Kadınlar Kulübü Günlük

ben hiç insanların üzerine basarak yükselmeye çalışmadım biliyo musun günlük?
kimsenin yarasını daha da derinleştirmedim,
kimsenin acısıyla oynamadım,
iyice canını yakayım diye uğraşmadım kimsenin.

öğrenmek için çok geç bir zaman farkındayım ama
arkadaşım dediklerimin bile benim canımı yakmaya ne kadar hevesli olduklarını öğrendim ben günlük.

mutsuzluğumla öyle bir mutlu oldular ki, mutsuz olmama sebep olan şeye mi üzüleyim yoksa onların yaşattığına mı bilemedim.

bundan sonra bitti günlük.
kimseyle bir şey paylaşmam daha.

bir tane harfi dahi yalan söylemeden,eksiltmeden her şeyimi arkadaşım dediklerimle paylaştım.
ama artık bitti.
bundan sonra ne bi planımdan, ne bi isteğimden, ne yaptığımdan ne de onun bana yaşattıklarından kimseye söz etmeyeceğim.

artık benim üzüntülerimle mutlu olamayacak kimse, damarıma basamayacak, zaaflarımı kullanamayacak.
ve artık benim mutluluğumu da azaltamayacak kimse, gölge düşüremeyecek.

yordular beni günlük.
ve dün milat oldu bende.

bizim günlük naber ??
Ya ben idare ediyorum,icim darmadagin sanki :1ninca:
evliligimde cooooook mutluyum,masallah
bebegimlede öyle :asigim:
isimdede öyle.. :asigim:
ama gel görki yinede beni üzen birsey var..söylimmi ne oldugu ??
Kizlari cok özledim mafoldumben
üc gündür KK yi aciyorum, msn bakiyorum tik yok :çok üzgünüm:
acaip oldum ya.. ben onlari cok sevdim,ve seviyorum.. ne bayrammis ya bitse bir an önce :dilcikar:
patlicam yoksa..güzel resim cekindim onlara göstercem diye.. hödükler piyasada yok
sanki bayram diye hic biri PC basina oturamiyor 20 dakika :dilcikar: klava:
neyse gelsinlerde ben sorarim onlara hesabini :1closedeyes:
neyse selcuk evdeyken bari gidip ona sokulayim,beraber biraz uyuyalim..simayin sesi cikmiyorken Şeniz
cok seviyorum Kocami cooook :asigim:

Benim üzerime böylece titremesi cok hosuma gidiyor.. dün beraber bulasik yikadik mesela :asigim: arkama gecti hem sarildi hem yikadik.. masumca bakistik..birbirimize yeniden asik olduk.. ona kücük bir kedi gibi sokulmayi cok seviyorum günlük :kedi: :asigim:
o uyuyorken yanagimi yanagina sürtüyorum..sonra hafif uyanip sariliyor bana..allahim o kollarindan hic ayirmasin beni askim..
simaya baktikca selcugun degerini anliyorum..biliyorum,baska bir erkekle evlenseydim asla bu kadar mutlu olamazdim..cünkü o benim anlimin yazisi,iyiki beklemis,sabretmis ve evlenmisiz..allahim herkese böyle güzel bir yuva,böyle mutlu bir beraberlik nasip etsin :Saruboceq: :asigim:

hee bana aldigi hediyeyide kizlara göstercem :jeyyar:
tabi gönlümü alabilirlerse :1closedeyes: :dilcikar:​

Hey Günnük...
Hav ar yu ne var yu?

Valla bizi sorarsan nolsun ya, hep ayni...anlatacak bisey yok aslinda...
Bayramida yaptik, bitti sayirli iste...şakkıdı

Heee günlük bisey diyimmi,
bu aralar biliyon bende dahil etrafimda hamileler cok...

Tanidigim 3 hamileye doktorlar hep erkek demislerdi...
3üde baska doktorlara gidiyorlar...simdi bunlarin ikisine doktorlar erkek degil
Kiz demisler...o kadarda kendilerini hazirlamislardi alisveris felan...

