Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günlük...
buradan uzakta kalmış gibi hissettim kendimi..şirkette yasakladılar en son msnide aldılar elimizden..:1shok:
bunalımdayım,agresifimmmm...
lalişime söyle günlük aralarındaki sorun herneyse çözeceklerdir ben inanıyorum..aralarındaki sevgi bitmez bir sevgi..ve sünger gibi..herşeyi çekiyor..içine atıyor tüm olanları..sen lalişime güçlü olmasını söyle günlük,daha güçlü olmasını..ve profu getiren kocasını birrrr güzel öpmesini..:içelim:
mahbileylen bir şeyler oluyor ama anlamadım ben günlük..onun ifadesini bir alacağım kısmetse bir şeyler kaçırdım ama neyse ben sarışınım ya idare et sen..:smiley-cool:
bana gelince 3.pazarım bugün çalıştığım,kafayı yemek üzereyim..nöbetim var saat 10da gidicem şirkete.kocam içerde mışıl mışıl uyuyor birazdan uyandırıp kayınvalidemlere kahvaltıya gidicez..güzel bir pazar kahvaltısı yaparız ağzımızın tadıyla..
aha iti an çomağı hazırlakocam kalktı ben kaçtım günlük hazırlanayım ..
iyi pazarlar diliyorum

Günaydın günlük..
Dün eşyalarımız taşındı.Birkaç güne kadar bizde gidicez yeni evimize.Canım sıkılıyor.:çok üzgünüm:Yeni ev yeni düzen belki iyi gelecek ama bazı şeylere sahip olmanında bedeli oluyor işte.Korkuyorum üstesinden gelebilecekmiyiz diye.Galiba yaz sezonunda çalışmam gerekecek.Eşim sıcak bakmıyor çalışmama.off bana huzur lazım.
Neyse bari hava çok güzel.Kızımla biraz gezelim bugün.Dinlediğin için teşekkür ederim günlük
:1hug:

Çok huzursuzum günlük, bugün 12+2 günlük oldum.Fakat o kadar umutsuzum ki her zaman girdiğim "2008 eylül ayında anne olacaklar" forumuna girmek bile istemiyorum.Yorum yazmıyorum.Aşağıda duran gebelik takvimimide kaldırdım.Karnım hala hafif hafif ağrıyor.Karnı hep ağrıyan ve sonunda doğuran kadın yokmu acaba diyorum?Sanki bu rüya biryerlerde son bulacak gibi geliyor.Çok umutsuzum günlük.Çok bekledim ben bu gebeliği biliyorsun.Sofrayı toplamam lazım artık,hoşcakal.

offf Gunluk Yaaa Bi Pazar Gunu Hawa Coook Guzel Benim Ise Kilimi Kipirdatcak Halim Yok Dun Okadar Yorulmusum Ki Ayrica Sewgilimle Ayriyim Netten Baska Kimsem Yok Kendimi Garip Huzursuz We Biraz Da Yalniz Hisediyorum Simdi Gezmek Wardi Ders Calismam Lazim Icimden Gelmiyo Off Kafam Sanki Bi Ton Guule Feci Yorgun Halsiz Tatsisim Gunlllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Aman Canim Sende Ole Ot Gibisin Insana Ne Cewap Weriyon Ne Warligini Belli Ediyon Sadece Yaziyorum Iste Neyse Kestiimm Byee

günlük kardeş ben geldim nasılsın bakem? beni sorarsan yorgunum yarın misafirler gelcek bir sürü hazırlık yaptım şimdi oturdum valla hava o kadar güzelki ben eve tıkılı kaldım neyse yorgunluktan daha yazamıcam canısı görüşürüz yine şimdilik hoşca kal emi bi kahve içeyim yorgunluğum gider belki

selam günlüüüükk,
Anaaam ya nası yorulmuşummm...
Bugün büttün gün dışardaydım biraz önce geldimmm...
Anlatack pek bişe yok ya gırgır şamata işte ööyle geçti...
Yarın sabah doktora gitcem, ordan sporaaa ordan da kankamka buluşmayaaa:dance:
Ay içim şişti ya bi oturup dertleşelimmm istiyorummm
herkesee sağlık diliyorum bugün özellikle!!!!
Her şey çoook güzel olsunnn ama en başta sağlık olsunnn!!!

günlükcüm canım...
iyiyim bugün...
sanki üzerimden tonlarca ağırlık kalktı...
artık daha hafifim...
daha az korkuyorum geleceğimizden...
belki bebiş bilem yaparız ha...
lalişimi çok özledim birazdan ararım zati...
ne dersin bir 51 dakika daha...
azıcık sevinçli olayım günlük yaaa...
çok sıkılmıştım...
inşallah bugün güzel günlerin başlangıcı olur...
hepimiz için....

