Kadınlar Kulübü Günlük

günnüşümmm ben geldimmm
uzun süredir görüşemiyoduk seninle kısmet bugüneymiş allaha şükür herşey yolunda günnüş okul yüzünden bi koşuşturma içindeyim kendimi tamamen okula adadım günnüş o nedenle diğer dertlerime vakit kalmıyo.Havada çok soğuk hiç dışarı çıkasımda gelmiyo sıcacık evde mayışıp kalıyorum kış için alışverişe çıkmam da lazım yeni bi bot beğendim babacığıma hafif yalakalıkla aldırabilirim gibi geliyokaydirigubbakcemile3.Ayy günnüş tam kk'da bi konuya foto eklicem 100 mesaj olayını gördüm bi şok geçirdim orda neyse mesajım dolunca eklerim artık neyse günnüş şimdilik bu kadar yeter kendine cici bak cicimmmŞeniz

selam günlükkaydirigubbakcemile5
evdeyiz,burası yağmurlu ve soğuk..sobamız yanıyor,kocam ve kızım sarılmışlar uyuyorlar birbirlerine.bende pufda ayaklarımı uzatmış bilgisayar kucağımda dolanıyorum..
dün güne gittim hey gidi günlük heeyy..pastalar börekler salatalar kırıla gitti..yerimseniben
ekip süper,inanılmaz kafa herkes..çok iyi oldu çok..alyayada teyzoşu baktı hepsinin bebeler vardı yanlarında bir tek benim yoktu:kedi:
kasımda da gün bende bayramdan sonra yaparım diyorum.gelsin paracıklar:lepi:
işte 7 kişiyiz.isteyen sadece bayanlı,isteyende eşli yapıyor.ben eşli yaparım diye düşündüm ama genede bilemiyorum kocamın seyahati çıkarsa bizbize takılırız işte..kaydirigubbakcemile3
evde oturmanın keyfini alyanın biraz daha büyümesi ile yeni yeni çıkartıyorum sanırım..yaş ortalamasıda hep genç olunca..ay pek bir güzeldi anlıyacağın anacım..:CüvCüv:
işte böyle günlükcüm az yağmur dinsede alyaya sebze almaya gitsek hava yükselsin diye gözüm gökyüzünde:gitme:

miraba günnüüüük
yurttayım bugün,bi değişiklik yok,ödevleeer,ödevleeer,ödevleeer :sinifsinif:
bişey yapasımda yok,nehir kenarına gezmeye gitsek süper olur ama
iyi gelir,çok dinlendirici çünkü.
2 dil kursundan bi tanesi bitiyor,aman çok şükür
gitti zamanımız boşuna,yazık.hiçbişeyde öğrenemedik.neyse artık,sonrasınıda kendimiz devam ettiririz.onun haricinde şu programı bi türlü anlamadım yaa
c# ne karışık bişeymiş yaa akannehir
dün mağazada su ısıtıcıları vardı,öyle bi baktım,benimkine çok benzeyen bitanesini inceledim.anladım ki kettle da özlemişim...:gitme:.ben eşyalarımı çok özledim yaa...
sı ısıtıcım özleyebileceğim en son şeydi...ya annem,babam...
nasıl geçecek onca zaman?annemin bana ulaşma çabalarını gördükçe boğazımda bişeyler düğümleniyor,belli edemiyorum.oysa onunla konuşurken ne çok ağlıyorum içimden...bu yaşından sonra bilg kullanması öğrendi,msnden msjlar atıyor,kamera açıyor,canım benim.annelik böylemi?hiç üşenmiyor.ben internete geldiğim anda ne işi varsa bırakıp koşa koşa geliyor...canıııımm...annem affet beni.sabırsız davranıyorum bazen...inş. kalbini kırmıyorumdur.sizleri çok özledim mafoldumben