Bakalim bana doktor kesin bisey dememisti büyük ihtimal kesin degil ama erkege benziyor demisti...
2 bucuk hafta sonra tekrar randevum var...aceba bizimkide dönecekmi kaydirigubbakcemile3

Günlüğüm ben geldimm..dün yoktumm ne evde nede sitede hihoyyyt bi çıktım öğlen 12'de önce ablama gittim oturduk enişte filan film izledik sonra uyuyakalmışım orda 3 gibi uyandırdılar attık kendimizi dışarı heryeri gezdik fettettik istanbulu alışveriş merkezlerini ve ciciler aldım kendimi.. akşam 8 gibi tekrar ablama geçtik yemek yedik ve ablamla eniştemin arkadaşına gittik ordada gece 2'ye kadar muhabbetti kahveydi okeydi derken süper bigün geçirdim ve 2:30 gibi beni eve bıraktılar ablamlar çok güzeldi yanii yavaş yavaş belinay kendine geliyorr artık hatta geldi bile kaydirigubbakcemile5

Biliyomusun günlük haftaya salı günü bana görücü geliyormuşşş annemin arkadaşıın ablasının oğluymuşşsengözlerimebaksanab ennneee dedimmmm bi durrdum benmi benimi görceklermiş neyimi görceklermiş dedim bizimkiler güldü gelsinler görsünler bakalım ne görceklerse :jeyyar:mali müşavirmiş ordu mesudiyeliymiş 29 yaşındaymış ee damdan düşer gibi söledikleri ve ısrar ettikleri için gelsinler dedim(kuzenlerle oturuyorrduk bana diyince annemler bende gelsinler gelsinler dedim gülerek , anemin arkadaşıda bayramlaşmaya gelmişti kadında duydu tamam ozaman haftaya salı akşamı sizdeyiz dedi) gelsinler bakalım bir çiçek bir çikolata daha gelir kaydirigubbakcemile3

yalnız şundan açıkca eminim ben ufuğu unutmuş değilim içimde sevgisi hala var ve sanki herkesi ufuğun yaptığını yapıcakmış gibi görüyorum yine yarı yolda kalıcam gibi görüyorum.. Güvenim sarıldı artık herhangibir karşı cinse benim..aslıında nediyorum biliyosmusun Günlüğüm? he de belinay herkesi şaşırt en çokta ufuğun canını yak diyorum ama sonra ne olucak olan bana olucak ufuk 1 gün blemedim 1 hafta ağlar sızlar peki ya ben girdiğim bu yoldan çıkmak öyle kolay olmicak derdim 1 ken 1000 olucak Sadece anlık düşündüm bunu kızma hemen saçma olduğunu bende biliyorum bu düşünceminyerimseniben
Neyse gesinler bakalım adayı görelim nasıl bişeymiş ama benim içimdeki ses henüz hazır değilsin belinay diyor.. HAKKIMDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN İNŞALLAH :Saruboceq:

bayrammış.. ilk defa ailemden uzakta geçirdiğim bayram.. kötü demiycem bunada şükür hayat değişiyor dünya dönüyor.. inşallah bi dahaki bayrama miniklerimle birlikte giricez ..

Günlük,şu maymun kızım bıraksın artık elinden çantayı.
Üç gündür şeker ve para sayıyor,üstelik sayı saymayı bilmediği halde.
Dün gelen misafirlerden de baya bir ganimet topladı,bugün işler kesat ama.
Bayramların son gününü hiç sevmiyorum,aynı pazar günlerini sevmediğim gibi.
Boğuluyorum günlük,yarın olsun.

günlük neden insanlar bu kdar çirkeff içten pazarlıklı acaba??
neden ölçüsünde yorum yapmayı bilmez insan ya da konuyu vakıf olmadığı halde çok biliyormuş gibi sazanlarkiii
ayy neyseee fena değilimm rahat sayılırım yarın yolculuk var:):)bugün sevgilimle daha konuşamadım onun streside var üstümdee neyse bakalımm allah sonumuzu hayır eyleyee:):)

bayram gelmiş kime gelmiş mafoldumben HAYATIMIN EN KÖTÜ BAYRAMI EN KÖTÜ ZAMANALRI EN KÖTÜ GÜNLERİ GÜNLÜK HAYATIMDA H,Ç BUKADAR ACI ÇEKMEDİM BU KADAR MUTSUZ OLDUĞUMU HATIRLAMIYORUM :1no2:

