Kadınlar Kulübü Günlük

günnük yaaa
zaman geçtikçe umutlanıyorum ama,:umursamaz:
birşey olmayacağını da biliyorum mafoldumben beklemek zor...
hayırlısı inş...:Saruboceq:

bugun cok sevdgim birisinin canimi cok acitmasina izin verdim.oyle ileri geri konustu ki.. hepsinde hem hakliydi hem haksizdi.. butun vucudum felc gibi oldu.. cok enteresan bir his.. onun beni cok uzecegini biliyordum, ama yuzlesmeliydim.. ne diyeceklerini bilmeliydim artiik..
sevdigimin bana layik olmadigini soyledi.. dusunuyorum, sadece dusunuyorum..
gittim sevdigime anlattim, kili kipirdamadi biliyo musun? yuzu bile dusmedi.. baskasinin ne soyledigi ile ilgili bu kadar umursamaz biri iste o.. cok guclu.. sadece beni uzdugu icin kizdi ona.. cok mu deger veriyosun bu insana dedi? o da digerleri gibi degil mi dedi.. hayir o farkli dedim.. digerleri ile bir tutma..
boyle iste annem israrla uzmeye devam ediyor beni..
yetmiyormus gibi kendi canimi acitmaya devam ediyorum..
ben bir fanusta yasiyordum gunlugum, bir gun o fanusun kapisini acip ciktim, biraz sert kapadim kapisini.. uzun bir sure donemeyecegimi tamir edemeyecegimi bilerek kapadim. zaman zaman geri dondum zaman zaman cok uzaklastim.. ama o cam parcalari hala yuregimde iste.. o kiriklar.. benmle beraber hepsi..
yeni kopruler kuruyorum icimde, onlar da yikilirsa ne yaparim hic bilmiyorum..

Son düzenleme:
öfff içime fenalık geldi

sigaraya mı başlasam ne -tatlicadiarzu- haa bu arada oldum ameliyatımı...detay verip seni baymıyım akannehir
benimle ilgilenen arkadaşlarıma çok teşekkr ederim bu arada günlüküm Şeniz

bir pazar sabahından günaydın günlükcüm

dün akşam kuzenin düğünü vardı çok güseldi çok eğlendik

tabi ben hamiş oldum için pek oynayamdım,oynatmadılar beni bi aksilik olur die..

ama yinede arada kaçamak yaptım çok güseldi herşey akşam 10 geldim yattım uykumu aldığım işin bu

saatte ayaktayım-tatlicadiarzu-
kociş kalksın güsel bi kahvaltı ve ardından biras temizlik yapar bıcı bıcı yaparım sonrada kocişlen biras

gezeriz hava güselzemuszemus

öpüyom günlükcüm yarın görüşmek üzreopuyorumnanaktan

Çat diye çatlamak üzereyim pembişim
İnan ki çok keyifsizim :gitme:
İş yerinde problemler var evet, adam kayırma var.
Hem de öyle böyle değil, çok gücüme gidiyor.
sabretmem lazım, üstesinden gelmem lazım, bir çözüm bulmam lazım.
Bir yere kadar güçlü kalabiliyorum ancak, vallahi annemi babamı düşünmesem istifayı basıp gideceğim :gitme:

Allah'ım nolur yardım et bana
Annemin babamın bana olan güvenini boşa çıkarmayayım
sabrımla, çalışmamla, iyi niyetimle kayıran kişilere cevap vereyim
sana sığınıyorum Rabbim :Saruboceq:

bugün en yakın arkadaşlarımdan birinin nikahı var günlük.
çok heyecanlıyım..

bizim nikahımızın olduğu salonda olucak.
kocacımla ilk kez gitmiş olucaz biz de kendi nikahımızdan sonra.
azıcık nostalji olucak bize kaydirigubbakcemile3

bir de canım arkadaşım başka şehre gelin gidiyor.
ağlama ihtimalim acaip yüksek
çok özlcem ben onu ya..
ne güzel buluşurduk saatlerce konuşurduk,dertleşirdik.
konuşmaktan önümüzdekileri yemeye,çayımızı yudumlamaya fırsat bulamazdık :gitme:
üzülüyorum..
ama bi yandna da deli gibi sevdiği adamla evleniyor,çok mutlu olacak inş diye de seviniyorum..

