Kadınlar Kulübü Günlük

kız günlük fatoş da herşeyi sana yetiştiriyor:roflol:
şaka bir yana dün gerçekten çok güzeldi..fatoşum bana mercimek köftesi yapmıştı çok lezzetliydi.böyle bir arkadaşı bulmamda vesile olduğu için kadınlar kulübüne teşekkür ederim.canım fatoşum benim...a.s.:enbuyukkk:

Günlükcüğüm yine ben...
Nasılsın,ne ettin diyen yok,herkes içini döküyor de mi?
Ben de geldim işte.
Annemler dün sabah memlekete Burdur'a gitti. Her gün gülen yüzlerini görmeye alışmışım ki zor oluyor böyle onlar geziye çıkınca.:çok üzgünüm:
Dün gece kameralı görüştük. Aman babam kameraya bilem çıkmadı ağlamaktan. Annemle ikimiz salya sümük zor konuştuk zaten.senağlama
Allahım eksik etmesin başımızdan da varsın gezsinler be günlük..:nazar:

Günlükcüğüm yine ben...
Nasılsın,ne ettin diyen yok,herkes içini döküyor de mi?
Ben de geldim işte.
Annemler dün sabah memlekete Burdur'a gitti. Her gün gülen yüzlerini görmeye alışmışım ki zor oluyor böyle onlar geziye çıkınca.:çok üzgünüm:
Dün gece kameralı görüştük. Aman babam kameraya bilem çıkmadı ağlamaktan. Annemle ikimiz salya sümük zor konuştuk zaten.senağlama
Allahım eksik etmesin başımızdan da varsın gezsinler be günlük..:nazar:

:1hug:ayy kıyama ben sana
gezmeye gitmişler gelicekler:asigim:
ya ben ne yapıyımmmsenağlama

koca bir günü devirdik yine günlükcüğüm....uyku vakti geldi geçiyor,sana uğramadan uyuyamadım yine..bak tülayda sana gelir olmuş,bakalım daha kimleri ağırlarsın,dertlerini,mutluluklarını dinlersin sayfalarında....aşkıma gitmem lazım günlüklerin günlüğü,yarın görüşürüz.iyi geceler:asigim:

zaten mutlu olsan yazmazsın diyeceksin belki...
doğru...
insan ne çabuk şımarıyor di mi...
herşeyi unutuveriyor bir anda...
sihirli bir değnek bekliyor belki...
ya da insanı boşver yaa...ben bekliyorum belki...
sihirli bir değnek...
sadece gözlerime dokunsun...
yalnızca gözlerime...
başka hiçbişey istemiyorum...
sadece eskisi gibi parlasın gözlerim...
hem gülünce benim gözlerim kaybolur biliyor musun...
bitanecik gamzem de çıkar...
herkes çok sever onu...aaa ne güzel yerde derler hep...
gülmek bana çok yakışırmış öyle derler...
ya da derlerdi...
yoruldum gizli gizli ağlamaktan...
anlatamamaktan...paylaşamamaktan...
evet güçlüydüm...ama bukadar da değil...
bukadarının altından kalkamıyorum...
yoruldum artık ayakta duramıyorum...
bir omuz...bana dayan diyecek bir ses...
öyle hasretim ki...
ne kadar yalnızmışım be günlük...
ne kadar yalnızmışım...
senağlamasenağlamasenağlama

sevgil günlük söyle gülsemm e ağlamsın yanlız da değil biz varız ben varım :KK43:
benim de moralim çok bozuk bir yazı okudum çöktüm her zaman halimiz şükretmemiz lazım allaha şükür büyük bir problemim yok sevgiklerim sağ sağlıklı ve yanımda ... onların ölümlerini görmek istemiyorum yaaa

sevgili günlük dün gece çok ağadım gözlerim şiş o kadarki göremitorum bile..
herşeyi bana unuttur günlük:çok üzgünüm:senağlama

GÜNLÜK GÜNAYDINNN:asigim:
uzun zamandır uğramıyorum sanaa biliyorum kırıldın banaa:çok üzgünüm:
yaa günlükk arkadaşlara söylermisinn eylüle ve gülsemimee ağlamasınlar:1hug:
hiçbirşey için değmezz şimdi diyceksin kii sen kime söylüyosunn ne diyim haklısın be günlükkk:çok üzgünüm:
amaaaa benim hala umudum varr ve yaşamın olumlu yanlarına tutunuyorummm::dance:

sevgil günlük söyle gülsemm e ağlamsın yanlız da değil biz varız ben varım :KK43:
benim de moralim çok bozuk bir yazı okudum çöktüm her zaman halimiz şükretmemiz lazım allaha şükür büyük bir problemim yok sevgiklerim sağ sağlıklı ve yanımda ... onların ölümlerini görmek istemiyorum yaaa

sağol canımmm...
biliyorum var olduğunu, olduğunuzu...

Saygideger günlükcüm....

Bugün mutsuz olmama ragmen mutluyum...
Neden ve nasil olyuor bende anlamadim ama neyse salla caktirma iste...

Tuhaf bi duygu var icimde, heycanli gibiyim sanki...
ama niye neden, sebebini cok merak ediyorum. :uhm:

Aceba güzel bisey olacakta onumu önceden sezmis gibi olup
böyle bi hisse kapildim, hic bilmiyorum....

