Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük;

yarın güya beyfendinin teyzesini ziyarete gidicektik (ramazandan beri niyetliyiz)
benmde yarın regl günüm
sırf orda ağrı sızı çekmiyim die bugünden regl olmak için atmadığım takla kalmadı
tam oldum derken teli elime almamla
"teyzemin yarın işi varmış aşkım" yazısını görmem bir oldu
boşuna uğraştım yani bugünden çektim bitirdm ağrıları neyseki
ayrıca;
sevgili kankicimde gelmişti bugün bize
onunla oturduk dertleştik
o da sevgilisinden ayrıldı hemde hiç beklemediği bi biçimde
ama benm taktiklerim sayesinde şimdi o çocuğa çektirmekte
ve çok mutlu ( yaşasın kötülük)kötükedihüso

Son düzenleme:
deliriyorum,boğuluyorum kimseyi görmek kimseyle konuşmak istemiyorum yeter ya allahım ne olur ya canımı al yada böyle olmasın artık yaşayamıyorum bu acı yaşatmıyor beni

Hadi bakalım yine uzun süre aradan sonra birlikteyizz günlükçüm Şeniz
Sabah kalkınca kahvaltıdan sonra başladım dolabımı düzeltmeye kışlıkları çıkardım artık havalar soğuyo,sonra halıyı fırçaladım üstü saç dolmuş ve süpürdüm....
Öğlen 2,30gibi pikniğe gittik.Gölcük güzeldi ama biraz yağmur yağdı.Aslında yağmur sonrası hava daha güzeldi.
Sonra eve gitmeden biraz gezelim dedik.Baktık şalvarlı kadınlar annemin köyden ee teyzemde vardı zaten,eniştemde kadınları gördü bunlar sizin köylü dedi.O şalvarları sadece bizim orda giyiyorlar ya adam hemen tanıdı.Sonra konuştuk annemlerin komşuları çıktılar.Kız çok güzeldi yanındakini ablası sandık annesiymiş.Teyzem burda mı okuyosun ondan mı şehire geldiniz dedi.Kız ben evliyim diyince şok oldum.Yaşın kaç dedim 15 demez mi. akannehir Annesi 35yaşındaymış :1shok:
Kızda öyle güzel maşallah gencecik yaşta evlendirmişler.Yurt dışında duruyorlarmış gezmeye gelmişler,annemde isteyenler yurt dışında diye vermişlerdir köyde hep öyle yapıyorlar dedi.İçim acıdı resmen ortaokulu bile bitirmedi belki.Bizim köyde hatta kız çocukları ortaokula gitmesin diye deli raporu alıyorlar diye gazetede çıkmıştı.Kıza ne kadar oldu dedim 2ay olmuş evleneli. 15yaş ne demek ya ben o zaman evlilik nedir bilmezdim.Yazık resmen yazık acıdım ama elden ne gelir.
Aklıma gelip duruyo çok kötü oldum...mafoldumben
Sonra piknikten geldik.Yürüyüşe çıktık teyzemle(yetmedi orda yürümek :roflol:).Yarın annemin günü var misafir gelecek yine yorucu bi gün bekliyo beniii :gitme:

rüzgar gibi geçti bu haftasonu ay çok yoruldum valla ama değdi
dün sinema alışveriş takıldık tam gün ayaklarımıza kara sular indi resmen
bugün de arkadaşlarla kalablık bir grup yaylaya pikniğe gittik o da güzeldi tabi
geç saatlerde döndük eve anca işte soyun dökün derle toparlar derken bu saat oldu bile
güzel yogun bir o kadar da yorucu bir haftasonuydu
keşke her günüm böyle dolu dolu geçse
ne güzel olurdu ama
özlemişim hareketi ya..

hergün umudumuzun gerçekleşmesi için telefon bekliyorum,babama sorular soruyorum olucak mı?hergün hergün kurtuluşumuz için...
günlük yoruldum annemde çok yorgun düşünmekten...
özeniyorum çok özeniyorum.
Allah büyük...

