Kadınlar Kulübü Günlük

günlükkkkkkk zıplamaktan doğru düzgün yazamıyorum kusura bakma demin kuzenimm aradıı pazartesi günü bjk storenin açılışna götürcekmiş benii kim için mi tabikide TORAMAN'mm içinn ayy allahım yerimde duramıyorum günlükkk :dance::dance:

anneme gidiyorum güllük.. çok özledim onu da babamı da.
doya doya sarılıp ağlamak istiyorum anneme. kaldıramııyorum tek başıma güllüğüm.
bu kadar ince düşünmeyi, sürekli özlem duymayı kaldıramıyorum.
öyle alışmışım ki kolaya her şey zor geliyor bana artık.
yaşamak hele çok zor geliyor. her gün üzülecek ayrı bir şey başıma geliyor nerdeyse.
soğuk kanlı olamıyorum karşında hayat evet, mutlu olabilirsin.
her gün sana bir defa daha yeniliyorum.
her gün sevdiğimi bir defa daha özlüyorum.
her gün her gün her gün.
yakınımdayken bile özlüyorum onu...
dün akşam çok güzel geçmişken bugün görmüyorum onu diye üzülüyorum.
Allahım neden? cezam mı ödülüm mü bu?
yakınında olamıyorum, uzağında da duramıyorum..
ders desen benden uzakta ama kime yakın bilemiyorum.
kafam karma karışık, ilgimi dağıtacak bir şeyler arıyorum..
sonra da kendimi suçlu hissediyorum...
bu suçluluğumu anlayabilecek tek bir kulun yok Allahım biliyorum.
tesellisi de yok bunun onu da biliyorum.
güllüğüm bir gün olur ki sevdiceğime ulaşırsan, O'na kelimelerin kifayetsiz kaldığı hislerimi göster olur mu?
sanırım ben bunu O'na ve kimseye ifade edemedim, edemiyorum da..

sengözlerimebaksanabNaber leyn günlükkk..Benmii ay vallahi çok iyiyim yaa nazar değmesinnnnn sende değdirme nazar leyn kafanı kırarım yoksa kaydirigubbakcemile3 RABBİM Kem gözlerden içi dışı fesat dolu kişilerden korusun hepiciğimizi yerimseniben Nedemişlerr son gülen iyi gülerr hemde destekli gülerrr ay vallahiiii :roflol: bugünlerin geleceğini bilseydim 5 ay önce ağlarmıydım kahredermiydm hiçççç :lepi: Ama burdan bazı arkadaşlarım demişlerdi gökkuşağı sanada gözükücek diyee evet işte 5.5 ay'ın sonunda şükürler olsunki gözüktüüü..
Biliyomusun bugün kurstan sonra bi arkadaşıma gittim ay çok kötüydü yaa ailesel sorunları varmışş tabi kendi ailesiyle ilgili değil karşı tarafın ailesiyle ilgili, aman RABBİM kismeye çekemiceği dertler vermesin iyikide beni 5 ay önce kormuşuş RABBİM ve doğru yolu göstermiş elbette üzüldüm ağladım dile kolay 5 yıldı ama dedimki yok belinay sen çekemezmişssin yapamazmışssın biliyorsun herşeyimi değiştiricektim kıyafetimden tutta işime kadar ve tamamen onların istediği gibi olucaktım ama şükürki geldikleri günün ertesi günü bana gerçek yüzlerini gösterdiler yaa yüzük takılsaydı ve bunlarr olsaydı günlüğüm??Neyseki arkadaşımda dedi ele karışmak çok zorr belinay emin adımlar at emin ol aşk sevgi bi yere kadar dedi çekitklerini görünce hem çok üzüldüm onun adına hemde kendi adıma şükürler olsun ucuz kurtuldum dedim.. (biliyosun şuan rahatım bi dediğim iki olmuyo ailem çok anlayışlı herzamane n iyisi olsun istiyorlar canım babam ve annem benim mutluluğum için çabalıyorlar ve iyi bir eğitim aldırdılar, zor günlerimde babamda benimle beraber ağladı, kimse babasına anlatamazken ben herşeyimi babama anlattım hep destek oldu bana AİLEM iyiki benim ailemmiş günlüğüm) şimdi kaynan derdi var onunla uğraşıyo kızcağızz ee üzülmemek elde değil...
Neyse şekerim bukadar melankoliklik yeter, sabahtan beri bi şarkı diliyorum bayıldımmm hala ağzımda sözleriii :teytey:

