Kadınlar Kulübü Günlük

Şafak doğan güneş günlükhihoyyythihoyyyt
Aşkımın gelmesine sadece saatler kaldı.
Hiç bitmeyecekmiş gibi geliyordu ama bitti Allah'ın izniyle yarın öğlen yanımda olacak canım kocam.
Çok mutluyum ama birileri sinir etmek için beni elinden geleni yapıyor.
Günlerdir temizlik yapıyorum bir sürü hazırlık yaptım ama pek sevgili kayınpederim dedi ki neden hazırlık yapmışım ne gerek varmış baba evinde oturacakmış.
Ya günlük biz evlendik artık bizim bi evimiz var.
Anlıyorum özlediler ama üst katta bizim evimizde olsa nolur sanki.Ne farkeder benim evimde de görmeyecekler mi oğullarını.
O kadar heveslenmişim bir sürü hazırlık yapmışım ama illa bi pürüz çıkaracak.Akşama da bizde kalın derse hiç şaşırmam.
5 ay boyunca nerdeydi en zor günümde daha da zorlaştırmak için elinden geleni yaptı.Bana sahip çıkması gerekmez miydi.
Demekki baba olduğu böyle günlerde aklına geliyo.Allah büyük günlük.
2 gün sabredicem ne yapıyolarsa yapsınlar ama ondan sonra rahat bıraksınlar bizi.

Çok güzel bir haftasonuydu.opuyorumnanaktan Bir tanecik eşimle gezdik,tozduk.Hava kötü de olsa çok eğlendik.bayanssulusmile
Bir elmanın iki yarısı dedikleri böyle bir şey olsa gerek.:nazar:
Allah herkese naşip etsin.:Saruboceq:

Soğuğa aldırmadan dışarı çıktık bugün günlük..:lepi:
Önce gidip ellerimizle kebap yedik,Alya hanımda çorbasını içti..opuyorumnanaktan
Sonra pazara uğrayıp alışverişimizi yaptık..Mothercareda indirim var şiddetli bir indiim Alyaya gene bir sürü bir sürü şey aldık.Bize alışveriş yaparken çay ikram etti..Doğduğundan beri gerekli gereksiz o kadar şey aldım,alıyorum,alıyoruzki..Kadın bizi en iyi müşterisi ilan etti sanıyorum..benneyaptımki
Hani mahalle aralarında tuhafiyeler olur gider ilk ihtiyacını bakacağın yer oradır..Benimde Mother işte ne ediyim..
Sonra Migrosa geçtik bir kaç parça alacağım vardı onları aldık,rengarenk kocaman kaselerden aldım..Cıvıl cıvıllar..:içelim:
Çok güzeldi benim için..Bizim için.zemuszemus
Lahanam ve ıspanağım beni temizle diye gözümün içine bakıyor ama yapacak takatim yok.Zaten yatacağım..Yarına ancak..
İyi geceler şekerim..kaydirigubbakcemile5

sevgili sanal günlüğüm bugün sevgilimi ekip arkadaşlarla görüştük fena bozuldu hep o yapacak deil biraz da anlasın istedim ama çok kızmış aramıyo:KK43: ama benim geldiğim hale gelmiş dinamit gibi kendisi kaydirigubbakcemile3 ne çektimim anlamıştır sanırım.daha doğrusu umarım yarında o gelmezse şaşırmıcam bugünlerde tartışıp duruyoruz haa geçen gün beklediğim gibi geldi ö.diledi günlük bayanssulusmile sabreden derviş durumundayım bugünlerde nerde çatlayacağımı bilmeksizin sabrediyorum bazı şeylere....

