Kadınlar Kulübü Günlük

ya günlük tek eglencem KK'ydı ondan da mahrum kaldık kaç gündür
şimdi kör topal bir giriyorsam bir giremiyorum valla canım sıkıldı artık
akşama arkadaşa yemeğe davetliyiz insan görcem ne güzel diymi
of şuraya yazacak iki satır bişeyim yok ya halim içler acısı vallahi
he bu arada minik misafirim benimle hala
çok güzel bişey ya hep benimle kalsın nolur

Selaam günlük

Okul tatil bugün evdeyim... Aaa sahi bugün cuma, akşam annem lahana almaya gidecek, lahana-maydanoz kürü için, unutmadan dergilerimi de aldırayım.

Hava buz gibi, annem tiril tiril gecelik giydiğimi görünce çok kızdı. Haklı kadın. :lepi:

Msnde malum kişiye yaptığım espriyi yanlış anladı diye üzülmüştüm. Neyse anlamamış. opuyorumnanaktan Yine komik fotolar yolladı filan, herşey yolunda yani.

Kilo vermem durdu diye moralim bozuk azıcık, spor yapacağım birazdan.

Offf sözde bugün yüzüme bakım yapacaktım, saçlarıma uzaması için birşeyler sürecektim, akşam oldu duruyorum böyle. Ben ne zaman bakımlı bir hatun olacağııııım? :gitme:

Günlük sultan yine kuruldum cam kenarına.kaydirigubbakcemile3
Bir yandan yağmura kulak veriyorum, bir yandan bol köpüklü kahvemi yudumluyorum.:kahve:
Mutluyum be pembiş...:sm_cool:
Çok şükür mutluyum!..:asigim:

Kış havası vardı bugün...
Ben çok seviyorum kış mevsimini, nasıl huzur doluydum böyle anlatamam...
Öğlene kadar çalıştım sonra 3 yaşındaki güzellikle harika bir 2 saat geçirdim...opuyorumnanaktan
Bu gece ve Yarın annecikle başbaşayız inşallah...kaydirigubbakcemile5

moralim çok bozuk günlük ya bıktm artık insanları memnun edememekten şimdiden kuzenlerle konuşmuyorz ya sanki herşeyi herkesle paylaşmak zorundayım çok gücüme gidiyo bu durum be günlük. söz olduğundan beri annem babam dışındaki herkes hayatımı zindana çevirmeye çalışıyo bıktım artık hepsinden. allahtan yakın oturmuyorz telefonla bu kadar üzüyolar birde yakın olduğumuzu düşünsene. aşkımda zavallı beni teselli etmeye uğraşmaktan doğru düzgün çalışamıyo bile yanıma gleiyo bi bakıo ben ağlamışım beni güldürmeye uğraşıyo ben güldükten sonra gidiyo. ama içim kan ağlıyo be günlük kuzenlerimle hep beraber büyüdük kardeşten öteydik bugün küs mü olucaktık :gitme:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

günlüüükkkkkkkkkkkkkk :sm_cool:

havalar soğumaya başladı.... ben çok mutlu oluyorum bu mevsimde... :asigim:
şöyle lapa lapa kar yağsın... :asigim:
ben sıcacık evimde oturayım..... :asigim: :jeyyar:
inşallah şu beklediğim şey olurda daha soğuk memleketlere gideriz belki....
:Saruboceq:

yok ben neye sevinsem kursağımda kalıyor bir şekilde
kendine zarar vermesinden korktuğum insana ulaşamıyorum. mail atmış, karman çorman, 21 saat önce. bugün yoktu ortalarda, msnde beni silmiş gözüküyor, neler oluyor bilmiyorum. YARDIM ET ALLAHIM, NE OLUR BİR DELİLİK YAPMASIN. ve onu yalnızlığından, mutsuzluğundan kurtar. kendi mutluluğumdan önce o mutlu olsun çünkü vicdan azabı çekiyorum.

çok sinirliyim günlük
bizim beyefendi ben yatıyorum diye mesaj yazmış 5 dakka geç gördüm mesajı teli kapayıp yatmış
benden cevap gelmeden teli kapayıp yatmazdı
diğer hattını çaldırdım açtı ikimizin kullandığı hattı tekrar
niye böyle yaptığını sordum o da ne var bunda çok uykum var senden de cevap gelmeyince yattım falan dedi
sonra yine acele davrandı cevap yazmam konusunda ve cevabımı beklemeden ben uyuyorum sana da paranoyalı geceler bye yazmış sonra da kapadı telini
çıldırdım tekrar tekrar çaldırdım diğer hattını sonra da teli yine hemen kapatmışsın bu benden alacağın son mesajdı yazdım
off günlük ya aklıma bi kere acaba aldatıyo mu diye gelince durduramıyorum kendimi
lanet olsun şu aramızdaki uzaklığa güvenemiyorum işte
aklımı bişey çeliyo engel olamıyorum kendime
onun da en çok kırıldığı şey ona beni aldatıyorsun vs demem
ama napayım ya şüpheli davranmasın o da ya kaçıyo mu uyumak 5 dakka geç uyu
eğer aldatıyorsa da Allahım bunu öğrenmemi sağlasın
off günlük ya şeytan diyo ayrıl kurtul ne bu stres ya kavga edersin stres 3 aydır görmüyorum özlüyorum stres aldatıyo mu diye düşünüyorum stres
bıktım artık ya

