Kadınlar Kulübü Günlük

bıktım bu hayatttn ya
bÖle hayat olmaz olsun..

EskıŞehıre gıdıyorm
dayımın nıkahı ve kına gecesı var
kendıme bıŞıler aldım
ha bı de telefon aldım..
Neyse
hoŞcakal

selam gunluk

dun ole bı hastaydım kı sorma gunlukk okuldan ızın aldım allahtan hocada hemen werdı
sımdıden dewamsızlıgı doldurmamak ıcın gıttım sabah keske gıtmeseydım
:umursamazkuldan cıktıgımı soledım askımda hemen geldı benı almaya
oysakı gelme dedım oda cok hastaa cunkuu kıyamam yaa yuzu bole sıcacık gozlerı
fersız bıde yanıma geldıı :asigim:bana dıo kı benı gordun ıılestın senın derdın benı gormekmıs:1closedeyesysakı ılac etkısını gostermıstıı hemde ınsan sewdıgını gorunce
yınede faydası oluo olamazmı yanıızemuszemusonun bole omzuna yatıorum yaa
ozaman herseyı unutuorum bıde sacımı oksuo ohh tamm gewsıorum uyku moduna gırıorum.cok sewıyorum onu yaa:asigim:
canım annemlede dun tartısmıstık canım o benım ya bazen kendıme cok kızıorum:mymeka:yorgun olunca hıc cekılmıorum okuldan gelıncede annem bıse soledı.
hemen tersledım o yuzden bozusmustuk.amaa bugun barıstıkkŞeniz
askımada sımdı trıp attım ayy beyfendı bılcı benımkını yapmıo kac aydan berı suna bı bak dıorum tamam dıo unutuo sonra bende sımdı dedım kı tanıdıgın
bı bilgisayarci war mı ona wermem
gereken bıse warda dıye basladım trıbe sımdı yalakalık modunda caktırmaakaydirigubbakcemile2hıc yuz wermıorum sımdı dk bası msj atıo:1closedeyes:

sımdılık bu kadar ben azcuuk dolanım forumda sekerım hadı gorusuurzz

günlük;
soruyorum sana sence benim kasım ayında atamam olacak mı??? sıkıldım evde oturmaktan....
:sinifsinif: mafoldumben :sinifsinif:

delikafadulden Birazdan hazırlıklara başlayacağım günlük..
Kuaföre gideceğiz..
Ablam nişanlanıyor inanamıyorum..
Küçükken bize hep hayal gibi gelirdi .. gamyoncuiremsu
Gerçi benim nişanlanıp evlenip çoluk çocuğa karışma durumları hala hayal gibi geliyor o ayrı -tatlicadiarzu-
İnşallah hiçbir aksilik çıkmadan hayırlısıyla huzurlu şekilde bu günü de atlatırız.
Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah
:Saruboceq:

Sevgili Gunluk;
Bu hayat ne acimasiz ,karisik boyle?
Istedigim beni istemiyor...
Baskalarinin isteyipte ulasamadiklari beni istiyorlar....ama ben istemedigimi ne yapayim ki??
Sonucta bana geriye yalnizlik ve mutsuzluk kaliyor, offffffffffffffffff

günlük......BEN GELDıM.....biraz üzgünüm sitemlerim ahlarım vahlarım var kabul edersen tabi....

talihin elinden oyuncak oldum
kader böyle imiş buymuş alın yazım
talıhımın elinden sarardım soldum
şimdi gönlü kırık yaralı kuşum

ömrümce gülmedim yanarım inan buna
isterim artık kader gülsün bana
gençliğim geçti yazık ızdıraplar içinde
acaba bir gün acaba bir gün gülecek miyim .......

ben kötü degılım günlük............sadece şansım ve kaderim yok.....günlük......

ÜZGÜNÜM VE YANLIZIM HER ZAMAN Kı GıBı........
17 ekım 2009
cumartesi.......