Günnüüşş....biliyo musun...içim sıkım sıkım...stresliyim..artık çalışmaktan yoruldum ama...kalbim kıpır kıpır...aşk dolu bakıyo gözlerim...ahhh benim birtanem canım...ömrüme ömür katan sevgilim...

bugün çalıştım dinlendim...başka da biişii yook..günnüşüm...

tedirginim brz da işte...ben sağlığıma dikkat etsem de o etmiyor...düzensiz uyku yeme içme...korkuyorumm hasta olur diye...

rabbim sen bizim yanımızda ol...

bir ay icinde her hafta seyahat valla biktim artik.oradan oraya suruklenmekten.duzenim kalmadi..huzurum kacti..

gut morning günnük...
beni özledin mi nan yokum 3 gündüralsanaalsanasmile
cuma günü izinliydim dışardaki işlerimi hallettim sonra kocemi hastaneye pansumana getirdim....
cumartesi malum ev işi temizlik, dün de yatma dinlenme...bildiğin muhabbetler yani...
günnüküm kocem bugün son pansumana gelecek ve ameliyat tarihini konuşacaz...Allah yardımcısı olsun bütün hastaların..
hadi si yu bebişim

günnük nan günaydın naber hihoyyyt
mutluyum uleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
her ne kadar ptesi sendromu olsada
aşkımla dolu dolu 2 gün geçirdim mutluyummm mutluyummmmmm
davetiyemi beyendimmm nişanlığımıda beyencem bu hafta oohhhh
kıskananlarda çatırttttt çatlasınnnn uleeee...
bu arada bi karar aldım artıkınn sana ayrıntılı ayrıntılı yazmıycamm
düş'te uyardı beni sağolsunn...
nazara geliyoruz valla günlük be napim hıh...
SON 3 AY 3 HAFTA ULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :lepi:
Eminemmmm 120 oohhhh ..... yakında yanındakı 0 ıda atcaz 2 yıde atcaz sonraaa.... doğan güneşşş...!!!! :lepi:
Gamzemin bacağı alçıda günnük..içim öyle burkuldu ki facede duvarından gördüm ilk..oofhh....
nazar değdi gülyüzlümee...
ama birileri gelmiş benm balıma zıyaretee
tamamen hasta zıyaretı baska hıc bı nıyet yok yanı bak kesınlıkle yok :roflol:

günlük ben geldim hayat sanırım bir mücadele :) dershane iş arasında koşuşturuyorum boş durmak bana iyi gelmiyor inş şu kpssyi kazanırım kimseye ihtiyaç duymam kendi ayaklarımın üstünde durmam lazım günlük günlük dershanede sondan birinciyim herkes önceden derhaneye gitmiş yada evde çalışmış çok çalışmam gerek sana birde şiir ekliycem duygusallığım geldi:KK43:( ama artık ağlamak yok
Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır,
Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor,
Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini,
Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim,
Senden kopardım çiçeklerin en solmazını,
Toprakların en bereketlisini sende sürdüm,
Sende tattım yemişlerin cümlesini.
Desem ki sen benim için,
Hava kadar l...azım,
Ekmek kadar mübarek,
Su gibi aziz bir şeysin;
Nimettensin, nimettensin!
Desem ki...
ınan bana sevgilim inan,
Evimde şenliksin, bahçemde bahar;
Ve soframda en eski şarap.
Ben sende yaşıyorum,
Sen bende hüküm sürmektesin.
Bırak ben söyleyeyim güzelliğini,
Rüzgârlarla, nehirlerle, kuşlarla beraber.
Günlerden sonra bir gün,
Şayet sesimi farkedemezsen,
Rüzgârların, nehirlerin, kuşların sesinden,
Bil ki ölmüşüm.
Fakat yine üzülme, müsterih ol;
Kabirde böceklere ezberletirim güzelliğini,
Ve neden sonra
Tekrar duyduğun gün sesimi gökkubbede,
Hatırla ki mahşer günüdür
Ortalığa düşmüşüm seni arıyorum.
CAHıT SITKI TARANCI....

