Kadınlar Kulübü Günlük

pek sewgılı gunlukk
uc gunden berı ole bı hastayım kı anlatamam fena grıp olmusum.
bılıosun dunde okul wardı ama gıtmedım sabah tam gıdıcektım okula sankı gıtsem
bıse olcak gıbıme geldı askımda gıtme yanıma gel dedı.bılıosun kustuk ama ondan once barısmıstık nasıl dersen doktora gıdıcektım sordu napıosun ws dıe soledım.hastaneye gıdınce gordum kı benden once gıtmıs kıyamam yaazemuszemus
ıste dunde gıttım yanına hastaım dıe taylod almıs ohh onu yaptı ıctım.sonra kucısınde
uyuyakalmısım.ole aksama kadar zaman ne cabuk gectı bılmıorum sekerım.
ama kokusunu ıcıme cekmek ble guzeldı:asigim:hıı bıde bı agrı geldı dun karnıma
bısuru agladım bılıomusun askımda telaslandı bırden noldu dıe fena usutmusum yalmaz:
ohh ne guzel ben yattım o hızmet ettı yemegımı hazırladı ben yedım hamarat askım benım:hulya:sewgılım benım cok sevıyorum onu.annem dıo kı sana bıse olmasın dıe cocuk gozunu senden alamıo sen hala kawga pesındesınkaydirigubbakcemile3
bugunde bı yagmurlu kı sorma be gunluk kuzenımınde dogum gunu war askımla hedıye almaya gıdıcektık.bakalım nolcak ya ıns durur.hawalarda sogudu bırden.dahada cok hasta olmayalım.oda hasta zatenlmaz:
kız gunluk askımın bana aldıgı derı ceketı anneme gosterdım guzel mı cok begendı.
zewklerını cok begenıo askıtomun:asigim:askımda sureklı gıy dıyıp duruo bugun gıysem usurmuyum kı bılmıorummafoldumben
sımdılık bu kadar sekerım goursmek uzeree....

Dun aksam cok sevdigim bir dostumla guzel bir balik ziyafeti,gece coook uzun suredir ilk defa kesintisiz uyku,sabah erken saatte dort ayakli canavarimla puslu havada 2 saatlik yuruyus...Tanrim cok sukur sevenlerim hep yanimda,nihayet huzurlu gunler yaklasiyor mu,ne???

Sen aşık, ben sana aşık
Oturup bir kenara sevsem olmuyor

Gidecek bir yer var
Gitmesem olmuyor
Gidipte geriye dönesim gelmiyor

Herşey bomboş, gerçek olan sensin
Seni gönlümde sevesim geliyor

ıçimde soluyorsun, gözyaşlarım yetmiyor
Yetmiyor haykırışlar, bu can sana yetmiyor

Bilirim her acı zamansız gelir
Gelirde içimi benden alası gelir
Sevmekle yetinmek inanki zor gelir
Korkarım söylemeye sesimden yas gelir

Bilirim her acı zamansız gelir
Gelirde içimi benden alası gelir
Sevmekle yetinmek inanki zor gelir
Korkarım söylemeye sesimden yas gelir

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Arada bi gelseler de, bu aralar biraz daha iyiyim..
Bu aralar dedigim 1 haftadir falan iste..
Sasirma. Benim icin uzun bi süre 1 hafta.
1 gün iyi olup,ertesi gün dibe vurmak cekilmezdi gercekten.
Allah sabrini veriyor iste. Dualarimi kabul ediyor.

O da aci cekiyor günlük.
Nerden biliyorsun deme.. Biliyorum. Kisa da olsa bi konusma gecti aramizda.
O iyi degil, hatta hic iyi degil.. Yüzüne vuran cöküntü meger icindeki firtinalardanmis.
Anlamsiz bi öfkesi var bana karsi.
Sanki beni terketmeye zorlayan o degildi. Sanki ben cok istedim herseyden vazgecmeyi..
Sanki ondan ayrildiktan sonra, hayatima hic birsey olmamis gibi pervahsizca devam ettim..
Hayatim zindana döndü be adam! Ama nereden bileceksin ki sen benim ne cektigimi..

