Kadınlar Kulübü Günlük

Ben geldimmmmmm uzun zman oldu dimi günlük ama bu sefer güzel seyler yazıcam sana ne oldu bilionmu varan 1 tazmanyam geldi tabi bu hafta bidaha gidicek ama olsun gördüm doydum ona varan 2 bizde artık resmiyete döktük işi nisanımzı yaptık hepsi bi arada oldu güzel oldu ve biz cok mutluyuz....darısı tüm bekarların basına

geldim eskişehirden..
kınada nikahta süperdi..
eglendim coştumm
kurtlarımı döktüm stres attım
herşey cok güzeldi..
geri eve dönmek haricinde..
coook hastayım yaaa..
ii olmak istiyorum

Dibe vurmam icin caba harcayan,beni yipratan herkesi Allah havale ediyorum... ama hic sevinmeyin,hala ayaktayim..hepinizi hayatimdan siliyorum..az kaldi

Herkes aşık ve ben bu duygudan çok bıktım
Bir savaş tanrıcası gibi önemli miydi savaşmak?
Yorgun anılarımı topla hadi götür bizi uçurarak
Sevgi dediğin neydi ki ağlamak ve ızdırap
Artık gönül geçti duygulardan mantığa gel sende
Elimde bir defter ve yazarım satırları gizlice
Kimden saklanmam gerekirki yalnızdır dururken evde
Yine başa gönmek zordu yolun yarısına gelmişken
Bitmişken herşey gözlerimde ağlayan göz bebeği
Bebeğim demiştim noldu defolup gitti serseri
Sersefil bi halde değilim artık hiçbişey etkilemiyo
Yatağımda sen yoksun ama bu beden artık üşümüyo
Hani eskiden bir bütünü tamamlardık sürmeliydi asılarca
Tozpembe bi hayaldi belki tozduman olmuş şimdi
Kirlenmiş defterin sayfalarını temizlemek de istemiyorum
Artık eskiyi de bugünü de aklımda tutamıyorum
Bir saniye daha hadi son kez güldür beni
Kapkara düşlerimi umutlarla doldur benim
Artık bi adım öteye gitmek bile çok zor geliyo
İstemiyorum aslında beni bırak bu resimlerde
Gözlerinin önüne hep aynı şekilde geleyim ben
Güçlü ve cesaretli olmak bana göre değil ki
Mazinin bir önemi yok usandım artık yaşadıklarımdan
Bıktım aslında gereksizdi yaşadıklarım çok boştan
Hadi bırak artık beni dirençsizliğimle kalayım
Ne zevki var artık aşkın yalanın ve yaşamanın...

Şimdi bi anda günlük yazayım derken klavyem bana bu şiiri yazdırdı :hulya:
Belkide bunu bi beatle düzenleyip rap şeklinde söylemeliyim dimi kaydirigubbakcemile3
Biraz daha sonlara bişeyler eklemek lazım ama be günlük...
Bugün demiştim ya annemin günü var ve hizmet etmem gerek... :sinifsinif:

selam günlük
o kadar mutluyumki canım kardeşimin dağıtımı usta birliği manisaya çıkmış izmirden sonra manisa kaydirigubbakcemile2
ve haftaya gelicek biliyomusun sositososito onu o kadar çoooook özledimki anlatamam canım benim o
hafta sonu arkadaşın düğünü vardı ordaydık aşkımla
ama malesef aşkımın işleri kötü çalıştığı yerden parasını alamıyo :eek:lmaz: bunun için biraz zor günler geçiriyoruz
umarım bu zor günlerinde üstesinden gelir inanıyorum herşey yoluna gircek inş.:Saruboceq:

günlüğüm hala bekliyorum... benneyaptımki
bu kadar dibe vurduğumu, bunaldığımı, çaresiz kaldığımı hatırlamıyorum... :sinifsinif:
kendimi işe yaramaz bir şeymiş gibi hissediyorum... :sinifsinif:
eski ben nerde... :sinifsinif: ne olur ya hayırlısı ile beklediğim haber gelse, gelse, gelse.................
:sinifsinif:

Dün sinirli halimle ağzımdan çıkıverdi bu laflarrrrr;
Artık hafta sonları gelsin istemiyorum
Seninle bir arada olmak istemiyorum....