Günaydın mafoldumben
Bu gün huzursuzum günlükcaneyvahedigeldismile pazartesi sendromu bir yandan hava kapalı bir yandan oğlumun yarın okul gezisi var Uludağa gidecek sabah çantasını hazırladık evi okula yakın olduğu için bu akşam arkadaşında kalacak sabaha karşı okulda toplanıp otobüslerle hareket edecekler öğretmenler de olacak yanlarında ama huzursuzum :hulya: bir sürü nasihat ettim ama delikanlı fazla da birşey söylenmiyor kafamçokkarıştı o gelene kadar artık 9 kardeşi olur :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: hadi bakalım hayırlısı :Saruboceq: ben bir rezene çayı içeyim yatıştırır beni herhalde -tatlicadiarzu-

a.s.

Slm günlükcüm...
Çook yorgunum be günlük, 1 gün hiçbirşeye yetmiyor hiçbir işimi yapamıyorum...
Akşam banyodan ancak gecenin 1'inde çıkabildim.
Güya haftasonu dinlenecektim, cumartesi gününden koşturmaca başladı...
Cumartesi işten çıktım eve gidip yatma hayaliyle eve gitmeden bir telefon yengem hadi Eymen'i doktora götürücez neyse gittik saat 4 gibi oradan çıktık sonra eve geldik biraz uyudum derken misafir bastırdı. Hadi kalk sofra kuruluydu, sofrayı topla çay demle, bulaşıkları hallet derken üzerine amcamlar geldi.
Çay hazırla, mısır patlat, meyve koy derken bir makine daha bulaşık çıktı...
Sonra misafirler gitti, fındık kırdılar odanın her bir yanı fındık, odayı süpür, bulaşıkları yıka derken yine saat gecenin yarısını buldu.
Nasıl uyumuşum bilmiyorum, sabah 12'de zor kalktım valla, geçen 3 haftaki yorgunluğun üzerine yetmedi bile.
Sonra kalk kahvaltı hazırla, saat 1i buldu. İşleri yap (tabi ancak bir kısmını), sonra nişana yetiş, birazda güya stres atalım diye oynadık, başım iyice kazan gibi oldu sesten. Sonra eve gel işin kalanını hallet, yemek hazırla, sofrayı kur kaldır, bulaşıkları toparla, msnde biraz takıl, çay koy iç derken saat yine 11'i buldu.
Off boşver yaa anlatırken bile yoruldum valla...
Kısacası hiç dinlenemiyorum günlükcüm, evde olunca her iş benden bekleniyo kimseye bişey rica edemiyorum hemen kızıyolar neden onlara yaptırıyorum diye.
Sabah zar zor kalktım, düşünsene dün 12'de kalktım ama hiç uyumamış gibiyim yine.
Bilmiyorum belkide psikolojiktir ama hiç boş vaktim yok be günlük, kitabımı bile ancak ya otobüste yada işte fırsat bulursam okuyorum :KK43:(
Bide sözlendik malum onun gölünüde yapmaya çalışıyoruz, gece açılıyo bizimkide tek gözümle msj yazıyorum artık, hiç olmasa bi gözüm dinlensin diye :))

her ay olagan tipik agrilar ve ben bu halde nasil yola cikacam bilmiyorum.olcem sinirimden.sabaha kadar da uyumadim bikac gundur boyle.eyvahedigeldismile

günaydıııın günnlüüüm :)
Ewdeyim bugün...sabah lys sınav harcını yatırmaya gittim ve şimdik geldim..meğersemilk yatırmakiçin giden benmişim adam heyeccanını anlıyorum ama sistem hata werir ilk gün dedi boshayallersmileamaan ne heyeccanı wallahi kendimi denemek için :)

aşkımı görmeme çok az kaldı..haftaya geliyorum bitanemm opuyorumnanaktan

aşkım Adana da .. 1 aydır görüşemioruz bitanecik nişanlımla we sömestrda ücretli izinede çıkıyoruuuuum dooğru adana ya..ooh kaydirigubbakcemile5 nişanlandık hiç ayrılmadık böyle birden ortadan kaybolunca çok yanlız hissettim kendimi mafoldumben ahhh bugün 18 ocak...25inde günümüz war..ımm 26 sında eskişehir'e annemin endoskopi sonucclarını almaya gidicez ben o gecce biniceeeem sabahın köründe aşkımlayım yaşasıııııın :)

