Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük bugün karar verdim kimsenin yaptığı dedikoduya eşlik etmeyeceğim gayet kibar ve zarif olmaya çalışcağım zaten kanımda var hıh...

Neden ???
Yeter ya yeter neden ?
Tam 1 senedir aynı huzursuzluk neden Allah'ım
Nolur bir çıkar yol göster bana nolur
Vallahi tükeniyorum artık
Dayanamıyorum mafoldumben

günlük naber ??
bugün (aslında teorik olarak dün,saat 12yi geçtikaydirigubbakcemile3) kankayla buluştuk ..bayramın 3.gününü kankimle geçirdim yani. ay ne yazayım bulamadım ..abow koca gün geçirdim yazcak şey bulamadım şimdi bak tıhandımkaydirigubbakcemile3:kedi:
neyse bana yol göründü anlaşılan iyi geceler günlükŞenizŞenizŞenizŞeniz:gitme:

günnüşümmm

en son ne zaman yazdım hatırlamıyorum...Kısaca özet geçiyim bari bayramın 2.günü bomboşş bir gündü günlük canım çok sıkkındı sebebi yokken ağlamak istedim birden ne bilim öle karmaşıktı işte...Neyse bugüne gelirsek sabah neşeli bi şekilde uyandım günde öle devam etti zaten 4 gibi halamlara gittik onuda sarmış bi düğün teleşı ev curcuna uzun zamandır görüşmediğim kuzenlerimle görüştüm hepsi çok cici kaç yıl oldu vay bee...He bide en son 13 yıl önce gördüğüm amcam vardı onlada hasret giderdik güzeldi yani günnüş..Perşembe günüde okul maratonu başlıyo hakkımda hayırlısı yalnız saçmalığa bak perşembe cuma okul yine tatil adam akıllı p.tesi var ama neyse... He bide yine kaşınmaya başladım günnüş sanırım çok şeker yemekten amann neyse yaa kaşınsın.Ayy günnüş dün gece bir üşüdümmm hemen yorganımı çıkardım şaka maka yine kış geldi yazlık fotolara baktıkça üşüyorum günnüşkaydirigubbakcemile3Hade ben kaçar günnüş gece görüşürüz belki öptüm seni kocamannn

Günnüş ben geldimmm
Bugün aşkımla görüştükk:asigim:
Güzel geçmişti ama ta kii ben çocukluk yapana kadar.Neyseki aşkım alttan aldı yine.
Regl olamıyorum ona çatıyorumm
Ben ne zaman büyüyecem acaba.
Cumartesi günü doğumgünümopuyorumnanaktan
Geçen yıl doğumgünüm ramazana denk gelmişti -tatlicadiarzu- kutlayamamıştık.
Bu yıl ahdım var herkesi çağırcam parti vercemkaydirigubbakcemile3
Öyle işte günnüş be canım bi ders çalışmak istiyo sorma hemen sınavlar gelsin istiyorummnaniknanik
Çok sıkıldım evde ders çalışmakta güzelmiş walla bunu anladım:1rolleyes:
Hade günnüş kızzz başş başşş Diloşş kaçarrr:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
hergün aynı şeyler
hastalarımı seviyorum bazen sewmiyorum
pööffffff.. kararsızım dünya
koşuşturması iş güç off yine saçmaladım

pembişim ben accaip heycanlııyım bu günlerde, cnm biricik kuzucum kardeşim bu hafta sonu evleniyooo,
cuma akşamı kınamız var,
pazarda nikahı biz 3 abla evliidik bi o vardı bekar hangimiz sıkılsa koşan,altın topumuz gibi bizi eğlendiren,
şimdi onun da kendine ait sorumlulukları bi ailesi olacak,allahım utandırmasın,ömrü boyunca yüzü heep gülsün ,ama nasıl dayancaz ona el sallamaya hiç bilmiyommafoldumben

gunlukum!!

yalnizliktan biktim :KK43: nerde benim sevdiklerim ya?? hani savas ay'in bir siiri vardi ya, "kapiyi anahtarla acmayi sevmiyorum" diye...gercekten oyle hissediyorum artik! sessizlikten nefret eder oldum, davalara bakasim bile gelmiyor. 30 Nisan'a kadar nasil sabredicem bilmiyorum, bir de su sorunlar olmasa, cekilir belki ama aklim karman corman...

sevdiklerimin kalbini nefretle doldurma Allah'im lutfen... :KK43: inan bana cok cabaliyorum her iki tarafi da idare etmeyi ama daha ne kadar dayanicam boyle bilmiyorum...