Niye bana herşey korku her şey tasa
Ne gece ne gündüz kaygısız
Neden bütün yollar karanlığa
Gecelerim uzun ışıksız
Aşk yarı yolda kaldı neyleyim
Korkmuyorum ben buyum böyleyim
Yarınlar kadar yakın içimde fırtına
Bu dalgasız deniz durgun aldatır inanma
Yaslanıp gururumun kambur sırtına
Kendime rağmen durmam basar giderim
Nereye gider yollar sır dağlara
Denizler uçsuz bucaksız
Gözlerim arkadaş uzaklara
Dalar gider ah faydasız
_İşte özetle durum bu.Tek fark şimdi basıp gidemem herşeyi ona bırakmam.
Özüme dönüyorum yavaş yavaş ama önceki gibi basıp gitmicem.Sadece yaşıyorum hayatı umursamaz biçimde ve bekliyorum sessizlikle gelicek fırtınayı.
Ondan sonra hayatıma yön vermeye başlıcam.. Yine ona bağlı hareket ediyorum dimi evet evet aynen böyle ama tek bi amacım var şuan için bu yüzden ona bağlı hareket ediyorum işte. Ve şunuda bilmeni isterim pempiş ben üzgün değilim artık biliyormusun üzülmüyorum artık o zamanlar geçti hatta şimdi içimde öyle bir şeyler var ki tarifi yok tarifi mümkün değil sadece kaskatı yüreğim,sanırım eski halime getiriyorsun beni ama durum ne olursa olsun zararlı çıkan her zaman sen oldun benim için hava hoş
Herkes bana kızmaya başladı aslında pempiş biliyormusun çevremdeki bana yakın olan herkes ne çekiyosun bunu hiç büyümemiş hatalarından ders almamış sorumsuz bi adamı niye çekiyorsun o seni haketmiyor aslında sen ona bu şekilde davranabileceğini öğrettin çünkü senin onu çok sevdiğini biliyor ve bütün nazını kaprisini sana geçireceğini zannediyor ki geçiriyorda bırak seni hakeden insanlar çıkıcak karşına değerini bilen insanlar bununla ömür geçmez 10 gün iyiyse 10 küs olmaz böyle diyorlar bana.. Herkes aynı şeyimi düşünür... Evet herkes aynı şeyi düşünür çünkü yaşadıklarımızı yakından biliyorlar..Bende biliyorum onların dedikleri doğru çok doğru ve ben her zaman derim sonu olmayan bi yolda ilerliyorum diye.. Ama neden çünkü çok saçma sebeplerden küs kalabilen bi insan özünde iyi biri sadece son zamanlarda aşırı dengesizleşmiş biri olduğu için çaba harcıyordum yani onu eski haline getirebilmek için hep ona tamam dedim ben hatalarımdan ders aldığım için onada bunu göstermeye çalıştım...İşte benim çabam bu yüzdendi.. Ama artık uğraşmıyorum işte dedim ya kendi halinde günler akıp gidiyor artık benim ona gösterebilecek bazı şeyleri anlamasını sağlayabilecek gücüm yok bundan vazgeçtim artık kendi anlamasını beklicem anlar mı orası muamma. Herneyse ben iyiyim işte sadece boşa zaman geçiriyorum bütün gün evde pc başında olmaktan sıkılıyorum birşeylerle uğraşmam lazım bi uğraş eğlence lazım işte tek sorunum bu şimdi.

günlükcüm ailemle son bayramımdı bu bayramım. onların dizlerinin dibinde geçirdiğim son bayramım:gitme:
bayramın ilk günü ailemle bayramlaşmanın verdiği hazzı ne verebilirki bana.. ilk günü yine bayramlaşıyorduk. ilk annecimin o pamuk ellerini öptüm ve başladık ağlamaya.. bu son bayramın mı yavrum diyince annem koptuk ikimizde sarıldık sımsıkı birbirimize ve.. :gitme: geçmesini istemediğim 3 günde geçti gitti işte.. zaman yavaş geçmiyor artık günlük.. vakit gelmek üzere.. bu minik kuş uçacak yuvasından çok uzaklara.. nasıl kopucam ben ailemden. Allah'ım yardımcım ol benim ( bu gün kıyafetlerimi koliliyorum günlük. cumartesi günü çeyizimi almaya gelicekler.. parça parça kopuyorum bu evdenmafoldumben eşyalarımı aldığım dolaplar bomboş kaldıkça içim burkuluyor çok zor imiş evlilik daha evlenmeden bu kadar zor ise peki ya uzaklarda yaşamaya başlayınca nasıl olacak çok merak ediyorum doğrusu. beni neler bekliyor.. kader kıs kıs gülüyormu yoksa bana.. her sorumda koca bir soru işareti. hüzünlüyüm bu günlerde günlük..:gitme:

selamm
önecelikle sana ilk yazışım
hayırlı uğurlu olsun devamı da gelsin inş :lepi:
şuna dikkat ettim günlük kardeşim
okudum da şöööööle bi yazılanları
herkes mutsuz!!!!
herkesin kendine göre derdi var,herkes çaresiz,herkes yalnız....
derdi olanlara Allah derman versin ne diyim...
ben mi?ben mutluyum ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN
bugün tam 4 aydır görmediğimcnm dostumla bulustuk.
ben büş ve naçar kız :1hug:çok özlemişim be günlük birader...sohbetini,gülüşünü,herşeyini...
uzun zamandır gözümü diktiğim o bol kot pantolonumu aldım cok güzel olduuuuu boyum uzun oldugundan cok yakıstı:sm_cool:
onun dısında işte ewime geldim..
askımla ömrümle konustum onu deli gibi özledim....
şu özlem hiç bitmicek herhalde
ama bunca özlemesek bunca sevmezdik herhalde
TANRIM BANA NE KADAR BÜYÜK BıR AŞK VERDıN SANA ŞÜKÜRLER OLSUN

ışte günlük bir bayram daha bitti, koskoca bir yalnızlıkla ve bu bayram bir tek şeyi anladım biz artık 3 kişilik bir aileyiz çocuklarım ve ben, bundan sonra beni zor günler bekliyor günlük acımı kimselere belli etmeden yaşamalıyım hatta çocuklarıma bile, herşeye sinirlenen, bağıran ben 2 gündür çocuklarıma karşı çok sabırlı olmaya çalışıyorum, bugün onlara okul alışverişi yaptım öyle mutlu oldularki henüz birşeyin farkında değiller, babalarından hiç bahsetmiyorlar yalnız kızım çarşıya giderken telefonumu almaya girmiştim arayan olur belki dedim, kızım aman babam aramasında dedi sonrada güldü günlük o küçücük dünyasında neler kuruyor bilmiyorum. Allah bana sabır versin günlük ve hayırlı ömür birde ölmekten değil onları yalnız bırakmaktan korkuyorum. Her zamankinden daha güçlü olmalıyım . Bu gidişle seni çok ziyaret edicem günlük çünkü sadece sana anlatabiliyorum.

Tatildeyim Denize girdim Balıkımı yedim...Ama Eksigim işte.......
Özlem doluyumm...
Beklicimm zaman ne gösterecek beklicimm

sevgili gunluk
uzun zamandir yazmadim sana.
sadece derdim oldugunda seni hatirliyorum .
bugunler siradan gunler hersey bombos soguk ve duyarsiz.
yasiyoruz nefes aliyoruz bedenimizburda ama ruh yok.
hersey cok siradanlasti.

günlük geldim
morelim filan iyi çok şükür hala işim yok ama mutlu olmak için elimden geleni yapacagım neden üzülüyorumki sanki üzülünce bişeler değişiyor daha kötüye gidior herşey
iyi bi enerji topladım bayramda
çokta güzel vakit geçirdim 3 gün boyunca evden uzaklaşmak iyi geldi
şimdi herşey için hazırım canlı dinamik bi şekilde iş aramaya devam Allah ın izniyle bulacagım
ayy çok yorgunum be günlük yeni girdik eve hemen ben nete oturdum sana geldim
seni seviyorum.....

ah günlük ahh:çok üzgünüm:
işimi özledimmafoldumben
masamı özledimmafoldumben
bilgisayarımı mausumuuumafoldumben
pos cihazlarımı özledimmmmmafoldumben
23gün oldu ya daha nekadar sürücek allahım ne olursun bitsin biran önce
ben abonelerimi onlara işlem yapmayı özledimmmmmmmmmmmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…