Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüküm selam, nassın ciğerimŞeniz

1 hafta aradan sonra işe başladım hem iyi oldu hem kötü. Ev hanımlığı güzelmiş bee, bebelerimi okula götürdüm sonra onları aldım, oğluşuma kapıyı ben açtım, sonra onla beraber minik tırtılımı okuldan almaya gittik, öpüştük, seviştik bebelerimlen.Ohhh mis gibiydi valla.:ecrin_bebek:

Tosun Paşam Kıvanç efendi bugünde ağladı kreşe gitmiycem diye. Servise binerken bir ara boynuma atılacaktı bırakma beni diye, ama yemezler tabi, hemen kendimi geri çektim. Tıpış tıpış bindi ve gitti. Minik tırtılımın öğretmeniyle konuştum, koltuklarım kabardı yeminle. Örnek öğrenciymiş benim prensesim:asigim:, çok hanımefendi çok çalışkanmış.alkisalkisalkis, eeee anasına bak kızını al demişler, bak işte burada mütevazi olamiyciim şekerim. Babası öğretmen ama ben çalıştırıyorum minik tırtılımı, terzi kendi söküğünü dikemez derlerya aynen öyle, adama gına geliyor artık akşama kadar ders anlatmaktan evde hiiiç oralı değil:mymeka:

Heee söylemeyi unutuyordum sana , 10 yılımızı devirdik benim heriflen biliyormusun:asigim: ama sanki hiç 10 yıl olmamış birkaç senelik evliymişiz gibi.:asigim:

Hayden öptüm seni şekersositososito

14 Şubat 2010...

o her sevgili için anlam taşıyan , ama benim için apayrı anlam yüklü o muhteşem gün ....

gel artık noluuur.....

gelde hayatımın en güzel doğum gününü kutlayayım...

aşkımla yüzüklerimizi takalım...ilk adımımızı atalım....

Günaydın günnüküm
Dün olanları anlatmadım sana daha di mii :asigim:
Burada öyle güzel dostlar edinmişim ki, hepsinin dualarıyla yeniden ayaktayım...

Dün akşam geldi aldı eşim beni eve gittik çok hastaydı
bol limonlu çorba yaptım, nane limon yaptım içirdim iki koca bardak,
ilaçlarını içti portakal yedirdim, şeftalileri ezdim şeftalili süt yaptım içirdim,
uyudu tabi onca şeyden sonra...
Ben de pc başına geçtim hemen kaydirigubbakcemile3

Dün akşam ona Uğur Arslan'ın Son Hıçkırık diye bir şiirini yazıp göndermiştim okudu mu diye merak ettim mailine baktım
Okumuş bi de bana cevap yazmış :asigim:

herşeyimsin sen benim, bu hayat inan sensiz olmaz.. mafoldumben yazmış

ben ona yazdığım şiirin sonuna ağlayan kızı eklemiştim, o da eklemiş :1rolleyes:
okudum maili ama akşam uyuyordu, bende hiç okumamış gibi yaptım
normalde sabah görmem gerekiyor çünkü şirket mailime atmış kaydirigubbakcemile3

sabah kalktık hazırlanırken geldi kocaman sarıldık özür diledi, öptü bende baktım suratına
beni ne kadar üzdün, böyle kolay affetmem seni, barışmıyorum dedim
biraz naz biraz şımarıklık yaptım
tamam ne istiyorsun dedi kıyamadım bir şey söylemeye
onu da sen düşün artık dedim
akşamı heyecanla bekliyorum acaba bana sürpriz yapacak mı barışmak için

bu kadar zor zamanlar geçireceğimizi hiç tahmin etmemiştim
sizden başka kimseyle de paylaşmadım bu durumu
ama öyle güzel destekler aldım ki, bu olaya bambaşka açılardan bakmama vesile oldunuz
yuvama sahip çıkmamı söylediniz, bir çok abla tavsiyesi aldım
eşim nasıl vazgeçti onu bilmiyorum
belki o da güvendiği sevdiği büyüklerine dostlarına danıştı fikir aldı
sonuç olarak bu sabah bana sarılması, konuşmamız bu kötü günleri geride bıraktığımız anlamına geliyordu bizim için...

daha önce hiç bu kadar üzülmemiştim, bu kadar yıpranmamıştım, kendimi daha da olgunlaşmış hissediyorum...

Naber Günlük sositososito

tempo devam ediyor sabah işe gel iş çıkışı kursa git
dün akşam eve giderken bol bol meyve aldım vitaminsiz kalmayayım
eve gittim bi sürü yemek yaptım duş aldım öyle yorulmuşum ki koceme iyi geceler demeye üşendim yattım -tatlicadiarzu-
bomba gibiyim bugün :lepi:
var olan olmayan herşey için Rabbime çok şükür :Saruboceq:

Günlüğüm saat 3'te yeni bi iş görüşmem var, olursa kendimi geliştirmem, deneyim kazanmam için süper olacak.