Selam günnüş ben gidiyorum
Hiçbişeyim hazır değil bugün bi dünya oldumm çk az içtim ama çk darmadumanım hala bulanık beynim yarın gidiyorum çk kimsesizim herkezde bi his var geri dönmeyecekmiş gibi bnde de var artık gidipte dönmück gibiyim
Rabbim hakkımızda hayırlısını versin...
Geldiğimde bll bll resim yüklücem kk ya
sabah bir sürü işlerim var..
Görüşmk üzre..

dün gece boğuştuk yine kızımla.
gece 12ye kadar uyutmak için debelendim,o da uyumamak için direndi :bbo:
3 hafatadır ilk kez sadece bir kere uyandı gece.
sabah şoklardaydırm.
ama gece kararlı uyumuştum.
bu gece de 10 kere kalkarsak sabah tuttuğum gibi doktora götürecektim artık.
buna da bünye derler.
sinirlerim alt üst oldu.
ne dayanıksızmışım yahu..

bu arada acaip kırgınım günlük acaip..
hiç sorma

dünün her bir saniyesi çok güzeldi...

çünkü aşkımlaydım bütün gün :asigim:

kayınvalideciğim benim midem ağrıyo diye sütlaçlar,çorbalar,pizzalar yaptı :kedi:

sonra akşam aşkımla bize geldik.

babamla sohbetcikler ettiler...

haftaya pazarda beni istemeye gelcen inş. demi aşkım kaydirigubbakcemile3

Ayy günlükcüm günaydınlar...
Anlatayım sana neler oldu..Cumartesi günü misafirlerimi çok güzel ağırladım..
Kardeşim geldi böreğimi ve kekimi yaptı..Firdevs ablam da kısırımı, tatlımı , poça mı felan..
Herşey çok beğenildi herkes çok memnun kaldı..
Akşam oldu benimki arıyor beni ben arkadaşlarla takılayım mı deyince tepemin tası attı..
Güya doğum günü için süpriz bekliyorum ben..Plan yapmadın mı diyorum para yok diyor... akannehir
Kızdım herşey para ile olmaz dedim ama ısrar da etmedim..Eve gelmesi yarım saat gecikince aradım ben 2 saat gelcem dedi kapattım teli suratına az kalsın ağlıyordum zil çaldı açtım bir baktım kardeşlerimi almış ellerinde pasta mumlar felan bana süpriz yapmışlar :asigim:
ıstediğim bir yüzük vardı ondan almış birde bana...
Ay çok mutlu oldum be günlük..
Paran yoktu neden aldın falan deyince de bu mutluluğuna değer dedi..:kedi:
ınşallah hep böyle olur günlükcüm...Herkesin yuvası hep huzurlu olsun inşallah

benim için pazar günü güzel başlamıştı ama eşim yine beni hayal kırıklığına uğrattı.niye bu kadar kendini ezdiriyo ailesine anlamıyorum niye beni hiç düşünmüyor.banada kendisine de onca yapılandan sonra hala nasıl hiçbirşey olmamış gibi onların yüzüne bakıyor.kavga ettik küstük bıktım usandım artık dayanacak gücüm kalmadı.ona olan güvenimi,saygımı kaybettim.kendisine de söyledim va sanki suçlu benmişim gibi bana küstü arkasını döndü yattı.çıldıracağım artık dayanamıyorummmmmmmm.:1no2:

pöfff yine şu lanet pazartesi geldi ya :sinifsinif:
nolurdu sanki yatağımda bi o yana bi bu yana döne döne uyusaydım
benim şu uykuya düşkünlüğüm ne olacak günlük sence zaten havalar da artık bozdu hiçbişey yapasım gelmiyo
hep evde yatayım istiyom valla
zaten saçım da sıcak çikolata olmadı :dilcikar: ne olduğuna karar veremediğim bi renk oldu
amma çok derdim var di mi :roflol:amaan en büyük derdim bunlar olsun
Allah sağlık sıhhat versin başka hiçbişeyin önemi yok
hafta sonu forumda obsesif rahatsızlıkla ilgili konuyu okudum dedim bende de var bu hastalık kesin bizimkine uzun bi mesaj yazdım işte şunlar şunlar var bende bu hastalığın belirtisi olarak
o da demiş ki yok bitanem senin dediklerin herkeste olur sen sadece biraz fazla takıyosun
boşuna çenemi yordum valla adam teşhisi koydu 2 dakkada :dilcikar:
ama cidden bazı takıntı durumları var bende de okuyunca daha iyi anladım
neyse Allah korusun yine de zor bi hastalık çünkü Allah bu hastalığı çekenlere de acil şifalar versin
bu gereksiz ayrıntıyı senle paylaşmak istedim ben de -tatlicadiarzu- biraz alakasız oldu ama napim aklıma geldi
kız günlük ilişkimiz monotonlaştı sanırım senle baksana konuşçak şey bulamıyom saçmalıyom -tatlicadiarzu-
dün karın ağrısıyla boğuştum hep yattım valla
ruh hastası sevgilim de babasıyla alışverişe gitmişti ceket meket alacakmış kendine
bizim aramızda bi yoyo muhabbeti vardır Konyadayken çocuğun birinin elinde görmüştük tutturmuştu ben de istiyorum diye(evet 25 yaşındaki adamdan bahsediyorum şaşırma)
ne kadar aramıştık bulamamıştık bi şeyi kafasına takmasın o illa olacak
dün yine görmüş deli tutturdu yine ben de istiyorum diye
işte böyle çocuk birini seviyorum ben :asigim: oo bizim daha ne anılarımız var günlük onun kafaya taktığı ve bizim bulmak için yollara düştüğümüz
olsun deli meli ama seviyom işte yine :asigim:
neyse hadi ben kaçiim öptüm şeker