Senelik mi regli oldum ne:/
Günlerdir acayip kanamam var harbi sıkıldım yani aaa ama olmaz ki böyle 4-5 gün gelir tamamda bu kadar çok gelinmez ki.
Birde kasık ağrım var yani hiç olmuyor böyle...
Bugün hava burda yağmurluydu çokk güzeldi hafif hafif yağdı yağmur:) Ama baya serindi hava:KK43:

2 gündür okul yoktu yattım günlük yapmam gereken şeyler vardı ama hiç umursamadım. Keyifteydim 2 gündür, huzurluyum çok şükür.Ne oldu barıştın mı diyeceksin ama yok ayrıldık 1 haftadır konuşmuyoruz, ilk günler çok üzülmüştüm yıkılmıştım resmen ama artık iyiyim hiç takmıyorum kafama.Beni silen o oldu günlük kabullenemediğim de buydu.Hayatıma girmek isteyen de oydu çıkan da o oldu CADIARZU evet haklısın çok garip. Neyse geçtik onu bide 2 gündür ortaokuldan bi arkadaşım vardı onunla konuşuyoruz. önce facede konuşmaya başladık sonra msnimi istedi verdim bende.Ne zaman açsam msni konuşmaya başlıyo hemen inşallah sadece arkadaş olarak yazıyodur günlük başka bi gnül yorgunluğunu kabul edemem.İstemiyorum açıkcası içimden gelmiyo artık birini sevmek kendimi ona adamak. İnşallah arkadaşlıktan öteye gitmezz :eek:lmaz:
Neyse öptüm seni şeker.Kendime geldim gerçekten bu kadar kolay atlatacağımı tahmin etmiyodum ama mutluyuuummmm çok şükürrr hihoyyyt ii geceler

sevgili günlük;

modemimin şifresini kıran şeroyu hala daha aramaktayım
bugün benmle aynı kaderi paylaşan komşumuz bizdeydi
beraber komple teorileri kurduk
inşallah yakında bulucaz yapanı
bugün bizim binayı gezdim kimde ne modem varmış kim laptop kullanıomuş falan herşeyi öğrendim
sonuç;
bizim apartmandan biri olmadığı
savcılığa vericem ama sonuç vermio diolar süreç uzadıkça uzuomuş
off yaa çok pis bi durum:kızgın:

bir sürü uyku ilacı içmiş ama işe yaramamış. kedileri anlamış kendine kötü birşey yaptığını, bir tuhaf bakıyorlardı dedi.
ben senin arkadaşınım ve sen benim için çok önemlisin, beni böyle üzmeye hakkın yok dedim. söz ver bir daha böyle bir deliliğe kalkışmayacağına dedim. söz verdi.
halen konuşuyoruz, gündelik suni konular. arada seninle tekrar konuşabilmek çok güzel yazdım.
kendini önemsiz, yalnız hissetmemeli.
şu zamana kadar hiçbirşeyim sayılmayacak bir insanı bugünden itibaren hayatımın merkezine koyacağım. çünkü kendine birşey yapsaydı suçum olmamasına rağmen ona yakın olmadığım, kendini iyi hissettirmediğim için vicdan azabından ölürdüm.
çok karışık duygular içindeyim çok... Allahım, ne olur onun her zaman çok ama çok mutlu olmasını sağla, iyi arkadaşlar edinmesini, ruh eşini bulmasını, ailesiyle arasını düzeltmesini.. kendimden önce hergün dualarım onun için bundan böyle!

Pardon, bakar mısınız ?
Tanış mıydık ?
Sevmiş miydim ben sizi hiç ?
Sevişmiş miydik?

Salonda laptop ta bir şeylerle uğraşıyorum, her şeyi unutmuş gibi dalmışım. Sonra sıcak oluyor bir ara, terliyorum. Önce üşeniyorum, sonra bir koşu kısa kollu giyip gelmeye karar veriyorum. Aslında acelem yok ama koşar adımlarla geliyorum odama. Sonra birden neredeyse tüm kısa kollularımı annemlerde bıraktığımı hatırlıyorum. Kalanlarsa hurçlardaki yerini çoktan almıştı. 'Hay aksi!' diyip yine de şansıma güvenerek açıyorum dolabı. Biraz göz gezdirince 2 kısa kollu ilişiyor gözüme. Teki mavi, teki beyaz. Önce beyaza gitse de elim, öylesine maviyi seçiyorum. Giyerken anımsıyorum o kısa kolluyu ve 4 yıl önceyi...