Evet günlük artık hafta sonu olsun istemiyorum
Eşimin beni kuklaymışım gibi yönetmeye çalışmasından bıktım usandım....
Çok taviz verdim değil mi günlük ama artık dayanamıyorum mafoldumben

Gider miyiz gitmez miyiz derken kendimi memleketimde buldum ve dönüş vakti nasılda geldi hemen anlamadım.... :çok üzgünüm: Bugün yola çıkacağız... Güzeldi burda günler, birkaç günüm daha olsun isterdim hani... Hatta çok isterdim. Evet ben dönmek istemiyorum mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Dün gece yine çıktım dışarı arabayla, esas oğlanla buluştum. 1.30 ta döndüm. İyiydi hoştu ama arabanın plakası kırılmış. Öyle diyolar yani ben görmedim. Bir yere çarpmadığımdan eminim, galiba biri bize çarpmış park halindeyken... Bu kötü oldu, umarım düzeltilmeyecek bir şeyi yoktur çünkü bi daha isteyemem. Ama ben yapmadım ya mafoldumben Ben yapmış olsam valla bu kadar kafama takmazdım... Hem de saklamazdım geldiğimde söylerdim veya kendim yaptırırdım sabah erkenden kalkıp.Off neyse :umursamaz:

Esas oğlan bir iyi bana karşı, bir iyi görmelisin... Elimi falan tuttu dün. Ben yine bir oyunun içindeyim de oyuncu değişti galiba bu sefer. Hadi hayırlısı... :hulya:

Köydekinin yanına gittim dün gece döndüğümde. Gerçekten soğumuşum ondan. Pek bakmadım bile yüzüne zaten uykum vardı. Biraz oturdum kalktım. Ama her şey istediğim gibi gelişti süprizzzzz Kendimi seviyorum şakkıdı

selam günlük,
eski günlerdeki gibi geç yatıp geç kalktığım bir gün...
kahvaltı etmedim henüz, büyük ihtimalle de etmeyeceğim.
birazdan dışarı çıkacağım, alışveriş falan... (depresyondayız ya, hemen alışverişe sardırdık gene.)
dışarıda yerim bir şeyler diyorum.

yarın dersim var, uzun zaman sonra yeniden derse gideceğim.
kendime zaradan çok şık bir gömlek aldım geçen gün, bir de ayakkabı-aşırı yüksek topuklu siyah louboutin tarzı,ama konumuzun ayakkabıyla bir alakası yok.
yarın o gömleği giyeyim diyorum, saçıma fön çekerim, kırmızı oje, birazdan çıktığımda da pantolon bakıcam bi tane.
evet iyi sardırdım alışverişe...

herneyse günlük yaa, ben bunları yazmaya gelmedim ki burayaaa..
hatırlar mısın yaz boyu bir kaç plan-program yaptık seninle.

ilk program tatil içindi,
tatile gidene kadar şöyle zayıflanacak, üç kilo verilecek, tırnaklar uzatılacak, yok işte şöyle terlik alınacak gibi planlardı..
bir çoğu havada kaldı ama orta halli bir tatildi. geçti bitti..

ikinci programım yanılmıyorsam, erkek arkadaşımın doğum günü partisi içindi.
mekan ayarlanacak, zayıflanacak, bronzlaşılacak, eskisi kadar spor yapılacak, sigara bırakılacak gibi planlardı...
güzel bir doğum günü partisi geçirdik. ama planlar gene tamamlanamadı...

