Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük;

bugün gene evkızı moduma girdim
bende ne b.k olduuma karar veremedim bi türlü hee
neyseee
evi temizledik annemle
sabahtan asabiydim öğlene doğru geçti şimdi relax bir ruh halindeyim
evi temizlerken ruhumu da mı arındırdım ne
az önce sevgilim aradı bizim bi arkla kızarkı sinemaya gitceklermiş
bizim hocanın filmi bu hafta vizyona girmiş
sevgilimde gidelim dedi ama saat 5te film e 5te gitsek anca 8 gibi evde olurum
anneme sordum bugün buzdolabı için tamirci gelcekmiş babama erken gel akşama demiş
e babam erken gelcekse benmde evde olmam gerekio kıllandırmayalım adamı dimi
bende o yüsden boşver aşko başka zaman giderik didim

Selam günlük zemuszemus

kaç gündür yazmıyorum sana aceba unuttum nan ben :bbo:
neyse cuma iş çıkışından başlim ben :kedi:
gecelere kadar eğlendik kocişle kaydirigubbakcemile2
eve geç gittik :nazar:
cumartesi bi güzel uyudum öğlene kadar mirmirmirmir
bi güzel kahvaltıtan sonra da bi güzel evimi temizlemeye başladım -tatlicadiarzu-
mis gibi koktu valla yılın temizliğini yapmışım la :roflol:
akşam da arkadaşıma gittim bizim mahalledeki
arkadaşım demiyim kuzen sayılır zemuszemus
kocalarımız geç saatte geldiler biz arkadasla koltukta uyuyakalmışız -tatlicadiarzu-
zar zor eve gittik valla .. ee eve girer girmez de uykum kaçtı nasıl olduysa :kedi:
pazar kahvaltı ettik kocişle :asigim:
işe gönderdim evde bol bol keyif yaptım
evimi çok özlüyorum ben günlük ya
çalışmak istemiyorsam evimi özlediğim için valla benneyaptımki
yine yoğun bi haftaya başladım hoffff :nazar:

aaaayyy hastayım ben günlük senağlama şifayı kaptım valla
salya sümük bi haldeyim..dökülüyo resmen her tarafım..bi de çalışıyom düşün yani :sinifsinif:
sana yazmak bile zor geldi ama ayıp olmasın bi uğrayayım dedim
anlatçak da bişey yok aslında haftasonu bitti pazartesi sendromu iş güç işte...hastalık da eklenince sen düşün halimi :kızgın:
bak şimdi sevgilimin bi mesajı güldürüverdi beni sana da anlatiim kaydirigubbakcemile3
bizimki dilekçe yazıyodu ben de havaya girsin diye Av. Gökhan ...(soyismi) yazdım o da karşılık olarak aynı şekilde yazmış Av. Özge diye ama benim soyismimi değil kendi soyismini yazmış çakal.Evlendirdi bile bizi 2 dakka üstelik kendi soyismini de kullanmak ister misin diye soran yok direkt kendi kendine onun soyismini verivermiş.Yirim ben onu :asigim:
canı sıkkınken hiç çekilmiyo ama keyfi yerindeyken de acayip tatlı oluyo o nedenle morali bozukken hiç bulaşmamak lazım
bak gene evlilik moduna giriverdim 2 dakkada acaba o günleri görebilcez mi günlük ya :asigim: asırlar varmış gibi geliyo bana şu okulları bitirebilseydik daha da yakındı evlililk ama şimdi kafadan 1 sene daha uzadı..vallahi uzak şehirlerde çok zor yürütmek nasıl dayancaz napçaz bilemiyorum.Allahım yardım etsin bize
neyse günlük ben gideyim sonra görüşürüz yine

Merhaba a.s. a.s.

Bende ne zamandır yazmayanlardanım ve uzun bir sürede sanırım yazamayacaklardan gün sayıyoruz artık son 10 düşüşe geçtik sürekli dua ediyorum Rabbim nerede varsa içinde bizide sağlıkla kurtarsın diye..:Saruboceq:
Evde annem hiç yanlız bırakmıyor gidip geliyor sürekli ne olur ne olmaz diye.opuyorumnanaktan.Hafta sonları yeğenimde yanımda zaten az bir vakit kaldı sonrası zaten bebekle hep bir yoğunluk olur..
Onun dışında abimiz olabildiğince heyecanlı kıyamam okulda bile ankesorlu telefondan arayıp duruyor tenefüslerde "annecim iyimisin??" ölürüm ben ona "nasıl iyi olmam" diyorum "senin sesini duydum ya!"
Böyle geçiyor iyice dombini oldum zaten oturup kalmak bile öyle zor geliyorki olsun varsın yeterki Yağmurum sağlıkla gelsin ben sağlıkla karşılıyayım onu :Saruboceq:
Bize destek olan ve sürekli yanımda olan tüm tatlılarımı yürekten öperim hepsi Allaha emanet..Bizim için aklınıza gelirsek dua edin olurmu a.s. a.s. a.s. a.s.