Son düzenleme:
hiç ummazdım oldu sonbaharda
hediye gibi geldin hoşgeldin
seyirlik değil ömürlük olsun
dilerim bu defa bu son olsun
bir yastıkta nasip olsun
gel koynuma gel boynuma gel
akşam gözlü esmer...
safa geldin son ihtimalim
bir sana kalmış halım
hoşgeldin..
dilerim bu defa bu son olsun
bir yastıkta nasip olsun
gel koynuma gel oyunuma gel

inşallah günlük hayatımda bunu söyliyebileceğim biri çıkar karşıma
çıkarmı dersin :gitme:
çok yalnız hissediyorum kendimi mafoldumben
akşam gözlü esmer..

senağlama yıne yanlızımmm offfff gunnuk yaaaa patlamka üzereyım artık hıc ıyı degıl gıdısatım

Günnüş ben geldimm
Çok çaresizim bu yüzden de sinirliyim agresifim kimseye tahammül edemiyorum:sinifsinif: kendime bile.
Sadece tek dileğim bir mucize olsun ne olur Allahım:Saruboceq:
Hayatta küçücük bir umudum vardı oda bitti tükendisenağlama
Dışardan herkes beni mutlu biliyo öyle görüyo ama içim kan ağlıyo yaasenağlamasenağlama
Hayat mı acımasız yoksa insanlar mı?:gitme:
Keşke bu yaşadıklarım bi kabus olsa uyamsam senağlamasenağlama
Nefes almak bile zor geliyo artık mafoldumbenmafoldumben

biraz utanma ,arlanma olur insanda.....ben bunlara artk bişey diyemiyorum.bir sıfat bulamıyorum diyecek........akşam durduk yerde stres topuna dönüşmem,huzurumun allak bullak olması vs....ama ıLAHı ADALET yerini bulacak çok eminim.onlar beterini yaşayacaklar.biraz sabır bana biraz sabır.....

çok zor dimi aşkım...
beni böyle mide kramplarına sokmak kolay
ama gelmek çok zor dimi..
öLmek istiyorum biliyomusun bazen
hemde senin yüzünden!

sevgili günlük
bi balkabağı tatlısı yaptım aklın durur hani balık lokantalarında getiriyorlar ya pekmezli olandan
aynı oldu valla
soğusa dsa yesemmmm

hi günlük..
gene stresli ve terlerle geçen cümbüşlü bir otobüs yolculuğundan sonra babamlardayız:lepi:
1.5 saat sonra gelecek olan kocamı bekliyorum,alışveriş yapıcam söylemesi ayıp.istediğim bir kaç parça şey var..bu sefer ben para harcamıcam;bir zahmet karısnın giderlerini halletsin:mymeka:

sevgili günlük;

bugün gündelilçi modundaydım
annemle evin tozunu kirini bi çırpıda atıverdik
annem ne dedi biliomusun: " bugünleri göreceğim hiç aklıma gelmezdi"
nedeni de beraber temizlik yapmamızmış
okurkende arada bir yani az sıklıkta da olsa yardım ederdim
ama şimdi üst üste her temizlikte beraberiz
bu annemi çok şaşırtmış
çokta sevindi kadıncaaaz
bana gelince;
küçükken hep annem gel kızım temizlik öğren dediğinde
anne ben okuyup çalışcam para kazanıp temizlikçi tutcam derdim
oysaki para kazanmak ne zormuşfisfisfis

merhaba günlük bacım

nassın iyisindir inşallah..ben iyiyim Allaha şükür
yeni geldik eve haloşumla dışarı çıkmıştık..bikaç bişey aldık saç boyası alacaktım geçen hafta boyattım ya saçları ama siyahı orielle açtıkları için renk farklılıkları oldu..bi iki boyamada tam oturur diye düşünüyorum
o nedenle sıcak çikolata rengini aldım loreal castingin..o rengi çok beğeniyodum bakalım bana nasıl duracak
yarın anneme boyatmayı düşünüyorum dua et güzel olsun günnük gerçi güzele ne yakışmaz ama zemuszemus
haloşumla yemek de yedik dedik hep bi yerlere para veriyoz yok kredi kartı yok market alışverişi yok bilmem ne ağız tadıyla şöyle güzel bi yemek yemedik ne zamandır..gittik acısı çıkardık valla şekerim
Allaha şükür iyiyim bugünlerde şekerim sevgilimle de iyiyiz işimde de iyiyim çok mutluyum
Allah bozmasın inşallah hiç bi zaman
Sevgilim de ailesiyle yemeğe çıktı araları limoni ama olsun en azından yemeğe gidiyolar
Ayıptır söylemesi adet olcam sanırsam bugünlerde o nedenle pek bi romantik duygusal takılıyom
sabah uyandığımla sevgilime dair bikaç anımız geldi aklıma gözlerim doluverdi
onu çok özlemişim ben günlüğüm ya nasıl güzel günler geçirmiştik beraberken çok eğlenmiştik çok gülmüştük
son zamanlarda özellikle..keşke ona tamamen kavuşabilsem ömrümüzü beraber geçirebilsek
kimi dangalaklıklarını saymazsak kesinlikle yaşlanmak istediğim adam o..insanın onla günleri bambaşka geçer..çok eğlenirsin çok mutlu olursun
çok kafa dengidir yaşamayı iyi bilir gezmeyi de eğlenmeyi de yemeyi de herşeyi iyi bilir
işte kötü tarafları da var tabi ki ama o kadarı herkeste olur..ama yanyanayken kesinlikle çok daha mükemmel bi adam
ilgisizliğinden şikayet ediyorum ya yanyanayken aksine mükemmel bi sevgili
ilgilenir iltifat eder başkalarının yanında sevgisini çok rahat belli eder
ay özlemişim ben bu sıpayı ya baksana övüp duruyom :asigim:
neyse ben kaçar günlük hadi görüşürük :asigim:

günlük
yarın pek güzel birgün olucak inşallah kaydirigubbakcemile2
çünküüüüüüü canlarımla buluşuyorum :asigim:
cesur ve güzellerimlen zemuszemus
heyecanlıyım hemide çokdelikafadulden
hadi bakem gelince görüşürük anlatırım sana
hihoyyyt

Ben geldim günlüğümm.. bugün pek güzel koşturmacalı ve acaiptii kaydirigubbakcemile3 Biliyosun bugün memografim vardı fakat aslında memeografi değilmiş meme usg'miş.. Neyse saat 3'de randevumuz vardı kalktık annem ben ve babam gittik görüntüleme merkezine ve kaydımı oldum bekliyorum sıramı, neler oldu bir bilsen ultason odasının önünde bekliyorum ismim söylendi içeri girdim ana bi baktım erkek doktor genç bişi
delikafadulden hostes kıza dedimki badim kalsa olurmu oda dediki olmaz tamamen soyuncaksınız akannehir benim rengim gitii kasıldım ağladım ağlicam ben yapamam kasarım kendimi dedim bayan yokmu çekebilcek dedim, yoksa çetirmicem istemiyorum dedim :sinifsinif: sağolsun anlayışlı çıktı ve beni yan odaya yönlendirdi hasta değiş dokuş yapıldı :lepi: annem diyoki aa kızım çıktınmı bak kolaymış dimi dedi bende dedimki hee anne çıktım dedim kaydirigubbakcemile3 annem diyo bişi olmaz ben ağladım ağlicam babam dediki bayan istiyosa bayan olsun dedi .. Napim ama günlükk ben öyle herkese açamam her yerimi acaip kasıldım titredim tamam benden hariçç kaaç kişiyi görüyor o doktorlar benimki özel yapım değil ama ben böyleyim işte acaip gerildim o odada o an.. Annede diyokii oohooo daha neler görüceksin sen diyor olsuun o görüceğim şeyleride bayan doktorla görürüz ozaman geldiğinde dedim kaydirigubbakcemile3 Ama günlüğüm görcektin babamın yanına gittim kedi gibi sokuldum ve dedimki bayan yoksa gidelim istemiyorum baba dedim tamam kızım dur buluncak doktor dedi düşün birdaki ay 26 yaşına giricem koskoca kızım ama halaa babamdan medet umup ona sığınıyorum kaydirigubbakcemile5
neyse bekledik sıram geldi ben soyundum cıbıl kaldım kollarımı başımın altına aldım bişi sürdüler jel ve çekildim iyiiki çektirmemişim erkeğe yaa:kedi:

sonuç kağıdında şöyle yazıyor "sağ meme altı dış kadranda 4 mm, 3 mm çaplı iki adet aneokik kist ve saat 9 hizasında 5 mm çaplı içinde septalar bulunan (USG ultrason ile takibi önerilir) aneokik görünümde bir adet kist izlenmektedir p.tesi sonuçları doktoruma götürcem bakalım o nedicek"

Hadi hayırlısı bakalım :Saruboceq: Sonra ordan çıktık annem ben ve babam bayağ bi gezdikk.. babacığım benim o çok istediğim UGG'lardan aldı çocuk gibi sevindim çok hoşuma gitti günlüğümm.. sonra siyah tyt'da aldım :CüvCüv:

Neyse bukadar lak lak yeter öptüm kocaman kocaman şekerim senii opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…