Kadınlar Kulübü Günlük

:sinifsinif:

bu gün güzel yemek yapmayı becerdim sonunda...:sm_cool:

amaa kesin yarın bi arıza çıkacaktır mafoldumben

ne zaman her gün yakmadaan daha lezzzetli yemekler yapa bilcem :bbo:

kocamın da midesinee acıyorum valla...:dilcikar:
bi gün hoş karşılanıyo bi gün tatsız tussuzz mafoldumben

kocacım yemekleri boş ver :1hug: ben seni de mideni seviyorum yaa sen ona bak :kedi:kaydirigubbakcemile3​

sevgili günlük;

sabahtan kalktm bugün evde olmicam die temizliğe koyuldum
annem artık tek başına temizlik yapmasın die sürekli dikkat ediorm
ben böle dildim noldu bana yaa
neyse ayyy bugün kasıklarıma bi sızı girdi çıkmak bilmedi
10 günden beri az az sızılar oluodu bugün patladı
akşamda hastalandım ama var bunda bi iş daha reglime 1 hafta vardı erken oldm yani
inş hastalık fln yoktur
az öncede aşkımdan kuzeninin yoğun bakımda olduğu haberini aldım
teyzesinin tek çocuğu ve sorunlu bi çocuktu zaten şimdi mide kanaması geçirmiş yoğun bakımda
allahım inş bişe olmaz

günlüşüm mutluyum güzel bi gün :teytey:
herkes heeep mutlu olsun inşallah :Saruboceq:
öptüm canımmm opuyorumnanaktan

slm günnüş naptın bakalım ben yokkensengözlerimebaksanab
beni sorarsan bugün acayip eğlendim:dance:
bi okadarda yoruldumkaydirigubbakcemile3
apartmanımdaki hanımcıklarla toplaştık :hulya:bi muhabbet görme :içelim:
yedik içtik güldük ,çoştuk bi ara hatta :teytey:cokacimcoook
bu aralar çok yoğunum . bi gün bi arkadaş diğer gün bi toplaşma bitmiyo kaydirigubbakcemile3
önümüzdeki haftada full doluyum .güzel geçiyo çok şükür günlerim
yok artık önümde pürüzler sildim tüm karaları.
olması gerekenler yanımda..olmaması gerekenlerde olması gerektiği yerdeşakkıdı
neyseemirmirmirmir
bu arada 2 ay sonra teyze kızının düğünü var opuyorumnanaktan
şimdiden heycanı bastı.canım benim nasılda mutluzemuszemus
ne giyicem tasası başlamıştı,ama onuda buldum bem beyaz olucam:1rolleyes:kaydirigubbakcemile3
seviyorum yaw ben düğünleri...tüm herkes bir arada ,şehir dışında yurtdışından tüm sevdiklerinopuyorumnanaktan
ay bak anılarım depreşti :gitme: ne çabuk geçti 4 yıl akannehir
halen ilk günki gibi o sevgi
Rabbim iyi insanlarla içi dışı bir ,yalansız dolansız dürüst insanlarla kaşılaştırsın :Saruboceq:
eş çok önemli a.s gerisi kafaya taksanda bakıyosunki fasafiso boş
neyse günnüküm yarın görüşmek üzere

ha bu arada demeden geçemicem kk pek ekşınlı bu ara :roflol: çok güldüm kaydirigubbakcemile3
neyseee..........:icecream:

Son düzenleme:
pembe pembe bakıyosun yine bana ,, yazıcam sana bi şeyler, dilim şişti vallahi -tatlicadiarzu-
kocişimle bu akşam pek konuşamadık, hoş zaten o benim kısa konuşmamı ister , onunla pek uzun uzadıya konuşulmuyo ya :dilcikar: Sinir etti beni eşşek :mymeka:
seninle şimdi uzun uzun konuşalım , bir hesap kitap yapalımgamyoncuiremsu Kuzum ya , mutluluğumu şu an bir şeye endekslemem ne kadar doğru bilmiyorum ama ben buna endeksledim galiba istemeden de olsa fisfisfis Yatıyorum , kalkıyorum , oturuyorum , sürekli dua ediyorum Rabbime , Allahım kabul eder inşallah da mutluluktan ağlarım o gün :Saruboceq: yakında dananın kuyruğu kopar sanıyorum, o gün benim için sevindirik olma, mutluluktan uçma günü olsun inşallah :Saruboceq:
Ne olacak öyle merak ediyorum ki , hiçbir tahmin yürütemiyorum inan pembiş, kafam karman çorman sositososito
Nasipten öte yol yok ! Her şeyin başı sağlık!!! Gerisi teferruat aslında .. Ama yaşadığımız sürece çabalıyoz işte habire , oysaki giden yıllar oluyor sadece ,ama napalım "hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için , yarın ölecekmiş gibi ahiret için çalış!" diyen bir dinin mensubuyuz elhamdülillah !!! Ve de çalışmak, uğraşmak zorundayız.. ış çok önemli, hele hele benim için , hele hele şu anda
Bugün kendimi nedense pek güçlü hissediyorum, kendim olmama az kaldı Allahın izniyle...
Geçici süreliğine çevrimdışıyım da :1ninca: Hele bi ak , kara belli olsun o zaman kendime gelirim zaten o şokla akannehir Artık çevrim içi olmanın zamanı o zaman.. Şimdi değil ...
Hayat ... Sen nelere kadirsin ...
Günnüş azıcık dışarıda dolanıcam , biraz da dert filan okuyum , imaj bölümüne filan bakıyım, takılıyım ben... Hadin ben kaçtım , nasılsa yine görüşücez senle . bay bay şeker Şeniz

( Bu arada "stresli" gidiyorum , dönüşüm muhteşem olsun da "mutlu" olsun ruhum... )

Son düzenleme:
insan düşünceden ibarettir gerisi et ve kemiktir.gül düşünürse gül olur , diken düşünürse diken olur..
Bu cümleye bu gün ne kadar çok rastladım!
Vadır bunda da bi hayır!
Benim gibi manyak derecede olumsuz düşünen birinin karşısına bu cümle bugün bi çok kez çıktı..
Hımm.. Bana mesaj mı vermek istiyor bişiler acaba:)))
Tamam... Peki... Aldım mesajı...
Bundan sonra olumlu düşünücem negatif düşünceleri ve enerjiyi barındırmıcam etrafımda!
Benim eşek için hep "bu adam adam olmaz" diyordum hep olumsuz düşünüyordum acaba onun için mi o hala aynı, gül gibi adam değilde kirpi gibi biri oluyor dikenleri batıyor:roflol: :roflol:
Tamam tamam şu dakikadan itibaren güzel düşüncelerle geliyorum karşına olumlu düşünüyorum güzel düşünüyorum pozitif olucam:)
Ama var yaa böyle pozitif oluncada bişiler düzelmezse mevlanacım ne yapmam gerek diye sorsam cevap alamam senden dimi...
Ammaaa sen birşey söylediysen vardır onda bi hayır vardır onda bi hikmet

günaydın günnük hayırlı cumalarrrrzemuszemus
bu hafta çok zor geçiyor bebişim...herkes hasta işyerinde.. ve yrın da mesaim varkafamçokkarıştı
Allah sabır versin ne diyim

günlük sen olsan bişeye isteyipte sahip olamayan bi arkadaşının yanında, sürekli onun istediği şeye sahip oldugun için ondan bahsedermisin?
ben bahsetmem...mesela birinin fırını yoksa,onun yanında fırından bahsetmem..nede çünkü onda yok yanlış anlar hava attığımı düşünür..ben bu kadar ince düşünürken neden benim çevremdekiler sürekli hamileliklerinden ,bebeklerinden bahsediyorlar anlamıyorum..nefret ediyorum yaa..o insanlardan uzaklaşmama sebep oluyo...
ben olsam çevremdeki insanlara daha hassas yaklaşırdım..
offff günlük,
işler çok yoğun,hiç ekşın yok bayrma gelsede biraz insan yüzü görsem..bazen yaşadığım hayattan çok sıkılıyorum..