Son düzenleme:
selam günlük

kaç gündür giremedim buraya ya :mymeka:
neyse :1closedeyes:
dün sabahtan akşama kadar gezdim kahvaltıya gittik ordan alışverişe çıktık
kendime ve eşime ciciler aldım :kedi:
bugun evdeyım keyif yapıyorum zemuszemus
kaloriiferleri açtım evim temiz yemeğim de var zemuszemus
ama bu kadar soğuk olmasa ya havalar :tomato:
akşama arkadaşlar gelicek bize eşimde erken çıkıcak
yarın iş var pöfff Çok üzgünüm çoook

of günlük tam diyorum tamam daha aramaz
ama yine çıkıyo
ne zaman vazgeçicek benden ne zaman anlıyacak artık
dün gece hiç uyutmadı beni
arıyo msj çekiyo ama açmıyorum
en sonunda kapadm teli
ama yine arıycak biliyorum
offff offffffffff :gitme:

selam günlük

Bugün hiç keyfim yok nedense.Pazara çıkmam lazım ama malesef hava soğuk ve rüzgarlı

en iyisi bir yere çıkmamak.Ne yapalım artık eşim gelince marketten alırım ihtiyaçları.

Hava böyle olunca bide hastalığım yaklaşınca bana bir haller oluyo be günlük

hiç bişeyden keyif alamıyorum nedense.Bu arada bende hergün olamasada ara ara yazarım

sana şimdilik iyi günler günlükçüm opuyorumnanaktan

Soğuk ve yağmur var...
Allah imkanı olmayanlara yardım etsin inşallah ..kimseyi çaresiz bırakmasın..mafoldumben

Bugün güzeldi....
7.5 aylık olan paşamızı seyrettik...kıpır kıpır..:asigim:
Annesi aldıklarını da getirmiş hayran oldum hayran...
Aklı almıyor insanın yaşananları..
Rabbim sağlıkla dünyaya getirsin, sağlıkla anneciğiyle-babacığıyla- bizlerle yaşatsın onu inşallah..
ısteyen herkese nasip etsin anneliği.
Şimdi How I met your mother izleyeceğim...

''Evet'' dedim, ''seni istiyorum''

Bir yazarın dediği gibi
'Aşık insanların ızdıraplarını dindirmek için yapmayacakları şey yoktu belki de... Bu öyle bir fırtınaydı ki insan umutla her türlü sığınağa koşuyordu. Sizinle sevişen bir insanın aslında kiminle savaştığını bilemezdiniz. Sizi öperken kimi öldürmeye çalıştığını, sizi severken kimden nefret ettiğini tahmin bile edemezdiniz... '

Ben de dün gece kendimi bu sığınaklardan birinde buldum. Dışardaki yağmur ve fırtına öylesine korkunçtu ki, öyle üşüyor ve korkuyordum ki, ona sığındım... Eski bir sevgiliye... Aslında beni hiçbir zaman hak etmemiş ve hak etmeyen birisine... Her şeyi bilerek ''evet'' dedim, ''evet, seni istiyorum.''

günlük içimde garip bi boşluk var kendimi yalnız sahipsiz hissediyorum ee öleyimde zaten bi aşkım yok ya ne zaman olacak bi sevdiğim benim,, birine ait olmak istiyorum (((((
haftasonu kpss kursuna gidiyorum haftaiçide yarın yani bilgisayarlı muhasebe kursuna başlıyorum nolcaksa git bakalım boncuk hanım hayatın kıyısından köşesinden yakalayabilirsin belki pehh pehhh

Çoğu Gitti Azı Kaldı
Kimi Gördün izi Kaldı
Hayatı Ucundan Yakalarsan Bırakma
O Seni Nasıl Olsa Bırakır Unutma
-tatlicadiarzu-

