Kadınlar Kulübü Günlük

selamlar günlük...
ne kkya nede msne girebiliyorum artık şirkette topyekün kaldırdılar..ne zararı varsa,zaten işim yokken giriyordum tatlicadiarzu
adet olmam gerekirken hafif kanamayla atlatıyorum ama artık onuda kafama takmıyorum günlük.çünkü biliyorumki nelerden korkuyorsak hayatta bir şekilde yaşıyoruz korkmanın ötesi olmuyor..ve yine biliyorumki stres de çok etkiliyor kanamayı...neyseee....yerimseniben
kuşumuz şu an konuşuyor günlük annecik,babacık,cicikuş,öpücük,gavattt,pişi pişi pişi,gehhh gehhh gehhh diyor..sırnaşık şey
yine yoğun bir gündü şirkette.aman iş olsun da yeterki..
iş çıkışı da kayınvalidemde yemeğimizi yedik ve şimdi evimizdeyiz..
içeride bir sürü işim var ama benim hiç yapasım yok..en azından ütülenmesi gereken bir sürü çamaşır var..tatlicadiarzu
işte böyle günlük...tüm arkadaşlarıma söylersin ben onları olmadığım zamanlarda çok özlüyorum.yerimseniben

Günlük canım,
Böcük'e söyle,biz de onu özlüyoruz inan..:çok üzgünüm:
Şu çamaşırları da ütücüye versin,arkadaşı gibi kafası çalışsın azıcık..jeyyar
Bu ne be gündüz dışarda iş,akşam evde iş!
Bu kızceğiz hiç poposunu koyamıycak mı yumuşak bir yere?:mymeka:
Kendine dikkat etsin,öpücüklerimi yolla Şeniz

Günlükümm selaaam...
Bugün çalışmakla geçtii ama şikayetçi değilim inan...
Dün gezmiştim zatenn ve kankama açtım bütüün dertlerimi bi rahatladım ki sorma...
Akşam da doktora gittim yinee bu sefer başka konu görüşmeye..bakalım kısmeet
Sonracıımaaa sevgilimle halaa görüşmedik isteğim de kalmadı zaten...
Benden bişeyler saklıyor günlüküm öyle seziyorum..bakalım çıkar ortaya mutlaka...
Garip bi ilişki olmaya başladı zaten ya buluşmuyoruz,telefonda
konuşmuyoruz,merak etmiyoruz,kıskanmıyoruz,sevgi göstermiyoruz...sadece 1-2 otomatikleşmiş mesaj... Sanırsam çoktan bitmişiz ama çaktırmıyoruz..ama inan o kadar söndü ki içim üzülmeye bile üşeniyorum:roflol:
Hayırlısı olsun günlük, hiçbir konuda ısrarcı değilim olmuyosa olmuyodur...
Oh ya sana yazmak inanılmaz rahatlatıyo beniiiii
Hadi bakalımmm herşey çoook güzel olsunnnn!

