Kadınlar Kulübü Günlük

ayy günnüş bugün elisamın düğünü varr, yaaa ben çok heyecanlıyım onun adına,
inşallah herşey çok güzel olur , tam istediği gibi olur, çook mutlu olur günnüş dua etttt...

Canımın Canı Gitti Günlük.. mafoldumben
Dualarım.. Arkadaşlarımın Duaları.. Fayda Etmedi Mi Günlük :1no2:
Korktuğum Başıma Geldi.. Dedecim Artık Bi Melek :çok üzgünüm:
İçimde Bir Kor Ateş Var.. Yanıyo Durmadan :1no2:
Ağlamaktan Ölüyorum Nerdeyse 3 Gündür.. senağlama
Sensiz Ben Bir Ömür Ne Yaparım Dede'm.. Canımın Canı.. Pamuğum..
Günlük.. Babam Babasına Ağladı!! Bense Babama Bişey Olacak Diye Gözlerinin İçine İçine Baktım :çok üzgünüm:
Yazamıycam Artık mafoldumben
Son Olarak Bu Dedem'e...

"Olmadı Dedecim.. Her Yıl Senden Alırdım En Güzel Doğumgünü Hediyemi.. Bu Yılki Hediyem Sensizlikmiş.. Hiç Olmadı!! Mekanın Cennet Olsun.! 09.10.09 ..."

mafoldumben mafoldumben

isyankar oluyorum bazen herşeye ...
ağlamasam bir günde ağlamadan üzülmeden yatsam olmaz mı
neden ben?
neden herkes bu kadar üstüme geliyor?
hayata güvencim.. kendime olan inancım... herşeyimi kaybediyorum

günlük yarın iş başı
giremiycem artık buraya çok özlicem ama
iş daha önemli
ancak akşamlar ve hafta sonları
seni ve arkadaşlarımı çok özlicem
dua et emi bana
herşey çok güzel olsun
:asigim:

evet gunluk ayrılmıslar cok bellı
sımdı bu benım ahımmmı kadermı kısmetmı...ne bu
okadar bellıydıkı o kızın kısmetlerı olmadıgı..burda okadar gozyasım varkı..en ıyı sen bılırsın bıde sevgılısınden ayrılanlar topıgı
bız tekrar barstık dıye ,bızı yarmak ıcın yaptıkları okadar bellıydıkı
ama ona deyınce hayr barstıgımızdan haberlerı yoktu..
bal gıbıde vardı...5ay ıkıncı telefonunu kullanmayan ogulları ıkıncı telını kullanmaya ve netın basından kalkmamaya baslamıstı,mutluydu gozlerı guluyodu..nasıl bılmıyolardı..kardesıne solemıstı..
13gun ıcınde gttıler kızı buldular 17 yasında ıstedıklerını yaptırabıleceklerı kzıı
babasına uygun olan bu kızı alıcaz degı kızı
sımdı alsa ya o kızı neden bıraktılar
yada sımdı uygun olan bı kız daha bulsun...
ne hıssedıyosun dersen hıc bıse ...bazen guluyorum..bazen duygulanıyorum...
emeklerı bosa gttı..ama cok ıyı oldu evleenlım dıye bırıktırdıgı ben maddı manevı hazırım dedıgı hersey bosa gttı.kendı ellrıyle ogularının canını kac kez yaktılar..oda pasıf olmasaydı...
cok canımı yaktılar
sımdı aılesını yuzunu gpormek ıstıyorum
ahh etmedım degıl.yerı geldı ılk zamanlar ayrılsın allahım bana gerı donsun dedım..yerı geldı ayrılsınlar emeklerı bosa gtsın dedım..
artık aklıma bıle gelmıyodu duamda onu anmıyodum bıle..
hayt garıp ve gunluk...ben onun ne yakısılklılıgına kı ole yakısıklı degıl
ne parasına kı parasıda yok ne aılesıne,hıc bıseyıne degıl sadece yurekten sevdım...
bende bılırdım yarı yolda bırakmayı ama senı sevıyorum sensız olurum dıyen adamı bı turlu aıleme karsı bırakamadım...sevdım cunku onu ben ılktı cok sevmıstım...cok hayaeeler kurdum onunhepsını yıktılar...
artık ıkımızınde yolu acık olsun..

