Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günlükcüm;
Giremedim dün evde yoktum bilg da da sorun vardı hiç açamadık neyse halloldu.
Lalenin doğum günüymüş dün dün kutluyamadım ama bugün kutıyım söle emi günlük ilet yani lalecim doğum günün kutlu olsun herşey gönlünce olur inş.a.s.Ben iyi diyelim iyi olsun işte herşey aynı yeni bir haberim yok düzelmesini bekliyorum hergeçen gün ALLAH başka dert vermesin napalım
Erkenciyim bugün hayret yani banananiknanik
Hadi ben azcık kaçtım gelcem bakıcam neler olmuş görüşmeyeli öptümmm

Selam sevgili günlük...Yıllar sonra Başkent Öğretmenevine gittim...Ankara'yı seyreyledimmmm,özlemişim!!!
8 Mart kadınlar günümüzü orada kutlayacağız....Arkadaşlara yenileri eklenecek....Sevinçliyim,kardeşlerimi göreceğim,sevinçliyim arkadaşlarıma yenileri eklenecek...Onları çok seviyorum...a.s.a.s.a.s.:enbuyukkk::enbuyukkk:

Evet canını korumalarını istediği Alman polislerince komaya sokulduğu iddia edilen Adem'in beyin ölümü gerçekleşmişti.Dün gece öldüğü haberini okudum...
<Adem'ler ölmesin oylaması> sonuç verecek mi? Almanya'da birşeyler oluyor günlük,onları yalnız mı bıraktık ne dersin? Ne yazık ki sadece oylamaya kayılabildim....çok üzgünüm....çok......:çok üzgünüm:senağlama

Günlük,
aslında benim mutlu olmam lazım ama kendimi hiç mutlu hissetmiyorum :sm_confused:
Zaman geçtikçe yaşadıgımız heyecanlarımı kaybediyoruz nefisfisfis
Kendimi büyük bir savatanş çıkmış ama son kalan seferlerini tamamlamak için ugraşan bir migfer gibi hissediyorum...
Bazen düşünüyorumda günlük onlar kendilerini bilir ama beni seven ve anlayan bir kaç tane insan var kkdaa...
Her zaman desteklerini ve sevgilerini aldım...
Hepsinden allah razı olsun özellikle bitanesine hergün dua ediyorumki bana hiç çekinmeden elini uzattıı....:1rolleyes:

Günlük Mahbişime söyle; kızdırmasın kafamı!:mymeka:
Zaten patlamak için yer arıyorum,kendisi kurbanım olur,Acısıyla Tatlısıyla bölümünde haberlerini okuruz artıkın..jeyyar
Ne demek heyecanım kalmadı.
Sen bekle bekle kuyruğu mu yüzüp sonuna geliyorduk neydi unuttum işte o zaman heyecanım bitti de!
Elimi filam da uzatmam ben böyle ağlak kadına:dilcikar:
Heee başımı uzatabilirim,saçımı okşasın diye ben de muhtacım sevgiye,ilgiye..
Ya da ben yine bir şey uzatmıyayım Mahbiş mercimekli köfteleri uzatıversin de yiyelim azıcık:icecream:.

mrb bu gün çok kötüyüm başim ağrıyor bır kocam var iyilik yaramıyor onun dedığı gibi yaşamaktan bıktım atık karar verdım a...emınım rahat eder

günlük....
aslında bugün sadece aşığım yazacaktım...
ama bu mahbişlen lale bana kafayı yedirtti...
alacam ikisini de ayğımın altına rahat edecek kk....
ne bu be...
birinin heyecanı kalmamış birinin sevgiye ihtiyacı varmışşş...
hhhhoooohhhh....
açılın be...
mıkacam ofis kadını çizgimden...
lale hanım dua ediniz tlf kartımı koceme teslim ettim yoksa bugün çooookkk 51 dakika dayardınız telefonu kulağınıza...
okadar çene patlattık be...
çözecez dedik geçecek dedik...
hocanın dediğini yap yaptığını yapma dedik (ki burdaki hoca 2ba)
sanki boşa konuştuk...
fıttırtmayın beni beee....
bugün cuma...
yarın tatil anam...
güzel bir gün ve hatta gece geçirin....
olma mı...
beni de cinlendirmeyin...
(bu geceyle ilgili hain planlarım var kanımca...pembe melek olabilerim...laliş annadın sen onu....)

