Kadınlar Kulübü Günlük

bir şarkı sözü bu:
"beni tanrıya tekrar inandırabilir misin?"

keşke böyle olmasaydı.
uyuyorsundur şuan..iyi uykular..

son iki üç haftadan sonra ilk kez kendimle ilgili bir rüya gördüm günlük,
rahatlamışım huzurluyum.kaydirigubbakcemile2
işten çıktıım için hiç pişman değilim çalışırken içim içimi yiyordu ama şuan nasl rahatım anlatamam.
şimdi tek sıkıntım yeni bir iş bulmak ama istediğm birşey olmalı.
bulana kadar da derslerime ve tezime devam etmek.
arada ne yapsam kardır değil mi?vereliniortak
sevglimle gezicez bugün.
ilk maaşımla yemek ısmarlicaktım ama amaaşı bu hafta başı almıştım çıkışım haftasonu oldu yemek de yalan oldukaydirigubbakcemile3
günlük ya annem farkettirmyor ama üzüldü biliyor musun.
ben üzüldüm sandığı için üzüldü.
ben de o üzülüyor die üzülüyorum okadar.
iş umrumda değildi zaten haketmiyorlardı beni.
eve gelince annem işten mi çıktın dedi evet dedim üsütelemedi üzülmüşümdür diye farkettim.
biliyor benim dik duruşumu ama bu kez gerçekten üzülmedim mutluyum o da görecek bunu.
Öpüyorum her bikimseleri Allaha emanet olalım inşallah
herşeyin hayırlısı bizi bulsun

Hepimizin gunu coook guzel gecer insallah...birde Allahim bana soyle tatli bir surpriz yapsan,ne sevinecegim...... opuyorumnanaktan

selamın hello günlük..
bu akşam kayınvalidemde kalıcaz inşallah:Saruboceq:
kızı ona postalayıp yaklaşık 15 kişilik grubumuzla sahildeki biraneye gidip içicez..delikafadulden
dönüşte eve yakalanmadan dilerimki girebiliriz yoksa kızar kayınvalideciğimkaydirigubbakcemile3
alyayı da sen al senle yatsın anne dicez ki gece hiç bir şekilde bizim odaya girip kokuyu alamasınkaydirigubbakcemile5
sabahtanda camı odayı havalandırma bahanesi ile açtımmı iş tamamdır..hiçbişeycik anlamazsositosositoyoksa kafamızı kırar valla..çocuğunuz oldu toplanın diyerekten:gitme:
plan süper.inşallah tıkıt tıkır işler..ne zamandır içmeye ihtiyacım vardı be günlük..
kocam dün gece saat 11 sularında hemen grubu toparladı..hihoyyyt

bu gece baaarda gönlüm hovarda;çalsın sazlar oynasınnnn kızlaaarrr..heydeeee...:içelim::teytey:

günlüğüm ben geldim hep sana kötü olayları yazıyorum biliyorum ama başka birşey olmuyorki günlük 8 ekimden beri mutsuzum kararsızım bir senedir çalıştığım emek verdiğim kahrını çektiğim yerden gitmeyi düşünüyorum olmuyor günlük anlaşamıyoruz çok iyiyken kötü olduk be günlük insanlar gene değişti mutsuzum günlük hep öbür eleman yüzünden kıdemli diye bana patronluk taslıyor be günlük patronum patronluk yapmazken o yapıyor canım fena acıyor işe gelesim yok soğudum burdan ben onun herşeyini idare etmişken o beni idare edemedi hor gördü bana dua et başka bir iş bulayım off

bizim günlük,uyan uyan..
süper haberimiz var demistik ya.. iste süper haber 2. bir bebegimizin olmasi :asigim:
Allahim bu mutlulugu 2. kez yasatiyor bana :asigim:
Insallah saglikli bir sekilde kucagima alabilirim bebegimi

Eda ve mirayda benim yüzümden biraz zan altinda kaldilar :roflol:

saruböceeeeeeeem kizma emi :kedi:

çok sinirliyim,daha dün yan komşumdan şikayetçi olan alt komşum onunla gezmeye gitti
üstelik beraber çıkacaktık
sakın ama sakınn benımle konuşmasın sakınnnnn

zaten doğum günümde kayınvalidemin al doğum günü hediyen diye,onda kalan eski ayakkabılarımı vermesine kızgındım...

