Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüş ben geldimmm
Biliyorsun şehirdışına çıktık sonra babamın mezarına uğradık suladım falan sonra babama anlattım ölüler duyarmış ama konuşamazlar dediler gittim konuştumm.ama sitem ettim bayramlar bana harammafoldumbenmafoldumben
Teyzemler kuzenler dayımlar falan geçirdik bayramı güzeldi opuyorumnanaktan
Ama içim bi tuhaftı ciğerimin yarısı yoktu yanımda hep birşeyler eksikti babamsız:gitme:
Günnüş babamı çok özledimmmsenağlamasenağlama

ıyi geceler günnüküm
normalde sana bu saatte yazmazdım ama moralim çok bozuk bi sen dinlersin beni
bayram iki gündür şöle böle geçiyodu ama anlıyorum ki bizden artık ne köy olur ne de kasaba
yine limoniyiz
ben yapmasını istemediğim bir şey için onunla konuşuyorum bana tamam diyor
beş dakika sonra hiç tamam dememiş gibi istediğini yapıyor
tehlikeli bi şey olmasa onun için endişelenmesem bu kadar surat asmazdım ama konuşmayacağım bu sefer onunla
kendini hiç düşünmüyor ama beni de hiç düşünmüyormuş bunu anladım bu gece
ne ben ne evliliğimiz umrunda değil hala bekar gibi hayatını yaşamk istiyor
yaşasın bakalım bundan sonra umrumda bile olmayacak ne yaptığı
kendisinden soğutmaktan başka bi şey yapmıyor maalesef
gerçekten çok moralim bozuk
ben ona surat astığım için o da konuşmuyor benimle ama ben daha inatçıyım bunu biliyor

Son düzenleme:
günlük bugün çok sevdiğim bi arkidaşım nişanlandı hatta nişanlısına dedim ki kutlarken ilk kez görüyorum nişanlısını arkadaşıma iyi bak onu hiç üzmeee ağzımdan çıkıverdii sonrada utandım ilk kez gördüğün birine denir mi ne demiştir deli mii nee kız diyee nesee uykumm geldii iyi gecelerr günlükk

Yaşadıklarımızı ortak arkadaşımızın ağzından dinledim günlük... Her şeyi anlattığını düşünüyorum hem de bir hemcinsine... Anlatırken kurduğu cümleleri tahmin edebiliyorum.

-İçim çekildi- resmen... Annem beni görünce tansiyonumu ölçtü. 14/10 muş. 'Ne oldu?' dedi. Cevap veremedim, 'sonra anlatırım' dedim... Ne anlatıcam ki? Nasıl anlatıcam?!

Msj attım hemen ona. 'Anlattın mı?' dedim. Benimki de soru işte anlattım diyecek hali yok ya... Aradı 5-6 kez açmadım yüz yüze görüşücez dedim. Önce kabul etmedi sonra gel dedi. Kapının önünde konuştuk görebilecek kişileri hiçe sayarak. Suçlu benmişim gibi sesini yükselten o oldu. 'Aptal aptal konuşuyosun' dedi. Sonra 'iyi misin, sana bir şey olduğunda benim canım yanıyo çünkü hala kalbimde bir yerlerdesin' dedi. 'İkna olmadım' dedim. Daha fazla ne konuştuğumuzu hatırlayamıyorum. Ayrılmaya yakınken bana sevgilisinin ismiyle hitap etti yanlışlıkla. Güldü, ona da senin isminle hitap ediyorum dedi. Gülüncek bir şey yoktu halbuki.

Eve gelince çok ağladım... benneyaptımki

Anlatıp anlatmadığını ispat edemem, ortak arkadaşımız da eminim ondan yana olacaktır ki çoktan tembihlemiştir onu... Çok kötüyüm günlük, bembeyaz suratım. Ne yapacağımı bilemiyorum... Yine de inanmak istiyorum, anlatmadığına inanmak...

kapandaki peynire korkakça yaklaşan minik bir fare gibisin demiş bana..
evet öyleyim..

hala kapandaki peynire korkakça yaklaşan,onun için planlar yapan bi fareyim.
minik değilim eskisi kadar tek fark o.

gecenin bu vakti bu kadar sinirliysem sebebi sensin
ve sen söylediklerinin arkasında duramayan zavallı birisin
ne senin ne de başkasının beni bu kadar üzmeye hakkı var
beni ancak ben üzerim !
ben her söylenilene inanılacak yaşı çoktan geçtim
hayat bana öyle şeyler veriyo ki yaşımın iki katı olgunluktayım
mutsuz olmak istemiyorum
aksine göklere çıkarılmak istiyorum
hayatla yeterince uğraşırken bi de sen dert ol istemiyorum
o yüzden;
ya kalbimi tamir edersin
ya da çeker gidersin....

hiçbirşey yapmak istemiyorum hiçbir yerde olmak istemiyorum.hiçkimse olmak istiyorum.sanki nefes değil sıkıntı soluyorum acı soluyorum.aşırı acı çekiyor ruhum.seni unutmak zorunda olduğumu birtürlü unutamıyorum.daha nekadar sevmeye devam edicem seni bilmiyorum.ama sevmek istiyorum inadına sevmek.tüm yaptıklarına rağmen verdiğin acılara çekip gitmelerine rağmen sevmek...

içimdeki deniz
ve dipteki hafiflik
rüyaların gerçek olduğu
iki kişinin bir dileği gerçekleştirmek üzere, birleştiği
senin bakışın ve benim bakışım
sözden gayrı tekrarlanan bir yankı gibi
daha derine...
daha derine...
kan ve kemiğin içinden, herşeyin ötesine..
ama hep uyanıyorum,
ve hep ölmüş olmayı diliyorum,
saçların, ağzıma dolanmışken,
sonsuza dek öyle kalayım diye...