Sevmelere özenecek kadar olmasada çok iyi biriydim
Aşka akıl verdirmek konusunda bi kaç adım geriydim
çok ilginden şımarır kadr,imi kıymetimi bilmezden
Yamacına sokulmamak daha iyi sen uzaktanda güzeldin

Bir kere şansımızı denedik
Üzgünüm ama haklı bile çıkamıyorsun
Mutluluk için kurduğum hayaller hala cebimde
Malesef içinde artık sen yoksun

Bir şans daha istiyosun da bence ben dönmem geriye
Zaten hayat güzel ne bugün ne yarın harcanırmı seninle
Bir müddet kaybol deneyelim sensizlik nasıl gelecek
Düzelirsen göz ününde nasipse kısmetse sositosositozemuszemus

Neyse hadi ben gittim biraz yemek yiyim gerçi benim birazım nekadardır sen biliyorsunnn Doymak bilmeyen bir kişiyim aman yiyim nasılsa kilo almıyorum ye belinay yeee yedikçe yiyesim cokacimcoookgeliyooo ımmm acaba ne yesemmm dur gidim mutfağa benn HADİ PAİ PAİİopuyorumnanaktan

süprizzzzz

selam şekerim kaydirigubbakcemile2
nasılsın bakalım iyi gördüm seni iyisin iyisin
ben de iyiyim çok şükür 1.5 saat sonra evime gidicem ve haftasonu tatiline adım atmış bulunucam
sabahtan yoğundum biraz şimdi iyiyim
geçen gün oğluşuma netten bi kafes sipariş etmiştim betten inceledim buraya gelmiş gözüküyo ama eve teslim edilmemiş henüz
püff ben eve gidene kadar gelmiş olsa keşke ya nasıl güzel bi kafes görmelisin 2 katlı benim ufaklık bayılacak kesin
sevgülümle de iyiyiz çok şükür dün ben eve giderken telde konuşuyoduk
o da eve gidiyodu otobüsteydi sonra ses gelmedi anlaşamadık kapattık tabi ben biraz trip yaparak kapatmıştım ama sonradan o mesaj yazmış bitanem sesini hiç duyamıyodum ondan kapatalım dedim küsme lütfen yazmış
ben de önemli değil hayatım sonra konuşuruz yazdım ve cidden içten gelerek dedim bunu trip yapmadım yani
ama bizimkinin içi rahat etmemiş öyle trip yaparak kapadım diye beni aramak için inmiş otobüsten deli
hoşuma gitti bu jesti nan günlük
sıkıştırmasam da kendi kendine akıl edebilecek sanırım bazı şeyleri
o nedenle çok üstüne düşmemek gerekiyo akışına bırakmak gerekiyo
döve işi de yatacak sanırım şimdi o kadar aydan sonra kavuşçaz o nedenle o kadar para dövmelere vermesek de gezip eğlensek mi o parayla diyoruz
neyse bakıcaz artık şu ocak ayı bi an önce gelsin yaa
izin işimi de ayarladım avukat bey istediğin zaman gidip istediğin kadar kalabilirsin dedi çok şükür
zaten ocak ayı çok yoğun olmuyomuş
off çok özledim günlük onu yaa buluştuğumuz anı düşünürken resmen karnıma sancı giriyo heyecandan
geçen sene de ben okuldayken o ziyarete geliyodu beni sınavlara da geliyodu ama bu sefer farklı sanki
hem ilk kez bu kadar uzun süre ayrı kalmış olcaz
o nedenle oraya gitmeden tüm çalışmalarımı bitirmem lazım rahat edebilmek adına
2 ay çabuk geçer mi günlük ya :sinifsinif:
neyse hadi be kaçar görüşürük sonra