Günnük selam...

Bugünlerde herşey yoluna girmeye başlıyor yavaş yavaş..
Bitanemle ingilizce kursuna yazıldık. Haftada 3 gün gidiyoruz. Çok güzel oluyor. ış çıkışı gidiyorum saat 10da bitiyor. Biraz yorgun oluyorum ama birşeyler kazanmak için çaba sarfetmek lazım öyle değilmi...? Sıkacağım dişimi şu dili şakır şakır konuşacağım inşallah opuyorumnanaktan
Hafta sonu teyze kızının düğünü var günnüş... Çok telaşlıyım... ınşallah güzel geçer..
Onun dışında pek birşey yok hayatım aynı devam ediyor..
O sıkıntılı dönemi yavaş yavaş atlatıyorum. Artık akıllı olacağım düşünmeden hareket etmeyeceğim. Söz verdim kendimi sonunda üzüleceğim işlere asla ve asla kalkışmayacağım..
Huzurlu giden bir ilişkim var. Beni seven benim için birşeyler yapmaya çalışan bir erkek var hayatımda. ınan kendimi çok mutlu ve güvende hissediyorum. Umarım ağzımızın tadı kaçmaz herşey böyle güzel devam eder..
Nişan yaklaştı günnüküm. Önümüzdeki ayın 29. da nişanım olacak inşallahhh kaydirigubbakcemile5
Yavaş yavaş heyecan kapladı içim pır pır.. Davetiyeleri seçeceğim bu hafta. Düğün salonu zaten aylar öncesinden tutuldu. Geçen hafta sonu da set aldılar bana. Hoşuma gitti beğendim.
ınşallah herşey yolunda gider de kolaylıkla atlatırız günnüküm dua et benim için... :Saruboceq:
Şimdilik bu kadar gelişmeleri aktarırım see you later kaydirigubbakcemile3

meraba günlük sana yazmıyorum epeydir çünkü neden bilmem çok sıkılıyorum kk da
burda nasıl millet samimi oluyo kanka oluyo ona da şaşıyorum zaten
neyse ya ben bilgi edinmek için giriyorum zaten çoğunlukla
valla ben çıkıyom şimdi sonra görüşürüz

Banane bende yazacam günlük çok özendimm yaa delikafadulden ama sana sevgili demek çok banal banal olur günnüş demi :roflol: neyse dalalım konuya devamı gelir :eek: bugün okula gittim o yaratık oradaydı (3 yakın arkadasken Merveye sen O...sun deyip küsen kalles şey) bnde onu gördükçe sinir oldum Merve. bugün okula gelmedi tabi bende kendi sularımda tek savaştım onlara bakmamya çalıştım bide bakıp bakıp bişeyler konuşuyor uyuz şeyler kötükedihüso neyse öle işte okula geldiğim için pişman gibiyim çok cocuklar sınıftakiler çok cahiller daha ya inşallah dgs yi kazanırım ama çalışma gibi bir hevesim hiç yok kaymakam hanım bugün bu söz beynimde çınladı durdu :nazar:

Günnüş ben geldimmm
Uzun zaman oldu sana yazmayalı dimi
Dün aşkımlaydım çok güzeldi yaa rüya gibi bi gündü:kedi:
Aşkitom bana beğendiğim eşofman takımını almış opuyorumnanaktan
Yarında çok önemli birgün benim için Allahım inş. olur tek dileğim:Saruboceq:
Yarın sana güzel haberlerle gelmek istiyorum günnüşş:1rolleyes:
Neyse Dilayy kaçarr:a015:

Niyetliyim günlük, bu rekoru kimseye kırdırmammmm kaydirigubbakcemile3

Yarın yine yeniiii bir iş görüşmem var, hadi bakalımmmm..

