Kadınlar Kulübü Günlük

günnük bak sana ne dicemmmmmmm asomun bebeğimin dediği gibi hani biz kklılar ollarak çok meraklıyız ya

hani diyorumm acabaaaa bizim o merak ettiğimiz önemli kişilikler nerden biliyo OLMAYAN o takibimizi acaba diyorum bazıları bizimi didikliyokafamçokkarıştı

takip ediliyoruzzzz ne dersin günlükk kimi takip ettiğimize kadar takip var aman

dikkatttt dikkatt dikkattttdelikafaduldendelikafadulden :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaza yaptım.

Eve dönerken adadan dönüyodum dar almışım kaldırıma sürttüm. Tekerlek parçalandı resmen kocaman 2 tane delik oluştu. Dörtlüleri yakıp durdum. Arkamdaki de durdu hemen. 28 yaşlarında bir bey. Hemen yedek lastiği takmaya girişti. Ben offlayıp poflayı lanet ederken adamın üstü başı battı elleri yağ oldu. Bmw si vardı yalnız. Ben olayın şokuyla kaldırıma çöktüm kaldım. Yanımda da ablamın arkadaşı var bayan. Neyse halletti adam sağ olsun. Ben ne yaptım? Kuru kuru teşekkür ettim. Keşke dedim kartını falan isteseydim odunluk oldu resmen. Off.

N'olur başıma gelen en büyük kaza bu olsun. O adamdan da Allah razı olsun. Ve bir kez daha anladım ki trafikte ne kadar küfürleri yesekte bayanların insiyatifi var:)

Son düzenleme:
gunlugum
duzelemedım kuzum hala ya...
nasıl hasta oldum bu kadar ben.. allahtan atesım yok.. sadece bogazım ve gozlerım..
yarın ıcın de bı heycanlıyım kı sorma.. saclarım cok guzel oldu..
kıyafetım de hazır zaten.. annem cantasını verdı bana sevındırık oldum =)
ama gel gorkı sevıncımı paylascak benle gelcek kımse yok gunlugum.. cok uzuldum ınan buna..
cok ozledım ya.. nasıl gecıcek gunler aylar..

sevgili günlük;

bugün bi güzel içimi döktüm aşkıma ağladım bide ohh rahatladım
gel görki babamla şuan iyiyiz annem flnda ii hatta
inş babamın bu yaptığı hayırlı bişeydir ve pişman olmaz
bizde üzülmeyiz

Günnük şu kıza söyle aşkım aramadı die üzülürken onun bu msjna
koptuu koptummmm :jeyyar:
bu arada doru söze ne hacet dimii ama gnnük :lepi:

Son düzenleme:
günlük internetten çok sağlıklı bir diyet buldum.yarın başlıyorum.:asigim:
ve bir sürü spor ve karın kasları egzersizleri bilgileri edindim.
hepsini kağıda yazıp buz dolabımın üstüne asıvirdim.
artıkın beyoncene artistleri gibin kaslı olucem :1rolleyes:
kilom normal ama bilirsin işte,lök lök içtiğim şarapların lökürleri göbeğime vurdu delikafadulden
günlük çok hareketsiz kaldım.nerde hareket orda bereket derler olmuyor böyle eme CADIARZU
gelişmelerimi burdan naklen yayın yapçem günlük.:hulya:
şımarık konuşuyorum kusuruma bakma çünkü içimden çıktı.
heycanlandım değüşüklük yapçem diye hayatımda.hade naklen yayınıma sonra devam ederüm :teytey:
beyaz sayfanda meksika dizileri tadında(yok le brezilyaydı o bre cahil) sonra görüşürüz süprizzzzz

Bugün ne kadar çok şey yedim pembişş midem o kadar karıştı ki her an çıkarıcak gibi bi halim var:roflol:
Ama bu kadar olur yani hala yiyorum ... :/ Bi yandan bi ses dur evladım patlıcan diyor bi yandanda salla o sesi sen beni dinleeee diyor :roflol: Lays yiyorum şimdi işte:)
Ha birde farmville var ya oyun tarla oyunu eşek bana ordan "bir dahakine tarlamda tek tip mamül isterimm" yazmış karışık karışık ekmiştimde tarlayı :)
Ya bu adam kaç yaşında derseniz? Yani onun 25 yaşında olduğuna inanmak zor bazen hatta çoğu zaman. Bu onun yanaşma çabaları çok enteresan dimi? Bi süre yüz vermeye niyetim yok..
Ha bu arada cumartesi istanbula gidiyorum kısmetse sınav için:)
Bakalım ne çıkıcak sonucunda