Canım günlük,ciğerim günlük, ben geldim...:1hug:
Daha iyiyim günlük! İyi olmak zorunda olduğum için mi yoksa gerçekten düzelmeye çabaladığımız için mi bilmiyoruma ama iyiyim...
Boşver kötü şeyler anlatmıyayım. Haftasonunu anlatayım. Dün görümcem ve eşi geldi. Kayınvalidem yemek ve doğumgünü hediyesi göndermiş bana. Yemekler kocacım için zaten yiyemem bilirsin et ve patlıcan türevlerini..
Beraber Forum Bornova'ya gittik. Güzel güzel gezdik. Yemek yedik. Hava almak iyi geldi be günlük. Herşeye rağmen hayat güzel çok şükür!
Sonra evimize dönüp Saw2 ve Lost'un son bölümünü bir daha izledik.
Hee hediyeyi sorup duruyorsun ama günlük bak canın sıkılacak, üzüleceksin benim adıma. Ama inan ben üzülmüyorum artık. Hiç bir beklentim yok ki kendisinden ve hiç bir şey ifade etmiyor ki güzel kafama takayım ya da doğumgünüm için aldığı ojeyi güzel tırnaklarıma süreyim. :dilcikar:
Zati kocamın hayatta en çok kızdığı şeylerden biridir; oje!
Yorum yapmıyorum,kaçıyıorum,seni ve arkadaşlarımı öpüyorum..Şeniz

selam gunlukkk

bugun hıc bıse yapmadım hep ders calıstım.askımla mesajlastım.:1closedeyes kadarr.

dunde bulustuk :asigim:herzamankı gıbı yıne cok guzeldıııı Şenizcokk sewıorumm ben onu yaaaa.

baskada dıcek bıseyımm yokk.bu arada gecenlerde askım bı soz yollamıs buyuk ıhtımal bı sarkıdan alıntıdır ama cok hosuma gıttı.

Acılsada gonulde yara
Yıldıramaz onu hıcbır bela.

bugunluk benden bu kadarrr herkese ıı aksamlarrr.​

Selam günlük..İlk önce Laale'min iyi olduğunu öğrendim sayende ve çok sevindim.:1hug:
Bana gelince..
Bugün eşim izinliydi.Beraber yeni evimize gittik,eşyalarımızı yerleştirdik.Yoruldum biraz ama çok güzeldi.Uzun zamandır görmediğimiz eşyalarımızı,resimlerimizi gördük.Anılara daldık.Hani dün korkuyorum demiştim ya sana.Evet korkuyorum ama bugün farklı bir duygu kapladı beni.Beraber yorulmak iyi geldi bize.Eğlendik.
sengözlerimebaksanab

Off günlük ya bak gene sinirlerim çıktı tepeme yine sana geldim başka kimseye anlatamıyorumkisenağlama
Biliyorum çok sıkıldın benden diceksin hep aynı hep aynı ama napim sen söyle
Ben hergün bi ümitle bekliyorum iş buldum haberlerini ama hep aynı yok öle bi haber içim sıkılıyo sinirlerim tepeme çıkıyo bişeyde diyemiyorum belli edemiyorum:çok üzgünüm:
Ama çok sıkıldım ve korkuyorum hep böylemi olcak ya biz evlenincede böyle olursa
Şu an görüşmek dahi istemiyorum soğumam dimi günlük şu an bu hafta görüşmemeyi düşünüyorum sanki ona böyle ceza veriyomuşum gibi geliyo geçici bi durumdur inş galiba dert köşeme gidip arkdaşlarımdan yardım isticem gibi geliyo onları sıktım aynı konular hep senağlama,
ALLAHIM NE OLUR YARDIM ET BİZE senağlamasenağlama

Merhaba günlükçüm,
Öğlen gözüm dönüp orta büyüklükte pizzayı tek başıma yemeye kalkışınca midem çok fena oldu. Hala çok kötü. Ne içtiysem fayda etmedi. Çıkmıyorda insafsız pizza:mymeka:
Eşimde geç gelecek. Ankara'dan İller bankası gene geliyor kabule öff.Çok üzgünüm çoook Aradı az önce Varan da bekliyormuş misafirleri. Karşıla yedir içir otellerine bırak. Bir hafta böyle.