günlüküm 4te kalktım :1shok:
oda zar zor sevgilim aradı uyandırdı buluşmuycaksak bırakta yatim dedim :icecream:
tabi uykum kaçnca kk ya daldım hemen...
dün gece sohbet baya güzeldi kk da hiç bu kadar gülmemiştim

biliyomusun günlük bu güne kadar Allahım hep dogru insanları karşıma çıkardı...arkadaşlarım dünya tatlısıdır hep...
yanlarındayken yada nette konuşurken (asom burdaki arkadaş sensin :jeyyar: ) acayip keyifli anlar geçiriyorum...sohbetlerine doyum olmuyo hepiciğini çok seviyorum :1hug:
iyiki varsınız...hep yanımda oldunuz kötü anlarımda hele başınızın etini yedim lülülülülülü
zor biriyim vesselam :smiley-cool: bu arada agrım var off kafamçokkarıştı

en kötü günümüz böyle olsun günlüküm hadee öptüm yerimseniben

Dersler basliyor cok sükür..
Evde bo$ oturup da gereksiz seyler düsünmekten kurtulacagim Allah´in izniyle..
Bu sene insallah cok hayirli olur benim icin.
Bakarsin karsima beni teselli edecek biri cikar, bilinmez..
Hadi hayirlisi.
Allah büyük.
Ona güvenmesem bu kadar dik duramazdim sanirim.
Sükürler olsun bu günlerime de.

sevgili günlük;

boş beleş bi gün yaşamaktayım
annemle babam zabahın körü hava güzel diye gittiler yazlığı
kardeşimle beni de evde bıraktılar
bizde takılıyoruz işte
akşama da ilginç bişe olucaanı sanmıorm o yüsden gündüz gündüz yazıyım dedim

günlük.üm benimde bir işim olsun artık..:Saruboceq::Saruboceq:

Ve yalnız kalmak...
Yalnızlığımda O'na sığınmak...
Güçlüyüm, hissediyorum!
O da hissetmemi istiyor, üzerime düşeni yapmamı...
O'ndan dilememi...

Hayatımda öylesi yeni bir sayfa açmışım ki...
Geçmişimde hayatıma girmiş ve belli sebeplerle çıkmış olan insanlar şimdi varlıklarını tekrardan hissettirme çabasındalar bir mesajla ya da bir yol üzerinde karşılaşmayla.
Hani belki tekrar iletişim içinde olabiliriz, konuşabiliriz, eskiye dönebiliriz hesabı.

Ama öylesi değişmişim, öylesi yenilenmiş ki kalbim ve ruhum...
Artık acı çekmiyorum.
Artık hatırlamıyorum bile!
Yaptığım hatalardan ders çıkardım, yolumda ilerliyorum. Ama kimle, geçmişte ne olmuş; o kişi şu anda hakkımda ne düşünüyor, kesinlikle umrumda değil.

Kendimi düşünebilmeyi başarıyorum sanırım.

Ve inan günlük, bu cümleleri ilk kez nispet olsun diye değil de içten bir şekilde söylüyorum sana.

Şaşırtıcı belki, evet. Ama ben MUTLUYUM

kahvemi yaptım hatta kuzenle telefonda konuşacağım diye taşırdım annem evlenmek istiyorsan söyle kızım ocağı temizlemekten bıktım diyorakannehir... ne alaka günlük son 3 4 seferdir kahveyi taşırıyorum diye bu kanıya vardıki annem kaydirigubbakcemile3

mumlarımıda yaktım müziğimide açtım keyfim güzel...

yarın dans kursum var 2 günlük tatil yeter yarın yine devam sayın kavalyemlee alkisalkisalkis güzel oluyo yaa iyiki yazılmışım bu kursa ben nazar değmesin inşallahh

felekten bir gun caldim resmen gunluk.. konusmaktan cenem agrimis.. 4 senedir gormedigim bir arkadasmla karsilastim eve gelirken de... mutlu oldum.. bazen bir yerlerde adlarini bile unuttugumuz insanlarla karsilasmak bana mutluluk veriyor..
bugun hava cok guzeldi ne sicak ne soguk.. belki biraz boguk ama o da nazar boncugu olsun..
ayaklairm agrimis yurumekten.. ama agzimda resmen mutluluk tadi var gunlugum..
diyorum ya keyifliyim, felekten bir gun caldim resmen.
oralarin havasimidir topragimidir yoksa ruhlari midir nedir bilmiyorum ama birseyi bana cok ama cok iyi geliyor..
benim heruf askere gitsin hergun eller havaya yapicam sositososito

ama eve gelirken bizim buraya yeni serseriler mi turemis ne gunlugum ustume surdu arabayi.. gerizekali yahu.. az kalsin carpiyordu, ramak kaldi yani neye ugradigimi sasirdim.. ve bilerek yaptilar eminim..
neyse bisey olmadi ya ona da sukur..