Ortak arkadaşımızla bir kez daha konuştum bugün. Anlatmadığına ikna oldum diyebilirim. Tabi bu arada arkadaş bilmiyosa bile anladı her şeyi... Off napıyım ya :çok üzgünüm:

Hiç bu kadar sinirli görmemiştim onu. Sokak ortasında olmasak bağırıp çağırıcaktı. İlk kez bu kadar sessiz tartıştım biriyle kaydirigubbakcemile3 Ama birbirimize girdik resmen... Arkadaşımız da (eğer rol yapmıyosa) arada olan bana oldu şimdi sizin siniriniz geçti benim geçmedi diyo naniknanik

Msj attı birkaç saat önce. Sen dönmeden yemeğe çıkalım dedi. Ben de olur dedim... Aslında ne istiyorum biliyo musun yemeğe çıkmaktan çok, arabayı alalım köyün biraz uzağında bir yer var, sessiz sakin. Oraya gidelim... Arabadan çıkmayalım belki ama uzaklaşalım birkaç saatliğine bu ortamdan. Olur mu bilmiyorum ki. :bbo: Hayır söylemek istediğim bir şey yok... Niye bunu istiyorum bilmiyorum.

Bana son olarak ne dicek bilmiyorum... Sevgilisiyle durumları ne olacak, merakla takip edicem kaydirigubbakcemile3 ve son olarak benim beklediğim kişi, yani İsveç'teki çocuk bu kadar gün saymama değecek mi, görücez... Bayram msjı attım bu arada ona, cvp attı :kedi: canım yaa :ecrin_bebek: çok özledim...
Şeniz

alyayı ben hasta ettim günlük..:gitme:
aptalın önde gideniyim..gerçekten bak.:mymeka::mymeka:
şu an yaşadığım vicdan azabı yüreğimi yakıyor;sadece düzelsin kızım.başka hiç bir şey istemiyorum..mafoldumben
nefes alamıyorsa,balgam kusuyorsa,burnu çok tıkalıysa ve en önemlisi horul horul uyuyan kızım uyumuyorsa sadece benim suçum.:sinifsinif:
ne vardı titizlenecek sanki..işedi üzerine diye buz gibi havada yıkamak şartmıydı sanki.sabunlu ılık suyla silemezmiydim?:kızgın:
çok bilen ördeğin başı boktan kurtulmazmış benimkide o hesap.:1no2:
Allahım ne olur kızım düzelsin,yalvarıyorum sana..yalvarıyorum:Saruboceq:

gÜNAYDIN Günlük...
tatil 4 gün olurmu ya.. sabah kalk işe gell çok yorucu...
sabah aşkım gelip beni aldıgında dışarda aşırı yağmur yağıyo..
-şimdi ne güzel sarılıp uyunur iş nerden çıktı dedi...
zaten çalışasım yok bu lafta tuz biber oldu .....
eve gitmek uyumak istiyorum sonra günler çabuk geçip aşkıma sarılıp uyuyacagım günler gelsin.....

selam günnüküm
biz geldik kızımlan :CüvCüv:
güzel bi bayramdı
gezdik tozduk
gelirken annemde geldi bizimlen 3 gün kalcak
neyse hiç yoktan iyidir dimi

günnük ben artık işe gelmelk istemiyorum :1no2:
nolcak benim bu halim :nazar:

Son düzenleme:
Selam tatlım,

Ben geldim,bu sefer mutlu opuyorumnanaktan

Cuma günü belli değil hiçbirşey diyordum ya,akşam eve gittim,hala karar veremiyoruz,sonunda hadi kalk gidelim dedik,valizi yaptım hemen,annemlere gittik vedalaşmaya,bayramda burda olamıcaz diye,sevinsinler mi,üzülsünler mi bilemediler valla.kaydirigubbakcemile3 Annemlerden geldik uyuduk gece 4 te çıktık yola,c.tesi çeşmedeydik.
Ben gitmemiştim çeşmeye daha önce,çok beğendim daha doğrusu alaçatıyı çok beğendim.Aman Allah ım yaşlanabilirim orda,daracık arnavut kaldırımlı rum mahalleleri,begonvillerin süslediği beyaz boyalı evler,taş evler ,her taraftan yükselen güzel müzikler,hiç bitmeyen rüzgar tam benlikti,neden bu kadar gecikmişim buraya gitmekte.

