Kadınlar Kulübü Günlük

bu gece çoook mutluyum kızım yanımda.. fıstık bu gece bizde kalıyoor...

bu gece 3 köpüşümle beraber :sm_cool:... hera-fıstık-suzi....

fıstık benim canım ellerimde büyüttüm onu...ilk göz ağrım. ama evlendim. ve bir seçim yapmak zorunda kaldım ve fıstık annemle yaşamaya devam etti..ben hera ve suziyi aldım.
ama bu akşam bayram gibi benim için.. annem bizde kalıyor tabi ki fıstıkda:))
bu gece eşim süpriz yapmış ve fıstığı alıp gelmişş....:) :dance:

çooook sevindim....

kocacıııım iyi ki varsııın.. beni şaşırtıp beni hep mutlu ediyorsun... AŞK ve HAYAT seninle güzel.

bana duyduğun bu saygı gösterdiğin sevgi verdiğin değer için isteklerimin önceliği için tşk ederriim..

fıstıkla uyuycam çook mutluyum. ama hera ve suzi onu çok kıskandılar bu akşam çünkü fıstığın bu eve 2. gelişi. biz anneme gidip kaldığımızda sıkıntı yaşatmıyorlar ama burada bir garipler. kıskanç köpüşlerim benim.

gunluk ya..buraya ıyı geldım ama,
larisa'ma burcums'ma uzuldum cok..hayrlııs olsun ..of cok zorr....
boncukumada uzuldum..ben guzel seyler beklıyodum...ya...bunada hayrlıs dıyelım gerceten bazı seylerı bastan gormek daha guzel

ben bugun yogun bı gun gecrdım...aksmada arkadasın nısanı vardı..ordaydım..yarında kızlarla gunumuz var ..oy cok kalabalık oluyo ..bıde cocuklar oluyo...ama cok tatlılar ya sevdırmıyolarda..
sayılı bekar kaldık zaten..bıtanesı ıkıncıye hamıle bıtanesı nerdeyse ucuncuyu dogurcak..öff ole ısteemzdım ..anca evlıllgı adam aklıı duusnuyorum ıstıyorum ...nasıp heresy..
bu aksam bı arkadasım face den bana talıp ayarladı..:)))allahım noldu bu kıslara bana kısmet derdındeler..kaynı varmıs meger resmımı grmus tanbısmak ıstemıs...dusunurmusun dedı...haber beklıyo bıraz tanıttı..fena degıl cocuk...bakalım nasıp kısmet...yarınkı gundede manset sınan ve ben.)))
aracı arkadasımdı ya aradı dun as-ksam meger grsmedıgımzıı bılmıyomıus bıraz konustuk dedım gunde konusruz..yarın soru suele tutrulurum artık:)))oy oy basım cok agrıyo...yarın erken kalkıcam 11gıbı:))))gulme benım erkenım o...bıde gecımı solesem:))))
hemen hazrlanıp cıkarım cıtosta buluscaz ordan yenı evlenenn arkadasımıza gıdıcez...

aaaaaaaaa bugun noldu bılıyonmu ...fırtınam aradı benı..ole mutlu oldumkı...dun gece duyguyla msn de konusmustukk.telımı almıstı..bugun fırtınaya ugramıs aradılar..ben tabı duygu dıye konusuyorum ..meger fırtınamıs...ay ole sevındırık oldumkı anlatamam..cok sevıyorum onalrı ya...ıkımızn telı bırbırımızde yoktu...burad ole guzelş dostluklar kurdukkı gunluk..cok sevdıgım arkaadssım var..zor gunumde yanımd aolan..
ıyıkı kk var ve ben burdayım