günlük,
hvalar nekadar çabuk soğudu çok ansız oldu benim için.
günlerde çok çabuk kısaldı sanki çok çabuk hava kararıyor.
sanki hayatım boyunca 5 te hava kararmamış gibi.
çok tuhaf geliyor bu saatte havanın zifiri karanlık olması.
kendimi iyi hissediyor muyum iyi rolü mü yapıyorum blmiyoum.
pişmanlıklarım var Allah seni daha netsin lepi dediğim okadar çok şey var ki.
dün aynı lafı iki farklı kişiden 1 ay arayla duydum.
en çok bu koydu.
sanırım ben de var bir sorun.
yoksa neden bu densinki bana.
neden senden beklemezdim densinki.
off neyse ya güzel olcak herşey biliyorum hayatım süper geçicek mutlu br nine olcam.
torunlarım ve çocuklarım yanımdayken eşimle birlikte kapatıcam gözlermi hayata tek olmicam iç birzaman.
ay nerden geldm buralara:S
dünden bahsedyim biraz sinemaya gidecektik ama tiyatroda karar kıldık
hava da kötü tab gezemiyoruz ki en iyi çözüm tiyatro ve sinema.
bizde tam 4 bilet aldık 3 haftasonu daha tiyatrodayız kültür mantarı olcaz:lepi:
dün gittiğimiz kral dairesi adlı bir oyundu.
bir mask oyunu.
çok fazla replk yoktu.
hatta bazı sahnelerde kitaptaki okuyucuya bırakılan anlar gibi izleyici yorumuna bırakılmış anlar vardı.
mask oyunu sanırım normalden daha zor.
yüzündeki kalıba uymak gerekyor.
dün oyuncuların hareketleri maskları ile bütünleşmese sanırım hiç de zevkli olmazdı.
bir de tiyatr başlamadan önce çocğunu getirmiş bir kadınla tyatro görevlisi kadınca laf çarpıştırdılar.
çocuklu kadın kızının 8 yaşında olduğunu iddia ediyor salon görevlisi benmde çocuğum var hiç 8 göstermiyor bu dedi gülerek belliki laf sokuyor
(benmki de dio kadınca laf sokuşlar aha böyle oluyor:))
sonuçta o çocuk gelmese daha iyidi sanırım malum kral dairesi=gerdek gecesi şeklinde idi:))
önce içerik okunmalı demekki:))
herkese selamlar sevgilier.

artık kendimi kontrol etmek istiyorum
keşke gururum okşansa biraz
benim istediklerim ben demeden yapılsa
benim sevdiğim cümleler ben demeden söylense

yalnızlığın içine itildim ben
kimse duymaz nası olsa
bağırıcam bağırabildiğim kadar

merhaba günlükcan
yarın tekrar pazar olsa nolurdu ya hiç istemiyorum işe gitmek
hele bu havalarda hiç ama hiç istemiyorum
kıştan nefret ederim ben ya ben yaz insanıyım :sinifsinif:
en azından hava soğuk olsa da sıcacık evimde oturayım alayım kucağıma pcmi dolanayım KKda di mi öğrencilik ne güzeldi ya ben çalışmak istemiyorum :sinifsinif:

dün de stresli bi gündü az kalsın hamsterım ölüyodu çok korktum günlük ya
ne güzel koşturuyodu deli gibi bi o yana bi bu yana sonra birden durdu hiç hareket etmedi
elime aldım okşadım mutfağa götürdüm su verdim hiç ama hiç kıpırdamadı
gözleri açık öylece kaldı dedim kesin ölüyo başladım ağlamaya
nasıl korktum Allahtan bi süre sonra normale döndü hepimiz deli olduk bişey olcak diye
çok seviyoruz onu biz günlük çok alıştık evimizin neşesi bizim sıpa opuyorumnanaktan
önceki hamsterım öldü onu sevgilimle beraber almıştık taa konyadan buraya getirmiştim çok kıymetliydi
ama birden öldü ona da çok ağladım..annem kıyamamış ağlamama bu sıpayı almıştı bana
Allahım sen tüm sevdiklerimi bağışla bana :Saruboceq:

bizim beyefendiyle de dün herzamanki gibi kapıştık
çok saçma bişeyi çok saçma bi şekilde yanlış anladı
artık o kadar salakça nedenlerden kavga eder olduk ki..
görüşmemize 2 ay var o nedenle bugün karar aldık 2 ay hiç kavga etmicez
bakalım ne kadar uyacağız bu karara
hiç hevesim kalmadı bu ilişkiye olan inancım da azaldı bilmiyorum zaman neler getirecek
uzaklık + sürekli kavga etmek yıprattı fazlasıyla
bakalım ne olacak günlük hadi görüşürüz