Cumartesi günü İstanbul'un tadına bir de arabasız bakalım dedik. Nede iyi oldu.
Suadiyeden banliyö treniyle Haydarpaşa. Ordan vapurla Karaköy. Tabana kuvvet Galata köprüsünden Tahtakale. Galata da balık tutan insanları görünce ben de balık tutcam diye çocukca mızmızlanmanın ardından kolumdan çekiştirilerek Mısır Çarşısını, Sultanhamamı, Tahtakaleyi gezdik. Çok güzel bir gündü.

Pazar sabahı zil sesiyle uyandık. Gelen tesisatçıydı. Haftalardır mimari şaheser olan binamızın bodrumundan gelen kötü kokuların kaynağını çözdük. Ben söylemesem kimsenin ilgilendiği yok:1no2: Hemen İski arandı. Telefonu kapatmamızla gelmeleri bir oldu. Helal olsun vallahi. Bişeyler yaptılar bahçede. İşte tahmin ettiğin gibi yılların birikimi tuvalet giderinden olmaması gereken her türlü zerzevat çıktı. Biraz daha geç kalınsa evlerimizi ... basacaktı.:enbuyukkk:

Kahvaltımızı yaptık. Görümcemi aradık. Caddebostana inelim yürüyelim hava alırız dedim. Geldi. Onun arabasıyla indik ama pişmanlık o dakika başladı park yeri bulamıyoruz. Keşke taksiyle gelseydik diye söylendik. Ayaklarımızı kayalardan aşağa uzatıp Adalar'a bakarak sohbet ettik biraz. Eve dönerken Bağdat Caddesi trafiği felçti. Hepimizi terler bastı. Eve kendimizi atar atmaz yemek söyledik.

İşte böyleydi.
Kendimi hala kötü hissediyorum. Böğürtlen çayı yapmaya gidiyorum kendime.
Hoşça kal günlük...

batsin Bu Dunya Bitsin Bu Ruyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sewmiyorum Seni Dunya Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicccccccccccccccccccccccc Sewmiyorum We Cok Iyi Biliyorum Sende Beni Hic Sewmiosun Sewen Boole Yapmaaazzzzzzzzzzzzz

Selam günlüüük...
Ay internete girene kadar çok iyiydimmm ama yine facebookta sevgilime gelen abuk bir mesaj gördüm yine aynı şahsiyetten ve delirdimm yaa geçen gün karnıma saplanan ağrı saplandı yine anidennn dmek ki sinirselmişşş çünkü bugün tahlilde bir sorun çıkmadı!!!
Of yaaa...ama tepkisiz kalıcam günlük kararlıyımm...
Ya durup duruken sinirlerim bozulduuuu
Ay neyse günlük ya boşver napiim kendisi bilir...
Her şey çook güzel olsunnnn

Çok yorgunum günlük çooookkk:çok üzgünüm:
misafirim vardı yemeğe daha yeni gittiler arkalarından bir sürü iş yaptım gene ve çok yoruldum..ne olacak benim bu halim bilmiyorum:sm_confused:
kocam sonunda kredi kartını verdi kendime bir kaç şey almam için.yarın iş çıkışı gidip biraz alışveriş yapacağım..kıyacak paraya yani bundan dolayı biraz sevinçliyim..
günlük aldığım kiloları veremiyorum eşimin de abisinde kondisyon bisikleti vardı hafta içi onu alacağız onlardan ve ben bunu deneyeceğim.alsında göze batan bir kilom yok benimki şeytanın işi olmadığında çüküyle oynarmış hesabı:dance:
bu arada işlerimiz iyi şirkette araç satışları arttı.bu da ayrı bir başarı ama biraz daha yetki verdiler ve ben nasıl yapacağımı bilmiyorum günlük.hazır değilken vermeleri biraz zora soktu beni.yönetim temsilcisi bu sene ben seçildim şirkette.yönetim temsilcisi ne yapar onu bilmiyorum???benneyaptımki
babacığım da bu akşam döndü nihayet istanbuldan.canım benim ne kadarda özledim onu ama malesef görüşemedik misafirim olduğu için.yarın sabah işe gitmeden bir 10 dakika da olsa göreceğim canım babamı..
işte böyle günlük..
iyiki varsın..:içelim:

