Kadınlar Kulübü Günlük

gunluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkk Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sewgilimden Ayrildim Hemde Nasil Beni Terk Tti Bide Ewlenme Hayalleri Kurdugum Adamdi Ben Naapcam Bu Adamla Ya Bana Bisi Olcak Sonunda Yada Ona

Merhaba günlük,bugün hava karanlık.,sıkıntılı....Bende öyleyim havamı benden benmi havadan etkilendim ama bilemiyorum,çok gerginim,dokunmadan patlayacak gibi...Gidip uyusam mı acep???????????????:çok üzgünüm::bbo:neyse görüşürüz.....a.s.

aaa günlük ablamda burdaymiş sıkılmış ablam haydı bi oyun havası koyalım teteyyyyyyyyiki sıkılmış bi aradan olalım günlük bi ara gelmeye bilirimmmmmmmmmmmmm havanız güzel olsun gam kader sizlerden uzak kalsınnnnnnnn

SEVGİLİ GÜNLÜK,,,,
HANİ İNSAN BAZEN NEDENSİZ BUNALIR,,,ELİNİ AYAĞINI NEREYE KOYACAĞINI BİLEMEZYA İŞTE ŞU AN BEN O HAALDEYİM.DIŞARDA GÜNEŞLİ BİR HAVA EM BEN HİÇ HAVAMDA DEĞİLİM BUGÜN.
CANIM OLUR OLMAZ HERŞEYE SIKILIYOR BU GÜNLERDE.NE İYİYİM NE KÖTÜ.
KAH GÖZÜMDE Bİ DAMLA YAŞ ,,,KAH DUDAĞIMDA GÜLÜCÜK
SANIRIM BEN HER MEVSİM DEĞİŞİMİNDE ÖYLE OLUYORUM.
BAHAR HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN AMA BEN HALA KIŞI ATAMADIM ÜSTÜMDEN
OFFFFFFFFFFFFFF DAHA FAZLA SENİ DE KENDİMİDE BOĞMADAN BİTİREYİM YAZIMIKENDİNE İYİ BAKKK GÜNLÜK GÖRÜŞÜRÜZZZZZZZZZZ:çok üzgünüm:

günlüküm...
lalişime ne oldu...
neye üzüldü yine...
canlansıınnn...
bak şimdi elcağızlarımla yaptığım doğumgünü hediyesinin yanına küçücük bir not iliştirmeye çalışıyorum...
ama konsantre olamadım bir türlü...
aslında benim de kafam çok dağınık...
canım da çok sıkılıyor ama olsun...
geçer...
geçecek...
şimdi lalişime konsantre olacam...
ayrıca da yarın akşama kadar taciz edecem...
erken kalkarsa iyi olur kanımca...

Günlük söle lalişe beni sinir etmesin:mymeka:
Ne güzel dogum günü geliyor yeni yaşını kutlucaz bitanemin :1rolleyes:

ya neden patronum bana izin verdiki.nasıl geçecek bilmiyorum bu üç hafta.ya duramıyorum evde üzerime üzerime geliyor duvarlar.tbiki kayınpeder ve kayınvalidemde ne yapacağım ben bunlarla bilmiyorum.

sevgili günlük,ama düşünüyorumda bunlar dert değil kocamı düşündüm bütün sıkıntılarım gitti bile.iyiki o var onu çok seviyorum

Günlük naber yeaaavrummm
Benden kurtuldun sanmaaa ben seni bırakır mıyım hiiiç?=)))
Sadece zamanım yoktu inan, bir yoğunluk bir yorgunluuk....
Ama bugün bi işim yoktu sporumu yaptım bi güzeeel, sonra iyilik melekliğimi yaptım yineee...onun dışında regl ağrılarımla boğuşuyorummm
Yarın sevgilim geliyor ama benim için değil her zamanki gibi... onun için belki görüşemeyebiliriz ve bu ihtimali düşünmek bile istemiyorummm...biz görüşüceez hem de bu sefer çoook uzun kalıcaaak çoook görüşücez diye ümiiit etmek istiyorummm...zaten yine o yılışık kızın attığı yılışık mesajları gördümmm facebookta çok kızgınım ama bu sefer belli etmicem işte...
Ondan sonraa başka ne anlatiyimmm...yarın doktor randevum vaarrrr....heyecanlıyım
Yarın gelişmelerle görüşmek üzereee
Her şey çooook güzel olsunnnn!

