Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüküm günaydın....
Nedir benim kuzucuğumun bu gaz dan çektiği ya....
17 aylık oldu hala gaz sancısı çekiyo.....
Sevgili kayınvalideciğime söyle günlüküm demekki sorun benim sütümde değilmiş :dilcikar:
Akşam eve gittim sağa dönüyor zart sola dönüyor zort
Annem sabahtan beri çıkardığı gazın haddi hesabı yok diyor.
Neyse karnını ovayım dedim 3 kere ovdum üçünde de zort...
Eşim bu böyle olmaz gece uyuyamaz bu çocuk masaj yapayım dedi
Bacaklarını ileri geri çektikçe dort dort dort....
Sabaha karşıda sancılandı yine
Anneme sölümde bugün bol bol rezene, ıhlamur içirsin kuzucuğuma....

günlük birkaç gündür ayaklarım yere basmıyor
uçuyorum resmen
dünyanın en güzel hissiymiş bu
eşim şimdiden sevmeye başladı karnmıkaydirigubbakcemile3
daha şimdiden bebeğim için endişeleniyorum, henüz dr.a gitmedim
10 gün sonra falan gitmeyi düşünüyorum gitmişken keseyide göreyim diye
ama yinede aklım karışık yoksa gitmelimiyim diyee
oof işte hem mutlu hem karışığım bi garibim
allahım her isteyen yaşatsın bu duyguyu

günlük bizimde sağlıklı,hayırlı bi bebeğimiz olsun artık...
gerçekten bunu içten ve çok istiyorum..
mafoldumben

la günlük naber lülülülülülü
cook oldu sana gelmeyeli dimi
ayıp ettim biliyorum :kedi:
hersey yolunda kızım iyi
az kaldı kavusmamıza
hazırlıkları bitirdim
belki erken oldu ama
bosver hazır olsun :ecrin_bebek:
cok merak ediyorum be günnük
minik kızım nası bişi olcak
kime benzicek
bana benzesin olarmııııııııııııııııııı kaydirigubbakcemile2

"Heves ederdim ya eskiden..." diyo şarkıda günlüüüm, aynen o durumdayım. Artık heves falan kalmadı bende. Yansıtmamaya çalışıyorum kimseye. Ama içimi gel gör bi....

Sabır allahım sabır......

Ne kadar sevilen bir gelinim ben..:asigim:
Kayınvalidem akşam yemeği için çok sevdiğim şeyi hazırlamış şimdi tld da anlatıyor.Söylemiyim de burada hamileler de var canları çekmesin..kaydirigubbakcemile3
Erkenden de gel dedi kızı özledim..Gidicem de çıkamıyorumki evden benkafamçokkarıştı
Ben gideyim anca toparlanır,anca da giderim 2 saateakannehir

gunlugum bu kadar cok kosusturmayi bu kadar cok kursu bu kadar cok isim olmasini bunyem kaldirabilecek mi sence ne dersin?
yapmam gereken o kadar cok sey varki, burda gecirdigim zamanda bile sunu yapardim bunu yapardim diye hesap yapiyorum kafamdan.
odevlerimin ucundan tutmam lazim hoca baya bya deli gibi bir arastirma istiyormus bizden.
sonra 2 adet sunumum var,, birinde hoca ile cok dillesmistim o yuzden mukemmel olmam lazim. digerinde ise iyi olsam iyi olur tabiki.
neyseki konularim cok zor degil ama kaynaklarimin hemen hepsi ingilizce.
bi de keman hayalim gercek oldu bugun kursa gidiyorum gunlukum :)
bi de bir hayalim daha var ama onun icin cok fazla cabalamam gerekiyor.. bugun artik bizimkilerle ciddi bir konusma yapmaya baslamam lazim.. onumuzdeki donem ise butun parami biriktirmem lazim :))
guzel gunler beni bekliyor mu dersin gunlugum.. sevdicegimde 2 sene ayriyiz bu gidisle, kaldirabilecek miyiz dersin?.. 2 sene sonunda hepsi gecmiste kalmis olmasindan cok korkuyorum..
icim kipir kipir yapmam gereken oyle cok sey var ki :))

doğumdan sonra diyetimin ikinci kısmına nihayet başladım günlük.

doğum sonrası,kendisi gidenler dışında diyetle tam 14 kilo verdim.
ramazan vs derken 3 kilosunu geri almıştım.