günlük bugün başım çok ağrıdı ağrıdan ölücem sandım.kociş bebektendir dedi. ne alakaysa daha ortada fol yok yumurta yok.bizimki nedense çok umutlu.daha ilk deneyimimiz hayırlısı..isteyen herkese değilmi? umarım kasım ayında hamiş bi şekilde girerim.niye bugün bu kadar baş ağrım vardı ama onu hiç anlamadım.artık herşeyin hayırlısı:1hug:...

ayy yeni gördüm bu topiği iyiki görmüşüm .. =)

sewgili günlüğüm bugün hiç beklemediğim ve istemediğim şeyler oldu bakalım inşallah pişman olmam güzel hareketli bi gündü.. canım arkadaşıma gittim dal sigara içtik özlemişim sigara içmeyi =) cips nescafe gofret sakız ve balkon ne zaman bi araya gelsek kopuyoz kardeşim benim ya özlemişim böyle geçirdigimiz günleri ... ewe gitmeden öncede birisine uğradım güzeldi çok farklı bigündü benim için ... off sevgilim ya bugün beni şaşırttın gerçekten bi acayip oldum haa..
kendimi kötü hissediyorum.. =(

artık sevmeyeceğimmmm;bütün kabahattt benimmmmm..
benim ağzıma ..tın;benim ağzıma ....tın..Allah belanı versiiiinnnnn...alkisalkisalkisalkisalkisalkis
kooop kooppp kooopppppp:sm_cool:
dün geceki şarkılardan biriydi..harikaydı dünkü bar muhabbetimiz günlük..süperdi..ellerimizde tef,sandalyelerin üzerinde kendimizi kaybettik.hihoyyyt
eve geldiğimizde gecenin 3ydü:kedi:
alya,annemler uyuyordu horul horulkaydirigubbakcemile3
ne zamandır istediğimiz organizasyondu..çok güzeldi ya nasıl anlatayımki bilemiyorum..işeyene kadar içtik:CüvCüv:
tüm eski piyasa ordaydı..anam millete maşallah.hiç vazgeçmiyorlar gezmekten.biz çocuklu olunca bar ortamlarını iyice unuttuk yani..
tek kötü yanı sabahın 9unda uyanmaktı..annem anlamadı sanırım bir şey söylemedi kokuyosunuz diye ama boş olmadığımızında farkındadır..
öğleden sonrada akrabalarına gittik ev alma ziyaretine..geçti gitti öylece bir gün işte..
reple güzel dileklerini bildirenlere de ilet lütfen onlar içinde eğlendimkaydirigubbakcemile3

günlük ben mutluyum ...onla mutluyum...(Sadece onunla askımla sevdiğimle...)
yrn okul var :sinifsinif:üüüfffff
bian önce gelsin o lütfen allahm lütfen lütfn lütfennnn
esiklerden birisi gene bnim aklımı bulandırcagını sanıyo bi msj la ama havasını alır günlük

Seni severdim ve sana rağmen
Yine severdim daracık ip boynumda
Sen aşkı anlamaz bilmez
Gül yansa ağlamaz saki
Ben akmayan gözyaşında seni severdim

bu ara en çok dinlediğim şarkı..Dinledikçe doymuyorumm günnüş dün kursum vardıı süper geçtii hoca dersin sonunda sınav yaptı ilk ben yaptım çizimiii hihoyyythihoyyyt çabuk kaptım olayı hihihi...
Aşk hayatım durgun gbii günnüş cenaze işlerinle ilğileniyor benimki..Haftaya pazartesi yolcuyum günnüşşmafoldumben inşAllah net bulabilirim inşAllah..
İş zaten artık aramıyorum yarın annem işe başlıycak yeğen bana kaldıı inş çok zorluk çıkarmaz yiğen değil azmann..kaydirigubbakcemile3
Neyse fazla atraksiyon yok hayatımda annatcaklarım
bu kadarcık kaydirigubbakcemile2
Hadi kaçtım benn yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…