üçüncü programım en önemlisiydi benim için.
sevdiğim adamla buluşurken yapılacaklar'dı.
yurtdışı seyehatine gittiği için uzunca bir ara yüzyüze görüşememiştik.(bana göre uzun, size göre az-20 gün falan-)
geldiğinde fıstık olmak istiyordum.
bildiğin onun için kendimi hazırlıyordum. ( ne kadar çirkin bir tabir farkındayım, özellikle böyle yazdım.rahatsızlığımı belli etmek için)
herneyse, yine bronzlaşılacaktı. her gün yüzmeye gidilecek, spor deli gibi yapılacak, alkol azaltılacak, tırnaklar uzatılacak vs idi..
o planlar da havada kaldı...

ama şimdi yeni bir plan-program döneminin yaklaştığını hissettim,
planlarım olmazsa savruluyorum çünkü...

o yüzden yeni programımı yaptım, önümüzdeki ayı falan kapsayan bir program bu.
1-okula gitmediğimden ötürü elimde hiç ders notu yok, notlarımı toparlamam gerek,
2-çok kilo aldım, normal insanlara göre çok değil ama her daim aşırı zayıf biri olarak bana çok geliyor ve vermem gerek. hem de en az beş kilo vermeliyim..
3-sigara illetinden ikinci kez kurtulmam gerek,
4-eyeliner'ım, kırmızı ojem, french ojelerim bitti onları almam gerek, bir de şeftali tonu allık fena olmaz.
5-tırnaklarımı uzatmam gerek, bir anlık gafletle kısalttım çok.
6-şu medya kursu ellerimden öper...aradan çıkarmam gerek,
7-saç bakımı, cilt bakımı; eski eksiksiz kıza dönüşmeliyim.

ps: bu sefer çevremi değiştirmek yerine kendimi değiştirmeyi seçtim. hadi hayırlısı...

ahh ahh iyileşemedim günlük yarında evlilik yıl dönümüm ilk kez hasta hasta bir şey kutlayacağım...ama onula yaşlanmak çok güzel..daha doğrusu seneleri yılları kovalamak...daha yolun çook başındayız..

onu iyiki tanımışım..bugün kk bile dolaşmaya halim yok..ancak akşam aşkım işten gelince kendimi dahada iyi hissediyorum..herhalde onun sevgisi beni ayakata tutuyor..dün akşam hiç bişey yemedim

aşkıma telefon ettim,dedimki aşkım (tv reklamlarında görünce canım çekti) aşkım akşama gelirken cips alırmısın? dedim benimde huyumdur hastayken canım muhakkak bişeyler ister..

evimizle aşkımın iş yeri çok yakın.sağ olsum marketi toplamış hemen eve geldi...verdi gitti... o an şunu anladım ki aşkım beni gerçekten düşünüyor...bir msj geldiğine göre bana değer veriyor dedim..bazen beni benim onu sevdiğimden fazla seviyor diye düşünmüyor değilim hani..ama yinede nazda yapmıyor değilim..iyiki var..benim hayattaki en büyük şansım onun gibi birine sahip olmak.:nazar: bazen ona kızıp daha sen babalığa hazır değilsin diyorum ama aslında çoktaan bunu hak ediyor..a.s eminim bebeğimizede bu kadar iyi bakacak..iyiki var..seninle evlendiğim için çok şanslıyım tuncay'ım...:1hug:

oohh içimi döktüm günlük sana ....a.s

günlüğüm çok ama çok yorgunum, 23 tane afacan beni mahvediyor....

okul açıldığından beri boğaz ağrısı yaşıyorum. kronik faranjit oldum. sesimi çok iyi kullanamamdan kaynaklanıyor galiba. çok aktif çok yaraamz bir sınıf. hiç böyle bir sınıfım olmamıştı.

eve gelince dinlenmek ne mümkün...hele bir de berkan sınıfta olanları anlatınca çıldırıyorum. oğlum bari evde unutayım diyorum ama ne mümkün...