Merhaba günlükçüğüm

Gözlerim çok acıyor bu aralar hem çok uzun süre bilgisayar başında duruyorum hem de çok uyuyamıyorum ondan..Olsun KK ya değer :asigim: ama yine de gözümün altında oluşan morluklardan hoşnut değilim

Bugün sevgilicazımla film izledik..Recep İvedik için sinemaya gitmeyi istemiyordum ne bileyim sinemaya değecek gibi bir film olmadığını düşünüyordum(ki haklı çıkmışım bence)ama yine de merak ediyordum..o nedenle cd sini aldık izledik beraber..Komikti hoştu ama yorumlarda abartıldığı kadar mükemmel ve komik değildi..Skeçlerinden pek bir farkı yoktu o nedenle bana çok farklı gelmedi..Neyse..Yarın derse gidicem senağlama Ya gezmek dolaşmak derse gitmemek çok daha güzel ama gitmem lazım bu sene önemli..O nedenle kaçmaya bahanem olmasın diye ev arkadaşımla beraber 1 haftadır 1. öğretimlerle giriyoruz derse..Sabah 9 da uyanmak çok zor geliyor ama napalım hayatımızı kurtarcaz di mi günlükk :dilcikar:

Aşkımlan iyiyiz şükür ama ben sağolayım arada bir uyuşmazlık çıkarıyom Uyuşmazlık Mahkemesine başvuracak yakında bizimkisi tatlicadiarzu Napayım be günlük yapım bu değişemiyorum..Sürekli ilgi isityorum güzel şeyler işitmek istiyorum..Elinden geldiğince yapıyor ama ben yetinmeyi pek bilmiyorum sanırsam..Bir de ona doyamıyorum bir türlü nolduysa bana..Zaten çok aşıktım ama bu aralar pek bir depreşti..Hep yanımda olsun hep buluşalım istiyorum..Ama ikimizin de dersleri var olmuyor malesef senağlama

Hadi bu gecelik bu kadar şekerim

SEVGİLİ,,PEK SEVGİLİ GÜNLÜKKK
BUGÜNLERDE KENDİNİ ÇOK YORGUN HİSSEDİYORUM GÜNLÜK.HAYATIM ÖYLE YORUCUKİİ,,SABAH SABAH YİNE GELDİM İŞİMİN BAŞINA GÖZÜMDEN UYKU AKMAKTA VE BEN İŞİME BİRTÜRLÜ KONSANTRE OLAMAMAKTAYIM.
HAYATIMDA İYİ GİDEN PEK BİŞEY YOK GÜNLÜK..AMA KÖTÜ GİDEN BİŞEY DE YOKK....ÇOK ŞÜKÜR Kİ MÜKEMMEL BİR KOCACIĞIM VAR..DAHA 1 SAAT OLDU YANINDAN AYRILALI AMA ÖZLEDİM KOCACIĞIMI.
NEYSE GÜNLÜK İŞE DÖNEYİM KAL SAĞLICAKLAAAA....

Günlüüüük, kız ben geldim.

Hava güzel, kuşlar böcekler güzel, yine gelecek ben.:smiley-cool:

Hade kal sağlıcakla:teytey::teytey::teytey:

naber günlük
öle geçiodum uğrayım dedim
hala hastalıklarla uğraşıoruz çok şükür beyinde bi arıza çıkmadı
ömür boyu kullanmam gereken bir hipertansiyon hapı ve trioidi ilaçlarım var
ha birde kalp çarpıntımı azaltmak için bi ilaç kullanıorum
bunları sürekli kullanıcam gibi gözüküo şimdilik
bu arada ben bu aralar kilolarıma takmış durumdaım
düğünden beri üzerime yapışan ve erimeyen kilolarıma karşı savaş açtım
rejimdeim ve her sabah yaklaşık 1 saat yürüyüş yapıorum
yaza girmeden eski formuma kavuşup bikinimi giymek istiorum i
nş halledicem günlük isteyipte yapamadım hiç bi şey yoktur yeterki istiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…