Kadınlar Kulübü Günlük

çok mutsuzum...
tamam kabul ediyorum artık...
belki bu bir başlangıç olur...
kabul eder önüme bakarım belki...
saat ondan sonra 5 çeşit yemek yaptım gece...
sadece hırsımdan sinirimden...
içim acıyo...
artık ağlamıyorum bile...
ama o kadın...(sen biliyosun kim)
o kadın benden helallik almadan ölemesin dilerim...
her akan gözyaşım içini acıtsın dilerim...
sana güveniyorum Allahım sadece sana...
bana göster nolur...

Sevgili günlük,
Halil abinin bi lafi vardir bildinmi?
"Allah belani versin"
Bütün dünyadaki hak edenlerin Allah belasini versin....

Bi insanin hayati bu kadarmi b.ktan olur....:çok üzgünüm:
Baba desen 13-14 senedir görüsmüyorum, istemiyorumda...
Baba tarafi aileylede görüsmüyorum...
Ana desen 6aydir konusmuyorum, bana hayatimin kazigini atti...:çok üzgünüm:
Ana taraf aile hepsi türkiyede....

Koca desen, tembel ve hep ben bilirim diyen birisi...benneyaptımki
Dün tartistik....
Ben ise gitmek icin 1 otobüs (20dk)
2 tren (30er dk)
yürüyerek (20dk) yol gidiyorum...bide bunun dönüsü var....

bir bucuk iki senedir yalvariyorum araba bakalim alalim diye...
Her zmn heee tmm bakariz heee tmm yapariz....

Simdide cikmis git kendin bak arabalara o zmn, sen al iste, sürecek olan ben
degilim sensin sana lazim diyor...
Yaw ben kadin basima ne anlarim arabalardan, nasil alirim kafama göre...

Kendi tabi rahat beyfendi, evin altindaki cafede calisiyor....
Asansörle asagi iniyor o kadar...gidecek yolu yok....

Beni kimse düsünmüyor....yemin ediyorum biktim artik....
Bi insan her gün yolda gelip giderken aglarmi?
Cok zoruma gidiyor bazi seyler, gururuma dokunuyor....senağlama

Neyse sevgili günlük, sanada fazla yüz vermeye gelmiyor...
Hemen simariyorsun.....:1closedeyes:
Görüsürük......:a015:

hadi gidelim derya buralardan...
hadi yaaaa....

gülsem noluyo bacım ya kim o kadın.sen yazıları mavi yazmasanda allahım senin hayatını hep masmavi pespembe yapsın inşallah canımm. alla alla annat bakim çıbık

la nolmuş buraya? "bir derdim var köşesi" gibin olmuş heeeeeeeeeee
kuzum derya senin eşini biraz silkelemen gerekiyo zannumca. onuda nasıl yapacağını en iyi sen biliin canım. kaldırsın totosunuda sana arabanı alsın. ne demek sen sürcen. seni beni mi var anım.siz evlisiniz. allam yaaaaaaa :kızgın
:

Şey bütün dünya diyince kurunun yanında yaş da yanıyor . lütfen sadece hakedenlerin..... :))Benim babamı ve sevgili eşini de katar mısın:))

evet öyle iste ama....ooooffff offff.....
Cok tembel cok hemde asiri derecede sadece is konusunda degil genel.....:çok üzgünüm:
mesela Bi dötünü kaldiripda düzgün bi is aramaya gitmiyor....

Tabi calisitigi cafe evin alti....
genelde 12de bazende 3de basliyor ise....ohhhh.....
Sonrada ordan bile sikayetleniyor....
Söyle 2ye dogru ariyorum, hala uyuyor oluyor....düsün yani....

yavas yavas suyu cikmaya basliyor....yemin ediyorum....
daha ne kadar katlanirim bilemiyorum.....:çok üzgünüm:

Mrb günlükcüm...
Çok moralim bozuk. Ot kocama sinirlendim yine.
Beyimiz iki gündür işten ava gidiyor. Bense anasıyla vakit geçirmek zorunda kalıyorum. Ben istedim mi kendisi olmadan bir yere göndermiyorda, annesiyle de ben gitmem. Offf canım sıkıldı...
Hadi dedim soğukluk yaratmıyayım aradım. Paşam ters ters konuştu,
bende suratına kapadım telefonu.
Hay benim bu kafamı eşşekler tepsin, kendim ettim kendim buldum.
Baba sözü, büyük sözü dinlemezsen böyle daha çoook oflarım ben. Ama hep annemin suçu bunlar kendisine yakın olayım diye oldu bunlar...