Günlük ben acaba çok mu kıskancım zuzu evine internet aldı şimdi zıprt pırt internette olacak...
Hiç sevmedim bu durumu ben...
:eek:lmaz:
Gülüyor bana apcam internet olunca sanki diyor ama gene de istemiyorum günlük ya of....
Öyle işte güvensizlik değil bu sadece içgüdü...
:eek:lmaz:
Nuriş de gelecekti arıcam seni dedi buluşmak için saat kaç oldu bu saatten sonra da çok çıkılır dışarı kılçık kafalı ya...

ben onsuz napıcammafoldumben
nasıl dayanır9ım onun yokluguna mafoldumbenmafoldumben

daha şimdiden özledim. daha şimdiden bastırdı hasretlik mafoldumben

güçlü kadın rolü mü? oynucam yine....
ve yineeee bana acı cekmek düştüüüüümafoldumben

allahımmmm hiçmi sevbmiyim hiçmi aşık olmuyayım bennnnmafoldumben:gitme:

bu gün sabaha kadar döndüm durdum yatagıma.
aklıma geldikce ayrılıgımız bogazım düğümleniyor. nefes alamıyor gibiyim

belki döner ha diyorum yok yok kendini kandırma diyip vazgeciyorum...

neyle avunayım ben mafoldumben nasıl dindirim bu acımı mafoldumben

kimseye diyemiyorum mafoldumben

Naber günlük:nazar:
Kocamla öğleden sonra pazara gittik,alt katımızda oturan eşimin yengesi de bize çıktı;Alyaya o baktı.
Mis gibi sebzelerimizi aldık yemyeşil,taze taze,çıtır çıtır..opuyorumnanaktan
Geldiğimizden beri de uğraşıyorum işte ıspanakla lahanayla..Daha da işim sürer gibi görünüyor..:hulya:
Bu yılbaşı ilk kez biliyorsun evimizde olacağız,kocamla birlikte geçireceğiz.Pazardan dönüştede yılbaşı ağacımızı ve süslerimizi aldk.Işıklarımızı taktık Alya resmen çıldırdı.:asigim:
Bir tek cama yazı yazmak ve cam süslerimizi takmaya geldi.Onlarıda yaparız dedik.
İnşallah kuzumun çarşamba gününkü kontrolü de iyi geçer de herşey iyi olur..:Saruboceq:
İşte böyle ben kaçar..:eek:

selam günlük,yarın 2. transferim var ,şimdiden tırsmaya başladım bile...hey Allah ım ben gerildikçe geriliyorum...bir an önce yarın bu saatler olsa,mis gibi sıcacık yatağımda olsam....Allah ım nolur emeklerimiz boşa cıkarma,sen yardımcımız ol....ve bir an önce de vakit gecsin....uzun zaman gelemem artık... baylaaa

hu huu günnüüükk
içim sıkılıyo biliyomusun :sinifsinif:
13 ocakta sınavım var,çalışmak istemiyorum :umursamaz:
daha şimdiden heyecanlıyım...
yaaaa şu sınav geçse bi hayırlısıyla :Saruboceq:
korkuyorum,heyecanlıyım
ilk sınavım burda ki akannehir :bbo:

uzun zaman sonra alisverise ciktim gunlugum.. ilk defa kendi kazandigim para ile kendime birseyler aldim.. cok mutluyum :))
bunun yaninda cok da kirginim .. kime oldugunu sorma.. bosver o kismini..
icimde birseyler cozuldu kirildi iste. bu kelimenin aciklamasi dahi yok icimde.
hic boyle hayal etmemistim bir anda sanki yillarin yorgunlugu coktu uzerime.
bu kadar yalniz oldugumun ben bile farkinda degildim cidden hickimsem yokmus.