sevgili günlük

nasılsın eyimisin beni sorarsan ben eyi sayılırım..

bugün yine huysuzluğum üstümdeydi resmen deli ettim sevgilimi çok sinir oldu bana..ya ben bu günlerde neden bu kadar uyuzum..sürekli sorun çıkarcak bişeyler buluyum sürekli böyle bağırıp çağırmak istiyom..ya kızgınken beni çok tatlı buluyo ama ben abartınca da gerçekten sinir oluyo kendimi toparlamam lazım valla..

bugün derse gidicektim sözde ama gitmedim yine sinemaya gitmeye karar verdik..gittik ama öyle bir sıra vardı ki..imkansızdı bilet almak giremedik ondan da huysuzlandım sinirlendim..benim planladığım şeyler olmak zorunda yoksa tüm moralim bozuluyo

neyse canım bu kadar yeter..arrivederci

günlükcüm lalişime söyle onu çoooook seviyorum.:asigim:bu aralar görüşememizin nedenini de söyle ona.gece ben biraz geliyorum o gitmiş oluyor:1hug:görse halimi acır yardım için yemek,temizlik yapar:roflol: o derece dibe vurdum günlüksenağlama
tekrardan doğumgünün kutlu olsun lalişim:asigim:

günlükcüm,

yarın kızımın doğumgünü. canım bebişim,prensesim,benim sarı papatyam 6 yaşında artık.küçük bir parti vermeyi düşünüyoruz. anlayacağın telaşım çok...

sonra görüşürüz....

Merhaba günlük,
Ben bu saatlerde kalkman biliyorsun. Bebek çok tekmeliyor uyutmadı vallahitatlicadiarzu
Ehehe yok yok. Gece makinayı çalıştırdım. Çamaşırlar zaten kaç saattir harab olmuştur, kalktım onları astım.
Sevgili eşimde Ankara'ya gitti. Ben de gidecektim aslında. Ethem Efendide gezerim dedim ama gözüm yemedi sonra.
Şimdi giderken kusarım falan adamın başına bela:roflol:

Akşam Tolga arkadaşımızın doğum günüydü. Ordaydık tüm arkadaşlar.
Ben pastadan bir dilim bile yemedim gözüm kaldı:1rolleyes: Yemiecekmişim öyle herşey. Dohtor hanım öyle dedi.
Üzerindeki iki tane kiraz şekerini yedim ohh canıma değsin.:roflol: Hatta hepsinin tabağındaki kiraz şekerlerine göz diktimklava:
İkram edilen herşeyi geri çevirmek zorunda kaldım. Neyle besliycez acaba bebeği diye de alay konusu oldum
Böyle eğlenceli bir gece geçirdik işte. Darısı bu gecenin başınatatlicadiarzu
Sağlıklı beslenecez artık. Şimdi at gibi yulaflı yoğurt yiycem.
Görüşürüz günlük. Seni seviyorum:asigim: Yaaa sen öyle sanlülülülülülü

Sevgili günlük,yanılmıyorsam evet yanılmıyorum dün uğramıştım;hani sıkıntılıydım ya....Bir müddet sonra sıkıntılarım geçti....KK.da geziniken sıkıntımdan kurtulduğumu hissettim.İyi ki varsın kk.Vede iyi ki sizleri tanıdım sevgili kardeşlerim....Her geçen gün artarak büyüyen bir aile olduk.Dostluklarımız giderek perçinlensin....Görüşmek üzere...a.sa.s.:enbuyukkk:

günlükcüğüm kaç gündür uğrayamadım yanına iki gündür pek iyi deilim içimde bi sıkıntı var boğulcak gibi oluyorum bide bileğimde bi sorunum var onada taktım kafamı yine çok ağrıyor hava o kadar güzel olmasına rağmen dışarı bile çıkmak istemiyorum ama kızım için birazdan çıkıcam sıf onun gönlü olsun diye işte böyle günlük görüşürüz yine

selam gunluk

moralım bozuk.hemde basım arıo test cozmekten sanırım.102 gun kaldı sınawa.
baswurular da basladı.hemen gırelımde bıtsın bu stres.cok sıkıldım.
toplantı wardı dersanede hocalar ıkıncı donem daha ıı oldugumu solemısler.
aslına bakarsan duzenlı calısmaya daha yenı basladım ondandır.
kendıme cok guwenıorum kazanıcam dıe.ama hıcbıseyın garantısı yok kı.yınede karamsar oluo ınsan.tabı bıde ya ıstanbul olmazsa dıe.
ben ıstanbul olmazsa yıkılırım bıterım offff olmasın ole bıse nolur.bu konuyu dusunmekten hep kacıorum.ya ben teyzemlerde bıle ıkı gunden fazla kalamam naparım yaa offfffffff......