3 haftadır yine başladım,şimdilik iyi gidiyor.
kurtulmak istiyorum bu 40 beden halimden artık

ya bi de şu nu merak ediyorum.
biz kadınların ömrü hep kilo alıp vermekle,diyetle vs mi geçecek -tatlicadiarzu-

Günlük hayırdır inşallah de sositososito rüyamda Hüsnü Şenlendiriciyi gördüm delikafadulden işyerime gelmiş bayağı bir sohbet ettik zemuszemus rüya tabirlerine bir bakayım rüyada ROMAN görmek neye delaletmişnaniknanik hayırdır inşallah hayırdır inşallah :Saruboceq: neyse Allah Nazireye bağışlasın Deniz avucunu yalasın :mymeka:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

selam
bı ınsan bukadar tezatlıkları bırarada yasayamaz.
ama kafamı hıcbıseye takmıcam.suan herseyden onemlı benım ıcın dersler.
herseyı zamanla halledebılırım ama sınawlarımı malesef.
ders calısıorum gunluk bugun sabahtan berı yenı kalktım basından.
ugurla we sacma sapan trıplerıyle ugrasmıorum msj dahı atmak ıstemıorum.sıkılıorum.
pazartesı ılk sınawım war bugun onu bıtırdım tamamen.herseyın hayırlısı gunlukcum.
hawalarda bızım ılıskımız gıbı kaswetlı bugunlerde.keske herzaman yaz olsa.
gunluk guneslık hawa ıstıorum ben.
offf cok streslıyım zaman bıan once gecsın sınawlarım bıtsın ama guzel bıtsın.
daha hıcbıse ıstemıorum.allahım sen yardım et.

günnüüüükkk işime başladım nihayet 3 gün oldu bugün gayet iyi gidiyo arada sıkıcı geçiyor yapıcak bişey bulamıyorum canım sıkılıyormirmirmirmir
saat 6 da kalkmak çok zor nan günnük zaten kafein bağımlıyken kafein miktarını iyice arttırdım kafam zangır zangır titriyor sinir sistemim çok fazla uyarıldı galbagamyoncuiremsu
hayatımın aşkını ariyim bakalım haftasonuna ne plan yapcaz:asigim: inşallah benim istediğim olan plan olur buna çoook ihtiyacım var:Saruboceq:

Kime saracağımı bilemez durumdayım, acayip stresliyim. İlk sınavım yarın. Sınav haricinde şeyler de var tabi. Misafirlerimiz yolda mesela çoluklu çocuklu. Offf diyorum, hem de sınav öncesi! Bittim beeenn mafoldumben

Başka bir derdim de var, of of of offfffffff!! Allah'Im nolur bu kez yüzüme gül, olsun şu beklediğim şeyy nolurr :Saruboceq: mafoldumben

Insanin duygulari bildikleriyle ters orantidir.Ne kadar az bilirsen o kadar cok kizarsin.
Bertrand Russell
ne kadar hos, degil mi??

canım sıkkın hıçkıra hıçkıra ağlamak için neler vermezdim şimdi
ama onu bile yapamıyorum...............

