Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlüük
Bugün, yarın ve diğer kalan bütüün günler çook güzel olsunnn...
Tek söylemek istediğim buydu
Öptüm günlük...

Herkese bir şeylerin açıklamasını yapmaya çalışan ben, herkesin sorunlarının cevap anahtarlarını çoğaltmaya uğraşan ben, anahtarını kaybetmiş bir çilingir gibi dışarıdayım şimdi. senağlamasenağlama

merhaba sevgili günlük;hayat hem çok monoton hemde tam bir koşturmaca.ne bu telaşımız anlamadım.çok bir şey anlatmayacağım bu gün sana...geçti bir gün daha işte öyleböyle..........bu arada denizdenin yazdığı şu söze bayıldım,çokgüzel bu yüzden alıntı yaptım...teşekkürler vede iyi geceler:asigim:

Selam günlüük,
Ya bu adam böyle telefonu açmıyo yaa beni hasta ediyoo canım günlüğüm yaa deli ediyo deliii!!! Off ya bu kaçıncııı artık en sinir olduğum şey aradığım numaranın açılmamasıı!!!Ne yapsam da aklını başına getirsem acabaaa...
Sanki günde 10 defa konuşuoruz! 1 kere ya konuşuyoruz ya konuşmuyoruz be adam bari o 1 seferde aç şu telefonuuu...yok yok bende hata ben de açmicam bundan sonra görsün bakalım nasıl oluyomuuuşşş!!!
Oh be rahatladım valla ya iyiki varsın günlüüük...
Rüyamda da beni aldatıyodu zaten yaa bi de telefonu açmıyosenağlama
Neyse iyi tarafında bakalımmmm...duşta olabilir, telefonu şarjda o içerde olabilirrr,uyumuş olabilirrr,hımmm başka ne olabiliiiirr...
Bi daha denesem mi acabaa...denedim...yok anam açmıyo işte açmıyooo
Neyse günlük yaf vazgeçtim konuşmicam ...Hadi her şey çook güzel olsunnn iyi geceleeera.s.

bir oğlum daha oldu adı fındık..fransız bir köpek ve daha henüz 2 aylık..ama sorumluluğu eşimle oğluma ait:)) ben fazla yaklaşamıyorum..offf zaman geçiyor ve kayınvalidemin pazartesi geleceğini öğrendim..peki şimdi ne olacak yine aynı sorunlarımı yaşayacagım..allahım bana sabır ver artık kocamın bile bir tek lafını kaldıramazken kayınvademinkini nasıl sabredeceğim hiç bilmiyorum..umarım aramızda hiçbir sorun yaşanmaz..şu 3 günlük dünyada paylaşılamayacak ne varsa..ne olursa olsun saygımı yitirmeyecegim..bunu oğlum ve eşim için yapacagım...annemin işten ayrılması hiç iyi olmadı ..bunca borçlar varken nasıl olacak herşey bilmiyorum...umarım herşey yolunda gider..
Yarabbim sen kolaylığını ver lütfen..

sevgili günlük......ben kk´ne üye olali 6 aya girdi cooooooooooook mutluyum:sm_cool::sm_cool:
cünkü burada cok güzel arkadaslar edindim.....
zamanim oldugunca burayim..........ve cok güzel vakit geciriyorum kk´de:dance::enbuyukkk:sevgilerleŞenizŞeniz

selam gunlukkk

sewgılımle bıraz lımonıyız.benden kaynaklanan bıse bıraz trıp atıyorum.ama onu cokkk sewıorumm bıtanem o benımmm :asigim:

sewgılıler gunu yaklastı hala ne alcaıma karar weremedımmm offffffffff yardım et lutfennnnnnnn...

degısık bıse olsun ıstıyorum.şakkıdı

Selam günlüük,
Dün gece noolduunu merak ediyosan söyliyim...Aradı benim eşşek tam 1 saat sonra...ben de açtım tabi konuştuk...kıyamıyorumki açmamaya...
Ya sen gel diyo burayaa günlüük nasıl giderim been ailem izin vermezkii bi keree hiç olayın o boyutuyla ilgilenmiyo adam ya:çok üzgünüm:
Ben de istiyorum gitmeek ama çok zor...bişeyler düşüncez artıık, aslında heyecan olur ya hayatım inanılmaz sıkıcı olmaya başladı zaten ama riski göze alamıyorum bi türlüüüü...Ay neyse ya boşver ben bi düşüniyim iyice kkda kızlara sordum bunu çok yardımcı oldular sağolsunlaar seviom hepsiniiiŞeniz
Bugünlük bu kadar günlüük
Her şey çoook güzel olsuunn

Merhaba günlük bu aralar işlerim var pek giremiyorum KK ya.Bazı şeyleri kaçırıyorum tabi.Bu aralar hararetliyiz biraz:)Neyse ben kazene ulaşmanın mutluluğu içindeyim:) hindi cumhuriyeti olmadığımızı bütün bakanlıklara duyurmak için, bütün arkadaşları protesto konusuna davet ediyorum.Sayımız ne kadar çok olursa o kadar etkili oluruz.Yorgunum :bbo:

Günlük merhaba sekerim..
Zorlu bir ders calisma maratonundan sonra, depresyona girmis bir sekilde bugün ilk sinavima girdim..:1closedeyes:
Kazandin mi diye sorarsan,orasi Allah Kerim,cok büyük ihtimalle kaybettim..
HAyir,o kadar calistim bu sinav icin,kac hafta günes yüzü görmedim,sonuc neden böyle oluyo günlük söyler misin..senağlama
Ben gerizekali miyim günlük,salak miyim, kapasite darligi mi var bende?
"ÖYle olmasa aslanlar gibi basarirdin sinavi" dedigini duyar gibiyim sahsen :a015:
Sen de gel üstüme günlük sen de gel :dilcikar:
Alt tarafi bi sinav diyeceksin,ama insan o kadar emegi sinava gelince kagida dökemiyor ya,iste koyan da o... :eek:klava:

