar figanlar kopuo ama ben gıgıkımı bile çıkaramıorum..
neden mutluluğum için..
peki söle bakalım sence ben mutlumuyum???

selam günlüğüm :çok üzgünüm:
hiç ama hiç iyi değilim. Gördüğüm şeyler karşısında şok olmuş vaziyetteyimmafoldumben sadece ağlamak istiyorum
Allah ' ım bana niye bunu yaşatıyorsun senağlama senağlama senağlama

Haftalardır bir uyku düzenim bile yok. Şu saatlerde hep uyuyodum mesela kaç haftadır. Geceleriyse ayaktayım hep... Bir kediden bile az yiyorum. Bi bugün dışardan bişiler aldım da doğru düzgün doydum. Gerçi onu öğlen yedim mesela şimdi geceye kadar aç kalabilirim öyle midem küçüldü yani. 3 kilo verdim. (Geçen sene o kadar stepti aeobikti diyetti bu kadar zayıflamamıştım ha:))) ) 56 kiloyum, sağlığım konusunda endişelensem de eyvahedigeldismile kilomdan mutluyum:ecrin_bebek:

Okul bitmek üzere. Önce Samsun'a gidiyorum, arkadaşımın yanına. Ordan kendi evime geçicem. Bir değişikliğe ihtiyacım vardı zaten. Kansız, güçsüz kaldım. Başım falan dönüyo bazen kalkarken. Neyse, annem haftaya bakar bana nasılsa:))) Ama orda da sıkılıyorum günlük... Bi yerden sonra ora da sıkıyo. ınsan özgürlüğe alışınca anne baba yanında daralıyo. Gerçi hiç baskıcı bi ailem yok ama olsun.

Öyle işte, her şeyden uzaklaştım, kabuğuma çekildim, kafamı dinliyorum bu ara. boshayallersmile

PS: Her şey ama her şey yoluna girecek. Ama önce güç toplamam lazım...

Son düzenleme:
Günnüş ben geldimm
Daha dün sevgilimle görüştük herşeyi konuştuk hallettik derken dün gece yine aramız bozuldu.mafoldumben
Yok günnüş olmayacak çok yoruldum ben.Dün gece hiç uyumadım.Ruh gibiyim.Onada söyledim bu sefer kesin bitti geri dönüşü olmayacak.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Çok üzülsemde ağlasamda sızlansamda kararımdan dönmeyecem mafoldumben
İçim acıyo yaa yoruldum tükendim 4 yıldırsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Selam günlükcüm.
Bugün uğrayamadım sana. Öğleden sonra evde değildim çünkü.
Günümüz var ya bizim 15 günde bir olan. Heh işte oraya gittim.
Güzel geçti, bir kalabalık, bir sohbet. Seviyorum ben bu kadınları be zemuszemus
Maaşallah diyeyim :nazar:
Neyse öğleden sonra evde olmayacağım için yemeğimi de sabahtan yaptım ooh iyi oldu.
Eve gelince bir de onula uğraşmadım.
1 saat sonra da eşimle bir aile ziyaretine gideceğiz. O zamana kadar bir bakayım dedim.
Hergün 1 saat bile olsa girmesem kk'ya çatlarım kaydirigubbakcemile3
Hadi ben biraz dolaşayım canımcım. olumunekankayizsmile

ınsan böyle birşeye sevinir mi, sevindim aklinialirimsmile
Allahım beni muallakta bırakmadığın, iyiymiş gibi gösterip 1 senemi çalmalarına izin vermediğin için şükürler olsun boshayallersmile

Son düzenleyen: Moderatör:
kocaman bir selam yarım olan yarım kalan halen tamamlamayan :çok üzgünüm:
mucizlere inanmayan ben artık mucizede beklemiyommmm:sinifsinif:
olmuyor rol yapıyorum ama gece içime dönünce kocaman bir yalan
her tarafımda yalandan insanlar yeter bazen yaşamak istemiyorum günlüki[alsanaalsanasmile/B]

çok yorgunum çok
bir dinlenemedi ruhum
kalbim ellerimde kanat çırpan bir kuş adeta
ben çok yoruldum

Sanki bir ışık görünüyor artık pembişim...
Bu hafta finallerim bir bitsin, artık önüme bakabileceğim.
Yapmam gereken çok şey var.
Şimdilik ders dışında bir şey düşünmemeye çalışıyorum.
Allah'ım hepimize yardım etsin :Saruboceq:

Merhaba günlük,
ben girmeyi ne çok değilmiş burada.
şimdi herkese ulaşmak tek tek herkesle muhabbet etmek istiyorum ama zamanım kısıtlı
şuara büyük bir koşuşturma içersindeyim.
bir moda dergisinde yazar olabilirim.
bir yandan hastalık bir yandan moda bir yandan sınavlar..
galiba yoruldum ama tatlı bir yorgunluk bu..
en kısa zamanda sitedeki sevdiklerimle yeniden beraber olmak istiyorum..
eğer duyan gören olursa burdan hepinizi öpüyorum..

Naber günlüşş

Çok yorgunum deli gibi uykum var ama hala sana laf yetiştirmenin derdindeyim ben ya. :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Okul saçma sapan geçti bugün, 2 gün tatil girince çok özlüyorum ama diğer sınıflarda sınav olduğu için 2 sınıfı birleştirdik ve doğru düzgün ders işleyemedik o kalabalıkta. :nazar::nazar:

Sonra aşkım geldi beni almaya :asigim::asigim::asigim: Ne yapalım diye düşünürken hadi sinemaya gidelim dedik. Ben Avatar'ı çok istiyordum ama çok geçti saati. :a015: Neyse hadi Yahşi Batı'yı izleyelim dedik. Film başlayana kadar karnımızı doyurduk salona koştur koştur gittik ama film iğrençti. :tomato::tomato::tomato:
Kesinlikle beğenmedim, zaten ikinci yarısında bi tanemin omzunda uyumuşum. :asigim::asigim::asigim:
Neden bilmiyorum üzerimde bir ağırlık var kendimi o kadar çok yorgun hissediyorum ki. mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir
Neyse şimdi uyuyayım da yarın okulda esnemeyeyim bütün gün değil mi?
ıyi geceler... kaydirigubbakcemile5

Bir insan severse fedakarlık yapması gerekmezmi??
SEvmiyor işte Günlük sevmiyor belki de hiç sevmedi??
Ah Salak kafamm ahhh
Peki ya ben saalak ben e nedemeli??
Bu kaadar ağır yalanlara rağmen geçerli tek sebebim aptal aşıklığımm..
Allahım nolur içimden çıkart onu..
O ne beni ne de benim sevgimi hakediyor..

iyi degilim gunluk ama bunu dusunmek dahi istemiyorum. kendi ic hesaplasmalarimdan inanki yoruldum.
kendimi kisisel bakimlarima verdim. uzun zamandir oje surmuyordum mesela oje surdum. ugrastirdi epey beni ama pratikligimi kaybetmisim resmen. kac ay oldu surmeyeli.
kendimi iyi hissedebilmek icin cabaliyorum ama cabalarim pek yeterli gelmiyor.
kafamda o kadar cok ihtimal varki anlatamam soyle olursa boyle olur bundan bu anlasilir felan.
aslinda adimlarimin hepsi geri iken nasil ilerliyo bu is ben anlamiyorum.
yarin.. yarin hicbir anlam tasimiyor artik sanilanin aksine.

X