günlük ben geldim fazla yazacak bişiycik herşeyim aynı halime şükrediyorum bu ara sadece fazla bir bektim yok bu ara

Berbat bir pazar günü ertesinden merhaba günlükcüm.

Yine başa döndük biliyormusun, sıkıldım , bıktım artık. Ben hiç mutlu olamıycakmıyımmafoldumben Bu adam beni çileden çıkarıyor.:1no2: ilk başta hata yaptım biliyorum, o aptal polyanna gibi olmak istemiyorum artık.

Mutsuzum günlükcümmafoldumben

günaydın günnükçümm
aslında cok şanslı olmama rağmen bazı şeyler ters gıdıyo nedense:sinifsinif:bunda da bı hayır vardır demı ya
evde pc bozuldu ve askıma doğum gunu süprısı ıcın hazrlatcam cd hayal olmak uzere
ınş olmaz tabı:Saruboceq::gitme:
resımlerın hepsı pc ıdı ya silinirse
offf ki ne offf olur ozmn
baksa seylerde düşünüyom bı taraftanCADIARZU
neyse daha cok vr ınş resımler servıs tarafından sılınmez
bunu belırtıcem:gitme:
bugun aşkım canakkaleden döndü
işe gıttı cok uykusuz ama mutlu gıttı eğlendı
bende düğünlere gıtttımdelikafadulden gıttı paracıklar
ama dönüşlerı muhtesem olcakzemuszemus
annemı babamı cok özledım
aşkımıda
ıyıkı varlar :asigim::asigim:

selam günlük zemuszemus

yine geldi pazartesi hiç sevmiyom artık ptesileri ya mirmirmirmir
hafta sonum çok güzeldi sositososito
sevgi kelebeğiyle buluştuk :lepi:
gezdik tozduk lak lak yaptık
sonra baktık saate anaa geç oldu öylece istemeyerek ayrıldık
eve gittim dizimde laptop kocem karsımda yemek yiyo
ben hediye arıyorum netten laelaelaelaelae
bulamadım bulamadım :mymeka:
kocem de o ara demez mi senin bana play statıon sözün vardı diye :1shok: :1shok: :1shok:
bende hala ses yok şaşkaloz oldum bakıyorum :1closedeyes:
şaka aşkım şaka senin varlığın bana hediye dedi :asigim:
bende romantikliği bozarak sana almamaya karar verdim dedim :ecrin_bebek:
biliyorum dedi anladı galiba :hooray: :hooray: :hooray:
1 haftadır tavuk gibi erken yatıyorum nan günlük :gitme:
nolcek benim bu halim akannehir

Günaydın günnüküm,
Yoğun bir hafta sonu geçirdim
Şu anda gözümü açamıyorum esnemekten çenem düşecek mirmirmirmir
Cumartesi öğleden sonra kocemin toplantısı vardı karşıda
Bende işten çıktım eve gittim akşam sekize kadar iş yaptım temizlik yaptım
ama yine de dolapların üstleri, camlar vs silinmesi gerek hoooof canım çıktı ya
akşam annemlerdeydik bayılmışım resmen uyumuşum tv karşısında çok geç döndük eve
pazar günü de kalktık kahvaltı yaptık miskin miskin oturduk tv izledik
arada azıcık atıştık :mymeka:
sonra dışarı çıktık arkadaşlarına söz vermiş beyfendi onlarla takıldık
onlar gidince biraz spor yaptık beraber
sonra başka arkadaşları çağırdı maç izlemeye onlara gittik gece yine geç döndük eve
sabahda sersem gibiydim hala uykum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…