Ay o kadar stres yaptim ki kendime cildim falan da cok bozuldu,
ben bi güzellik topicine göz atayim,ancak kendime getirir beni tatlicadiarzu

Günlük,sence kolay yoldan nasil zengin olurum,ben bu cileyi cekmek zorunda miyim ya .. :çok üzgünüm:​

günaydın günlük...
çok çirkinim bugün...
gerçekten...
oda arkadaşım balka bir kuruma gidiyor sanırım...
bugün belli olacak...
onun için çok seviniyorum...
artık benim gibi çürümeyecek burda...
ama ben çok yalnız kalacağım...
konuşabildiğim tek insandı burda...
ne yapacağım ben şimdi günlük söylesene...
offff...
bir tarafı ropluyorum diğer taraf dağılıyor yaaa...
Allahım yaaa...

Günlük ,
Derenin derincesi de akan suyun incesi, gel biraz konuşalımdaa gönlümün eğlencesii gönlümün eğl...
Karadeniz üstünde da vapur limanlanıyor, az doldur martiniyi da başım dumanlanıyorr başım du...

Sevgilim, canım aşkım sabahın 5 inde yollara düştü uçağı kaçırmamak için. Samsuna gitti ihale için. Aynı şehirde değiliz ya içim bi tuhaf oldu be:asigim:
Ben de çıkıp biraz arabayla havalanıyım sonra eve gelip dvd seyredim. Bir sürü film aldık geçen d&r dan. İştende vazgeçtim. İnat ettim çocuk yapıcam:1closedeyes: Hadi eyvallah...

Bugun, kizkardesimin anneme ne kadar benzedigini bir kez daha anlayarak alingan insanlarla asla yapamayacagimi bir kere daha hatirladim.
Farkli ulkelerde olmamiza ragmen bir an olsun bile ozleyememem neden acaba.
Yakin arkadas olabilen kizkardeslere hep ama hep ozendim... Denemeler hep sonucsuz....Bir kere dahi aramayan bir insani surekli ariyorum...
Neden egoizm ve alinganlik birlesince katlanilmaz olur? Herkese ve herseye aliniyor. Hep yalniz kalacagini anlamiyor mu?
Off... Neden onlar da diger akrabalarim, arkadaslarim gibi degiller, neden hic kimseye alinmadan yasayamazlar... : (

Uzgunum, bugun cok uzgunum...

Neseli, enerjik, sorun cozucu insanlar istiyorum etrafimda!

Buraya neden yazdigimi bile bilmiyorum.

Merhaba günlük ben bu aileye yeni katıldım daha iki üç günlüküm henüz kimseyle tanışamadım.Ama çok hevesliyim forumun her yerini inceliyorum okuyorum katılmaya çalışıyorum burayı çok sevdim..Acemiyim ama olsun burda olmak çok güzel yarın görüşmek üzere:))

slm günlük
bir kızım daha oldu adını asi koydum..hayatımda ilk defa bir köpekle koyun koyuna uyudum..,ben bir köpeği bu kadar sevebilecegimi tahmin etmezdim..
neyse çok yakın bir arkadaşım geldi bana onunla dertleştim..okadar iyiki..allah onun hep gönlüne göre versin..dileğim bu..
iyiki onun gibi bir insanı tanıdım allah razı olsun..

Yıkılmış vaziyetteyim günlük!senağlama
Gülşah'a,bebeğine olan üzüntümü tarif edemem..
Allahım sabır versin ona ve ailesine inşallah!:çok üzgünüm:

Selam günlüük
Çok moralim bozuk....senağlama Olmuyo sanki ya öyle bir iletişim kopukluğumuz var ki kavga bile edemiyoruz...Naapıcam bilmiyorum ben çok mutsuzumsenağlama
Safircim sevgilimin yanına gitmekten vazgeçtim, gitmem için bir neden bırakmadı içimden gelmiyo...Sevgi,ilgi görmediğim birini yanına niye gideyim ki...
Hep bu uzaklıklar bozdu aramızı ama ya bebaberken her şey o kadar iyi kisenağlama Artık kafama takmak istemiyorum ama bu ilişkiyi de kaybetmek istemiyorum umursamazsam kaybedicem ama umursayınca da üzüldüğümle kalıyorum...
Bilmiyorum napıcağımı Allah'ım bizi bir an önce birleştirsin inşallah!!!
Her şey çoook güzel olsuunnn

çok üzüldüm günlük...
hep böyle yazıyorum biliyorum ama gülomun bebişine çok üzüldüm...
sanki yas tutuyorum yaa.
bugün burada gezesim yok...
kk kötü başladı bugüne...
Allahım güloma sabır versin...

Sevgili günlük;
Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler geceler.Daha dün gibi derler ya hani,meğer herkes kurarmış böyle cümleler...

Vakit geçmek bilmezdi oysa,hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler? Akarken biriktir derler ya
Kasam boş, kalbim kırık, elde yine hüzünler...

Meğer herkes tanışıyormuş birgün mutlaka gerçeğin ta kendisiyle,İnsan buna da alışıyormuş
İnsan dayanıyormuş bütün gücüyle....

X