Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba kk , sende ben çok yeniyim bu yüzden heyecan şeyediyom umarım sayende güzel ve dayanışma dolu dostluklar kurarım. alkisalkisalkis

:1shok:günnlük yukardaki şu şahsiyetee ohaa diyorumm gece gündüz kavramını şaşırdıı şikayet etcem onu koca göbekliyee kaydirigubbakcemile3 ben gece 2:30 gibi netten çıkarken bu kız hala face'de ve msn'de oluyoo ee tarla sahibi ekiyo biçiyoo :roflol:
Söyle ona kendine gelsin çekcem kulaklarını ben onun msn'e bi gelsinde süprizzzzz

Hehehehh nabimmm.kızdığım zamanlar ona geçe kadar oturuyorum :)))
Şimdiii nabıyoruzz içiyoruz güzelleşiyoruzz:içelim:Şerefeee:)))

slm günnüş
nie kimse bu sitenin kurallarına uymuyor
yeni üyede değillerki kafa basmıyo herhalde :1closedeyes:
puff beyim bana çok sıkıcı bir iş daha verdi onunla uğraşıom hep sıkıcı işler bana mirmirmirmir
neyse gönüller bir olsunde gerisi fısss :1closedeyes:

günlük naber
ben hiç iyi değilim
bi gün iyi olsam diğer gün bi şey olcak zaten mutlaka
çok bunaldım artık
kimse de dinlemeden etmeden kendi derdine düşüyor bazılarına kalsa ben onlarla ilgilenmiyorum ama bi soran olsa ben napıyorum benm de bi derdim var mı diye nerdeee ama yok onların kendi derdi olabilir ama benm bi derdim olamaz off insanları anlamak ne kadar zor şu hayatta ya yoruluyorum bazen beni hiç tanımıyolar sanki...amaaaann boşverdim artık

ben ondan ayrılmak istemiyorum günlük
3 sene kolay mı yaa bi kalemde silinir mi
ama böyle de gitmez söyliyim
nolcak peki nolcak????
en zor günlerimde bi o vardı yanımda
en güzel günleri de birlikte yaşadık bugüne kadar
ama neden böyle yapıyo bazen neden
nerde yanlış yapıyoruz???
napıyım günlüğüm ben bana bi şey söyle
keşke senin ağzın dilin olsa da bana şöyle şöyle yap desen
offffffff Allahım hayırlısını ver :Saruboceq:

ayy günlük bugün bi açık parfümü firmasından 2 tane parfüm sipariş vermiştim bi tanesini bi kokladım keşke koklamasaydım valla daha yeni kendime gelebildim çıkarıyodum nerdeyse midem kalktı resmen var yaa.bi de koluma sıkmıştım kokusuna bakmak için ay çıkmadı bi de kokusu kolumdan böööö iğrençti yaaa bozulmuş mudur nedir kafamçokkarıştı hemen yazdım tabi maille bildirdim bi de kargo parası almıyoruz 2 adet parfümde demişler kargo parası da aldılar. insanlar artık birilerini kazıklayarak para kazanmaya alışmışlar kötükedihüso

neyse günlükküm ben biraz daha geziyim sitede gezdikçe kafam dağılıyo
hadi görüşürüz canım bana dua et olur mu hayırlısı olması için
öptüm seni çok opuyorumnanaktan

hay allam günlük yaa
garip insanları burdada buldum iyimi? kafamçokkarıştı
çekiyorum heralde onları Çok üzgünüm çoook
off 2 sene aradan sonra tekrar yurt hayatı çıldırtıyo beni yaa
artık sabrım kalmadı,1 sene nasıl geçecek mafoldumben
bu :dilcikar: gittikten sonra yanıma kimse gelmese bari :mymeka:

kıs gunluk bayadr yazmdım demı sana...
face de tarla bıcıyom ben:))daha acemıyım ya bısede beceremıyom....:))))))))))))))))))
allaha sukur aılecek ıyız gunnusum..
garaj yapıldı yapıya..bugun betonu atıldı...
dun arkadasım hamıle kıncıye ona gttık hastanede yatmıstı gıdemmeıstım...
dun gecede baska bı arkadasım aradı nısanına davet ettı..bıde dedı san bıse dıcem bırsıı var senı tanıstrmka ıstıyorz bı gorus msn de dısarda telde nasıl ıstersen dedı..kabul etmedım..bıde dedı zekıyede sana bırını tanıstrmak ıstıyo...ooo dedım banamı calısıyosunuz:)pazar gun var orda ıyıce konusurz deıd olur dedım...haftaya pazar gune baslıyorz lıseden arkadaslarla...ıyı oldu ozluyorum ya onları ortam guzel oluyo bazen gerılsde:)))
bu gecde msn dekı benımkısı konstu hayret...ben hıc slm vermıyorum...bu gece verdı baktım...nasılsın nasıl gdıyo dedı.....ya anlamıyorum...okadar sey soledı cay ıcmeye cagardı gozlerıne bakıp konusmak ıstıyorum dedı tanımak ıstıyorum dedı ...hayr dedım..tmm dedı...ruya gorrsen nalt dedı..bend enaltcam dedı...her konustugumuzda bı hıtapta bulunuyo..yok beyaz guvercın yok cıcıkız zor ınsan...dusuncesını anlamadım...adam gıbı konus yada konusma hıc bıdaha...
aman bosver...kafam rahat...guvenmıyorum ıste hıcbırıne...ınsallah bıgun guvenebılırım ...bunu cok ıstıyorummmmm

la günlük bozuntusu ben geldim:nazar:45679.u banımdan sonra burdayım yine-tatlicadiarzu-gamyoncuiremsu
banımın açıldığını bile pati söyledi unutmuşum yeminlefisfisfis sevdiğim dostlarım olmasa gelmiycem zaten:hulya:sonra düşünüyorum gereksiz insanlar için nie onlardan uzak kalıyım die:umursamaz:
mapus bende bağışıklık yaptı diyorum ya,içerden çıktığım gibi giriyorum-tatlicadiarzu-ve içerdeyken çok şey değişmiş kk da yine:sm_confused:valla yeni üye gibiyim he:roflol:
yokluğumda beni gözleri her daim arıyan,bana sevgilerini ve selamlarını yollıyan tüm arkadaşlarıma sevgiler selamlar olsunŞeniz

günlük biraderim yandım ben :sinifsinif:
yine tuttu alışveriş deliliğim ,tutamıyorum kendimi ...
2 gün içinde aldıklarım varyaaaaaaaaaaa:jeyyar:
kendimi çok suçluu ama yine bir o kadarda mutlu hissediyorum ..
biri beni durdursunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:mymeka:

Günayydııınnnn günaydıın :)
Bak bu sefer erken kalktım :)
Yani bana göre erken bi saat normalde öğlen:))
Herneyse kaç hafta önce plan yapmıştık kuzenlerim annem ben ve teyzem hamama gidicez diye.
Bugün birinin temizlik yapıcağı tuttu 3 ten sonra gidelim diyo be saf karı hava zaten kaçta kararıyor hemde 3te gidelim diyor hem sonra kuaföre gidicem diyor hemde akşama günüm var diyor ölme eşeğim ölmee sen elendin dedik o zaman :) E bir de küçük olan kuzen var tabi köpek gidiya sevgilisyle buluşucakmış o da durdu durdu bugünü buldu. Benimki işte olmasaydı ben yine gelirdim ama hıhhh.
Yani anlıcan ben annem ve teyzem olarak 3müz gidiyoruz...olsun acayip rahatlıcammm ikinci defa hamama gitmiş olucam bu arada:)Gelince yazarım sana :)

günaydın gunluk
ayy bugun mesaıdeyım sımdıden sıkıldım nasıl aksam olcaksa:nazar:
aşkımı cok özledım
alışverış yapmak ıstıyorum ama takstlerımı bıtırmem şart
ozamana kadr hersey yasak
evlenınce bıle takst bıtmıycekk onuda bılıyorum
ne kadar kadersızım ben ya :sinifsinif:

Selam Günlük,bugün yine yanlızları oynuyorum:sinifsinif:Bıktım artık yanlızlıktan herkes el ele göz göze dolaşırken ben onlara iç çekiyorum reva mı bu!:sm_confused: Kasım da Aşk başkadır dedim ama kasımı da yarıladık tık yok.:1no2:Bu zaman da sanatsal ruha sahip erkekte bulmak zor,işimiz şansa kaldı...:çok üzgünüm:

günnükümmm
kayınpederim iş buldu Allaha şükür:nazar: inşallah sigortasını da ödeyecekler, ki zaten çok az kaldı emekli olmasına hayırlısıyla...böylece eşimin üzerinden de bi yük eksilmiş oluyor...çocukceğiz maaşıyla hem bizi hem kayınvalidemleri geçindiriyo çünküm...çalışan kimse yok başka...

Allah kimseyi işsiz parasız koymasın günnük çok zor gerçekten:Saruboceq:

heee bi de kocem bana bugünnn çizme alcakk doğum günü hedaayesizemuszemus

Günlük:emir_bebek:
Küçücüğüm büyüyor sağlıkla sarılığımızın düştüğünü söyledi dün doktor teyzemiz nasıl sevindim anlatamam..Akşamları iştima yaptırıyor bize mık mık hiç durmadan akannehir tam alıcam uyuyor ...yatıyorum mık mık tez zamanda uykusu düzene girer inşallah :Saruboceq:
Çok fazla uğrayamıyorum artık biliyorum ama eve anca yetebiliyorum ufaklığın emmesi ,altını değiştir ,uyut tam nefes alacağım derken oğlum başlıyor onla ilgilenmemezlik yapamam doğrusu hadi bakalım başlıyoruz ders çalışmaya o arada gelen giden temizlik yemek iş güç..-tatlicadiarzu-
Hayatım nasılda değişiverdi birden nasıl nasıl güzel oldu oturmayı hiç sevmiyordum şimdiden fırsatım olmuyor..ıkiside sağlıklı olsunlarda!Onları korumak için ne yapacağımı şaşırıyorum ..Rabbim hepimizin yavrularını korusun bizlere bağışlasın..:Saruboceq:
Bu arada kendimde bayağı bir değişiklik var beynimde birçok şeyi bitirmişliğin rahatlığıyla yaşıyorum buda bana ayrı bir huzur veriyor..Rabbim sevdiklerimi benden ayırmasın, sevmediklerimide uzak tutsun :lepi:
Yazacak okadar çok şey varkii yine ne yeri ne zamanı .. yerimseniben

12 saat uyumayı becerdim. Uyu-uyan akşamdan kalma gibiyim. Bir de üstümde bir ağırlık var ki sorma. Dün gece berbattı, ablam geç döndü konuşamadık. Ben uyandığımda da gidiyodu akşam konuşucaz dedi bana. Ne diyecek bakalım. Bugün dönsem dönerim valla memleketime hiç umrumda değil. Biletlere bakıcam şimdi, giderim dönem tekrarı yaparım. Giderim, dönmem. Arkadaşıma yerleşirim. :)

Ya da taşınırız burdan. Valla burama kadar geldi artık yaaaaaaaaaaa.

Dipnot: Ne çağrı ne msj atmış, hahah.

asomm Şeniz hoşgeldin ceneme -tatlicadiarzu-
ben sana dedim dimi banın açılıyo diye :nazar: tarihini bilem biliyorum nan
seviyorum seni :1rolleyes: bi daha gereksiz bişeye bulaştıgını görmiyim apla sözü dinle azcuk :mymeka:
günlük bu arada rapunzel saçlarımı kestirecemm lülülülülülü
ama uçlarından hehehe öptüm günlüküm pati gider Şeniz

X