kış geldi günlük
ben hiç sevmemki kışları :gitme:
soğuk kasvetli sıkıcı bir mevsim :gitme:
bugün arkadaşıma gittim yedik içtik güzel geçti
şimcik sıcacık evimdeyim
karnımın ağrısıda geçti
iyiyim yani süslü püslü pc başında oturuyorum
eşorfmanlarımla....
aşık olmayı özledim ben ya
yalnızlık bana göre değilmiş
bugün düşündümde
acaba ben ne zaman evimde misafirler ağırlıycam
annemi teyzelerimi evimde ağırlayıp onlara hizmet edicem
o günleri görücekmiyim acaba

ben hala iş yerindeyim.
hala diyorum sanki başka günlerden bi farkı varmış gibi.
hayatım hep yavaş ve temkinli gidiyor,hep aynı.
erken çıktığın yada haftasonu tatil olan bir işim olmadı.
bazen düşünüyorum 27 sene.
ne çabuk geçmiş.
daha iyisini yapabilir miydim,gücüm yeter miydi,olduğum yere layık mıyım?
bilmiyorum istemiyorumda aslında kafa yormak.
yorgunum çünkü...
karmakarışık herşey...
o nasıl acaba.
aslında omuzlarım hafifledi biliyor musun.
eziliyordum,korkuyordum,bilmiyordum.
aşka kşmka hariicinde herşeyi yaşıyordum.
o yüzden şimdi bomboşum,anlatmanın mümkün olmadığı bir halde..

Bir kere de hayırlı bir şeyler söylemek için geleyim di mi günlüğüm.
Uzun zamandır yazmadım sana ama artık çatlama noktasına geldim.
Sağlı sollu vuruyorlar her yerden.
Sıkıntılarla boğuşmaktan onu özlemeyi bile unuttum
Keşke ben de askerde olsaydım her şeyi geride bıraksaydım da tek derdim uykusuzluk ve özlem olsaydı.
Dayanamıyorum artık.
Arkasında bıraktığı borçların altında kalkamıyorum.
Hergün yeni bir şey çıkıyor.Bi sakin günüm geçmiyor.
İyi gün dostları şimdi yanımda yoklar bi de kazık atmaya çalışıyorlar.
Alıp başımı ben de gitmek istiyorum.
Hayallerimden isteklerimden zaten vazgeçmiş durumdayım.
Bu günlerde tek hayalini kurduğum şey askerden gelince hemen tedaviye başlayıp bebeğimin olmasıydı.
Bugün ondan da umudum kalmadı artık.
Neye kime güvenicem ki.
Bi bebeğin sorumluluğu tek başına alınmazki.
Aşk, sevgi çok güzelde sorumsuz bir eşle onun bile tadı kalmıyor günlük.
İnsanlar artık hayret ediyor nasıl isyan bayraklarını açmıyorsun diye.
Şu ara ben bile şaşkınım bu kadar sabır gösterdiğime.
Belki uzakta diye susuyorum belli etmemeye çalışıyorum ama ben de insanım ya.
Benim de taşıyamadığım şeyler var.
Allahım yardım etsin ne diyeyim

cok sınırlıyım gunluk yaaaa
heyheylerım tepemde resmenn
ramazan da kot almıstım kendıme yanılmıosam arefe gunu
bırı bol pacaydı altı katlanıodu ve kotun paca kısmı cıceklıydı renklı renklı
defolu cıktı degıstım gene bı seyı cıktı gıttım bedenı kalmadı sonra neyse kı kotu aldım
bu seferde kestırmek nasıp olmadı
sakaryadan gelıorum zaten 2 gun kalıorum unutuodum hep ordada guvenmıodum kestırmeye
neyse 1 ayı gectı artık kestırıyım dedım hazır geldım bı kac gunlugune dıyerekten
bugun terzıye verdım boy olcusunu fazla fazla aldım bol pacalı kısa olursa cırkın olmasın dıee
ve adama da bın kez dedım bakın bu paca kısmını katlayıp gıyınıcem ona gore yapın dıyee
kotu almaya gıttım bı hevesle yarın gıyınırım dıye
eve geldım bı gıyındım kotun paca kısmı katlanmadan bıle kısaa suan kafayı yemek uzereyım yaa
bır suru para verdım o kota benn ve bır kez bıle gıyınmek naısp olmadııı
sımdı napıcam bennn cok da begenmıstım kotuu
sınırden aglıcam resmen yaaa off offff bı sey de duzgun gıtsın Allah ım yaa yalvarıorum sana yaa . . . . .
senağlamasenağlamasenağlama

Karmakarışığım, bupbulanığım dibimi ben bile göremiyorum başkası nası görsün güllüğüm?