Üfff saçıma maske yapıcam gene o kokuya katlanıcam yaa :KK43:
Yarın akşam kısmetse ilk dersime gidicem..
Aslında ben cumartesi pazar gidicem ama eksiklerim tamamlanana kadar hafta içide gelmemi söylediler dersaneden...
Üfff kimseyi tanımıyorum herkes birbirini tanıdı kaynaştı ve ben sonradan giricem derse işte bu sahneyi hiç sevmiyorum bütün gözlerin üzerimde olmasından nefret edicem büyük ihtimal..
Çünkü yeni gelene herkes bakar ya uzaydan gelmiş gibi. ınsan rahatsız olur ya zaten yabani biri oldum çıktım. Birde 2 kere yaşıcam aynı şeyi... Bi hafta içi.. Birde hafta sonu ...Off ki ne offf!
Yarın ne giysem acaba?

aşk sanırım hakanmış
Allah öyle bi zamanda çıkardıki onu karşıma dertlerime derman oldu yapamam dediklerime çare oldu çok şükür Rabbime
cumartesi günü çok güzel şekilde evlenme teklifi etti çiçek,tek taş ve mustafa ceceli-hastalığımda sağlığımda şarkısı ile tabi kabul ettim :asigim::asigim:
Çok farklı bişeymiş yaw alyanslarımızı da aldık beğendiğimiz gibi sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
Şimdi bi tek kıyafet ve net günü kaldı geriye opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nedensiz yere yüzüm gülüyor
sonra nedensiz yere gözlerim doluyor
acaba nedeni ne
biliyormuyum sence
evet biliyorum ama boşver
ben böyle mutlu olmaya alıştım
başka yolu yok çünki

Arıza mısın ?
Bence kesinlikle evet.
Dengesiz misin?
Hemde nasıl dengesizsin.
Ayarı bozuk radyo bile senden daha düzgündür.
Ne o beyfendi,bu kadar çabuk mu pes ettin?
Cıx cıx cıx.. oyunun kurallarını ben yazdım bu sefer.
Ben yönetiyorum.

günlükçüm
nasıl söylesem bilmiorum kendime yeni bi defter aldım bembeyaz sayfaları var yeni yeni bi başlangıç yapıorum yeni bi hayat başlıo benim için yüzüğüde çıkardım yeni oğmuş gibi olmak istiorum tertemiz sayfalara mutluluklarımı yazmak istiorum onun haberi yok benle ilgili ne düşünüo bilmiorum ama bende bitti ve geri dönüşü yok en kısa zamanda oda öğrenecek canım çok yanıo biliomusun insanın sevdiğini kaybettikten sonra bu kadar acı yaşayabileceğini düşünememiştim gerçekten çok zormuş bi parçam ayrıldı benden ama unutmalıyım hayatıma yeniden başlamalıyım herşeyi bozmasından korkuorum allahım fırsat verme ona bunun için çok güzel tecrübeler kazandım hayatta kimseye güvenmeyeceksin kimseyi kendinden fazla kimseyi semiceksin ama akııllandım günlük yepyeni hayatıma mutlu başlıorum ve kk aileisnde bana destek olan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediorum çok ilgilendiler benle onlar olmasaydı atlatamazdım KISLAR HEPİNİZİ ÇOK SEVİORUM
cakılım,aslım,denisem,gamzem,bitterim,mydesemberım,elbolam,on41,mirayım,zeynebim,rüyamsın,sanatım hepinize tek tek teşekkür ediorum

cok acayıp yorgunum offakannehir
gece 5te uyudum..sebebını anlatıcagım gunlukcuk..yenı enısten var yıne:roflol:
sabah 11de kalktım gıyındım cıktım kızlarla bulustum arkadasa gttık.ay ole kalabalıktıkıakannehir
coluk cocuk herkez bı agızdan konuusyo sankı
ama guzel gectı ya gır gır samata
eve bıraktılar sonra benı
tabı bızım kapıdakı ıse yaramadıgından:1ninca:
neyse geldım teyzemler gelcek dıye evı toparladım bıseler yaptım
geldıler oturduk
yarında mısafr var:nazar:

dun gece bı arkadasım face de sana bıse solıcem dedı
kaynı resmımı gormus
tanısmak ıstermısın gorusmek ıstıyo senle dedı
face den bak bı resmıne dedı
eklemısler face den
neyse ben tmm bı dusunıyım dedım..
baktım cocuk gul resmı gondermıs...yarım saat sonra gordum-tatlicadiarzu-
tesekkur ettım :kedi:
daha guzellerıne layıksın ama burda anca bukadar oluyo falan fılan yazmıs
guldum bende
sonra cevrım ıcı gorsmesı yaptık zaten ıkımızde acıktık ama yazmamıstı
neyse baya konustuk tabnıstık guzel muhabbet ettık..bole olmaz benı senı grmek ıstıyorum ögorusebılırmıyız deıd..ama yok ya gtmıcem gosmeye falan
3bucuk ay kucuk benden:uhm:
ıcıme sınmedı ...
enıstenı bulmak cok zor olacak ya gunlukakannehir
sınan hakkındada bugun konustuk arkıdısle
o senı yanlıs anlamıstr gorsmek ıstemıyosun bahane buluyosun gıbı hıssetmıstr
o cok kırılgan dedı...yıne olur gıbısınden bıse soledı artık bıse olmaz dedımbenneyaptımkiaman ugrasamam
hakan vardıya oda cok ıyı bırımıs bı arkadasın akrbası cıktıkafamçokkarıştı
keske gtseydın bulusmaya dedıbenneyaptımkineyse
ben kaybetmedım adaylar kaybedıyo:roflol:
ay cok uykum var yamirmirmirmir
sabah erken kakacam bıseler hazrlıcam dolma var tatlı kardesımden borek morek annem yapacak
bende salata bıde mılfoylu bıse yapcam..yeter dımı :icecream:
hadı yarın gece gene uzunca yazarım desem ınnama yazcak bıse yok artıkınyasakkelime

tam 1 sene oluyor günlük, yılbaşında tam 1 sene olmuş olacak onu görmediğim...
ne yılbaşıydı ama 2009 yılbaşı
hayatımda geçirdiğim en tuhaf en çelişkili gündü
çok şükür kurtuldum bütün saçmalıklardan ama bir yandan da unutmaya kıyamadığım bişeyler var hala
onun için üzülmek mi, asla, o kadar nefret ettim ki üstünden zaman geçtikçe daha da anlıyorum yaptıklarını, daha da sevimsizleşiyor
sevimsiz hayatlarında naptıklarını düşünüyorum arada bir, hiç aklına geliyor muyum derken kendimi dünyanın en değersiz varlığı gibi görüyorum ve vazgeçiyorum
unut kızım unut, herkes unuttu gitti.
bu yılbaşı ailemle olucam, ablalarım yeğenlerim annem hepimiz bir arada olucaz inşallah
ne olursa olsun biraraya gelebilmek ne güzel bir duygu
hangi yöne baksam bir sorun var, hangi birini çözmeye çalışsam daha da dolaşıyor
kendi sorunlarımı bile çözemiyorum ki...
ama herşey çözülecek biliyorum, herşey güzel olacak...

Bi insan için her şey bu kadar mı zor olabilir güllük? Aklım almıyor artık içinde bulunduğum durumu.

Rol yapmak çok zor geliyor. Yorgunum ve yalnızım... Mutluymuş gibi , bulunduğun yerdeymiş gibi , dinliyormuş gibi davranmak.. En acısı da bunları içinden geliyormuş gibi yaptığına kendini inandırmaya çabalamak güllüğüm..

Kimseyi incitmek istemiyorum. Kimseyle kırgın , dargın olmayı arzulamıyorum.
Sen belki anlarsın ya beni güllüğüm daha önce de olmuştu. İnsanın kendisiyle ilgilenildiğini anlaması, bilmesi hoş bir şey. Evet dürüstçe diyebilirim ki hoşuma gidiyor. Ama kafamı kurcalayan kısmı olamayacagını düşündüğüm bi insandan bunları görmem neden mutlu ediyor beni? Egom bu kadar yüksek mi benim? Nefret ederim halbuki yüksek egolu insanlardan.. Yanlış davranacağım diye korkuyorum ama arkadaşım olmasını da bırakmak istemiyorum günlük.