gunlugum gune kotu basladim ama su an o kadar mutluyum ki anlatamam..
herkes bik bik yapiyor ama ben bu yastan sonra da olsa keman ogrenmeye kararliyim..
hastayim ya keman sesine.
bu hafta icinde hemen gidip kursla gorusucem param yok diye dert ediyordum ama paraya gerek yok ki gunlugum :)
halk egitim merkezine gidicem ne kaparsam artik caliskan bir ogrenci olurum belki ne malum :))

muhendis olmakla hata yaptigimi biliyorum ama diplomayi aldim nasilsa canim ne isterse onu yaparim artik guzel sanatlara yazilmayi bile dusunyorum o derece yani durumum :)))
neyse abartmiyim gidiyim konusayim duruma gore sana yine anlatirim gunlugum :)

bu arada sevdicegime guzel bi sopruz hazirladim, valla ben bayildim insallah o da begenir :love

Son düzenleme:
Günnüş bugün sevgilimle görüştük.Sadece konuştuk konuştuk konuştuk:sinifsinif:
Bende de hata varmış sevgilim öyle bir anlattı ki ayy ben neymişim dedim neler yapmışım meğersem dedim
Sadece küçücük bir mucize bekliyorum :Saruboceq:Allahım ne olur
Artık herşey yoluna girsin bir ohhh çekiyimmmmalkisalkisalkis

günlük ,
nefes filmini izledik bbugün aşkımla
ben hayatımda bu kadar ağladığım bir film daha hatırlamıyorum, film değil gerçek gibiydi, kendimi orada hissettim, o kadar gerçekki yaşananlar, bunu doğuda insanlar, askerler o kadar çok yaşadıki birebir..
ve hala açılımlar, gelen pislikleri alkışlarla karşılamalar,, bu filmden sonra bi kez daha inanamadım , bi kez daha içim acıdı ülkemin haline..
çok zor günlük çok zor,,

allahım askerlerimize güç , asker yakınlarına sabır vatanımıza dirlik versin.. sadece dua edebiliyoruz biz, elinde güç olanlarsa hiçbirşey yapmıyor..

Off günlük off...
Vizelerin başlamasına 15 gün kalmış. :sinifsinif: Yarından itibaren sıkıyönetim. Eve gidince bilgisayar başına geçilmeyecek, ders ça-lı-şı-la-cak. Hatta şimdi duştan sonra biraz çalışmayı düşünüyorum. Öncesinde de saçımı düzleştireceğim ki insan içine çıkabileyim yarın. laelaelaelaelae

Annem diyet yapmamı istemiyor galiba, hem cevizli kek hem zeytinyağlı sarma da neyin nesi! Sabrımı sınıyor resmen kadın. Neyse kekten bir dilim, sarmadan da üç tane yedim. Yarına kalmasınlar, hepsini babam yesin bitirsin lütfen. :Saruboceq:

slm günlüşş nasılsın
Beni sorma havalar çok soğudu birden
Üşüyorumm
Geçen hafta baya yoğun ve hareketli geçti pek bi sonuç olmasada
neyse keyifle ii aslında
Annemi özledim ben yine günlüş
Babamıda çok özledim
Rabbim kısmet etsinde yine gidelim
İyi geceler günlüş

Günlük,
sinir oluyorum ya...
Gercekten sinir oluyorum.
Tamam anliyorum hersey benim icin ama bu kadar da abartilmaz ki....
Bir dakika istiyorum sadece bir dakika... Daha fazlasini degil.
Bak müjde verecem, veremiyorum. Öfffffff sevincim bile kursagimda kaldi ya....​

Neyse sevincimi bari seninle paylasayim....
Bilet aldiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkk :))))))))))))))))))))))))))
Gidiyoruzzzzzzzzzzzzzzz, hemde yazinnnnnnnnnnnnnn :)))))))))))))))))))))))))))
Hemde hep beraber )))))))))))))))))))))))))
Sadece kardesim, sevgülüsü, ve biricik halacigim olmayacak
(((((((((((((((((((((((((​

He birde iki gün sonra annem ve kardesim 2 haftaligina izine gidiyorlar....
Evin sorumlulugu bana kaldi.
Allahim sen utandirma.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…