işsizim günlük çok işsiz..
sen işsizliğin resmini çizebilir miisn günlük((
iş bulan kimseyi kıskanmıyorum allah daha iyisini versin onlara ama yorgunum işim şöyle işim böyle diyen arkadaşlarıma ayrıca facebook-msn iletilerinde .ıçtıkları .oku haber veren insanlara sinirr oluyorum...sevgilimi özledim günlük hem de çokkk..o çok yoğun çalışıyor ben de bir iş bulsam da evlensek..allahtan o iş buldu hem de çok iyi bir iş..yoksa evliliği bi 10 sene ertelerdik heralde:))
akşam ona mektup yazdım eskiden ne çok yazardık birbirimize...her kavga ettiğimizde mektuplaşırdık derdimizi mektupla anlatır sonra konuşurduk:)mail atıcaktım aslında ama eski günlerde ki gibi mektup yazayım dedim..inşallah pazar günü çalışmaz da görüşebiliriz günlük
:Saruboceq: çok özledim çokkk...

günlük çok sıkılıyorum ben artık.boş boş oturmak gücüme gidiyo bişeyler yapmak istiyorum.yine evdeydim.yürüyüşte yapmadık bugün.ne olucak halim hiç bilmiyorum günlük mafoldumben herkesin bana laf söylemesinden bıktım,herkesin tanımadığım insanların bile iş okul iş okul evlilik diye beni sıkıştırmasından yoruldum sanki benim çok hoşuma gidiyo bu durum mafoldumben

Günaydın desem....
Ayıp olur...
Tünaydın desem yine olmaz...
E iyi akşamlar diyeyim bari günlük bu sana tam olur:))
Şey... Ben yeni kalktımda ...
Şimdi bi duşa girip sonrada gezmeye gidicem.
Ama varya acayip rüyalar gördüm yok böyle bişey ya... Aman allahım pembe diziler gibi dallas gibi rüyalar üf sinir oldum sonrada:)
Ama sadece rüyaydı sadee rüyaBen bugünden sonra nasıl olsa pozitif düşünen biriyim:)

slm günnüş
iyisindir inşallah bazen yalanlara nasıl tahamül ediyorsun şaşıyorum..
bugun mine abla ile takıldık annemlere uğradım işte evdeyimmm
tüm doğrularımla zemuszemus
allah şaşırtmasın :Saruboceq:

:1shok:günnlük yukardaki şu şahsiyetee ohaa diyorumm gece gündüz kavramını şaşırdıı şikayet etcem onu koca göbekliyee kaydirigubbakcemile3 ben gece 2:30 gibi netten çıkarken bu kız hala face'de ve msn'de oluyoo ee tarla sahibi ekiyo biçiyoo :roflol:
Söyle ona kendine gelsin çekcem kulaklarını ben onun msn'e bi gelsinde süprizzzzz

Naber günlükcüm..
Bizde hazırlandık kızımla babamızı bekliyoruz.Akşam dedemiz bizi teyzemiz ve eniştemizle balıkçıya davet ettidelikafadulden
Babamız gelir gelmez çıkacağız..
Alya huysuz,aksi inşallah dışarıya çıkınca bu kaprisi sona erirakannehir
İşte böyle cancağızım..Böyle takılıyorum..

Gnlükcan naber lan,

Ben eyiyim bugün yine bir quizim vardı bu da iyi geçti maşallah bana
ılk vizemde iyiydi neyseki geç başlasamda iyi gidiyor her şey :dance::dance:
Bugün okuldan kızlar bize geldi kısır partisi vardı yedik içtik anam yine mis gibi şeyler yapmış canım benim :1hug::1hug:
ışte böyle sıradan bir gün. :) Hadi ben kaçar

slm günnüşüm yine temizlik yaptım bugün
evim temiz oldukça daha bi enerjik oluyorum ya kaydirigubbakcemile2
sonrada hımmmcokacimcoookçok lezzetli yemekler yaptım cokacimcoook
az öncede oğluşumla karşılıklı nar yedik yarasın tosunuma :1rolleyes:

günnüşüm ,yalan varya öyle bir zehirdir ki.kullananın tüm damarlarına işler
artık onunla büyür beslenir.kötükedihüso
zamanla, söylediği yalanlara kendi de inanır sengözlerimebaksanab
.....yalandan kim ölmüş.... varsın konuşsun günnüşüm
bize değil kendinedir en büyük zararı
hergün bi atmasyon:sinifsinif: ...bu işin sonu kötü. vah vah vah yazık senağlama