Bi yandan artık paramı kazanmak istiyorum bi yandanda para vermeselerde yanlarına kabul etseler, bi şeyler görsem öğrensem yeter diyorum. Çok fazla maddi bi beklentim yok diycem ama olmıycak gibiyse hiçbir şey istemiyorum, yeterki burda olayım deneyim kazanayım diycem kafamçokkarıştı

Ay bilmiyorum günlüğüm yaa, bu kadar belirsizlik yoruyo valla, nereye gidiyorum, beni neler bekliyor, hiçbir şey bilmiyorum. ınsanlar yaşıyo ve ben izlemeye devam ediyorum :çok üzgünüm:

Ne zor bi dönem, kendimi o kadar boş, gereksiz hissediyorum ki, aksesuar gibiyim, yer tutuyorum sadece sanki :uhm:

Rabbim yardım et hepimize, banada... Hakkımıza hayırlısını ver...

günnüküm nabersin?
ay akşam bi yağmur yağdı,cama hep pıt pıt pıt...uyuyamadım
bugün kısmetse kursa kaydoluyoruz hadi bakalım hayırlısı alkisalkisalkis
4 te dersim var,kocim gelecek,anlamıyorum ki napim CADIARZU
umutlanmak istemiyorum çünkü olamaz,çünkü günü değildi yerimseniben
anladın sen onu :kedi:

Günlükkkkkkkkkk laelaelaelaelae

Dayım geliyorrrrrrrrrrrr sositososito Şimdi aradı haber verdi ama bu akşam kızlarla bahçeliye gitcektik :sinifsinif: Ne yapıcam bilmiyorum. Neyse bulunur bi çaresi, dayıcım gelsin de alır beni bi yerde kahve içeriz. Kızlarda mekanda kalır napalım şakkıdı

Dayımı çok özledim günlük çokkkk 2 aydır görmüyordum İstanbulda oturuyor da...

Canım benimmm dayıların bir tanesiii opuyorumnanaktan Yine o gelince gülmekten karnıma ağrılar giricek eminim o kadar neşeli bir insan ki kaydirigubbakcemile3

Dayıcımmmmm opuyorumnanaktan Seni seviyorumm!

nan manyak günlük ben geldim
dün işe başladım keyifler manyak
cumartesi görüşme oldu pazartesi hooop masamdayım
güzel ferah bir ortam tepemde dikilen yok netimde var ehuehuehu
artık kkyı biraz boşadım
(((biraz boşamakda neyse-tatlicadiarzu- o nasıl kelime be dıptıs:1ninca:)))
çünkü özgürlüğü her an abartabilirim:roflol:
bir gün bu özgürlüğü abartıp harakiri yaparak kazene dilimi koparttırabilirim:roflol:
ondan az ve öz takılıyorum hihoyyyt

heryerde piyango bana çıkar zaten.nerde aksilik varsa beni bulur.sankli negatif enerjiyi çekiyorum üstüme.
tersliğinemi denk geldim ne?hiç ummadığım bi tepki!bi hatam olsa tamam adam haklı dicem.eve gelene kadar salya sümük ağladım bugün.inşallah vicdanın sızlar uyuyamazsın bu gece.
zalak doktorklava:

Ah Anneee!!!!

Ne Diyeyim Sana Ben Ya!! Bi Misafir Çağırdı Sabah Beri Gitmiyolar!!

Kızlarla Buluşmaya Gidemedim

günlükcüm... bugün tam 1 yıl oldu ...

çok acı çektim; çok gözyaşı döktüm ; sen de biliyorsun... ama yenilmek istemedim o acıya ; direndim hep ayakta kalmak hatta gülümseyebilmek için ... başardım da o zamanlar... ayrılık acısından ölünmediğini öğrendim ; hayatın devam ettiğini ; yeniden umut edilebileceğini ; gülümseyebileceğimi gördüm... kızdım ona ; kırıldım ; hayatımda olmadığını kabul ettim... geri gelmeyeceğine emindim... gelmek aklına gelse bile benim kırgınlıklarımla savaşıp bana ulaşacak kadar çok sevmeyeceğini biliyordum günlükcüm...

peki neden hala ağlıyorum... neden hala canımı yakıyor onsuz olmak... :a015:

o güçlü günlerime dönmek istiyorum ama yapamıyorum... 1 yıl oldu ama herşey dün gibi... sürekli anılar aklımda... ve kendimi yarım hissediyorum artık... aylar önce olması gerekenlerin o zaman değil de şimdi olmasına dayanamıyorum günlükcüm...

onun da hayatında biri olmamasının da sanırım etkisi var...
geri gelsin istiyorum; günlerime ; gecelerime ; ellerimde gözlerimde yeniden hissetmek istiyorum onu; cümlelerimde gülümsemelerimde o olsun istiyorum yeniden.....
ama gelmeyecek biliyorum...:çok üzgünüm:

şaka gibi bu sabah ilk defa duyduğum şu şarkıya bak günlükcüm ;

Bugün ayrılığın doğum günü
Anılar geliyor üstüme üstüme
Sensizlik yakıyor canımı
Bu da beni mahvediyor
Gözyaşlarım yokluğuna isyan etmiş haykırıyor
Bi de üstüne sen yine mutlusun ya
Bu da beni kahrediyor

(Off dayan yüreğim yokluğuna)

Alışıyorum geç olsa da
Yana yana katlanır bu yürek
Acılara gem vura vura
Direniyorum yokluğuna :çok üzgünüm:

acaba ben alışabilecek miyim ....