En güzeli de denizdi,istanbulda yağmur yağarken,denize girmek,rahat rahat güneşlenmek çok keyifliydi.
Kocamla da süperdik ayrıca:asigim:,benim de çok eşekliklerim var günlük onu anladım yalnız ,tatilde konuştukta,neyse Allah bozmasın
.:nazar:

Bugün geldim işe,bir iyi haberim daha var sana,bir aksilik çıkmazsa inşallah,3 ekimde yine tatile çıkacağım 1 hafta,süper dimi,bence de .:dance:

Bu kadar yeter canikom,gelirim gene.:1hug:

günnük merhaba....
Dün çok yorucu bir gündü. Önce dayımlarla yemeğe sonra benimkinin ailesini ziyarete gittik.. Herşey ters gitti nedense.. benimkine birşey alayım dedim dolaştık hiç beğenmediğim bir ayakkabıyı vaktim olmadığı için aldım. aldım hemde bir ton para verdim içim yandı anlatamam :gitme: ben o paraya en ala yerden iki ayakkabı alırdım aşkıma :umursamaz: Neyse olan oldu artık.. Vallahi günnüküm bu bayram her bayramdan daha kalabalık ve yorucu geçti... Bundan sonra hep böyle olacak galiba :hulya: Şimdi sadece benim tarafım değil onun tarafını da gezmek durumundayız... ınanır mısın bayram tatili adı üstünde ama benim haşatım çıktı... Neyse buna şükür çok kötü birşey olmadı Allahtan...

Bu arada arkadaşlar hepinizin bayramını kutlamam mümkün olamadığı için buradan yazıyorum. Geçmiş bayramınız kutlu olsun. Herşey gönlünüzce olsun. Huzurlu birgün geçirmeniz dileğiyle.....

Günaydın günnük
Bayram çok yoğundu, akrabalarımızla arkadaşlarımızla görüşmek güzeldi ama biz huzursuzduk, keyifsizdik. Bi an önce bitsin istedim işe gelmeyi istedim mafoldumben
Umarım bir an önce düzeliriz, çok sıkıldım artık tartışmalardan, tatsızlıklardan
en kötüsü de herşeyin suçlusu benim olduğumu düşünmesi
hep hatalı benim hep yanlış yapan benim her zaman onun doğrularıyla hareket etmek zorundaymışım gibi davranıyor ama öyle değil işte
bu düpedüz bencillik, ve ben onun bencil olmasından nefret ediyorum artık mafoldumben

günlükcüm günaydın... sen de bana desen ya günaydın diye belki günüm aydınlanır...
dünden beri gözlerim dolu dolu yine... :a015:

ben böyle umutsuz olamam ki günlükcüm bünyeme ters... inan herşeyden çok bu rahatsız ediyor beni... kapana kısılmışlık ; herşeyin hergün aynı oluşu ; hayatımın sadece yapmam gerekenleri yapmakla geçmesi; yediğim yemeği bile sırf yemem gerektiği için yiyor oluşum ve daha bir sürü şey hepsini geçiyorum...bunları hissediyor olmak ; bu kadar yorgun , güçsüz , olumsuz olmak deli ediyor beni... ama hiçbirşey yapmıyor oluşum yok mu ; üstelik sadece benim elimdeyken mafoldumben

ha dün bir de tuzumuz biberimiz eklendi üstüne bu çökük ruh halime... onu gördüm günlükcüm... düşünebiliyor musun nerdeyse 1 yıl olacak onu son görüşümden bu yana ve ben ilk defa dün gördüm onu... üstelik ikimiz de bornovadayız ve gittiğimiz yerler hiç değişmedi... son zamanlarda bir de şu psikoloji de var ; 20 eylül çıkmaya başladığımız tarihti ... 6 ekim ise ayrıldığımız... eğer ayrılmasaydık pazar günü 3.yılımızı kutluyor olacaktık... ya da ayrılığımın 1.yılını kutlamama çok az kaldı -tatlicadiarzu-

dedim ya umutsuzluğuma yenisini eklemek için her gece aklımda bunlar; ağlamaklı ağlamaklı uykuya dalmak için çabalayıp duruyorum işte...