günnük sana haberlerim varr amaaaaa sölemeemm -tatlicadiarzu- ayy çatla emii akannehir
asii kız seviyom seni dertlenme
içim kıpır kıpır kız günlükk hihoyyyt az önce yedigim sandviç ve pudingle alakası yok tabee :sinifsinif: şekerim yükseldi valla cana geldim :))aso da deli ne yiyo şuan bi yazsam gülmekten ölürsünn :roflol: gece vakti köfte göbek salata lavaş (canım çektii mafoldumben ) kk ya sana yazmaya girdim sadece bu arada yerimseniben
hiç uyumycam bugn,çok işim var akannehir
heeh ne diyodum içim kıpır kıpır günlük :asigim: çıkıp sokakta boş boş dolaşasm var,yüzümde gülümseme olsun azcık da opuyorumnanaktan
hayırlısı günlüğüm a.s
aşk güzel şey bee :asigim:

Son düzenleme:
hehe tek birseyler cani ceken ben degilmisimm ne guzellopuyorumnanaktancitirtavuk gordum topikte cok canim cekmistii,yaninda makarna,salata:icecream:gittim minik tost yaptim tavuk niyetinee:icecreamlan yapiyorum balik cikardim aksamdan acaba yanina tavuk olurmu diyeee:roflol:bu arada afiyet olsun kizlarrr..
hala acim kahvalti saatini iple cekiyorummmm:teytey:
offf sonraaa ehliyete calismam lazim cok tembellik yapiyorum cok..

mırab günlük
ayy bugun kendımı cok yorgun hıssedıyorum oysa 10 da yattım
aşkımla azcık konuştuk uymuşum
ama nıye böle oluyo ya
erken yatınca yorgun olur mu ınsan
zabaha kadr taş taşıdım sankı
dünn annem benı bici bici yaptrdı
yıllar sonra :hulya:gamyoncuiremsu

günaydın günnüş
yoğunluktan iznim iptal oldu yarınki...sinirden başım ağrıdı resmen..
ben kimseyi iş ortamında zor durumda bırakmıyom ama iş bana gelince....ohoooo durum böyle

çok moralsizim günnük ama yine de Allah bugünümüzü aratmasın ne diyim

günaydınn günlük
herkes hasta biliyomusunn içim sıkıldıı
göümcemin nişanlısı hastanede yatıyor bronşiti ciğerlerine inmişş
domuz gribine çevirir şüphesiyle doktoru hsatanede yatmasını istedi
haftasonuna kadar yatıcak yanınada kimseyi almıyolar
kayınpederim gözünden anjio olcakmışş ona üzüldümm
üstüne üstlük kayınvaldem bunların hepsine üzülmüş demek dün düşmüş bayılmış
tansiyonu fırlamışş
akşam eşimle gittik revir gibi ev herkes yatıyoo ev resmen hastalık kokuyoo
eşimde beni tembihliyo kimseyi öpmeyeceksinn tokalaşmıcaksın bile
bayramda geliyoki allah korusunn
alalhım şifalarını versin demekten başka bişi gelmiyo elimden
çalıştığım yerdeki yanımdaki bayan arkdaş işten ayrılıyoo
yeni eleman arıyoruzz
ayrılış sebebini bilmiyoruzz fakat bildiğimiz öğrendiğimiz tek bişiy var geldiğinden beri meğersem mağazayı soyuyoo
şok oldum dün allahım dedim gerçekten kimseye güvenmeyeceksin buzamanda insanlar gerçekten çiğ süt emmiş derlerya doğru ya
allahım onuda yola getirsin ne dim
işlerime dönim artık herşey benim üzerimde şuanda...

mrb günlük
iyimiyim kötümüyüm bilmiyorum.
dün misaifrlerim vardı yoruldum biraz buğün kalkamadım resmen.
neyse benden bukadar

Günlük'üm ne haber?
Ben nezleyim, boğazım yanıyor.
Eşim öksürüyor,onun da boğazı acıyor.
Oğluş da boğaz ağrısı çekiyor.
Sabaha karşı da kızım ateşlendi.
Şimdi ben nasıl iyi ve keyifli olayım? Rutin ağrılarımı ve sıkıntılarımı unuttum, bunlarla uğraşıyorum.
Dün kolum için fizik tedavi bölümüne gittim. Çok tatlı bir doçent bayanla görüştüm. Tedaviden önce omuz MR'ı istedi. Nereden bilsin ki ben bırak MR'a girmeyi, adını bile duyunca baygınlık geçiriyorum...
Koskoca kadın ağlamaktan helak oldum. Neymiş, MR korkum varmış... Ama ne yapayım, gerçekten kapalı yerlerde duramıyorum.
Ben de açık MR arayışına girdim. En yakın ızmir olduğu için oradan bir kaç yer buldum. Telefonla randevu alıp fiyat öğreneceğim ve salı günü ızmir yolcusuyum inşallah. Aynı gün mamografim de çekilecek.
Haydi bana kolay gelsin o zaman...