Son düzenleme:
çok yorgunum bugün erken kalkma programına daha fazla dayanamadım
esımı gecırdıkten sonra yattım uyudum valla ta öğlene kadar
öğle arasına yemeğe geldiğinde yeni kalkmıştım düşün halimi
sonra temizlik spor çamaşır vesaire derken halim içler acısı
iki gündür çok yoruldum inan ama değdi ev misler gibi oldu
hoş bize iki gün dayanmaz bu düzen tertip ya neyse

bugün sana anlatçak pek birşeyim yok aslına bakarsan ne zaman oldu ki
bugüne damgasını vuran beni derinden üzen bişey oldu
uzun yıllardır canım dostum dediğim bir insanın en güzel haberlerini netten de almak varmış kaderde
ailem saydığım dostlarım vardı benm çok yakın bir zamana dek
yıllanmış dostluğumuzda kırgınlığıma binaen ettiğim tek sitemimde maskeler düştü sırtlar dönüldü
bugüne dek yaşananların paylaşılanların hiçbir önemi yokmuş gibi bir çırpıda söylendi söylenemyecek sözler
şimdi netten öğreniyoruz yüzük takacaklarını herşey olmuş bitmiş
biz el gibi uzaktan alıyoruz haberlerini hey gidi hey
çok uzak çok eski değil daha düne dek yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi
herşeyimizi bilir her anında hayatın yanında olurduk bırbırımızın
şimdi roller değişti demek sağlık olsun
bazen düşünüyorum da ben olmayan bir dünya var edip kendimi fazla mı inandırıyorum yoksa
kime emek verdiysem sevgimle dostluğumla bugüne dek hep kırıldım hep incindim ben
sanırım yanlış benim insanlara gereğinden fazla değer vermemde
yine de mutluluklar dilerim ona en içten dileklerime

Günnüş ben geldimm
Grip oluyorum sanırım kaç gündür boğazlarımda ağrıyoo:gitme:kafamçokkarıştı
Bugün dışarı çıktım üfff paramı yine yatırdım kozmetiğe :mymeka:
Tutamadım kendimi yaa ne yapıyım:smiley-cool:
Kuzenimin düğünü var elbise baktım ama beğenemedimm:umursamaz::bbo:
Öyle işte hem hastayım hemde yorgunmirmirmirmir
Hade günnüş Dilayy kaçarr:hulya::a015:

günnükkkkkkkkzemuszemus
bir günün daha sonuna geldimm allahıma binşükür sorunsuz bir gün daha geçti:Saruboceq:
çok yoğundu bugünde çok yoruldumm başım çok şiddetli ağrıyor hastayım sanırım onunda etkisi var
apomun maçı var buakşam kayınvaldemlere gidicem bende ama biraz burda işlerim var onlarıhalletmem lazım
evdede bisürü ütüm var ama napm yanlız başıma gidemem eve
bu aralar canım değişik bişiler yapmak istiyoo ama ne istediğimide bilmiyorum açıkçası
neyse işlerimi halledim çıkıcam bikaç tur atar geçerim.

bu arada sölemeden geçemicem günlük desinleri seven insanlardan birde geveze insandan hiç haz almıyorum gereksizgereksiz konuşurlarya anlamıyorum ne anlıyolar bilmiyolarki o dilleri öteki dünyada hesap sorucak neden okadar boş konuştun die.
kal sağlıcakla a.s.

Offf günlük kardeş canım çook sıkılyor nereya kadar bu belirsizlik..:çok üzgünüm:
Özlemekten yoruldum usandım:gitme:
Herkez şanslı doğmuyor be günlük ispatı da benimmafoldumbenmafoldumben

sevgili günlük;

bu iş durumları canımı sıkıo ama gene de dayanıorum inanıyorum allah bi kapı açıcak

günlükcüm bol kosturmali bir haftasonu gecirdik..
abimler,kuzenler hep bendeydi
ee tabii minik seker yegenlerde..
bir görsen baldan tatli hepside...opuyorumnanaktan
hava berbatti ama yinede evde durmadik...
ilk gün sabah 6ya kadar oturduk muhabbet ettik zaten
cok güzeldi coookkkkk:lepi:
cabuk gecti ama olsun 2 gün 2 gündür demi alkisalkisalkis
persembe günü catlatma ignemi yapmistim bu arada..
ikinci igneyide bu persembe yapip haftaya gebelik testine gidicem insallah:kedi:
hayirlisiysa bu defa tutmus olsun,benimde bicir bicir bebislerim olsun insallah günlük
ve dileyen tüm arkadaslarimin...
simdilik benden bu kadar,daha sonra görüsürüz:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…