dünü anlatayım sana... onunla görüşen arkadaşım çağırdı beni... uzun zamandır çağırmıyordu... ne zamandır küçükparka gitmiyordum köpek gezdirdiğim için akşamları... kesin dedim onu görücem... oturmuşuz bir cafeye ben kimseyi görmemek için sırtımı yola dönmüştüm... yan cafeden çıktı... aramızda sadece 0,5m... o olduğunu anladığım an kafamı çevirdim... yani önüme baktım...bir anlıktı günlükcüm... yani gözlerini görmedim... o da kafası eğik çantasını karıştırıyodu sanırım... sadece üzerinde son güzel gecemizdeki tshirt olduğunu gördüm ... o olduğunu anlarsın ya günlükcüm siluetinden aynen öle anladığım an kafamı çevirdim... o benim gördüğümü de görmedi sanırım... hatta arkadaşımı da görmedi... görse gelirdi... onun öyle dertleri yoktur ; ayrılık sonrası dost kalabiliriz en azından selamlaşırız diye düşünenlerden... bense o insanı yok sayanlardan...

eğer görüp de kafamı çevirdiğimi görmüşse gelmemiş olabilirdi ama inan bir anlıktı... kötü oldum o an... 2 senemi geçiridğimi adamı görmezden gelmek zorunda olmak incitti beni ama karşımda onunla görüşen bir erkek varken bu duyguyu yaşayamazdım... toparlanmaya çalıştım... bir süre ondan bahsetti ; yeni eve mi taşınıyomuş yok beraber maç izliyorlarmış vs... banane dedim arkadaşıma... banane ... evine ziyarete mi gideceğim sanki... bilmemi isteseydi bunları beni bırakmazdı... ilgilenmiyorum dedim... konuşmak istermisin dedi onla ilgili hayır dedim ; hele seninle hayatta... zaten kimseyle de onu konuşmuyorum artık...:kedi:senden bahsedemezdim değil mi günlükcüm ...

bikaç kere geçmiş ordan... sonra gitmiş... ben hiç bakmadım...

eve girmeden herşey birleşti ; arkadaşımla telefonda konuşurken gözyaşları olarak akıp gittiler içimden... ama o an için gittiler sadece... toptan gidişlerine tanık olabilecek miyim acaba :çok üzgünüm:

aklım bana iğrenç bir oyun oynadı günlükcüm... arkadaşım evden çıkarken ev arkadaşının gelmesini istemedi... alla alla dedim bişi mi konuşcak benimle...kendisiyle ilgili bişi sölicek sandım... sonra onunla onca zaman sonra orda karşılaşmak... karşılaşmak da denmez ya... arkadaşımın ondan bahsetmesine kızdığım halde ondan bahsetmesi ; konuşmak istermisin demesi filan... bana görüşüyoruz ama sadece basketbol ve futboldan konuşuyoruz demesi... hani olur ya yalanı örtmek için yaparsın böyle şeyler...
acaba dedim ağzımı mı aramak istedi... saçmalama dedim ... saçmalama sadece bir tesadüftü o cafeye oturacağımız bile belli değildi... başkaları kalktı biz öyle boş yer bulabildik... ama işte insan aklı hele ki hatun aklı böyle çalışıyor... :sm_confused:

off ne uzatmışım sabah sabah yaa... neyse günlükcüm uykuya dalmadan önceki duam Allahtan bana bir küçük işaret vermesiydi... umut olacak küçük bişey ; küçücük... o zaman kendimi toplamak için belki gücüm olurdu...senağlama

Günnükçüm, Ayakkabımın altına KKdan yazdığım isimler;
İsimlerini yazıcam onlar kendilerini biliyor sositososito
Esra,
Mehtap,
Gülçin,
Deniz...
Daha boş yer var kıslarrr :dance::dance:

günlügüm doktordan geldim yine
her 3-4.gün oldugu gibi yine kontrole gittik...
yumurtalar 1 mm bile büyümemisler,hormonlarim hic artmamis...
aksi gibi bi sürü minik yumurta olusmus yine...
ignelerin dozu artirildi,1 yerine 2 igne yapiyorum artik...
olmuyor günlük,kaskati kesilmis sanki bedenim,hic biseye cevap vermiyor...
cumartesi yine gidicem..
ne olacak halim bilmem
ama sana sunu söyleyim cok yoruldum artik
hem bedenen hem ruhen...mafoldumben

X