Neyse bekleyelim görelim....
Hadi gendine iyi bak günlükcüm...a.s.

Dün annemlerden geldim , o kadar rahattım ki annemlerde , çok özlemişim onları , evimi , o sıcaklığı , annemin yemeklerini , beni hiç yormamasını :KK43:
Ayrılmak inanılmaz güç geldi. Bıraksalar hep kalırdım. Ama kocam dayanamadı beni özlemiş. Hadi canım dedim hizmet eden yokya evde geldin aldın beni. Neyse kendi evimize girdik bismillah , karıcım hadi bana bişeyler hazırla , bana masaj yap ayyyy çıldırdım yahu. Moldovyalı hizmetçiler çok güzelmiş onlardan tut dedim , çok pahalı onlar böyle beleş daha güzel diyo pis :KK70:
Yurt dışı seyahatine çıkıyo , öte yandan buna canım sıkıldı biras. Kuma getirmesin başıma kıs bu benim? Öyle işte , şimdi evde kös kös oturuyorum , Seda Sayan seyrediyorum hatta Armağan konuk olmuş bööööö!

selam günlük yine ben ayyy mutsuzdum ama bu boşwerin yazısını okuyunca biraz neşem yerine geldi
inşallah güzel bir beraberlik başlar aralrında boşwer de aşık olur..
her yer aşkla dolsun kötülüh hüzün bizden uzak olsun yaa :KK43:
çok duygusal bir dönemde hissediyorum kendimi görüşürüz günlükcümm

Selam günlüük,
Birkaç gün gelemedim sana internetim çok yavaştı sinir oldum küstüm bilgisayara...Neyse bugün hallettim de geldim ya içim şişti valla anlatamadım:roflol:
Bu hafta da diğer haftalar gibi hızla geçtii....
Dün kankamla alışveriş yaptık çok güzel ciciler aldım bedavaya yaf çok mutlu oldum düün...Bugün de evdeydim hişbişey yapmadım valla bütün gün:1ninca:
Yarın iş görüşmem var heyecanlıyımmm ne giyeceğimi ayarladım oje sürcem birazdan sabaha hazır olucam inşallah...Hayırlısı olsun inşallah...
Aşkımla konuşmıyoruz çünkü evlerinde yatılı misafirleri var senağlama Off ya ben çok özlüyorumm acilen bi iş bulmam lazım ki az düşüniyim sefgilimi ya çok üzülüyorum böyle...üzülmeyi bırak bi de içime şüpheler düşüyor sürekli düşündükçee delirmek istemiyorummm...resim yapıyorum biraz rahatlıyorum ama onun dışında her şey o sanki ne zormuş ya...neyse buna da şükür...
Her şey çook güzel olsunnn

selam gunlukk

ohh ya bugun dersaneye gıttım ılgınc ama ozlemısım walaa.s
we sabah deıldı ogleden sonraydı bugun ders. ne guzeldı ya keske hep bole olsa.:dilcikar:

dersaneden 5 gıbı cıktım.askım da erken cıktı ısten benımle bırlıkte olmak
ıcın:asigim:özlemısız ya.bı cafede oturduk daha sonra benı ewe bıraktı ama ondan once parkımıza gıttık tabıkıı:asigim:eek:rayı ııce benımsedık bıza.s
askımı cokkkkkk sewıorummmmŞenizŞenizŞeniz

yarını sabırsızlıkla beklıorum.sabah kahwaltı edıcezzz askımla...

sımdılık benden bu kadar ıı aksamlar...

ben bu adama aşık olmayayım da ne yapayım günlük:asigim:
kapıyı bir açtım ailem:dance:
ayarlamış onları getirmiş bana süpriz yapmak için kaç gün uğraşmış.
çok mutluyum günlük tüm sevdiklerim yanımda:asigim:
biraz az gelicem bu aralar laleme selam söyle bendenŞeniz
hadi ben kaçtım:icecream:

Günlükcüğüm hayat güzel be!:dance:
Kelebeğimin öpücüklerini aldım hemen aynen gönderiyorum hem ona hem de anneciğine..Şeniz
Günlüğüm söyle birtanecik kelebeğime o güzel yüzü hiç solmasın,kocası ve kızıyla hep mutlu olsun inşallah.:nazar:
Hem evde misafir varken başka misafir gelmez de mi,ayıp olur bak,bunu da ilgili mercilere iletirsen çok sevinirimjeyyar
Aman ne sevindim böyle güzel haberler almaya hasret kalmışım. Bu arada az önce de benim annemler döndü memleketten öpüştük koklaştık. Hediyelerimizi ve memleketimin yöresel yiyeceklerini kapıp evime getirdim.:teytey:

günlük söyle laaleye eeveeettt hayat herşeye rağmen güzell:dance:
ohh ne güzell herkez ailesi ile buluşmuş sevgi seli oluşmuş burdaa:sm_cool:
haa bi güzel haberde benden günlük hafta sonu çocuklarım bendee yaa ne çok özledim bir bilsen onları yazsam anlatamamki o sevgiyi özlemii:1hug:
ama günlükk sana söz veriyorum birgün bu özlemii bitircem bu hayattan tek dileğim de budur benimmyasakkelime neysee günlük uğrarım benn yineyerimseniben

X