4 yıl önce, ilişkimizin başladığı ilk gündü. Bir mesajla başlamıştı aslında ilişkimiz (yani ilk kez o gün dikkatimi çekmiştin) ve o gün üzerimde bu kısa kollu vardı. (Hayır o kadar güçlü bir hafızam yok, o gün benim doğum günümdü ve bu kısa kollu bir hediyeydi...) Balık hafızama rağmen o gece uyuyana kadar seni düşündüğümü de hatırlıyorum.

Kafamda binbir düşünce balonu ve geçmişten kurtulmaya çalışırken yakalanmanın verdiği huzursuzlukla salona dönüyorum. Ve bir şey oluyor, ben sağıma doğru dönmüş bulunuyorum. Tam da o an anımsıyorum bu kısa kolluyu neden sevmediğimi. Etiketi batıyor çünkü. Tıpkı sen gibi, seni anımsatan bir şey de beni acıtıyor...

Yine de çıkarmıyorum üzerimden onu. Üzerime 'sen'i giymiş gibi hissediyorum çünkü kendimi. Hayır deli gibi ağlamaya başlamıyorum, ya da tuvalete gidip kusmuyorum yediklerimi. 'Sen' iyi geliyorsun bana -acıtsan da-!

.....

Yokluğun, ben ve giydiğim 'sen' başbaşayız bu gece. Bu durumun giderek hastalık halini alacağından ödüm kopsa bile... Sana dair bir şeyler bulduğum için... Mutluyum yine de...

Son düzenleme:
bööööööööğğğğğğ......böööğğğğğğğğğğğğğğğğ....:sinifsinif:
çatlak kocam beğendiğim elbiseyi beğenmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...öööööğğğğğğğğğ...mafoldumben
evde giyersin gecelik niyetine diyor birde tirbiyesizzzzz,tozlu kertenkeleeee:gitme:
bende nette elbiseye bakıp bakıp iç geçiriyorum,sepetimden bile silmiiiişşşşşş yaaaww:sinifsinif:

Of günlükcüm of,

bugün yine cok stresli cok karisik bir gündü. Hani ablam haftaya ameliyat olacaktiya, bugün hastaneye gitmisti son tahlillerin yapilmasi icin ve ameliyatinin 1 hafta ertelendigini söylemis doktoru. Hepimizin sinirleri bozuldu. Heleki ben isyerinden izin almistim 2 haftaligina ablamin yanina gidebilmek icin tren biletim bile hazirdi. Tabii bu durumda iznimi ertelettirmek zorunda kaldim, hadi bu sorun degilde. Tren biletini bosa aldim, biletimde yandi. Uff uff bugün kötü bi gün olacagi bastan belliydi. ISe gittigimde parmagimi kestim, kanattim. Gecede abuk subuk rüyalar gördüm. VArdirda bunda bir hayir diyorum. Rabbim hayirlisini versin, Insallah...

sabah gozumu acip disariya baktigimda gece kar yagmisti..hava acaip soguk..ve benimm kalin paltom yok :gitme:kisida sevmem en kara kis basima geldiikaydirigubbakcemile3off offf

gunaydın gunluk
hava bırden soğudu salgın hastalıklara yakalanmamak ıcın elımden gelenı yapıyorum zemuszemus
bugun mont ve botumu gıydım okadar soğuk yanı:gitme:kışı cok sevıyorum aslında
camdan dışarda yağan karı yağmuru seyretmek elımde ıhlamur ıle süper kıtap okuma askım kışın daha bı artıyo
askmlada gezerız ınş
yarın annemın yollayacağı erzaklar gelıyohihoyyytayy cnm anam babam yaa
ağlarsa anam ağlar gerısı yalan ağlar dıe boşa dememışler:sinifsinif:cok özledım cok
ama şükür haftaya ınş burdalar
ayy butun yıl yıyeceğımız erzakları aldık
erıste mantı salca melemen mercımek nohut fasulye gıbı baklagıller
nane kekık susam
yesııl fsulyeyıde dondurucuya attık kavurpsositosositoohhh
elmalar geldı kasalarla dağıttık
pekmez ıcıyom hergun anacım yaptı
hersey doğal ve annecığımın elınden gectı:kedi:bıtanem benım

bugun cok yoğunum ya
öğlen işten cıkcam karsıya geccem askmla nıkaha gtcez müdürü evlenıyor
yurtdısından dayısı geldı ona gtcez aksam tekrar bu yakaya gelıp maça gtcez
tam 2 bın 810 gundur yanı 17 subat 2002 den berı ankaragucune yenılmıyoz
zaten rengı bozukkaydirigubbakcemile3 bugunde yencez ınş
sonra gece eve gelırız askım ablamda kalır gorumcemde yanı
sabah ablama gıderım orda askımla kahvaltı ederız o işe gıderken benıde eve bırakır:asigim:

X