ehehe kwendi günlüüm gibi karalamısımüleeen süpper detaycıyımdır laelaelaelaelae

Günaydın günnükümmm gamyoncuiremsu
Her haftasonu dinlenme hayalleri kuruyordum
Hiç olmazsa haftada bir güncük pazar günü öğlene kadar uyuma hayalim vardı ne zamandır dinlenemedim diye ama nedense her hafta bir şey çıkıyordu, sonunda dün istediğim kadar uyuduuuum hihoyyyt
ama yine öğlene kadar değil kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kocikimle pazar kahvaltısına gittik annemlere zemuszemus
annemler taşındı yerleşti yeni evlerine günnüküm, çok güzeeeel, güle güle otursunlar inşallah
arabayla 1 dkda, yürüyerek 10- 15 dkda gidiyoruz o kadar yakın, mutluluktan uçucam sanırım sositososito
neden billmiyorum garip bir duygu var içimde, daha bir güvende hissediyorum kendimi, daha bir mutluyum, çocuk gibi seviniyorum alkisalkisalkis
annem, babam ve kız kardeşim yanımdalar artık zemuszemus

pazar günü onlarlaydık kahvaltı ettik sonra bi ara dışarı çıktık alışveriş merkezine gittik babamla birlikte, teknosa açılmıştı onu merak ettik ama pek bir şey yoktu
fırsattan istifade ben alışveriş yaptım kaydirigubbakcemile3 ne zamandır yelek istiyordum şöyle pufidiklerinden, burası çok soğuk oluyor, çok üşüyorum sıcak tutsun diyordum
indirimler süperdi valla kaçırmadan yararlandım bende :lepi:

ctesi de çok güzel geçti, merdom birinci yaşına girdi onu kutladık
babası bir hazırlıklar yapmış, bir hazırlıklar yapmış sünnet düğünü gibi doğum günüydü valla, çok güzel oldu, sokak kapısından başlamışlar evi süslemeye öyle güzeldi ki
nice sağlıklı yaşları olsun inşallah yakışıklımın, yir onu yingesi yiiir :asigim:
görümcem de çok güzel olmuştu, çok güzel hazırlanmışlardı :nazar:
babası bi cd hazırlamış, yok böyle bir şey ya süper olmuş, ağlayacaktım neredeyse izlerken
video miniğin kalp atışlarından başladı, cinsiyetinin belli olmasından bir yaşına geldiği zamana kadar herşeyi toparlamış, çok güzeldi, bizim bile resimlerimiz vardı, doğduğu gün hastanede kucağımıza almıştık :asigim:
kucağımda oturuyordu birlikte izledik cdyi, verdiği tepkiler öyle güzeldi ki içime sokasım geldi onu :asigim:
kendi resimlerini görünce parmağımı sıkıca bir tutup minik minik parmağımı sevmesi vardı, yerim ben onu ya :asigim:
eşek nasıl kahkaha atıyor, kendi komik resimlerini gördükçe, aman Allahım nazarlardan korusun onu :nazar: :nazar: :nazar:

işte böyle geçti hafta sonum, şimdi de işteyim yine
internet sorunum hala çözülmedi, beklemedeyim bakalım ne zaman çözülecek :nazar:

yeni gelişmelerle gelirim günnüküm şimdilik hoşçakal opuyorumnanaktan

günnük ben gene kötüyüm :sinifsinif:
biliyorum hiç şaşırmadın ne zaman değişiyo ki ruh halim di mi :bbo:
çok üzgünüm günlük çok yorgunum çok kırgınım nasıl geçer bunlar
allahım ne olur biri bana akıl versin artık nasıl aşıcam yaa mafoldumben

X