Bir umuttur yaşamak bir
Seveceksin inadina
Yüreigin kan ailasa da güleceksin inadina

Zindanlara düisen bile
Ateşlerde sönsen bile
Binlerce kez ölsen bile
Doğacaksin inadina

inadina inadina seveceksin inadina
Bir gün sende konacaksin mutluluiun kanadina

Günlük; değişir her şey değişir, daha oynanmadı son el... zemuszemus

günlüüüüüüükkkkk delikafadulden
siyah saçlarımdan kurtulduuumm sositososito
gittim bugün kuaföre dedim bacım kurtar beni bu saçlardan.. o da dedi ki canım benim bu saçı anca oriel açar razı mısın ben de razıyım anasını satayım yeter ki kurtar beni bu dertten dedim
oriel sürdü bekletti baya tabi kimi yerler açık kimi yerler koyu kimi yerler de hala siyah kaldı olsun buna şükür tabi ki
sonra saçlarımı da bi güzel kısalttı o güzelim upuzun saçlarım gitti mafoldumben olsun zaten çok yıpranıktı iyi oldu uzar yine napalım
işte sonra kahveye boyadı saçımı bazı yerlerde renk farkı oldu ama buna şükür
en azından kahve olduğu belli oluyo siyah falan değil
bi kaç boyamada daha da oturur zaten renk
öyle işte günlük tüm günüm kuaförde geçti
şuan karnım çok aç ay gidip yemek yiyeyim ben cokacimcoook
sevgilimle de nazar değdi beyfendinin bugün canı sıkkınmış nedenini bilmiyomuş triplerde
ben de üstüne gitmiyom canı isterse yazar mesaj banane valla herşeyi takmıcam artık kafama
görüşürüz şekerim

merhaba günlüğüm benim Şeniz
bugün sevgülümle buluştuk..güzel bi gündü ..yer yer konuştuk yer yer sustuk:roflol::roflol: sustukça gülüştük falansırnaşık şey
beni üzmekten korktuğunu o yüzden söliceği şeyi kafasında düşünüp öle dillendirdiğini söyledi..aferin dedimnaniknanik yavrum ya nasıl dikkat ediyor bi görsen.. kıyamam:1hug:
ama ona çaktırmadım tabi.. dikkat et tabi yoksa bilmem yani dedimlmaz::umursamaz:
cinsiyetimin bayan olmasından gurur duyuyorum vallakaydirigubbakcemile3
yaşasın hatunlar kulübü:enbuyukkk:
ay günlük şimdi call yapmam lazım az biraz üşeniyorum ama yapiciğim kaydirigubbakcemile
bide kitap okumam lazım günlük rol mü değişsek acaba ..ben senin yerine anlatılanları dinlesem sen gidip spor yapıp kitap okusan:roflol: hoş olurdu kanımca:1rolleyes:
neyse gülü gülü günnüşümŞeniz

naber pembişşzemuszemus
hala şirketteyim çıkıcam birazdann
kuaföre gttim az önce ama öle doluyduki çektiremedim fönümü esasında iyi oldu jölelicem saçlarımı
öle daha çok seviyo kocam:asigim:
hemen eve gidip duş alıp saçlarımı jöleleyip hazırlanıp çıkmamız lasım umarım yetişiris
bugün canımı sıkan bikaç bişiy oldu esasında canım şööyle sıkıldı kendini bilmez biri çıkıyo hayatı yalan üzerine kurulmuş kendi hayatı bu şekilde olduğu içinde karşısındaki insanları hep öle gören bir insan tipi düşünün olorta heryerde konuşuyo e elin ağzı torba değil büzemiyosun
okadar yalanlar atıyorkii allahım diyorum öteki dünyada yüce rabbime nasıl hesap vericek bu insan
yalan sölediği kişiler karşısına dikilince ne cevap vericek ozamanda bu dünaydaki mesleğini kullanabilicekmi acaba? yalan konuşan insandan hiç haz almıyorum hiç ama hiç
hele haksızlığa hiç gelemiyorum bir insan benim için nekadar değersiz olursa olsun yalan konuştumu takıyorum bunu kafaya.eşimin sölediği bir laf vardır yaşımız küçük aşkım der öğrenecez bilmediğimiz çok şey var gerçektende hayatta çok şeyle karşılaşacağız iyi kötü bu dünya bir sınav bunun öteki dünyasıda var. allahım herkesin yardımcısı olsun.:Saruboceq:
iyi akşamlar günlük
benneyaptımki