Adım adım 2 yıla gidiyorum güllük, aylar geçti yılllar geçiyor bazı bazı hislerimin yoğunluğu bile değişiyor ama değişmeyen tek bir şey var: O'nu gördüğümde ne yapacağımı şaşırmış halim.
Perşembe akşamı karşımda gördüğümde nası da afalladım. Buyur gel otur bile diyemedim. Düşündüğümüzde sık sık gördüğüm biri ama öyle olmuyor o iş. Halbuki ondan evvelki akşam dibimde yanıbaşımda oturuyordu, sohbet ettiydik güzelcene.. Eve bıraktıydılar beni sonrasında.. Rüya gibi zamanlar geçirip geçirip ardından bi kaç gün kendime gelememe hallerim yok mu güllüğüm mahvoluyorum yeminle. Dünya umurumda olmuyor sadece ağlıyorum..
Bugün de yol boyunca ağladım durdum anneme anlatırken. Kadıncağız da hiç bir şey diyemiyor ki. Sadece sen ağladıkça içim gidiyor kızım n'olur ağlama diyebildi.
Boşluktayım güllük bişeylerden ötürü de, haklıymış sanırım güvenmeye gelmeyecek.. Benim için o derece basit olmasa da baside indirgenecek her şekilde. Ne denir ki herkesin kendi yolu. Verilen sözler tutulamayacak, edilen laflar unutulacak. Olsun be hepsini yaşadım daha evvel nasılsa koymaz umarım bu defa ne diyim sonumuz selamet ola..

gunluk kıs geldı ya,ya bole bırden sankı geldı kapılar kapalı balkona cıkmadan tuhaf oluyorum
hemen alısamıyorum kısa
dun dogal gazı actık cok soguk
babam kara kara dusunmeye basladıakannehir gecen sene cok soguklarda 500 vermıstıkakannehirhaklı adamda ama napalım ev buyuk
bugun sabah kalkmakla telefon geldı mısafr haberı
bı evı toplayısım var sorma:hulya:
cok gec kalkıyoz aılecek
neyse otrduk ıste
sonra asaga kata ındık annem babam ben kardesımkaydirigubbakcemile3verılceklerı ayrdık kıslık yazlık degısıklıgı yaptık...bende dolaplarımı toplamalıyımmirmirmirmir
gelelım dıger konuya
benı cay ıcmeye cagarıp senı tanımak ıstıyom gozlerıne bakıp konusmak ıstıyorum dıyen adam varya:mymeka:hanı gece ruyanda ne gorrsen bana yazarmısın merak ettım dıyen adam:mymeka:
dun gece msn deydı,benım konumum dısardaydı
baya bı sonra ctım o mesguldu
ben acınca hemen uygun yaptı
ne o ne ben bıse yazmadık..arada bı cevrım dısı oldu kendını bellı etmek ıcın...hepte uygundu hıc mesgul bıle yapmadı baska zaman cocuk gıbı oynuyo
gecede yarım gıbı cıktı..hep kapardı dısarda yaptı durumunu hala dısarda geceden berı:roflol:
anlamadım gttı ya...adam gıbı konusmak ıstıyosan konus
nerde boleıs var benı bulur yaakannehir
bakım bu aksam napcak
daha ısten anca gelır
yarın dogum gunu..belkı denk gelırsek dogum gunun kutlu olsun yazarım
o andakı ruh halıme bakar-tatlicadiarzu-
kardesım pılav ıstıyo gıdım yapım
aksam yemegı ıcın yaptım
bıtmıs cok begenmıs yıne ıstıyomus...bole gunlukcuum
bıse olursa yazarım olmazsa yarın yazarımsengözlerimebaksanab