çok yorgunum....biraz fişi çekip uzaklaşmak istiyorum hayattan...

günnük kızzzz evlendim diye boşladım seni galiba kusuruma bakma:kedi:
hayat artık benim için çok farklı...ama çok da güzel:nazar:...evime huzurla koşa koşa gidiyorum, sevdiğim adamla birlikteyim, herşeyi birlikte yapıyoruz birlikte uyanyoruz:asigim: Allah herkesin yuvasını korusun ne güzel bişeymiş bu...inşallah ilerleyen zamanla birlikte de hep bu duygularımı koruyabilirim ne diyim...
günnük eve gidince süpürge açacam kocam gelesiye kadar; haftasonu cumartesi çalıştım ya işler yetişmedi:bbo: hee bi dedün kızartma yapmıştık mutfak yağ oldu ıyyyyğğ...onu da halledeyim huylu kadınım ben ne de olsa:roflol:

neysem günnük tikkat et kendine

selam gunluk
bugunlerde bekledigim tek sey var oda 3uncu evlilik yildonumumuz.
evet gunluk evleneli 3 yil olucak.zaman ne cabuk geciyor.
esim ne gibi bir supriz yapicak bakalim.

cok değişik bi duygu bu içimdeki..
ondan ayrılalı bir ay olcak daha..
şimdi başka birinin benden hoşlandıgını ,aşık oldugunu hatta beni sevdiğini ögrendm..
bu duygunun tarifi yok..
gene biri benim yüzümden üzülcek..
insanları üzmek istemiyorum ama elimdende bişey gelmio..

günlük geldim bi kaç gündür giremiyorum sana
aslında girmek istemiyorum sana çok fazla takılıyorum zaman gidiyor bissürü...
benim çok ders çalışmam gerek ve çalışmaya başladım artık sana daha az ugrayacam napım hayatım söz konusu
dün çok eglendim günlük ama bi okadarda yoruldum nese güzeldi işte hadi görüşmek üzere baş baş cicim....

iş hayatının başında bazı riskleri almalıyım gençken....
Şu an kaybedecek fazla bir şey yok ama hakkımı kibarca,tutarlıca savunmazsam her şey için çok geç olabilir......
Şu an yaptığım danışmanlık,mühendislik ve bundan yararlanıyorlar demekki işe yarıyorum o zaman kararlı olmalıyım..
Nasibimi, rızkımı Rabbim veriyor ( çok şükür) bu yüzden kimseye eyvallah etmemek konusunda ısrarcıyım...:eek:

icimde birseyler kayniyor resmen gunlugum..kimle konussam caresi yok derdimin..
ne vardi giderken beni de goturseydin,,, ardindan parcalarimi topluyorum, tam topladim derken temelde yanlislar oldugunu goruyorum, yikmak mi yoksa varsin kendisi mi yikilsin diyorum?..
kendi savasimdan yoruldum yeminle.. kolumu kaldiracak mecalim yok bugun..
bi ziyaretine gitsem kendimi toplar miyim?..
aglamak istiyorum, tek damla gozyasim dusmuyor gunlerdir.. dun oturdum bir caminin avlusuna.. namaz kiliniyordu.. dinledim buz gibi tasin ustune oturup..
niye niye niye?.. butun bunlari neden yasadim, tek bir cumlenin agirligini insan bir omur tasir mi.. kendimi de herkesi de yiktim gectim de ne oldu..
arkasindan gitmemek icin o zaman beni ne tutmus gunlugum?.. simdi daha cok pesinden gidesim var.. bugun oylesine bir arkadasla konusurken agzimdan cikiverdi.. sakin dedi sakin oyle duusnme sukret haline..
sustum.. ben hep susuyorum zaten.. olsam da bir olmasam da..

sevgili günlük;

bugün tek yaptığım iş çorba karıştırmaktılülülülülülü
onun dışında evde miskin miskin oturdum
zaman nası geçti anlamadım yaa
bide yeni bi kitaba başladım onu okudum
'cucu'm armağan etmişti
o zamanlar bikaç sayfa okuyup kenara koymuştm
meğer ne güzel bi kitapmış