hmm bi rde benim üniversite çevremin hemen hepsi bu nikahta olacak.
bir coğu kızımı ilk kez görücek.
heyecanlıyız bu açıdan da..

neyse ben gidip hazırlanıyım artık.
inş güzel bi gün olur...

bugün çok hasta bir şekilde uyandım günlük;
sanırım grib oldum..aman sakın domuz gribi olmiyayım..:sinifsinif:
valla saat 2 ye kadar uyudum.dahada doğrusu halsizlikten yataktan çıkamadım..ooff ilaçta içemiyorum.ya hamişsem diye..:CüvCüv:
gerçi hiç ümitlenmiyorum bu ay için,çünkü çalışmaları az tutduk..:kedi: Hayırlısı Rabbimden ......Umarım evlilik yıldönümeme kadar toparlanırım..

20 ekim kadar iyileşirim ınşşallah...:1hug:

Sabir istiyorum günlük..
Basimda dolasan kara bulutlarin beni dibe cekmesine izin vermemek icin güc,kuvvet istiyorum..
Hazmetmek istiyorum,haksiz da olsa bana yasatilan ne varsa..
Ferah günler istiyorum, huzurla uyuyup,huzurla uyanmak istiyorum..
Ben eski,gülünce gözleri gülen, neseli,kimseye rol yapmayan beni istiyorum..
Yasama sevincimi istiyorum.
Unutmak istiyorum,sadece unutmak..

Yazimi okuyan olur mu bilmem ama,
sizlerden dua istiyorum. Ne olur, dualarinizi eksik etmeyin benden..
Bitsin bu kara günler.
Dayanamiyorum.

gittim nikaha..
ama kimin nikahıydı bilmiyorum.
nikaha 15 dk kala nikah salonunun önündeydik.
etraf kalabalık ama tanıdık kimse yok.
dur bakayım şu telefonuma dedim eşime.
tarih ve saat mesaj olarak kayıtlıydı telefonumda.

bakınca şoka girdim.
dünmüş nikah dün.
nasıl bir salağım ben nasıl yaptım böyle bir dikkatsizlik.

en yakın 4 arkadaşımdan birinin nikahına kendi salaklığım yüzünden gidemedim.
hırsımdan ağladım yol boyu.

akıl fikir kalmadı artık bende.
hep diyip duruyordum gece 10 kere yatıp kalkmaktan salak oldum diye,
gerçekten olmuşum meğer...

offff

Canim basinda dolasan kara bulutlar nedir? Umarim sagliginla ilgili degildir.
Merak etme ben de seninle ayni durumdayim, ayni seyleri hissediyorum sadece hicbirseyi, hickimseyi unutmak gibi bir hedefim yok, tam tersi guzel olanlari hafizamda tutuyorum ,kotu olanlari "delete" ettim...
Ustelikte bir cocugun sorumlulugunu da tek basima tasiyarak bir yasam savasi veriyorum.
Ferah gunler, huzur.. hepsi benim de tek beklentim..
Her yagmurdan sonra gunes acacagina eminim,sen de lutfen buna inanmaya calis..
Allah hepimize guc ve sabir versin
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hoşlandığıma mı yanayım kendimi küçük düşürülmüş hissetmeme mi sırf 2 gram et parçası için beğenilmeme mi yoksa yıllardır büyük bir emekle muhafaza müdafa ettiğim özgüvenimin yerle bir olmasına mı...

slm günlük bugün her zamanki gini dersane maratonum vardı saat 9:30 da gamzelimle sınaca girdik alnımızın akılya...çok çok güzel geçen bir sınavın ardından gezdik kitap okuduk dolaştık ve ve geldim.... ne bileyim ya hayat bana bir gün öyle bir gün böyle davranıyo çözemendim en iyisi akışına bırakmak...