:sm_confused: günlük;
selam bi kaçgündür yazmadım sana..
şuan ist anadolu yakasındayım ve burda resmen yağmur dün geceden beri devam etmekte... yağmur yağıyor şakır şakır yarabbim şükür şükür yarabbim şükür şükür...zemuszemus kaydirigubbakcemile3 neyse annemlerden eve geldim şimdi çok güzel birgün geçirdim ama maalesef çokta yağmur yağdığı için dışarı pek çıkmak mümkün değil :umursamaz: eee bide soğuklarda çıktı artık doğalgaz kesin kasımda yakmaya başlarız yeni faturalarla beraber bide zam olmasada daha rahat ısınsak değilmi,?..fisfisfis bu köış çok soğuk olacakmış çünkü ayvalar çoktan çıktı bende bu yağmurla öyle olacağına daha bir inanır oldum doğrusu...:mymeka: vatandaşın halinden anyanlan millet vekillerimiz olsada şu zamları yazın indirmeyip kışın indirse yoksa bu gidişle battaniyelerle oturacağız..malum krizde var gribte var halimiz içler acısı...Allahım hastane yüzü göstermesin bize bu sene....yoksa vayyy halimize...:bbo: çok şükür hastalıktan daha yeni kurtuldum artık daha bi sıkı bakıyorum kendime...neyse bu kadar siyaset yeter..
dün akşam lahana turşusu kurdum aşkımla yemek için..çok seviyorum zaten turşu manyağıyımkaydirigubbakcemile3 aşkım bayrama köye gidelim dedi yada beni gönderecekmiş samsuna ama ben bu soğukta bu kışta bide bu sıkıntıda hiç düşünmüyorum olursa eğer işe girmek istiyorum bakalım hayırlısı...bebek konusuna bu ara biraz zaman verdik çünkü iş durumları biraz kafamızı karıştırdı :sinifsinif: hayırlısı olursa ama 2010 doğurmakta istiyorum yani çok kararsız bir dönemdeyim Rabbimden hayırlısını diliyorum..
bu arada günlük geçen gün rüyamda canım bana bakıp büyüten annanemi gördüm çok mutlu oldum onu rüyamda bile görmek benim için çok büyük mutluluk :gitme: onu çok özlüyorum umarım beni bu dünyada gelinlikle göremedi ama yattığı yerde görür :gitme: bunu yürekten diliyorum..
kk kaçgündür dolaşamadım internetimde sorun var ama bu akşam gezeceğim bi aksilik olmassa.....canım kk seninle zaman geçirmek güzel yaa valla kafam dağılıyor...:teytey:

Pempiş süper bi gün geçirdim maşallah
Nazar değmesin.Birde yarın bizim için özel bi gün:asigim:
Ayrıntılara girmicem yaptıklarımı anlatmaya gerek yok çok eğlendim çok gezdim bu kadar fazla bilsen sen bütün kk okuyor sonra::) Mazallah dost var düşman var:)
Yalnız varya biraz daha erken gelseydim eve bi konuya yetişmiş olucaktım.Bazı sivri zekalar ordan benim ortalığı karıştırıcağımı zannetmiş ama dedim ya yetişemedim kapandı konu tam yazarken yazık oldu yazdıklarıma:/
Nan bu insanlar varyaa harbi bi garip ha.
Düşünceyi yazmak bile polemik yaratmak mı oluyor?Ki belli bi kişiye yönelik yazmamıştım onu.
E üstüne alınan zaten repimde belirtmiş siz öyleyseniz ben nabayım o zaman ?
Ha ayrıca ben polemik yaratmam düşüncemi söylerim çıkarım.Başka yöne çeken olursada açıklamamı yaparım ama anlayana.
Evet burdada düşüncemi belirteyim bari okusunlarda neden öyle yazdıklarımı anlasınlar bari içlerine oturmuştur şimdi:)
Öncelikle başörtüsüne kesinlikle karşı değilim.Bu dinimizde olması gereken birşey.. Bende isterdim kapanmak ama ben kapalı olmayı taşıyamam bu yaşımda allah kısmet ederse ilerde kapanmayı düşünenlerdenim...
Ve o yazdığım cümlede şurdan kaynaklanıyor;aile zoru ile kapatılmış insanların neler yaptıklarını görüyorum çevremden duyuyorum ve taktıkları o baş örtüsünden ben utanıyorum. Onun içinde baş örtüyü takanların onu gerçekten layıkı ile taşıması gerektiğini yazdım. Layıkı ile taşıyanlar içinde amenna dedim ne güzel anlamında!Ne var bunda? Polemik yaratmak isteyen sizlersiniz herhalde anlamak istediğiniz gibi anladığınız için.
Neyse günlük ben gideyimde kkyı gezeyim ne var ne yok.