neyse günnüşüm görüşürüz yine :gitme:
ben şimdi gideyimde bitaneme sevdiği salatayı yapayım
erken gelicek bu akşam
ay hafta sonuda geldi dimi :teytey:
nereye gitsek acebaaa :uhm: kaydirigubbakcemile3
neyse çavv sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile3

sositosositosositosositosositososito

günlüğüm
nasılsın
zaman kısaldıkça ha bire bişeyler çıkıyo gebelik şekerinin ardından bide plesanta yaşlanması çıktımafoldumben
normal doğum isterken büyük ihtimal sezeryan olacak dr 5 hafta sonrası falan lafları etti aralığın başında büyük
ihtimal tarih belli olur
aman oğlum ne olur sağlıcakla gel :Saruboceq:
eskisi gibi dolaşamıyorumda öğlen kızılayda az gezeyim dedim düştümmü dizimin üstüne :sinifsinif:lmaz::gitme:aksilik bu ya
oğluma şampuanını aldım :asigim:hoop otobüse bindim
yalnızlıkta fena kim bilir kocam kaçta gelicek uykumda geldi iyimi
hımm bu arada yarın gelmiyomuş oda takımız salıya kaldı oğlumun odası sağlık olsun mirmirmirmir

''Evren, sana gönderdiğim mesajları nerenden anlıyorsun?''

Uyumak istiyorum, şöyle bir dört ay falan. İlkbahara kadar. Mümkün değilse, uyuduğum zamanlar yavaş çekimde, diğer saatler Sims'teki 3. hız seviyesinde ilerlesin istiyorum. Günler çabucak gitsin bitsin.

Sen aylardır bekle bekle dur, fos! Yıkıldım tabi. Ablam gelsinde iki ağlıycam ona bulsun bi çözüm banane. Şimdi depresyona kız modundayım. Zaten sevdiğim bi yemekte yok bu akşam. Iyy yani, ancak zaafiyet geçireceksem yiyebileceğim bir şey (balık).

Dün gece de baya bi saçmaladım. Bir müddet ortalıkta görünmeyeyim bari, msnde çevirimdışı takılıyorum. 'Sen benim için özelsin' dedim yaw hayatımın içine edip gitmiş bi adama dün gece. Gerizekalı olduğumu düşünüyo kesin. İlginç olanı da özel mözel değil şu an arayabileceğim tek insan o sadece... Yoksa ha yoldan geçen biri ha o yani.

Neyse, nerde kalmıştım ben? Uykuuuuuuuuu :çok üzgünüm:

günlükkk!!!
yarın dersane var yupi yupi yupi ay ben çok sevdim bu dersanemi inş.. 8 ay boyunca böle koşa koşa giderim
belki beni heyecanlandıran şahsiyetide görürüm dersimiz pazar günü ama dersanede dolanayım eccükk belki görürüm hehhe :)))

oha gunluk resmen yapayalniz kaldim ..
ama nasil guzel varya anlatamam :))
yarin kardezcaazimi da alip gezdireyim birazicik bakalim benim begendigim yerleri o da begencek mi :))

sevgili günlük;

bu dünyaya çocuk getirmemeye karar verdim
bugün hastanedeki çocukları görünce gözüm korktu
hele bi tanesi resmen can çekişiodu
öyle üzüldümkimafoldumben
allahım akifede bişe olmasın sapasağlam çıksın hastaneden
dier çocuklara da şifa ver yarabbim:Saruboceq:

yavrum benim hastalanmışşş..
güçlüdür de bünyesi ama motorla dolaşa dolaşa üşüttü demek sonunda.. adam doktor olunca kendi tedavisini kendi yapıyo tabii.. şunu şunu yap bile diyemiyosun ki, senden daha ii biliyo çünkü.. neyse hem bana hem ona bakacak birisi var işte ohh ne rahat hayat zemuszemus..

ben de aldım çiçeğimi, kolonyamı, hasta ziyaretine gittim.. bi kilo da portakal alıcaktım ama dicekler ki bu kız deli heralde.. portakaldan son anda vazgeçtim.. ah evceğizimizde olsaydık her gece taze taze sıkardım ben ona.. paşalar gibi bakarım aşkıma, sırtı yere gelmes alimallah..

çok seviyorum çokk :asigim: :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…