günlük canım çok sıkkın,şu gerizekalı sevgilimden nefret ediyorum.. ya neden anlamıyo beni neden ya..44. aymıza girdik,her aydönümünde birbirimize mesaj yazardık,eskiden o kadar dikkat ederdi önem verirdi ki buna..artık hep unutuyo.. yine unuttu, küstüm ona o da sen önem verebilirsin ama ben önem vermeyebilirim bunun için bana kızamazsın dedi ya..eskiden hep önem veriyodu zaten bu aralar ilgilenmediğini bana o kadar düşkün olmadığını düşünüyorum..dün yine tartıştık ben en ufak bi boşluğumda onla görüşmek istiyorum o napçaz şimdi nereye gitçez diye sıkılıyo..çok sık görüşmek zorunda değiliz görüşünce bir dahaki sefre yapçak bişey bulamıyoruz ben çok sık görüşmek istemeyebilirim buna kızamassın dedi..kırıyo beni ya kırıyo ben onu bu kadar severken bu kadar üstüne düşerken yaptığı iş mi..tamam seviyosun kardeşim biliyoruz ama 4 yıl geçti diye de göstermicen mi artık bunu eskisi gibi ilgilenmicen mi eskisi kadar düşünceli ince olmycan mı..canımı çok sıktı bıktım artık inan ama hata bende çok şımarttım sürekli övdüm sürekli ilgi sevgi gösterdim yeter artık sıkıldım ya..bi de sürekli beni haksız bulması yok mu ben sorun çıkarıyomuşum herşey güzel giderken bişeyler çıkarıp sorun buluyomuşum o haklıymış o bişey yapmıyomuş o ilgileniyomuş hala sevgisinden emin değilmiymişim..ukala ya ukala işte yeter artık çok sıkıldım artık ben asla buluşalım demicem o buluşalım dediğinde de işim var gelemem dicem ve kolay kolay affetmicem..pazar günü dopum günüm bakalım napçak..yok ya o eski adam yok eskiden süprizler yapardı bana şimdi beraberken yapçak bişey bulamıyormuşuz..nasıl bulamazsın ya sevdiğin yanındayken neden sıkılıcan otur biyerde muhabbet et o bile yeter yeterki yanında olsun..benden bu kadar valla içimdeki o aşk dolu romantik kızı öldürüyo tüm şevkimi tüm içtenliğimi yok ediyo..ne sanıyo kendini ne vazgeçilmez mi sanıyo

off günlük ağlarken yazdım bunları iyi değilim yeter bu kadar..benim o büyük sevgimi hak etmiyo..

sevgili günlük bugün çok heyecanlıyım sınavım var yazılı akşam çok çalıştım bu sabahta cok çalıştım ama şu koca kafamda ezberler nedense hiç kalmıyo sanki anında reset atılıyor beynimee stres atım die karalayım dedim köşene canım ama ii düşünmüşsün bu günlük köşesini tşk

GÜNAYDIN GÜNLÜK,,,,
BU GÜN SANKİ DAHA İYİYİM.AKŞAM ANNECİĞİME GİTTTİM,ANNEMİN KOKUSUNU DUYDUMYA KENDİME GELDİM.
ŞİMDİ MİS GİBİ KAHVALTIMI EDİYORUM.İÇİMDE BİR HUZUR VAR.
BEN SONRA SANA YİNE YAZARIM GÜNLÜK...ŞİMDİ ÇAYIM SOĞUMASIN...
HADİ HOŞÇAKALLL

günaydın günlüküm....
özgeciğime söyle takmasın kafasına böyle şeyleri...
belki aşkısının bir sıkıntısı vardır ve henüz onunla paylaşmamıştır...
belki doğumgünü için yapacağı sürprizi düşünüyordur...
vardır bir sebebi...
yormasın o güzel kafasını böyle şeylerle...
hem belki seneye beraber öğrencilik yaparız...
gerçi ben accık karta kaçtım ama olsun...
istiyorum...buna eminim...ve inşallah başarırım...
böcüküme de de ki biz de onu çok özledik artıkın...
görüşemiyoruz hiç...
lalişimi dinlesin çamaşırları ütüye versin poposunu dinlendirsin...
ben yapamam o işi ama o yapsın...
bana gelince...
ne sen sooorrr ne ben söyleyeyim günlük...
doktora gitmem lazım...korkuyorum...
Allah bana yardım etsin...
herkese etsin önce sonra bana etsin...
amin...

Merhaba günlük,
Dün gece rüyamda zengin olduğumu gördüm. Hemen gidip piyango bileti mi alsam?:smiley-cool:
Ne anlama geliyor acaba?
Ne anlatsam sana bugün. Kaç gündür evde yemek pişmiyor. Midem çok acayip
sadece salata yerken içim kaldırıyor. Keşke yanımda biri olsa yemek yapsa. Ev işleri
öyle. Küçük odaya çamaşırdan girilmiyor. Bir o kadarda çamaşır odasında var. Ütülenecek.
Off gurbette olmak ne fena:çok üzgünüm:
Hoşça kal...