İnşallah bu kez olur günlük yaa, biraz uzak, bizimkiler şimdiden söyleniyo ama napiyim istiyorum hem burası ist herkes kendi evinin dibindemi çalışıyo sanki. bende o kadar insan nasıl gidip geliyosa karı yakaya, giderim napiyimmm...

işimi çok seviyorum ben :hulya: zevkle gider gelirim yaa, bi olsaaa zemuszemus

günlük kızz, bunları okuyan arkadaşlar dua eder benim için di mi :kedi:

bu işe ve toparlanmaya çok ihtiyacım var, en önemlisi zamana, başka türlü geçmez bu yaralar...

merhaba günlükŞeniz
günlük ya hasta oldum bensenağlama ilerlemeden geçirmek için uğraşıyorum..yataklara düşersem yandım ki ne yandım..benim hasta olcak vaktim yok ki hocalar yüzünden:umursamaz: hastamısın,işin gücün var mı ,paran var mı demeden yığdılar kitapları önümüze oku diye kafamçokkarıştı o yüzden hasta olmamalıydım-tatlicadiarzu-
neyse ben gidiyorum önce callımı yapıp sora kitaplarımla hoşbeş edeceğimkaydirigubbakcemile3 sonrada yatarım dinleneyim ki iyileşeyim dimi amamirmirmirmir
:gitme:

Merhaba günlük
uzun bi aradan sonra yine ben şahaser olarak karşındayımşakkıdı

Leennn senin poyun fosun uzamış kibin he sankiiii:hulya:

nelere katlandı bu yürek bunada katlanır elbet:nazar:
dimi.....zemuszemus

hadi eyü aşamlar grş yarın cüşşşşşşşşş:icecream:

Şekerim ben geldimm :lepi: bugünde çok güzel geçti çok şükür.. sabah erkenden kalktım duş aldım sonra giyinip kurs yolunu tuttum ve kavalyemle beraber kahvaltımızı yaptık o konuştu ben dinledim (süperdi yaa o konuşssun hiç susmasın mümkünse) sonra diğer tayfalar geldi hepberaber sohbet derken hoca geldi ve başladık derse.. bugün çok fena ayağına bastım yaaa canı çok yandı ama acımadıki diyerek şirinlik yapmaya çalışsada ayağına bastığım andaki surat ifadesi içimi acıttı gerçekten:sinifsinif:.. ee hocada ayaklara değil gözlere bakın diyor bende gözlerine baktım oda yine şirinlik yaparak dikkatimi dağıttı ayaklar dolandı bizim :kedi:
Dersten sonra kanıma girdiler ve attık kendimizi istanbul sokaklarına gezdik gezdik güzel birgündü anlicağın. Bu arada dün gece 2:30'a kadar Düş'le msn de muhabbetin dibine vurduk meğersem nekadar benzer yönlerimiz varmış yahuu sevdim ben bu kızı cidden sanki ayna tutulmuştu bana dün gece.. keyifli bir gece geçirdim onun sayesindede Kocaman kocaman öpüyorum onuda.. Şenizopuyorumnanaktan
Yarında gülçinim doğum günü canım kankam yaa dedesini kaybeti göremedi dedeciği onun en mutlu gününü ama ben biliyorumki dedemiz izliyor gülçinimizi ordan, bak gülçin çok ağlıyor diye dedemiz rüyasına bile geldi kankamın ve dedemizde üzülüyormuş ama benim kankam sağlamdır dayanaklıdır ailesi için babası için ve babannesi için ağlamicak artık.. Dedemizde rahat uyicak huzurlu uyicak..:1hug::teselli:

RABBİM sen sesimi duydun 5 ay'ın sonunda yüzümü güldürdün sıkıntılarımı dertlerimi alıp götürdün ŞÜKÜRLER OLSUN SANA HERŞEY İÇİN.. :Saruboceq:

günlük ya herkes için nekadar kolay hayat yada banamı öyle geliyor bilmiyorum 25 yaşındayım hala çözemedim bu dünyayı çözebilecekmiyim acaba :uhm: :sm_confused:

of ama bıktım artık hep aynı seronomi: "anne olunca anlarsın" mış (!)
o halde sen niye anlayamadın bunca sene bazı şeyleri anne??

millet palavra anlatmayı çok seviyo günlük -tatlicadiarzu-

bugün arkadaşıma çok kırıldım bu arada :gitme:

Sevgili gunluk,
Kalbimle beynim butun gun savasti...elim hep telefona gidiyor ama bir cevap alamam,ya da ters karsilanirim ,kucuk duserim diye cok korkuyorum aslinda askta gurur olmayacagini da iyice ogrendim ,kizginligim, kirginligim gecti ama ya o ne dusunuyor acaba??
Bugun yeni tanistigim bir hanim falima bakti, ilk sozu basimin ustunde tasidigim cok buyuk bir kalp oldu...beynim lutfen artik beni rahat birak da su uc gunluk dunyada ozlem olmadan mutlu olabileyim...

X