selam gunlugumm

cok guzel bı hafta sonu gecırdımm ayy mınık yıgenlerımle bırlıkteydımm
okadar tatlı we akıllılar kıı allah herkese bole cocuklar nasıp etsın banada tabıkııopuyorumnanaktandayımlara gıttık dun besteyı cok ozlemıstımm o benım mınık kusummm yaaa bole ufak yaramaz hemde hazır cewap cocukları cok sewıorumm:asigim:
aksamada dıer dayımlar geldı oturduk sohbet ettık ama ben hep cocuklarla bırlıkteydımm
sureklı gorsemde optukce opesım gelıookaydirigubbakcemile3
bugunde sabah bebelerle bırlıkte uyandımm yenı uyanmıs hallerı dahada guzell
aksama doruda askım geldı benı aldı bılıosun kıtaplarımı almaya gıdıcektım ama hıc
ayrılmak ıstemedım onlardan dolayısıyla yarına kaldı lmaz:askımlada gezdıkk
ben yıne bısuru cıcı aldım kendıme :hulya:askımada baktık ama beden sorunu ya buyugu
olmuo ya kucugu dolayısıyla bıse alamadık.:1closedeyes:

sonrada ewe geldımm yarında okul war erkenden kalkıcam hadı azcık dolanım forumda
gorusuruz sekerımm

Pembiş bugün çooook yoruldum az önce geldik eve 2 gündür yoktum evde özlemişim evimi he:)
Yol yorgunluğu ne kadar zor yaa çok gezdik birde dönüşte arkadaşa uğradık babaeskiye sonra eve geldik ama pestilim çıkmışş:S Neyse yarına bir şeyim kalmaz.
Bu arada gelinler çok güzel olmuşlardı pembişşş gelinlik herkese çok yakışıyor valla evlenenleri görünce içim gidiyorrr evlenesim geliyor sonrada aman aman aslaaa dedim hele senle mi beyfendi aslaaaa diye geçti içimden.Çünkü ona hala kızgınım koca göbek gibi büyümeyen bi çocuklaaa hayatt geçmezzz düzelmediği sürece evlenmemm ben onunla ki öyle bi ihtimal olsa bile çoooook var çoook.
Herneyse şimdi gezeyim bakayım neler var neler yok:)

çok güzel bir haftasonu geçirdik..dün de öyleydi.Bugünde.
benim kızımın bugün 8.ayı günlükcüm..nice nice yıllara prensesim:Saruboceq::1hug:

Ne yarınlıksın,ne de dünlük..
Merhaba bu günlük!:lepi:
şu an tıkınmakla meşgulüm: çekirdek, çikolata, browni kaydirigubbakcemile3

Bu sabah aldığım mesajlardandır belki bu mutluluğum.. Üzerine bir de burda okuduğum bazı şeyler eklenince daha bi mutlu oldum. birde Lirik güzeli, Düş, eftenpütfen'le olan msn sohbetlerimizzkaydirigubbakcemile3 lirik güzeli ve eftenpüftenle sabaha kadar nerdeyse konuşuyoruzz ayy süper oluyo yaaaa opuyorumnanaktan bu arada günlüğüm biliyomusuun bugün babacım beni çağırdı yanına dedim herhalde çay koydurcak gene bana sadece öpmek ve sarılmak için çağırmış çayını tazelim babacım bitmiş dedim yok ben onun için çağırmadım seni dedi kalktı kendi koydu sonradan anladımki televizyonda izlediği şeyden dolayı böyle davrandı televizyondaki sahne kızın düğün günü evden çıkış sahnesiydi canım babam duygulanmış kıyamam ben sana yaaa dur daha evlenmiyorum yaa merak etme sen kolay kolay gitmeye niyetim yok kim bıkakır rahat olduğu bi yediği önünde diğeri arkasında olan ve rahatlığı lüksü şahane olan baba kapısını valla hiç niyetim yok şahsen :zemuszemus

Lirik ve düş size bi bıskirem versemmm kaydirigubbakcemile3

Boğuluyorum ama ölmüyorum günlük senağlama
ne zaman geçecek bu acı, daha önceden de çektim evet ama bu daha çok acıtıyo canımı:gitme:
hiçbiyerde duramıyorum heryer sıkıyo
yarın okulda napcam bilmiyorum hiç ders anlatacak konuşacak dermanım yok. üstelik 7 saat dersim var.Allahım yardım et lütfen :Saruboceq:senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…