Evimden uzaktayım ailecek geçici olarak başka bir evde kalıyoruz.
Çok mutsuzum hiç birşeyden tad alamıyorum günlük
:çok üzgünüm:

Sevgili günlük.
Bugün moralim çok bozuldu sabahtan. :çok üzgünüm:
Kistimden kurtulalı bir ay oldu.a.s
Bu ay içimden bir ses hamile kalıcaksın demişti.a.s
Ama sabah hastalanınca bütün ümitlerim suya düştü.senağlama
Napalım Allah sağlık versin.a.s
Bu ay hamile kalamadım ama içimde umudum var hala.
Bu ay olmadıysa bir dahaki ay,oda olmassa başka bir ay.
Mutlaka ama mutlaka benimde bebeğim olacak.:dance:
Canı gönülden inanıyorum hamile kalacağıma.
:dance:

Offf günlük offf, meğer ölmemi dört gözle bekleyenler varmış, bende onları dost bilirdim:çok üzgünüm: Yüzüme gülüp arkamdan böyle eğlenirlermiş meğer allahın cezaları:mymeka:

allahım yaa ne nankör gacısın insan bir teşekkür eder helvanı yemek için sabırsızlanan en az 25000 kişiye helva yapacağız değilmi bir gün boyunca uğraşırım artık:roflol::roflol:

selam gunluk

dun aksam dayımlardaydık.anneannem bızım ılıskımızı duymus sordu.cıddı mısınız cocuk nasıl bırı falan dıe.bende anlattım resmını gosterdım.begendı.bole umursanmak hosuma gıttı demekkı buyumusum we artık dınlenıyorum.herkeste cıddı bı ılıskımız oldugunu ıkı gun cıkıp ucuncu gun ayrılanlardan olmadıgımızı anlamıs.gercı uc yıl oldu anlasınlar artık:1closedeyes:

askımda benı yawas yawas aılesıyle tanıstırmak ıstıo annesını tanıorum zaten.anneannesı teyzesı ws.gıdelım bıgun dedı ..bılmıorum bu ne derece dogru:sm_confused:

dun aksam ıstemeye gelceklerı gunden bıraz konustuk.daha cok war ama yınede hayal.hayaller olmasada yasanmaz kı dımı ama.dıo kı dusunsene annemler senı ıstıo mutlu mesut olurlar ıns dıolar.bızde senınle mutfakta dun nerdeydın fln dıe tartısıoruz a.s...

bugun aksama kadar ders calıstım.dun gecede kotu bı ruya gordum sınawla ılgılı 210 puan alıomusum.cok agladım ruyamda.ıns sadece ruya olarak kalır allahım hatta kabus...ben kazancam:hooray:

aksamda askımla bulustuk.parkımıza gıttık buz gıbıydı hawa ama onunla olmak cok guzeldı.:asigim:karın altında yuruduk sadece dun gormedım ama ınan kı cok ozlemısım.cok sewıorumm bıtanem o benımm Şeniz ya onunla bırlıkteyken zaman sankı cok hızlı gecıo.anlamıorum ya.keske dursa saat we bız hep bırbırımzle olsak.bu aralar nedense sureklı ewlılıkten konusuoruz.ahh ahhhhh...

benden bu aksamlıkta bu kadar...gorusmek uzereee.

MERHABA GÜNLÜKLERİN GÜNLÜĞÜ.....BU GÜN ÇOK GÜZELDİ,ASLINDA ANLATMAYA BAŞLASAM TEK TEK SABAHI BULURUM SENİDE YORARIMM.TÜLİŞ BENDEYDİ BUGÜN,OĞLUCANLARIMIZDA BİZDE ÇOK GÜZEL VAKİT GEÇİRDİK..............GÜNLÜK BİLİYORMUSUN BEN DELİLER GİBİ AŞIĞIM...EVET AŞIĞIM OĞLUCANIMA.KARŞILIKSIZ DEĞİL ODA BANA AŞIK GALİBA..SEVMEK SEVİLMEK NE GÜZEL BE GÜNLÜK,DOYAMIYORUM ONA..ALLAH İSTEYEN HERKESE BÖYLE DOYA DOYA SEVECEĞİ VEDE SEVİLECEĞİ BİR SEVGİLİ VERSİN.AŞKIMCIM SENİ SEVİYORUM.......İYİ GECELER GÜNLÜK:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

a.s.mrh sevgili günlüğüm hüzünlü alaca karanlığımı yaşıyorum bu gece. isyanlardayım yine elimde bir sigara midemi baltaladığını hissedene kadar çekiyorum.çekiyorumda yüreğimide bir okadar acıya boğuyorum.odama dolan dumanda nice tükenen umutlarımı arıyorum.biliyorum ki ümidin tükendiği yerde hayatta tükeniyor ama ben yinede arıyorum.şimdi seni tekrar bulma arzusuyla başımı yastığa koymaya gidiyorum.iyi geceler umutışığım iyi geceler sevgili günlüğüm.senağlama:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…