Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlük.
herkesın bayramını kutluyorum.
bebegımle,bırıcıgımle gecırdıgım ilk bayramımız.:1hug:
gurbet elde yalnız basına gecırmek zor olsada bayramı;melegımın tek bır gülüsü herseyı unutturuyor.:asigimpuyorumnanaktan
daha nice bayramları mutlu,huzurlu gecirmek dilegiyle..Şeniz

canım sıkkın...
adaletsizlik,şişkin egolar,kendini bi halt sanan insancıklar
canımı sıktı

Son düzenleme:
Ahhhh ahhhh be günlük...
5 günüm kaldı...Ne ara akıp geçti zaman da, ben koca kız oldum..
Yeni bir hayata adımımı atıcam..Evimin küçük kadını olucam..Ne olur yardımcım ol Allah'ım, kocam yemeklerimden memnun kalsın ne olur :Saruboceq:
Arife günü beraber babacığımın yanına gittik, çiçeklerini suladık, mezar taşını yıkadık..
Babama söz verdi günlük, beni çok mutlu edeceğini söyledi...Ben de çok mutlu olacağımı söyledim..
Hüzün sevinç birarada bir bayram daha geçti bizim için..

heyecanını kaybetmişsin,
yok inancını kaybetmişsin,
doya doya sarmamışım,
bize çok günah etmişsin.....

ki sen, benim gözyaşlarımı da gördün..
sen, benim ilk aldığım güldün..

son birkaç ayım elimden kayıp giderken başka bir şarkı beni daha iyi anlatamazdı.
artık umut etmemeliyim, kesip atmalıyım diyorum; ama bi yandan da ya yapmam gerekiyorsa diyorum.
bitti mi, devam mı?
ben zaten bir hayalin peşine gitmedim mi?
olmayacak bir şeyi başarmadım mı?
hayali yarıladıysam ya?
ya da hayal burada kendini imha ettiyse.
neden göremiyorum gerçekleri? hangi aşamadayım ki şuanda?
neden anlayamıyorum n'apmam gerektiğine neden karar veremiyorum?
neden bi strateji bile belirleyemiyorum kafamda?
çabalamaya değer mi?
çabalasam nereye kadar?
kafamı bu kadar karıştırdı ya.. helal olsun ona da...

of ya ...bugün bayram ve ben yine yanlızım buraya geldiğimden beri hep böyle malesef.
yine şikayet ettim töbe töbe allah bugünlerimizi aratmasın ...:Saruboceq:

merhaba günnükcüm....
öncellikle herkesin bayramini kutlarim...
büyüklerin ellerinden, kücüklerin gözlerinden öperim.... opuyorumnanaktan
uzun zaman oldu yine sana yazmayali....
yeni gelismeler var...
sinavimi gecemedim ama ikinci sansim var ekimde...
okulu birakma raddesine kadar geldim ama...
neyseki sonra bunun iyi bir karar olmadigini anladim...
diger bir gelisme...
biri var günnük...
daha isinma turlarindayiz...
olgun ve anlayisli birine benziyor ama daha tam olarak tanimiyorum....
umarim hayirlisi olur...
ask konusunda ne kadar sanssiz oldugumu, neler yasadigimi sende biliyorsun...
ve ben yine ayni seyleri yasamak istemiyorum...
herseyin hayirlisi...
herkese selam söyle günnük...

günlükçüm bayram evde oturarak geçiyor.
hiç bişi anlamadım yanii.......
eş dost uzakta..
herkese iyi bayramlarr

günnük çok mutsuzdum bugün düşünüp düşünüp sinir oluyorum,
sonra bayram gezmesine çıktık maaile , ordan gittik ziya şarka bi güzel aileme mama ısmarladım, keyfim yerine geldi biraz..

offf günlük offffff

günnük kafa napıysin.... :hulya:

Hee beni sorarsan iyiyim...bi tek bebeğim yanımda deel onu özledim...boncuk gözlü,minik adamım benim...
teyzesinin aslanı....
bide "o" yok tabi...ama onsuz günler beni ona götürüecek yavaş yavaş...:asigim:
Allahım bizi ayırma.... :Saruboceq:

Düşünüyorum da büyük ihtimal filmi yine başa sarıcan.
Tekrar tekrar izlediğim görmeye bıktığım sahneleri tekrar görücem.
Bilerek aldım bileti.ıadesi yok mecbur izlenicek.
Ama önemli değil eski düş geri gelicek demiştim ya yavaş yavaş geri geliyor işte.

bugün gayet normal bi gündü
işimizi gücümüzü yaptık falan
saat dörtte benim japonum geldı aldı beni beraber ataşehire gittik önce pizza yedık canım arkadaşımla
sonra tatlı yedik dertleştik
belkide beni anlayan tek insan o
o da ayrıldı eşinden oonunda çocuğu yok ve o da 24 yaşında
yıllardır da arkadaşım onunla sohbeti çok seviyorum
eşimden falan konuştuk ve hep aynı noktaya geldık
unutup bi yerlerden başlamam lazım ama zor işte
onun çoktan olmuş kız arkadaşı msn i dolu maşallah
ama ben neden hala üzülüyorum bilmiyorum ya
2 ayda buldu bir sürü şerefsiz
ondan bahsedince kalbim nasıl hızlı hızlı çarpıyo sinirden
ondan nefret ediyorum allah onu ıslah etsin
ömür boyu yer yurt sahibi olamasın hakkımı da helal etmiyorum
ölmesin çeksin ne diyim başka

slm günnüküm... tek kelimeyle yorgunluktan ölüyorum..... -tatlicadiarzu-
herkesin bayramı mübarek olsun...

Dün yaklaşık 30 kişiyi bir anda ağırladık yemek çay meyve delikafadulden
O kadar yoruldum ki anlatamam... Bugün de çorlu dan misafirler geldi aynı şekilde onları da ağırladık. Yani hiç evden çıkamadık. yarın da biz büyükleri ziyarete gideceğiz...
Benim ki bayram hediyesi güzel bir yüzük almış çok hoşuma gitti :kedi:
Anlayacağım sorunsuz ama yorucu bir bayram geçiriyorum...
Halimize şükrediyorum ve şu rep meselesine geliyorum. Valla açınca şok oldum. Ne alaka yani niye birileri bunu kendine dert ediyor??? Rep olur yada olmaz bunu konu yapmaya ne gerek var? durduk yerde polemik çıkartıyorlar.. Böyle ufak şeylerle uğraşmak bana göre çok yanlış lmaz:
insanlar burada sorunlarını paylaşıyorlar öğreniyorlar bildiklerimizi paylaşıyoruz, güzel dostluklar kuruyoruz... Bunlarla haşır neşir olmak gerekken millet tutturmuş bir rep diye, konu almış başını gitmiş.. tuhaf doğrusu anlam veremiyorum bu arkadaşlara...
neyse günnük yarın müsait olursam sana yine yazacağım.. şimdilik hoşça kal....