Günaydınnn şekercimmm...
Dün gerçekten çok güzel bir gündü benim içinn...
İş çıkışında eşim geldi elinde çiçekler ve hediyemm:asigim:
Çok güzeldi yaa bana ayakkabı almış minik topuklu ...
Artık hamileymişim bi karış topuklarla mı dolaşıcakmışımm...kaydirigubbakcemile5
Sonra balık yemeğe gidelim dedii hayırr dedimm ben balık istemiyorum sulu şeyler
istiyor hep canımm ama ben sen seviyosun diye demiştim dedii...alkisalkisalkis
Canım yaa ama napimm istemiyor iştee...
Sonra başka bi yere gittik istediğim oldu tabikidee...
Biraz dolaştık pastamı falan aldık evimize gittik sonra misafirlerimiz geldiii.
Pastamı üfledimm:))) Akşam da çok güzeldi yaa saolsunlar..
Aaaa birde birdee bebişim için ilk hediyemizi almış oldukk nasılda hemen ikinci plana düştümm gördün müü...Küçük halamız don,atlet ve nazar boncuklu çorap almış aman da aman okadarmı güzel olurr yaa baktık baktık durdukk allahım ne olur sen hayırlısı ile kucağımıza almayı da nasip eyle inş..:Saruboceq::Saruboceqon alda donansın derlermiş oyüzden öyle almışlar ....Çok teşekkür ettik tabiki onlaraa...İşte böyleydi günlüğümmm...a.s.a.s.

günlük sınav haftam.
sinir oldum çünkü sana yazdım yazdım silindi.
tekrar o kadar detayı yazacak mecalim de yok zamanım da, o yüzden kısa tutmaya çalışacağım,fazla yoruluyorum bu hafta...birazdan bir sınava daha gideceğim... kayışı kopardım resmen...

herneyse, ne anlatcam sana!
eski sevgilimle karşılaştım-hani hatırlarsın bay kusursuz- aslında hep karşılaşıyorum aynı okuldayız ama...
bu seferki biraz farklıydı.

iki sınavım olan gündü,ama onun sınavı yoktu bildiğim kadarıyla.
sabah 9'da okula gittim. akşama kadar çalıştım, ilk sınava girdim, çıktım.
diğer sınav hemen ardından... ama nasıl yorgunum... bitkinim.. yüzüm gözüm çökmüş... sabah uyandığım halim daha güzeldir o derece... neyse ne de olsa kimse görmeyecek diye paspal paspal gittim sınava, basit bi dersin sınavı zaten...

bi girdim sınıfa... eski sevgili yalnız başına oturuyor...(normalde ayrılığımız problemli geçtiği için konuşmuyorduk,yüzümüze bakmıyorduk,ama bu ara adımlar atıyorum barıştık denebilir tabii arkadaş olarak...)

aa sen alıyo muydun bu dersi,dedim
not yükseltmek için aldım, dedi.
ya beni çalıştırsana o zamann!!, dedim.önüne oturdum. önü derken de bit kadar yer ha. sıkışık sıralar.sositososito

anlatayım, nereyi anlatıyım söyle, dedi
anlat işte bir şeyler fark etmez, dedim.
orda çaktı o da aslında, bahane ettiğimi.
sayfaları çeviriyor falan...

"ama seni danışman buradan kaldırabilir,bi sıra boşluk bırakın diyebilir" dedi.(bilirsin her şeyi benim yerime de düşünür)
kalktım ben de mağrur mağrur... üzgün bi surat, ama cilveli... uzakta bi sıraya doğru gittim.
"ya gel gelll" dedi, yanındaki sırayı bitişiğine çekti. gülümsedi ama:)
yok oradan da kaldırır beni:umursamaz: dedim...
uzaktaki bi sıraya eşyalarımı koydum.
amaa koştum gene önündeki sıraya oturdum.. çok yüzsüzüm yaa:)zemuszemus

anlat hadi dedim, bilmediğin bi yer sor dedi,
yoo biliyorum anlat ama sen,falan dedim.
sonra konuşmaya başladım .bi önceki sınavım kötü geçti zor sormuştu falan, nası bi hoca bu? insan mı bu falan.. anlatıyorum( kötü falan da geçmedi halbuki ama konu açmam gerek napayım.)
o da cevap veriyo işte, ne sormuş, aslında basitmiş niye yapamadın?falan...opuyorumnanaktan

neyse sonra başka bir arkadaşımız geldi , o gelince ben kalktım tuvalete gittim, makyaj yaptım, sınıfa döndüm.
sonrada sınava girdik ama ondan önce çıktım ben, o yüzden çıkışta görüşmedik.