Mrb günlükcüm
Dün deprem oldu çok korktuk yine 99 depremi geldi aklıma hemen ( ALLAHım daha beterlerinden korusun bizleri
Bugün patlamaya hazır bomba gibiyim bilinmi dünden beri düşünüyorum malum kişiyle konuşcam galiba bugün bakalım nasıl bi tepki olucak hayırlısı olsun.fisfisfis
RDR2 canım ben geliyim yemeklerini yapim senin hem kafam dağılmış olur zati çok seviyorum mutfağı en sevdiğim şey yemek yapmak.yerimseniben
ALLEGRİA arkadaşımızada söyle kafasına takmasın bu kadar biz çok ince düşünüyoruz ama erkekler böle değil işte.a.s.
Aman be günlük herkesin bir sorunu var görüyosun işte hepimizin hakkında hayırlısı olsun ne diyelim Şeniz
Al bide sana şiir

hayat acımasız ,hayat kahpe
biri ağlayıp diğeri gülerse
sevginin bittiği yerde
İNSANLAR AĞLAR

gönlünde kalmamışsa sevgiden eser
vermemişse hayatında kimseye değer
güller soluyorsa eğer
SEVGİLİ AĞLAR

kanlar dökülüyorsa dehşet içinde
her bir dert başka bir dert içinde
iyiliklerin bittiği yerde
BABA AĞLAR

dinleyin çocukların dilinden
savaşa hayır deyişinden
yüreklerinin en dibinden
DÜNYA AĞLAR

bitmez bu oyun ömür boyunca
dertler devalara doymayınca
ümitler bitince tükenince
BEN AĞLARIM...

MEHMET ALİ KURTARAN

Dahada göndermiycem günlük şiir falan şiir köşesi değilki abartmıyım dimi hadi kal sağlıcakla

Selam günlüüük,
Ya dün yazmayı unutmuşum çok korktum depremden Allah'ım korusun afetlerden ya:çok üzgünüm:
Bugün yine çalışmakla ve sporla geçti günüm günlüküm, başka da bişicik yok...
Sevgilimden haber yok(sevgilim???o da ne?)
Aslında hiç kavga etmedik,tartışmadık, ztaen konuşmuyorz bile...Bana bişey yapmış da değil ama zaten sorun da bu...nereye kadar böyle gider günlüküm görmeden, konuşmadan ben sürekli stand by konumunda mı olmak zorundayım...Belki hata yapıyorum ama çok sıkıldım inan bu genç yaşımı bekleyerek tüketmek istemiyorum...
Sevgilime gülşenden bi şarkı hediye etmek istiyorum izninleee...:roflol:
İstemem ki ben muhtelif zamanlarda benim olan sevgili
Benzemem ki ben başka kimseye aşka aşığım bal gibi
Söyle kalbine zahmet etmesin sevmesse beni kendi gibi
Hiç yorulmadan hiç duyulmadan çeker giderim efendi gibi....
Ahanda durumumuz bu günlüküm tatlicadiarzu
Hadi baaaalım her şeeey çooook güzel olsunn! Hayırlısı olsun be günlüküm!

Günlük , Tanrı benim sabrımı sınıyor galiba..
Sabrediyorum , sabrediyorum , sabrediyorum , sabrediyorum..
Sabrımın taştığı taşacağı o noktadan korkuyorum , kendim bile korkuyorum..
Sabrımın taşış anlarındaki o gözü karalığımdan korkuyorum..
Çenemi sıkıp dişlerimi kırmaktan korkuyorum..
Allah'ım beni duyuyor ve okuyorsan lütfen kötü niyetli o kolları üzerimizden çek , o nazarlı bakışlardan koru bizi lütfen..