Öte taraftan çok özledim günlük hasretinden içim dağlanıyor. Dualar okuyorum neler neler yapıyorum geçsin içimdeki diye ama yok. En sonunda bu akşam '' çok eğlendim arkadaşlarımla, eve gelince film de seyrettim bi tane '' şeklinde pıtırcık moduna girmiş bi şekilde dolanıyordum ve O'na rastladım internette. Yıkıldım yine ya. O kadar zaman oldu bi defa görüşmedik insan arkadaşı olarak dahi hiç mi merak etmez hiç bi selam edip de hatır sormaz bu kadar mı güllük ya bu kadar mı yani!? İnanılmaz kırgınım O'na ve ufacık ters bir şey söylemesini bekliyorum bana, içimdekileri dökmek için. Sonra ölene kadar yüzünü görmemek için elimden geldiği kadar kaçacağım, bu benim yıllık göz yaşlarıma mâl olsa da..

faydasız naber:kahve:
bu ara çok yoğunum uğraşma benlemirmirmirmirama allah utandırmıycak biliyorumhihoyyyt
arabayı yıkatıcam ama üşeniyorum üstündeki beni yıka yazılarını görünce utandım halimden:)ama ona bile fırsatım yok.ben yarın şu arabayı yıkatıyım en iyisimirmirmirmiryarında bi ton işim var be üff..ya üniversite zamanlarımı özledim hee..bütün gün uyuyodum ne güzel..yerime imzada atıyolardı:çok üzgünüm:iş kadınlığı yordu bünyeyi:ecrin_bebek:

Günnnayyydın günlük,
Gece 3 de yatmış sabahda 6 da kalkmış olmama rağmen çooook güzel bir gün:asigim:
Kızım sanırım iyileşiyor,hırıltısı azaldı.Çarşamba gününü iple çekiyoruz ne diyecek doktorumuz diye..mafoldumben
Dün gece tam 2 de ocağın altını kapattım Allahım bir ara yemek kokusundan bayılazzzam sandım..Lahananın bir kısmı ile çorba yaptım;diğer kısmın ı etli sardım.Ispanağın bir kısmını soğanlı-sarımsaklı kavurdum,yarısını yemek yaptım.Brokolinin hepsini haşladım,bir kısmı Alyaya-diğer kısmı yılbaşına mayonezli salata için bize:lepi:
Yarında kavrulmuş ıspanağın bir kısmını kıymayla karıştırıp börek sararım dolabıma koyarım diyorum..
Evde her zaman bulundurduğum kek ve puaçam da bitti,yarın yaparım onları evde şimdi tavuk göğsü var çünkü..opuyorumnanaktan
Meyveleri yıkadım tek tek,yarın da sütüm geliyor.Artık Sarı kızın sütünden alıyoruz;Uht sütleri kaldırdık rafa.Yoğurdumu kendim mayalıyorum..
Ev hanımlığının kudreti bunlarkaydirigubbakcemile2Yakında örgüye bile başlayabilirim bu gazla yani:hulya:
Yok yokk kendimizi bu aralar iyice mutfağa ve gırtlağa verdik,farkındayım:kedi:
Ben kilo verdikçe eşim kilo alıyorkaydirigubbakcemile3
İşte böyle canım ciğerim..:CüvCüv:

günaydın sevgili günnük...
ben dünden beri bi hoşum grip oluyom galiba:1ninca:
onun dışında haftasonum normaldi...cumartesi hayatımın en normal iş günüydü...gayet sakindi. dün deee yayıldık oturduk kocemle ve haftasonu bitti...
perşembe olsun da tatil olsun artıkın yiter
yılbaşı günü arkidişlerimiz gelcek bize ne güzelllzemuszemus
hadi günnük görüşürüz çav

X