Kadınlar Kulübü Günlük

içimdekı heycan hayırlara vesıle olsun ınsallahh .. ve hıc kaybolmasınn

opuyorumnanaktan

yarın iş var ve sanırım sevıyorum işimi her gun kendıne olan guvenım artıyor her gun yenı seyler

öğrenıyorum

çok şükür bugünüme ...

Günlük sana nedense hep canim sIkkin oldugunda geliyorum...
Bugün cok agladim...
Dayanamiyorum laf söylemelerine, hele söyledikleri laf "ona" giderse...
Onlara inat mutlu olacagiz, onlara inat zoru basaracagiz, onlara inat günlük, onlara inat...

Nan eşek dünden beri beni nasıl sinir ettin bi bilsen ki biliyorssun zaten .
Neyseee annem beni ehliyet kursuna yazdırmaya tamam dedi.
Kısmetse kasımda ehliyet kursuna yazılıyorum.
Yüzmeyede sevam etsem artık diyorum kaç ay oldu gitmedim valla annem zaten söylenmeye başladı sen bi yazılmaya meraklısın hiç gitmiyorsun yapmıyorsun etmiyorsun diyor e haklı aynen öyle yapıyorum valla:)))
Az önce düğünden geldik çok yoruldum ha :)

Sevgili günlük, :hulya:

Böyle kötü bir giriş yapmak istemezdim ama berbat bir cumartesi geçirdim. Keyfim yerine gelsin diye arabayla dışarı çıktım. Kızılaydan arkadaşları aldım tam güvenparkta araba hararet yaptı. Duman çıktı, suyu olduğu gibi dışarı akıttı falan. Ordan geçen bi taksici yardım etti saolsun. Yarım saat sonra yine... Çıldırcaktım. Onu arıyorum bunu arıyorum. Ablamı aradıktan sonra ilk aklıma kimi aramak geldi tahmin et... Köydeki çocuk...Ama aramadım aramak için bahane arıyo sanmasın diye. Esas oğlanı aradım. (hayatım boyunca en çok sevdiğim adam dediğim) Aramaz olsaydım. Önce şaşırdı, sonra güldü biraz konuştuktan sonra işim var dedi kapattı. Ve geri de aramadı. Nedense hiç şaşırmadım. Artık beni şaşırt(a)mıyor. Gece köydeki oğlana msj attım. Böyle böyle oldu dedim. Yardım edenler sana sarktı mı ağızlarını burunlarını kırarım onların dedi. Öyle hoşuma gitti ki... :kedi: 'Özledim seni' dedim. Cvp yazmadı. 'Sen özlemedin sanırım' dedim. 'Özledim özlemem mi' dedi...

Sonraaa yattım, tam uyuycam esas oğlanımız msj atmış. Çok alakasız bir msj... Niye beni geri aramadın dedim, işi varmışmış... Dedim ya, ne yaparsa yapsın gözümden düşmüyor diye, yine öyle oldu. Niye dokunulmazlığı var onun anlamıyorumm :sinifsinif:

Hmm, atladım. Nerde durduysam 4-5 kişi yardıma koştu (bayanım ya) Hallettiler saolsunlar. Suyu bile aldılar.

Bugün de pikniğe falan gittik ablam eniştem ben. Öyle işte. Önümüzdeki hafta sonu için değişik planlarım var :kedi: Ay işim gücüm gezmek tozmak, okul hiç gözümde yok yaa
sositososito

günnük kıs ben zorlanıyorum biliyonmu?oooooyy oy!:1no2:
2 kurs beni bekliyo şimdi.nolur öğreneyim şunları :Saruboceq:
emeğimiz boşa gitmsin :Saruboceq:

Naber günlük biliyormusun uyku bana küstü uğramıyorbenim buralaramafoldumben bir pc bir tv bakıyorum işte dr randevum var bu sabah uyumaman lazım burda uyutucaz dedi zaten uyuyamıyorum kimafoldumben gecelerle kardeş oldum iyiden iyiye yarın eeg 3 saat çekilecek offfff şimdiden sıkıntısı bastı :gitme:
Sana anlatacak o kadar çok şey varken üstelik neyse buralardayım :sinifsinif:

Rabbim İsyan Etmek İstemiyorum Ama...

Niye????? mafoldumben

Bugün Onsuz 4.Sabah.. Artık Babannemi Kızdıramıycam Telde Dedemi Benim İçin Öpppp Diye :çok üzgünüm:
Dedemde Ordan Kahkahalar Atamıycak Bu Yaştan Sonra Öptürme Şu Kadına Beni Diye :1no2:
Dün Akşam Sevgilim O Kadar Büyük Destek Verdiki..
Hem Bana Hem Aileme.. Allah Başımızdan Eksik Etmesin Dedi Babacım..

Bu Gece Uyudum.. Dedeciğimi Gördüm Suratı Asıktı Noldu İyi Bakmıyolar Mı Orda Sana Dedim..
Sen Ağlıyorsun Ya.. Hayata Küstün Ya.. Ben Nasıl Huzurlu Olabilirimki,Hepinizi Perişan Etmiş Gidişim Size Demedim Mi Ağlamayın Arkamdan Dedi mafoldumben
Söz Verdim Tekrar Dedeme Toparlıycam Kendimi.. Ama Keşke.. Yarın Ben Doğarken Büyürken 1 Yaş Daha Oda Olsaydı Aramızda :1no2:

dokunsalar ağlayacak gibiyim, yani dokunmasalar da ağlarım da..
boğuluyorum. kıpırdayamıyorum.
onun beni artık düşünmediğini bilmek de iyice çıldırtıyor.
abi hiç mi bişi düzelmez? hiç mi bi dua kabul olmaz ne bileyim ya.
hayırlısı budur diyolar. tamam bu hayırlısı. ama ben bu sefer hayırsızını istiyorum ya.
verebileceğim her şeyi vereyim uğruna, kaybedeyim gerekiyorsa.
ama yeterki böyle olmasın ya.
aç onlinedır şimdi, konuş diye geçiyor kafamdan.
ne konuşacağım? işyerindedir takmaz ki.. aşk derdi mi anlatayım.