moralımın neden bozuk olduguna gelınce malum durum.erkek arkadasım.
ama dusunduklerım sadece bugune aıt deıl genel.bazen ole bı dawranıo kı mukemmel ınsan yoktur derler ya gozumde onu mukemmel otesı goruorum.
ama bazende nese ya:uhm:.

bıraz olsun rahatlamamı sagladın bunun ıcın saol.:1no2:
sımdılık benden bu kadar gorusmek uzereeee

merhaba günlüküm kaç gün oldu günleşemedik gün ola bugün boğazlarım rahatsız 1 haftadır cigara içmiyodum dün 2,3 içtim hasta oldum ya ne buluyoz şu cigarada bilsem içmicem de o bırakmıyoooo beniklava: bide sen günlüküm oda suskun sende suskun cevap yok cigaram ve günlüküm dertlerimi size annatıyom sır küpüsünüz hanii:roflol: hadi iyi günlükler by:enbuyukkk:

bu ara yanlız kalmak istiyorum.ama ne mümkün ,ben yanlız kalmak istedikçe aksine kalabalıkta buluyorum kendimi.oysa okadar ihtiyacım varki yanlızlığa:çok üzgünüm:

Selam günlüüüük,
Bugüüün doktor randevum vardı ya öğrendim ki burnumda deviasyon varmış ve etlerim büyükmüş...açıkçası doktor nasıl nefes alabildiğime şaşırdı...yorgunluklarımın, özellikle sabah yorgun kalkmamın nedeni de bu sanırsam...
Ameliyat düşünüyruz ama tabi önce birkaç doktora daha muayene olucam yani bu süreç çok uzayabilir....bir de finansman bulmak lazım tabee:roflol:
Neyseee sporumu yaptım yine doktordan sonraaa bi stresimi attım sonra eve geldim misafirlerimiz vardı onlarla zaman geçirdim...biraz önce gittiler...
Sevgilim burada ama görüşemedik tabiiki inşallah bana zaman ayırabilir dönmeden...
İşte bu kadar günlüküm yarın sabah erken kalkıcam işle ilgili gitmemiz gereken yerler var oaraları dolaşıcaz baaalım...
Hadi öptümmm
Her şey çoook güzeeel olsunnnn

Bir doğumgünü macerası da son buldu be günlük!
Yaşlanıyorum artık biliyorum...:sm_confused:
Ailemden,kocemden,arkadaşlarımdan öyle güzel hediyeler geldi ki anlatamam.
Kaç gündür var olan ağlak modum iyice arttı zaten.:çok üzgünüm:
Betty bir hediye göndermiş,görmeni isterdim günlükcüm. :1hug:
Beyaz simli,üzerinde inciler olan bir atkı elleriyle örmüş.
Beyaz bir takı. İnciler ve çok tatlı taşlar var üzerinde yine kendi yapmış..:1hug:
Bir de mektup yazmış. Önce anneme sonra koceme okudum. Her defasında ağlamaktan helak oldum be günlük!senağlama
İnsanın sevenleri olması ne güzelmiş. Hiç tanımadığı insanların sana aslında en yakının olduğunu hatırlatması ve hediye göndermesi ne kadar güzel bir duygu..:1hug:
Hala ağlıyorum ama iyiyim,mutluyum günlük!
Yarın biraz işlerim olabilir dışarda, gelenlere selam olsun.
Hadi kal sağlıcakla:1rolleyes:

Selam günlük,
Ben yine bunalımlardayım. Canım çalışmak istemiyor amma çalışmak zorundayım
3,5 ay sonra doğum iznine ayrılıcam ve yerime gelen arkadaşa bir sürü şey aktarmam lazım.
Yandım ben yandım. Eğer doğru düzgün anlatamazsam patroncuğum oyacak benitatlicadiarzu
Adam çok güveniyor bana günlük eğer yarı yolda bırakırsam bittiğimin resmidir.
Neysem günlükçüm ben bir işletmeye gidip hava alayım.
Sonra işe koyulayım bu kadar tembellik yeteeeerrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…