günlüküm
içimden hem büyük sevinç hemde korku var
korkuyorum hayallerim yıkılcak diye
korkuyorum hayal kırıklığına uğrıcam diye
inşallah bu sefer olur bu kadar zaman beklememin karşılığını alırım
pazartesi benim için dua edermisin
herşey güzel başlasın
:Saruboceq:

sevgili günlük;

bugün kuzentoşumla bahçeşehir pazarına gittik
neler aldım neler
hemde çok uygun fiyata
keyfim gıcır yani
yeni cicilerimi giymek için sabırsızlanıyoruummmmm

Günlüğümm ben geldimm.. ayol yoğunluktan uğrayamıyorumda hem 15 gün ayrı kaldım yaa alışmışım real hayata burayıı unutum iyimi:) ee biliyorsun dans kursunada yazıldım ee biride var şuan hayatımda bir aday var daha doğrusu yani bayağ meşgulüm şu sıralar :)
Aslına bakarsan hüzünlüyüm be günlüğüm neden dersen geçen gece gülçinim mesaj atmış dedesinin vefaat ettiğini yazmış okadar içim cız ettiki sabah okuyunca hemen kalkıp izmire gidesim geldi ama malum şartlar el vermiyor canım kankamın yanında olamadım yaa ama o biliyor benim yüreğimin kalbimin onunla olduğunu.. RABBİM onlara ve babasına annesine sabır versin günlüğüm ( mekanı cennet olsun dedeciğimizin..

zerrinimde gelin oldu yani Namı diğer elissamız inşallah hep mutlu olur hep güler sonunda oda kavuştu şükürler olsunn..

Benmiii ben vallahide billahide çok iyiyim günlüğüm yen yeni şeyler oluyor hayatımda ve şükürler olsunki mutluyum huzurluyum dedimya artık yeni başlangıçlar yapıyorum.. niye üzülimki niye ağlimki üzülünce ağlayınca geri geliyor yooo ee neden kendimi harap edimki? hem şükürler olsun şuan cidden daha iyiyim :) amaa artık emin adımlar atıcam ve evlenmek için evlenmicem emin olmadan bişiler için savaşmicam.. VE NEDEN AYRILDINIZ NEDEN BİTTİ DİYEN KİŞİLERE SADECE ŞUNU SÖYLÜYORUM " GÜVENDİM" evet güvedim ve ondan ayrıldık :)
Neyseee geçmiş geçmişte kaldı önemli olan gelecektir ve yanımdaki kişilerle mutluluğu yaşamak yanımdakilerin kıymetini bilmektir...

günlük ya bugun dersaneye başladım ....
aman pek güzel değildi değişik ortam farklı insanlar iyi hoşta,,
kendimi öss çocugu gibi hiseettim 18 yaşında oturuyordum o sıralarda içim bi garip oldu 25 yaşındayım hala sırada oturuyorum ben çalışmak istiyorum ya yeter kalem kitap defter görmek istemiyorum Allah ım yardım et bana şu kpss yi halledeyim bu sene (((

saah 9 dan berı sokaklardayım....
yoruldum vallahı..
5 de dersden cıkdım başım sıs bı halde )
sonra alısverıse gıttım eve geldım ustumu degıstırıp arkadasıma gıttım
bayag konusduk bugun dersde kk senden ornek verdım bazı kadın modellerını
sana bı cok uye gelıyo haberın olsun bırısıde ..........eşi umarım begenırler senı
yarın sabah erken kalkmalıyım ders var gorusuz sonra sevgılerle tatlı ruyalar...
ha unutmadan tucemede ne olur hayatın guzel yanlarını goster tanrım lütfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…