günaydın günlükkkkk

acaip halsiz sevimsiz hissediyorum bu gün kendimi
zaten kac gündür rahatsız olucagıma dair belirtiler görüyorum.
bi kaç güne kalmaz yatak döşek yatarım kesin
agzımın tadı hiç yok. Ne yesem tuhaf oluyorum. Birazda sancım var.
Belkide kistim dir ha ne dersin:1closedeyes:
stres sıkıntı bunları hiç saymıyayımmmm
tavan yaparcasına var he bi mokkkk:mymeka:

allah sonumu hayır getire....:icecream:

hayırlı cumalar gunluk
bugun yoğun olcam
sıkıcı bıgün benı beklıyor
bu arada ben bugunu hala persembe sanıyordum:tomato:

üfff bgn hava çok kötü kayseride..
aslında çok severim ben yağmuru...
keşke altında iliklerime kadar ıslanabilsem...
ama şuan masamda bi yığın fatura tarih sırasına göre düzenleenmek için beni beklio...

günlükcüm merhaba,uzun zamandir gelmiyordum..
valla hayat ayni,ne bir eksik ne bir fazla,öyle yuvarlanip gidiyoruz...
bugün kayinvalidelerdeyiz,maalesef ki cok bunaltici bir aksam bekliyor beni..
görümcem aksama cikalim falan dedi ama neyseki esim pek yanasmiyor:)
ayy bugün bi bitse...

canım sıkkın günlük....

çok sevdiğim müdürüm değişti....

bakalım bundan sonrasında bizleri neler bekliyor......mafoldumben

günaydınn..
kaç gündür omuzlarım sırtım heryerim agrıyordu..
dün gece kocama kendimi bebe yagıyla bır masaj yaptırdım ki sorma..
cok rahatladım ..
kendime geldim..

seviom ben bu adamı...

bekleme
ben senle gunesi bulmaya geldim
urkme
kavgani sormaya geldim
gucenme
gunesten sunmaya geldim

sana yepyeni türküler verdim
uzak dağların ötesinden gelen
sana yepyeni çiçekler verdim
kapıyı aç bulutlar girsin
gülmeyi bilen çocuklar geldi
tükenme

alevlerin arasindan yuzler geciyor
yuzler alevlerden turkulere geciyor
gunler alevler gibi geciyor
kos
ac kapiyi
yeni ufuklar getirmis
gulmeyi bilen cocuklar
bak
cocuklarin ellerinde guzel gunler var
guzel gunler

Ne demiş şair hiçbir zaman bayram olmadı yada her nefes alışımız bayramdır

ıçimden bugün böyle geldi günlük,kimbilir belki umut olur..kaydirigubbakcemile5

çok uykum var yahuuumirmirmirmir
akşam aşkı memnuyu bile seyredemeden uyumuşumbenneyaptımki
herhalde ben 9 ay uyucamkaydirigubbakcemile3
şimdide bi uykum geldiki sorma
yalnız saat 1de bi yere gitmem lazım 5 dakikalığına
ordan gelince hemen yatıcammm :CüvCüv:
hadi bakalım öptük seni günlük teyzesi:roflol:

selam güünlüğüm...buğün gene aynı sıradan biiğün....çalışmaktayım herzamanki ğbiii aynı sıkıcı rutin..hava karamsar sogukk,içim daralıyoo sıcak havaları daha çok swewiyorum.ğüneşşş cayır cayır ildattsa...içimde aydınlanır sanki....hayırlı cumalar..bayy

kapıma çiçeklerinle gelsende artık eskisi gibi olacak mı?

eskisi gibi bakabılecek miyim gözlerine...?

artık inanabilecek miyim sözlerine?

yalnız değilsin canım aynı durum bendede var:gitme:

evet günlük nix e katılıyorum
işsizim biliyosun ama çok yakın dediğim arkadaşım bunu bildiği ve bu duruma çok üzüldüğümü bilidği halde sürekli işinden yoğunluğundan sürekli zam aldığından yaptığı işlerden bahsediyo, ister istemez aklıma geliyo neden bunu yapıyo anladık tamam işinde mutlusun herşey güzel gidiyo işide öğreniyosun ALLAH dahada iyi etsin ama niye sürekli gözüme sokuyosun :gitme:mafoldumben
ben sevgilimin olduğu zamanlarda onun bu konuda acı çektiğini bildiğim için asla paylaşmazdım bahsetmezdim üzülmesin diye :gitme:
neden bu kadar ince düşünüyorum ki
:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…