arabayı mal gibi dıştaki park yerine bırakmıştım,kampüsün içinde yürüyorum karanlıkta, o sırada hafif yağmur yağıyor,romantik ortam... ben düşünüyorum, düşünüyorum...

ne yapıyorum oğlum ben?
adam mükemmel mi mükemmel,
milletin dibi düşüyo mu? düşüyo.
benim dibim düştü mü? düştü, hastasıydım.
çıktık mı? inanılmaz ama çıktık.
her türlü kaprisi, saçmalığı yaptım mı? yaptım.
"tutku yok, aramızda aşk yok, böyle ilişki olmaz bitsin" dedim mi?dedim.
adamı yedi düvele rezil ettim mi? ettim.
msn'de ilişkimi bitirdim mi? bitirdim.
arayıp bi şansımız daha olmaz mı diye sorduğunda, olmaz dedim mi,dedim.
bitti mi gerçekten? bitti, arkama bile bakmadım.
şimdi napıyorum peki?
adam benden gitti diye mi yine kur yapmaya başladım?
hani aşk yoktu, tutku yoktu.
bu adam sevgilim değilken mi çekicileşiyor, sevgilim değilken mi beyaz atlı prense dönüşüyor?

nası bi dengesizim anlamıyorum, ne zaman adam olacağım bilmiyorum. umudum da yok aslında.

ayrıldığımdan beri,"pişman değilim" diye kasıla kasıla geziyordum, şimdi nooldu? nası ayrıldın manyak o adamdan? diye soranlara, -dışı sizi içi beni yakar şekerim- demiyor muydum? neyin nesi etrafındaki kızlardan kıskanmak? neyin nesi adamı göz hapsinde tutmak? neyin nesi saçma saçma stratejilerle yaklaşmaya çalışmak? neyin nesi o toplu saç seviyor diye, sınavda kalemle saç toplamak?hani ayrılır ayrılmaz başkasının kollarına atıyordum kendimi? şimdi niye ondan başkasıyla olmam ben diyorum? niye ya onunla çıkarım ya da bir başkası giremez hayatıma uzun süre,diyorum?niye geleni geçeni reddediyorum?

milleti kendime güldürüyorum valla, "sen ayrıldın, mutluydun da! adamı da yerle bir ettin, e şimdi ne istiyorsun." diyorlar.

yok ben normal değilim...
kimseyle paylaşmamam gerek bu düşüncelerimi, gene malzeme veriyorum millete.

Her biten aşkta aslında bi önceki sevgilimi unutuyorum
Ve her yeni başlayan aşka, eskisine inat başlıyorum..
Aslında hepsini seviyorum sadece zamanlamada hata yapıyorum...​

off günnük ya
çok fena ağrım var
sanırım regl olcam
sinir oldum ya kendime
sabahtan beri milleti haşlayıp duruom
allahtan kimse bişi diyemiyo bana yoksamm öff çok fena olurdm

birde ikiyüzlü insanlara sinir oluyom
benm yüzüme gülüyorlar sonra da gidip ona buna benm hakkımda dedikodu yapıyolar
bigün hepsini çok fena bozcam ama neyse

ben aşkımı seviyom o da beni (ne alakaysa)

merhaba günlük.bnde dertleşmek istedm senle.
çok özlüyorm onu yaaa.artk daynlmz oldu nerdyse hasret ne betrmiş yav??en azndan bi kere sesini duymaya razıyım,bi kere ya nolur nolursenağlama.sonra yazlm haftam bu hafta birzdan 2 tane snvm var biraz yazlıya yoğunlşp snra tekrar sonsuz bi hüsrana dönücem...ah ah bitisin bu çile kalalm bir arada ama ahhh ahhh:1no2:

merhaba günlükçüğüm,
ablamın bürosunun alt katındaki yayılmacı kebapçı dükkanını iki katlı yapmak istiyomuş... ablama gidip bu bürodan çıkın vs demiş sanki büronun sahibi oymuş gibi. hatta daha ileri gidip biz kötülükle olsun istemeyiz demiş. KAHDEM in en azılı avukatın, yılmaz bir feministi neredeyse tehdit etme gafletinde bulunmuş... acıdım adama...
ne kötü insanlar var günlük, ne bencil, ne cahil...
ALLAH'a şükürler olsun iyi bir insan olmak hayatımızın en önemli gayesi vesselam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…