Bazen düşünüyorumda tanrının bana verdiği bi cezasın sen.
Evet evet kesinlikle bu böyle sen benim cezamsın.
Önceden yaptıklarım yüzünden beni seninle sınıyor hep.Ama artık öyle değilim ki.Bana karşı birşey hisseden insanların duygularıyla oynamıyorum ki artık onlara kötüde davranmıyorum ve böyle şeyler olmasın diye erkeklerden hep uzak duruyorum öyle ortamlara girmiyorum...Önceden yaptıklarım yüzünden böyle dimi onun için beni haketmeyen birine tutsak yaptın beni dengesiz biriyle hayatı yaşamaya mahkum ettin...
Düşünüyorumda acaba ne gibi planların var daha benim için.
Eğer varsa artık güzel şeyler olsun...
Ahh düşş ahh sen erkeklere diz çöktürürken sen bi erkeğin önünde bu kadar pasif kaldın ya ne diyeyim sana... Ama dedim ya eskiden olduğu gibi sadece tek bir farkla geri dönüyorum. Hayat seni seviyorum ama güzel şeyler olduğumu sana bayılıyorum yani-tatlicadiarzu-

günlük biliyomusun bugün bayram.ama ailem yok yanimda.cok cok uzagiz,arada daglar mesafeler var.ellerini öpemiyorum,doyasiya koklayamiyorum babami,annemi.o kadar cok özlüyorum ki,bayram gelmis neyime misali.yorgunum artik,özlemekten yoruldum.senede 1 kez.offfffffff,offfffffff.mafoldumben

pek muhterem gunlukk,,
bayramda neler yaptıgımı uzun bı zamanımda anlatıcam.fakat sımdı
herkesın bayramını kutlamaya geldımm. hayırlı bayramlarr arkadaslarr......

günaydın günnük son 12 günnnnn
sana hep bi önceki günün olaylarını anlattığım için senin adın dünlük olsa bence daha makbul olcekkaydirigubbakcemile2
dün aşkımla ve arkadaşlarımızla gezdik yemek yedik, sinemaya gittik, korku filmiydi tırstım biraz; hep aşkıma sarıldım:kedi: heee bi de gelin çorabı aldık bana,bi de aşkım tunik aldı bayram hedaayesi
artık sayılı günlerim kaldı Allahın izniyle günlük...son detayları konuşuyoruz aramızda..

Allah kimseyi utandırmasın yuva kurma yolunda:Saruboceq:

günnüküm günaydın....
bugün kaynanamlara gideceğiz onlar geldi bizimde onlara gitmemiz icap edermiş... Şimdi bunlar bana bayramda yüzük alıp geldiler ben hiç birşey almadım. Acaba almam gerekiyor mu -tatlicadiarzu-
ne zor işler bunlar günnükcüm... Evlenmek kolay iş değilmiş... Herşeye para gidiyor. Eve 3 maaş giriyor ama yine yetiremiyoruz. Eksikler bitmiyor ki... Çeyiz desen daha hiç birşeyim tam değil.. Önümüzdeki ay yiğenimin düğünü var bilezik aldık arife günü.. E kıyafet almasan olmuyo şimdi kıyafet için de para gidecek. Şaşırmış durumdayım. Bende çok para harcıyorum. Annem kızıyor haklı kadın 2 ay sonra nişanım var ben hala kıyafet ayakkabı hiç harcamalarıma dikkat etmiyorum. Ay sonu ekstre bir geliyo ben ne yapmışım diyorum delikafadulden Kendime dur demem lazım günnüküm... Artık işin ciddiyetini anlamam lazım. Önümüzde uzun bir süre olsa neyse de mayısta düğün düşünüyorlar ne kaldı mayısa...
Neyse günnüküm dayımla yengem gelcek yemeğe gitcez sonra da bizi kaynanamlara bırakcaklar...
Şimdilik kendine iyi bak günnükümmm gamyoncuiremsu

sevgiliciğimle tatilimizi bitirdik döndük.. süper zaman geçirdik, o kadar süperdi ki sonunda dayanamadı bünyem hasta oldum :) olsun, beni iyileştiren yine o ne de olsa..
çektiğimiz resimlere baktım demin, keşke daha çok çekseymişisiz.. insan bazen hep daha fazlasını istiyor işte.. hep...

ne zaman dusunce ozgurlugu olucak!..
ne zaman ınsanlar rahatca yorum yapabılcek?..
ne zaman haksızlık bıtıcek?..
ne zaman ınsanlar ayırt edılmıycek?..
ne zaman adalet herkese esıt olcak?..
ne zaman buyukler taraf tutmayı kesıcekler?..
ne zaman olaylara esıt gozle bakıcaklar?..
ne zaman sakınca yapılan dusunce beyanı hoşgorulu bıcımde cevaplandırılcak?..
artık dusuncemı beyan etmıycem..
artık susucam..
artık ızlıcem..
haksızlıga susucam..
kanıtım yok evet ama haksızlıgı yapanlar kendı vıcdanlarına nasıl hesap verılar cok merak edıyom..
vıcdanları varmı?..

Günnüük hayırlı bayramlar herkesee kaydirigubbakcemile2
aşkımlan konuştum karakola düştü yha
yarın gidicek tehlikeli diip duruo içim yanıo
telefonuda kaptırmış saten senağlama
ama yarın alır herhalde gidinnce vercem demiş komutan :çok üzgünüm:
ooff günnük şafak zor eksiliyor teskere günü uzakk geliyor
hasret özleem sıkıştıryor :a015:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…