Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba günlük
Bugünlerde duydugum, gördügüm olaylar beni
öyle üzdüki.
Insanlar ne kadar cirkinlesebiliyorlar
Insanlar ne kadar sorumsuzca davranabiliyorlar
insanlar ne cabuk kalp kirdiklarinin farkina varmiyorlar..!

selam günlük ben bugun cok heycanliyim yrn askimin annesi bize gelicek
söz, nişan günümüzü belirliyces
inşallah hic bi sorun çikmadan yarini geciririm

hazirladigimiz menüü mercimek köftesi, sosisli börek, elmalı kurabiye, kek bide peynirli pogca insallah begenir ilk defa evimize gelicek mahcup olmak istemem

biran önce yarin olsun yaaa :teytey:

didoshcum heycana gerek yok canım..bende ölüyordum heycandan geldiklerinde birde 1 günlüğüne değil 1 haftalığına geldiler uzun yol olunca sırnaşık şey herşey çok güzeldi senin içinde güzel olacak Şeniz

senin isin çok zormuş valla :)))
bende ister istemez heycanlaniorum yoksa annesini cok iyi tanıyorum ve sewiyorum
bide bnm aksilikler bu konuda peşimi birakmadı yine bisey olur diye endişeleniyorum

sinirliyim günlük istediğim bişi yapamadım bugün oturuyorum öyle zaten normaldede pek morelim iyi sayılmaz hala sevgilimin işi yok çok canım sıkılıyo be günlük nolcak böle napcaz biz kendimi çok yalnız ve kötü hissediyorum bu konuda,kimseye birşey de diyemiyorum kimseninde haberi yk bu durumdan iyi olmasını bekledikçe neden kötü oluyor herşey ben ne zaman güzel şeyler yazıcam buraya ne zaman güzel haberler vericem diğer arkadaşlarım gibi senağlama

günlük didoşa söylermisin bütün fücudumdaki kıllar depreşti tatlicadiarzu
ben varya bunun altına yaptığı zamanları bilirim :icecream:
içim bi tuhaf oldu birden:çok üzgünüm:
inşallah hiç bi sorun çıkmaz didoşum kendini kasma sakın rahat bırak:teselli:
özalpten değil ama o cadı nejladan korkulur valla :roflol:

böyle güzel heycanlar yasadigimizi görünce benimkilerde depresiy zaman sen nelere kadirsinn diyorum
senin dügününde taki takilirken baktim kaldim sana gözümün önünden film seridi gecti derler ya aynen yasadiklarimiz gecti gitti valla
ne hatiralaaar ne hatiralaarr :icecream:
kisa donla gezdigimiz günler daha dün gibi, laf aramizda bu ilos cook sümüklüydü günlük:roflol:

Şeniz

insallah bi sorun cikmaz kusum ama malesef özalp evde olmicak nejla postaladi onu Çok üzgünüm çoook
aman olsada nolur ztn adamin konusmasina firsat vermezki :roflol:

ahhhh,ne yoğun bir gündüyine.sabah erkenden kalk ortalığı toparla,pastalar yap,misafir ağırla,akşam yemeği ve akşam çayı derken oturabildim şükür.evet evet devirdik bir gün daha..sende alışırsın be günlük benim koca gün devirmelerime..yaptım yine kendi kendime günün istatistiğini ,nemi koca bir 0...ne zaman +1 olucam be günlük.ne yaparsam yapayım kendimi ekside buluyorum.canım sıkılıyor böyle olunca..hiçbir şey anlamadın değilmi bu hesaptan,,boşveeer bende anlamıyorum bu hayat matematiğinden,anlamadığım için tutturamıyorum hesapları..dinlediğin ve sabır gösterdiğin için sağol be günlük.pardon günlüklerin günlüğü diyecektim... EN YAKIN DENİZ KENARINA ATIYORUM KENDİMİ, HER DALGA HALİME ÜZGÜN,HER DUDAKTA BANA TEBESSÜM.NE VARDI DİYORUM NE VARDI,ŞU KALDIRIMDA RESMİN OLSAYDI...EĞİLİP ÖPERKEN BEN,HERKES DİLENİYOR SANSAYDI.....................................iyi gecelersenağlama

ahhhh günlükcüğüm bir baktımki bu gün sana kimse uğramamış.hafta sonu unutmuşlar seni..bu gün yine güzel ve yoğun geçti hatta çok güzel şeyler okudum müzikle ve burçlarla ilgili.ilerleyen günlerde bunları seninlede paylaşırım bu sayede günlük dostlarıda burçlarına göre hangi müzikleri dinlemesi gerektiğini öğrenirler,ruhlarını dinlendirirler...iyi geceler günlüklerin günlüğü:1hug:

Selam günlük,
Anlatacak pek bir şey yok evdeyim geneldee...İş görüşmeleri yapıyorum bakalım inşallah iyi bir haber çıkarsa sana hemen yazıcam.Onun dışında bir şey yok...işsizlikten sevgilime sarıyorum bazen işte...gereksiz üzüyorum kendimi dert ediyorum her şeyi...Ama sonra boşveriyorum...kendimi kandırmıyorsam eğer hiçbirşeyi takmıyorum günlük...daha rahatım, akışına bıraktım çünkü ne yaparsam yapayım zaten yine olacak olan oluyor...Allah hayırlısını versin her şeyin...
Sana yazarken Tarkan dinliyorum "İstanbul Ağlıyor" tam da bizi anlatıyoo...
sen gideli buralardan yolunu gözlemekteyim
istanbul ağlıyor yastayım sevgilim
hala seninim delinim bıraktığın gibiyim
çıkmaz sokaklarında kayıp derbeder haldeyim...

Her şey çook güzel olsuunna.s.

mrh sevgili günlüğüm insan yazdıkça rahatlıyor.önceleri kalemimle karakaplı defterime yazarken şimdilerde seninle paylaşır oldum nice mutlu nice hüzünlü gecelerimi.bugün kayıvalidemlerdeydik sorunsuz bir akşam geçirmenin vermiş olduğu huzurla yastığıma başımı daha bir keyifle koyucam:1rolleyes::1rolleyes:

Günaydın günlük,
Biraz kötü bir hafta sonu geçirdim.K.validem gene yerleştirdi lafları. Ama ben hiç cevap vermedim, herkes kendi yaptığında utansın.
Ha birde doktora gittik günlükçüm. Bizim sıpa göstermedi cinsiyetini.
Doktor amcanız 10 dak. bekledi bacaklarını açsın diye yok açmadı.
İnatçı olacak belli eee anasına çekmiş
Çarşamba renkli ultrasona giricez testleri yapılacak bebeğimin.
İnşallah birşey çıkmaz günlükçüm. Benim için dua et olur mu?

bugün sana yazasım yok günlük...
beni teselli edemiyosun...
hoş beni kimse teselli edemiyor ya...
neysseee...

bugün sana yazasım yok günlük...
beni teselli edemiyosun...
hoş beni kimse teselli edemiyor ya...
neysseee...

Günlüğün cevabıdır

Öff ne depresif, paranoyak bir kadınsın sen be. Ne halin varsa gör,:mymeka:

Sen gel beni dilediğin gibi kullan sonrada teselli edemiyorsun de, git işine allah aşkına, delimisin nesin, nankörsün sen.Bugüne kadar ağzımı açıp tek laf etmedim sana, karşılığı bu mu olacaktı :çok üzgünüm:

günlüüükkk...
ben depresif karı falan değilim...
bu kuzu kapama her yazdığımdan sonra kafama vura vura aptal etti beni...
ondan oluyo bunnar yaaa...:çok üzgünüm:
habire vuruyo bana...
senağlama

günlüüükkk...
ben depresif karı falan değilim...
bu kuzu kapama her yazdığımdan sonra kafama vura vura aptal etti beni...
ondan oluyo bunnar yaaa...:çok üzgünüm:
habire vuruyo bana...
senağlama

günlük gülseme sor bakalım kaynanası cadı heralde :mymeka:
ondan bu depresif kişilik oluyor tatlicadiarzu

Herkese bir şeylerin açıklamasını yapmaya çalışan ben, herkesin sorunlarının cevap anahtarlarını çoğaltmaya uğraşan ben, anahtarını kaybetmiş bir çilingir gibi dışarıdayım şimdi. senağlamasenağlama

günlük gülseme sor bakalım kaynanası cadı heralde :mymeka:
ondan bu depresif kişilik oluyor tatlicadiarzu

kişi kendinden bilirmiş...
melek benim kayınvalideciğim maşallahhh....
daha cuma günü bana kazak örmüş, yaprak sarmış ve mantarlı börek yapmış göndermiş...
koysun buzluğuna yemekleri diye...
Allahıma binnn şüküüürrrr....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…