SEVGİLİİİ GÜNLÜKK,,,
NE İYİYİM NEDE KÖTÜÜÜ,,KENDİMİ HALSİZ HİSSEDİYORUM.ELİM AYAĞIM TUTMUYOR.
BAŞ AĞRISI DA DİZ BOYUUU
HİÇ DEĞİLSE YARIN BİZİM KK DAN ARKADAŞLARLA BULUŞUYORUZ
KEYFİM YERİNE GELİR HERALDEEEE
BUGÜNDE ÖYLE YOĞUUNUMKİİİİ GÜNLÜKKK
NEYSE İŞİME GERİ DÖNEYİM BEN DERT ORTAĞIM
GÖRÜŞÜRÜZZ

Merhaba Günlük Hanımcığım;
Dün akşam kocam profetiriol getirmiş. O bile tatlandırmadı yüreğimdeki yarayı. :dilcikar:
Oysa ne çok sevinirdim eskiden olsa. Şımarık kız çocukları gibi atlardım kocamın boynuna,şarkılar söylerdim ben ona..senağlama
Neden günlük, nasıl bu hale geldik biz?
Bu gözyaşlarını hak edecek ne yaptık birbirimize? O benden daha pişman gecelerdir ağlıyor,onun gözyaşlarına hiç dayanamıyorum be günlük!
Peki ona kıyamadığıma göre bizde umut var mı hala dersin,iş çıkar mı saatten sonra sence?
Bir konuş be günlük bir konuş da yolumu bileyim.. Önüm karanlık,ellerim boş..:çok üzgünüm:

Günlügün laleye cevabıdır;
Ne yaşanırsa yaşansın bir insan hayatından bir digerini çıkaramıyosa o zaman sevda vardır hala arada....
Bazı şeyler yolunda gitmesede uzanan bir el,sıcacık bir gülümseme,içten bir bakış eritip gider herşeyi....
Bir annenin çocuguna aldıgı elma şekerinde çocuk ne kadar masum seviniyosa ,bizlerde aynı masumlukla sevebilsek yaşamımızdakileri .....
Günlük kkdaki arkadaşlarıma söle bana dua etsinler onlar bilirler...

sevgili Laalee
Seninle öyleee çok Muhabbetimiz Olmadi Belki Ama Sik Sik Yazilarin Denk Geliyor
çok Mantikli Yazilarin Oluyo Hoşuma Gidiyor.ama Son Zamanlarda Nedense Seni üzgün Görüyorummm
Nedenini Merak Ettim Tabi özel Değilse...sorunun Her Neyse Umarim En Kisa Sürede çözülürr
Herşeyyy Gönlünce Olsun Canimmmm

bir cevapda bu günlük kulundan gelsin laleye bu günlük lalenin epeydir sıkıntıları olduğunun farkında
bir başka kolay olmayan şeyinde bir evliliği yürütmenin zor olduğunun farkında eğer mutlu olmayı başaran birileri varsa mutlaka onlarda acıları tattıktan sonra bugünlere gelmişlerdir kimsenin hayatı dört dörtlük değildir sağlam ayakta kalan evliliklerde yaşanılan acılarla yerine oturmuştur ve kale gibi sağlam bir hale gelmiştir
ilk yıllar yaşanan kişilik çatışmaları benim istediğim gibi davransın çabaları yıllar geçtikçe karşısındakini olduğu gibi kabul etmeye doğru yol değiştirmektedir eğer karşındaki insanda istediklerinin %50 sini bulmuşsan senden mutlusu yoktur
bu günlük lalenin ne kadar akıllı ve mantıklı olduğunu iyi bildiği için biran evel üzüntülerinden uzaklaşıp mutlu olmasını istiyor
ayrıca bu günlük mahbilinin durumunu bilmesede herşeyin gönlünce olması için dua edecek sevgiler günlüğünüzden