Sabahın köründe kalktım Sonra bol kahkahalı bir kahvaltı..sonra süslendim püslendim ve hastane yolunu tuttuk biliyorsun raporlarımı göstericektim, neyse efendim önce dahiliyeye girdim ve çok şükürki ne guatır ne açlık nede tokluk şekerim yokmuş herşeyim normalmiş:lepi: bunu atlattık sonra genel cerraha indim bismillah diyip girdim içeri kapıda annem ve babam beni beklediler.. doktorum ultarason sonuçlarımı gördü bulgur taneciği büyüklüğünde 3 adet kistin var dedi ve 6 ay sonra tekrar ultarason istedi kistlerin büyüyüp büyümediğini takip ediceklermiş şuan için bana bir zararı bir ağrısı olmazmışş çok şükür bunuda atlattım teşekkür ederek odasından ayrıldım :Saruboceq: Sonra annem ve babama anlattım durumu bir oh çekerek hastaneden ayrıldık ve hava güzel diye yürüyerek geldik eve yolda babam diyorki yahu sen çayı 4 şekerli içiyorsun bi oturuşta 2.5 litrelik kolayı tüketiyorsun 3'ü 1 aradayı bile şeker koyup içiyorsun senin şekerin nasıl olmaz ben çayı tek şekerli kullanırken bende çıktı diyoo ee buda benim özelliğim babacım dedim güldük yolda, hastaneye giderken diyorduki hazırlıklı ol olayı kesiceksin dedi amaaaa öğrendikki şekerim yokmuşş gayette iyiymişim yahu zaten ben şeker gibi kızım ,daha ne şekerliğim olsunkii zemuszemus yaşasın kolanın dibine vurabiliriim yine herzamanki gibi :lepi: Hataneden geldim dayımlar yengemler ve teyzem soruyor nededi doktor diye bende aynen şu cevabı verdim " 3 adet nurtopu gibi kistlerim var ellerinizden öperler kaydirigubbakcemile3 "
eve girince attım düdüklüye mısırı bir güzel mısır haşladım ve afiyetle yedik, akşamda yemekte ablam eniştem vardı balık günü yaptık yani anlicağın, az önce yolcu ettim onları makinayada bulaşıkları attım ohh yarında dans kursundan döndükten sonra evi temizlicemm..:hulya: Bu arada yaa geçen gün lirik bahsetmişti bana msn'de ve bende kafaya koymuştum balık yağı alcaktım kilo almak için ama vazgeçtim kolay yutamıyormuşsun boğazında tıkalı kalıyomuş bi müddet ve tadı iğrençmi hem annem sen sağlıklısın sonuçta evlenince istemesende kilo alıcaksın bırak senin gibi olmayı çok isteyen kişi var sende kilo almak istiyorsun dedi ee bende haklı olduğunun kanısına vardım ve vazgeçtim..zemuszemus Günlüğüm biliyomusuun arifeden bi gün önce yola çıkıyoruz yani memelekete gidiyoruz Giresuna, babamın annesi ve babası vefaat ettiği için köyde defnetmiştik onları ee şeker bayramını ilk kez babannemsiz geçirdik babam babasını kaybettikten sonra kötü olmuştu ama annesinide kaybettikten sonra dahada bi kötü oldu yalnız kaldı gibi hissetti ve köye gitmek istedi bu bayram bizde kıramadık hem annanem ve dedemde memleketteler onlarında gönlünü yaparız bu bayram sevindiririz dedik.. tesadüfki 26 kasımda benim doğumgünüm hem bayrama denk geliyor hemde ilk kez memlekette olucam karadenizde olucam doğum günümde uşağum kaydirigubbakcemile3

Neyse şekrim kocaman kocaman öpüyorum seniii bugünüde sağsalim sorunsuz bir şekilde atlattık çook şükürrr :içelim:

X