Günnüşşş bu aralar canım hiç bişey yapmak istemiyoo herşeyden kendimi soyutlamış durumdayımm üfff bunaldımmmm herşey sıkıcı geliyo bana mutlu olamıyorum:sinifsinif:
Nedennnnnn:çok üzgünüm:

Len ben geldimmm şekerimzemuszemus varyaa dünden beri harika şeyler oluyorrr.Dün babamla konuşurken e 26 sene olucak baba bu sefer doğum günümde şehir dışında olucaz ne almayı planlıyorsun dedim bi anneme bi ablama baktı güldü vee hadi giyin dedi ve ablamı beni alıp cevizli bağdaki vatan computure veee bir laptop aldı benim babişim bana, sonra birde wınn aldıkk artık wınn'licam kaydirigubbakcemile3 çok şükür dün açıldı wınım ve şuan yatağımdan yazıyorum sana kaydirigubbakcemile3 Evdeki pc'yide ablama veriyoruz onunkisi sürekli sorun çıkartıyordu hem eski modeldi pc'si.. yani şekerim senin anlicağın bayramda şehir dışına çıktığımdada yazıcam sana ayrı kalmicazzyerimseniben
Bu arada bugün kurstan sonra çıktık bişiler yiyelim dedik ( ee çok dans ettik tepindik acıktık) ilk önce harika bir pizza yedik tam 7 kişiydik sonra ben doymadım birde hamburger yemek istedimm ordan burger'ede geçtik yanımdakiler böyleee bakıyor bana:1shok: nerene yiyorusun sen böyle yaa dediler bende buyurun izleyin dedim cokacimcoook bayılıyorum ya yiyiyorum yiyorum kilo almıyorum herdaim aynıyım fix aynı kilodayım de ye belinay dedlier ee bende yedimm sonra bir güzelde kahve keyfi yaptık değişik bir kahveydi damla sakızlı türk kahvesi ( tavsiye ederim şekerim) ohhh diyet derdi yok rejim derdi yokk her istediğimi herşekilde yiyiyorum güzel vallaaa:icecream::icecream:
Bu arada bişiler duydum mutluluğuma mutluluk kattı bu haberler şimdi gerine gerine arkama yaslanarak rahatlıkla kolamı yudumlayabilirim ALLAH BÜYÜK
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 nedemişler son gülen iyi gülen işte şimdi sıra bendeeee artık onlar düşünsün valla birinde ayrı bi sorun diğerinde ayrı bi sorun öbürkünde hepten ayrı bi sorun.. kafam rahat içim rahat heleki ben hepten rahattt Şimdi ben izleyip gülüyorum :teytey:
Neyse şekerim ben biraz turlim sen sakın bi yere kıpırdırma kırdırtma kafanıı lülülülülülü ayy durr bak karnım acıktı gidimde bi soslu makarna haşlimmm nasılsa kilo olarak dönmüyooo :lepi: Düş geldi aklımaaa hadi kızz geçenlerde msnn'de bei kışkırtmış kanıma girmiştin bu gecede sen kalk yap yiyelim karşıılıklı kaydirigubbakcemile3

Hadi Pai Paiiiiyerimsenibenopuyorumnanaktan

Günnüş iki gündür terör estiriyordum ama bugün duruldumm
Benim bütün karın ağrım onsuzluk..hiçyere o kadar çok kırıyorum ki onsuzluktan yaptığımı bilmiyorr...
Bugün sahile gittik sarıldıkk onun gögsüne yaslanıp yıldızları seğretmek paha biçilmezz..
Bugün annem e ağzından bişi kaçırdı... çok kızdım sinirlendim söylememesi için ayağını cimcirdimm anlamadıı sonra başbaşa kaldık çok kırdım onu gerizekalı dedimm..çk üzüldüm sonraa...neyse o hatalı olduğu için bişi demedi takmadı yanii..
Neyse yarın yine görüşcezz..hihoyyythihoyyythihoyyyt
kaçtımm ben günnüşşş:a015:

Bu işin içinde bir iş var günlük...
Bak demedi deme.
Bir bit yeniği çıkacak bu işin içinden ama dur az biraz zaman geçsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…