gene midem günlük
ne zaman geçecek bu bulantılarrrrrr :gitme:
bu halde işe gelmekten nefret ediyorum mafoldumben

eyy evlat
sen bi elime geç çıkartıcam bunarın acısını senden ..

günaydın günnük
herzamanki gibi sayfalarını okumak istedim ve arkadaşlardan haber varmı diye bakayım dedim
ama bunu okuyunca kahroldum resmen
çok üzüldüm çookkkkmafoldumben
Allah rahmet eylesin, ailesine ve yakınlarınada büyük sabır versin :Saruboceq:
:gitme:

sevgili gnlük yine pazartesş sendromundayım
alalhdan dün evde baya dinlendım zati bir pazarım war
cmrtesi günüde arkideşelrlen gezdık tozuk çok eğlencelıydı
muahbbetin dibine vurduk süperdi
çok seviyorum onları:)))
hafta sonu olsa yine ...
zman bu çabuk geçiyor...

yorgunum
hem ruhen hem fiziken..
uzun zmandır bu böyle zaten..
ama hayat kısa
gelip geçiyor di mi..
Allah rahmet eylesin gunicen in dedesine..

Artık ne haftasonu ne de haftaiçi ...

Sıkıldım ya!

Bunalıyorum...

Herşey senin elindeyken neden bir adım atmıyorsun?

Bu kadar mı zor beni mutlu etmek?

Anlayamıyorum neyi bekliyorsun,nedir düşündüğün?

Neden kararsızsın bu kadar.

Ben beklemekten sıkıldım artık da-ya-na-mı-yo-rummm..!

Allahım sen hayırlısını nasip et.

Sevgili günlük;

Bana bu kalbin kadar temiz sahifeyi ayırdığın için ne kadar minnettarım sana, bilemezsin.-tatlicadiarzu-

Yoğun bir haftasonu geçirdim. Ctesi kayınvalidemin günü vardı, ona katıldım. Bi dahakine paçoz gitcem valla, nazar mı değdi nedir, kollarımı kaldıramıyorum.Akşamındada benim heriflen accuk limoni olduk.Kesin nazar değdi, kesin. Adım atsak millete batıyor, anlamıyorumki. Gündede çok söylediler zati, nasıl beceriyorsun böyle olmayı diye. Yaşımı göstermiyormuşum, 2 çocukla nasıl başediyormuşum, hemide çalışıyormuşum, hiçbirşeyimi eksik etmiyormuşum, o kadar borcun altından nasıl kalkıyormuşum. Offffff:umursamaz:, bidakine gitmesemmi napsam. :gitme:

Pazar günüde türbeye gittik günlükcüm.Cümbür cemaat. Çok güzeldi. Allah kabul ederse adağımızı kestik dağıttık köylüye.

Offfff çok yorgunum ben, omuzlarımda sanki 10 ton yük var. Hep bu kadınların yüzünden yaa:mymeka:, bi daha saçımı bile taramıycam güne giderken.

gunlukcuk napıon
ben ıslerı hallettım balkonda oturuyorum yanlızım...
annem kıracıya gttı yorgan dıkıyolarmıs...aglu evlencek martta kadın sımdıden basladı ıslere..
annem gelınce dolma sarcez..kıs kardesımde gelcek...
dun laptopumu almaya gtcektık bızım kızların yıne ıslerı cıktı ..yarın aksam gıdıcez yemek yıucez dısarda gezıcez hemde ıstedıgım gıbı bulursam laptop alıcam...agır ıstemıyorum cok buyukte ıstemıyorım..nette buldum bakalım ozellıklerı tam ıstedıgım gıbı..aynen ondan ıstıyorum..hem markadsıda kardesımınkınden bı sorun oldugunda o halleder...
gunluk ya arabayı kullanmadım...kalakaldım ortada:))
ee 3sene olcak on koltuga otrmayalı...dedeımkı bugun kontagı calıstrdım yarın ılelerım obur gun yol alırım:))
bu aksmada calıscaz bakalım...ya bırazda korkıuyorum kardesımde acemı sonucta ömaslalhı var ama yınede arabayı ıyı tanımıyo cok ıyı surucu degıl bırazdan ondan sebep tedrgın oldugumdan konsantre olamadım...acaba ozel dersmı alsam dıyorum ama ...sımdı ona para harcamıyım dıyorum dedem gelınce alırım:))hehe ..o al der zaten eger ozmaana kadar yol alamazsam...
gecelerı hep ruya goruyorum bıde korkuyorum gunluk ben artık uyurken...gecen gece sankı bırı boguyodu benı zor aldım boynumdan ellerını sankı...neyse ıste bole hadı ben gıdıyom

kimseler görmesin,
kimseler bilmesin,
benimle yaşasın ölsün
bu sevdaaa....

Geldim ben çok güseldi tatil,çık çıkmadım denizden valla,hep 31 -32 dereceydi antalya..

Ama bugün çalışmak çok zor geldi,adapte olamadım hala,o yüzden orta şekerim,onun dışında herşey iyi maaşallah

Öperim seni,bu kadar yazıcam bu günlük.zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…