çok güzel bir ruyanın ortasındayım günlük
ama biliyorum ki uyanacagım an da gelecek
keşke hersey bir rüyadan daha fazla ömür bulabilseydi hayatımda
ne olurdu sankı bana da tanınsa bir parça mutluluk hakkı ahh

haftaya bugun canimiin ici gitmis mi olacak gunlugum.. kiyamam ki, nasil gondericem hic bir fikrim yok..
bana gul almis biliyo musun, soluyo aslinda ama bosver.. beyaz gulleri sevdigimi bilmeden beyaz gul almis.. cok yalniz kalicam o gidince gunlugum.. is olanaklarini artirmaya calisiyorum, boslukta kalmiyim diye her turlu dizi film herseye saldircam sanirim..
bi de dusenin dostu olmuyormus gunlugum,, gunlerim kara ama yanimda tek bir insan yok. elimden tutan gozyasimi silen tek bir kisi yok.. boyle hayal etmemistim ben.. ama yazik ki artik kimse icin kilimi kipirdatmaya degdigini dusunmuyorum bundan sonra.

acaba mutlu olacağım mı?
bu bir şans mı elime geçen
allah ım lütfen senden istediğim bir damlacık huzur.......

gunluk konustuk,konustuklarımız yarın yazsam olurmu..cok uykum geldı artık yoruldum...
sadece onun hayt hıkayesını ogrendım onun agzından..aslında bılıyodum zaten..ama bıse bellı etmedım...30 yasında adam evlat verıldı dıye hala uzgun...gece gece uzuldum ya...amcasına evlatlık verılmıs...kırgın herkeze..belkıde kkımseye guvenmemsı yada uzak durması buyuzden..neyse ana konuyu ogrendın fazlada bıse yok zaten...hadı ıyı geceler...off uyuyabılcekmıyım acaba yataga yatınca

günlük hayat çok garip sürekli birşeyleri sorguluyorum. bunalımdamıyım ne.. sürekli de uyumak istiyorum.. sürekli uyumak amaaa....
bugün akşam 5 de uyandım... ohh ama hala uykum vardı zoraki kalktım...
dün canım kızım heram hastalandı...
eve sinek basmıştı at sineği gibi kocamanlardı bir anda nreden geldilerse bende raid sıktım.. ama3-5 dk sonra yerleri sildim buna rağmen tatlı köpüşüm o alanda yürüyüp sonra patilerini yaladığından heralde tüm gece yalandı gözleri kıpkırmızı ve sersem gibiydi... ona yoğurt falan yedirdik. bu akşam iyi... aman Allahım ona bişiy olucak diye ödüm koptu. iyi ki hayatımda canım kızım ve diğer kızım... fıstık seni çoook özlüyorum annecim. seninile yatmayıı senin beni yataktan atmanı özledim.. her ne kadar sık görüşsekte hiçbişiy eskisi gibi değil farkediyorum... beni kıskanıyorsun ve küskünsün.. ama sen benim ilk göz ağrımsın şartlar böyle gerekti ve en önemlisi senin iyiliğin için canım kızım sen anannle yaşamına düzenin bozulmadan devam etmelisin.. senii çoook özlüyorum çooook....

Cok guzel bir ruyada "canim"la yagmurun altinda yuruyorduk ama sonu gelmedi , geceyarisi gelen gereksiz bir mesajla uyandim oysa ne mutluydum....

kafamçokkarıştıgünaydın günnüş napıon laaa ozledım seni kaç gündür kk mı açamıyorum sabahın köründe kargala bile pohunu yemeden bir yazım sana dedim bugun pazar opuyorumnanaktanevdeyim:jeyyar:
hava kayışı koparmış durumda göçüyor dışarısı rüzgar fırtına felaket yanı allahım daha büyük felaketlerden bizlerı korusun:Saruboceq:
işte bugun yine direksiyon derdim var dün kartalı su basmış gidemedım bareee bugun gidim diyorum sositososito
yazarım la yne sana öptüm çokkkk byeee:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…