Merhaba günlükk günaydıınnn.az önce mavrulamın isyan etmek le ilgili yazısını okudum ve çok üzüldümm böyle olyalardan çok etkileniyorum.tabiki başımıza ne geleceği ne göreceğimiz ne yaşıyacağımız belli değil allah korusunn kötü yürekli kötü beyinli insanlardan.ama herşey ondan işte daha ötesi yok elden bişey gelmiyor sabredip susmaktan başkaa,hergün türlü türlü insan ve olaylar yaşıyoruzz kimi sevindiriyor kimi üzüyor bizi ama esas olan şükretmek galibaa.içm dolup taşıyor aslında okadar çok şey anlatmak istiyorumki ama tıkanıp kalıyorumm birşeyler durduruyor benii bugün durgunumm ve gönlüm yorgunn allah kötü insanların şerrinden korusunn hoşçakallll mutlu kaalll

sevgili günlük
bu bahar beni çok çarptı halbuki bahar çocuğuyum ben bahar ayında doğmuşum
ama her sene böyle olur bahar geldimi ben sersemleşirim
yine aynı bi sersemlik bi rehavet bi mıyışıklık var üstümde
hep uyuyayım istiyorum
sakarlıklarımda cabasıbenneyaptımki
elimide yaktım zaten senağlama
allahım bu yanık acısı nekadar illet bişi böyle suda topladı bu elimi kullanamıyorum
bu suyu patlatsam bişi olurmu günlük biliyomusun
neyse geçene kadar bekliyeyim bari

Meraba günlükcüm;
Dün patlamaya hazır bomba gibiyim diyodum ya evet patladım biraz da rahatladım artık oda bu durumdan çok sıkıldığımı biliyo içimi döktümya iyi oldunaniknanik
Kitap aldım kendime şimdi geldiler onları okuycam bi güzel biraz oyalanırım onları okuyana kadar 1 ay geçer onlar bitsin kafamda başka kitaplarda var onlarıda alcam bol bol okuycam :teytey:
Mübarek cuma gününde inşallah hayırlısıyla herkesin dilekleri kabul olur (aminn)
Şimdilik bu kadar günlükcüm kal sağlıcakla....

selam günlük
mutsuzum.. kırgınım....
birazdan gideceğim cenazeye....
off hiç gitmek istemiyorum aslında ama mecbur gideceğim....
canım birşey yazmak istemiyo sonra görüşürüz....

SEVGİLİ GÜNLÜKKKKKKKKK
İÇİMDE TARİFSİZ DUYGULAR VAR....
SEVİNÇ DESEMM....................DEĞİL
ÜZÜNTÜ DESEM.......................DEĞİL
KIRGINLIK DESEM....................DEĞİL
HEVES Mİ,,,,HEYCAN MI NE BU BİLMEMKİİİ YAAA:teytey:
OFF NE DUYGUSUZUM,,DUYGULARIMI ANLATAMAZ OLDUMM
AYYY NE DUYGULU CÜMLELER KURDUM....
HAVA DA GÜZELLL
ÇIKIP BURSANIN ALTINI ÜSTÜNE GETİRESİM VAR..............
AMA PATRON BENİ OYARRR:teytey:
EN İYİSİ YAIN DİMİ GÜNLÜK ZATİ YARIN YİNE KK DAN PEK SEVGİLİ ARKADAŞLARIMLA BULUŞÇAMMM
KARDEŞ OLDUK VALLA:teytey:
HEPSİNİ DE ÇOK SEVİYORUM
ŞİMDİK İÇİMDE Bİ SIR VAR GÜNLÜK KESİNLEŞSİN SÖYLERİM...
SANIRIM YARIN BELLİ OLACAKK
BAKALIM GÖBÜŞTE BÖCÜK VARMIII YOKK MUUU(NE SIR AMA):teytey:

Çikolata var çekmece de yesem mi yemesem mi?

Ya gitsin anasını satayım be..

Yeme kızım manyak mısın?

Ye beee ölümlü dünya, yaşlanınca bir sürü hastalık zaten yiyemiyceni boşver yee..

Yeme diyorum anlamıyorsun yedikten sonra görürüm seni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…