Selam günlüüük,
Ah günlüük bilsen ne hallerdeydim yaa ağrıdan yere yapıştım doktora gittim de biraz rahatladım,dün fenaydım ama bugün iyiyim şükür...Allah herkese sağlık versin inşallah!!!
Arkadaşlarımla buluşcaktım dün ama sancım yüzünden ertlemek zorunda kaldım...:çok üzgünüm:
Sevgilimin hiçbişeyden haberi yok şuanda aynı şehirde olmamıza rağmen aradığı yokki günlük...zaten görüşemedik daha zaman ayıramadı beyefendi bana...
Çok kızgınım ya günlük içime bastırıyorum sürekli amaaan banane naparsa yapsın diyorum ama bi noktada patlıyorum işte...Biliyorum o da zorda yani rahat olsa arar heralde ama yine de insan üzülüyo...
Neyse günlük ben yine duygusala bağladım kaçiyim en iyisi..
Her şey çooook güzel olsunnnn!!!

Selam,bugün <Dünya Kadınlar Günü>...Evet,kadınlar günümüzü kutlamak için buluşuyoruz...Aslında hergün bizim...a.s:dance::içelim::teytey:a.s.a.s.:enbuyukkk:

Günlükcüm günaydın
Öncelikle TÜM KADNLARIMIZIN KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUNa.s.
Canımda bugün bişey yazmak istemiyo zaten birşey de yokki aynı tas aynı hamam sabırla bekliyorum güzel haberler olur inşallah da yazarım bende buraya
TÜM KADINLARIMIZI ÖPÜYORUM BURDAN TEK TEEKK :teytey:
HERKESE GÜZEL GÜNLER SAĞLIKLI GÜNLER DİLEĞİYLE
....

Sevgili günlük
Nasılsın iyimisin bi derdin varmı anlat dinlerim bugün neşem yerinde :teytey::dance: öyle bi sabebi yok ama mutluyum günlük.Efeyle bu aralar durgunlaştık kavga etsek de hemen çözüme ulaşıyo aman nazar değmesin önceden beni anlamıyodu günlük şimdi aklı başına geldi artık o da bana hak veriyo bazı konularda :icecream:yerimseniben
Bu dönem stajım da başladı teknik liseye gidiyorum ama 10. sınıflara giriyorum proglama dersine sınıf çok iyi günlük öğrencilerim zeki 16 kişiler zaten.Geçen hafta 2 gün gittim ay gerçekten öğretmen gibi hissettim kendimi garip bi duygu quiz bile yaptım daha 2. günden.ama sonuçları öğretmenleri okuycak bakalım neler yaptılar.Böyle işte günlük kpss çalışmayı da arttırdım ama tezim hala duruyo ne yapcam bilmiyorum şimdilik önümdeki tek sorun o.Neyse buna da şükür günlük herşey hallolcak yani halledecem ben hepsini merak etme sen :1rolleyes:a.s.
Bu arada hepimizin kadınlar günü kutlu olsun

Günlük ben geldim,
Senelerin acılarıyla,mutluluklarıyla,özlemleriyle,bazen yagmurların yüregimizi ıslatırken duydugumuz serinligiyle ben geldim....
Bugün atlatılması zor bir geceyi anlımızın akılya atlattık günlük....,
Masallarda sevdalar vardır bilirmisin herkezler hayran olur hani , sadece masallarda olur bunlar diye....
Biz bugün bir masalın tam orta sayfasına bir ayraç koyduk günlük....
Bekle bizi istanbul yagmurlarını artık üzerimize degil yüregimize yagdırıcaksın.....
Bana destek olan gönül dostlarım hepinizi seviyorum

Günlük yırttık desene bu akşam yerimseniben
İnsanın kendisiyle beraber sevinebilen canlarının olması ne kadar güzel bişey ya :asigim:
Canım benim bende senden güzel haberler bekliyorum....
Seni seviyorum bebemŞeniz

Günlük yatsın kalksın dua etsin ki Mahbiş benden dayak yemiycek bu akşam..jeyyar
Güzel haberlerini aldım ya keyfim yerine geldi..:dance:
Hatta kocemle bilem barışabilirim o kadar yani..(sakın inanma günlük sadece abarttım). Şimdi zati kaçıyorum ben kocamla günün analizini yapacam :dilcikar:
Şaka bir yana; Mahbişimin güzel yanaklarından öpüyorum,kocaman sarılıyorum kendisine..Şeniz:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…