Son düzenleme:
napıon kıs gunnus...ben evdeyım aslında uyusam dıyorum ama burdan cıkamıyomkı...
nasıl gecıyo bayram..ıdare dermı ,al bendende okadar...
dun sabah kalktım 8 gıbıydı kahvaltı ettık aılecek dedmde geldı...sonra dedem harclık dagıttı:)))gelenegı bozmasın ınsallah dedım ya sana bozmadı...
sonra oturduk kardesımı bekledık ..onlardan once kıracımız geldı kocasıyla...onlar kalktı dıger kıracı geldı ogluyla...onlar gtt davulcular geldı..tabı davulcunun bırı kardesım.:))resımelrını ektım onların...vurdularda vurdular davula..o sırada kardesım esı geldı daha bı vurdular kopardılar enıste dıye dıye parayı damadımızdan:)))sonra halam geldı dedeme ...deedemle onlar dedemın evıne gectıler.halamın ogluda bıze geldı..yemek cay derken halam aradı oglunu cagardı bızle onunla gttık halamlarla bayramlastık...sonrasında kız kardesım bayramlık elbse almıs aldıgı yerden yanlıs elbıse koymuslar gttık ızmıte onu degstık bıraz alısverıs merkezlerını gezdık bana laptop baktık..suan ıtıbarıyla 1 mılyar param oldu ama onu bır bucuk yapmam lazım...ıyı bıse almam ıcın...kısın bızım kızlarla gune gırersem cok ıyı olcak..onuda katarım en azından bırazda parada kenarımda yıne durur...kenarda param olmayınca hıc rahat olamam ..ılla olcak kenarda param...
neyse sonra yemek yedık burgerdda...donduk pasta alıp eve geldık kardesımın bugun dogumgunu en kucuhgmuzun ,bugunde kızkardesım yok dıye dun aksma kutladık..galıba pastanedekı cocuk bana bıselr hıssedıyo...bıkac kere her gttıgımde degısık davranıyo..100 mılyon verdım bozamadı...sonra verrsınız dedı...bı cok esprı yaptıı..dedım belkı gelmem gec olur bozduralım bıyerde ..hıc onemlı degıl dedı...gelde ne zaman gelırsen gel der gıbı bı tavrı vardı...tamam olese 15 mılyon borcum var sıze dedım cıktım..aslında cok sempatık bırsı ama... olmaz gunlukcum ya:)))kokusu cıkar herhalde du bakalım...
pasta yedıkten sonra teyzeme gttık..malum sahıs evde degıuldı..bız gtcez dıye yok olmus allaha sukur..onu hala gormek ıstemıyozrz cunku...donustede komsuya ugradık...bugunde 12 dogru kalktım..teyzemler geldı...bı komsunun kızı geldı...otrduk..sonra annısle bız cıktık komsuya zıyarete...gelık evdeyız ıste..bende burdayım...bayram bayram ,bayramda bıtıyo ıste gunluk..eskı tadı yok...acaba buyuduk ondanmı ....eskıden bole degıldı...allah nıcelerını nasıp etsın yınede...
yarın gorsuruz gunnuk..hoscakal

Selam günlük,
Kızımın serveti katlanıyor.
Şekerler,paralar köşeyi döndü maymun suratlım.
Acaba bana da azcık borç verir mi?
Aman bir de ödemezsem borcunu ödemeyen yüzsüzler listesine düşer adım artık.
Durup durup sayıyor ya valla fenalık geldi.
ılk bayramı da böyle oluyor insanın demek ki:)

Allah herkesin yavrusunu şekerden zengin etsin günlükçüm,çok mutlu olsunlar inşallah..

Selam günlükkkk..(Bi zamanlar Sıdıka diye bi dizi vardı ya..Sürekli surette günlük yazardı..Avrupa yakasındaki Hasibenin oynadığı bi karakterdi hani,o gibi hissettim kendücümü)
Bu gün gez gez..kaffam kazan oldu..Hala kendime gelemedim..
Elalemlerde çay filan içtim, ama benim çayıma hiç benzemiyodu..
Demlemeyede üşeniyorum..Poşet çay mı yapsam ne?

öff ya nefret ediyorum iki yüzlü insanlardan..vallahi günlük..nefret..
kötüye ayak uyduramayıp sıyrıldım işte..beni aştı oyunlar sahtelikler filan.
kendimden tiksindim bir dönem..ama Allahım doğru yolu bulmama sebep oldu.şükürler olsun yarabbim.sen içimdeki beni koru.sarışınlığımdan istifade etmek isteyenlerden koru.
ne kadar iyi niyetliyim iyiyimki susuyorum..
gerçi ne dicemki?biliyorum artık içinizi mi?ne yani..
gereksiz.beni aşar.bern uğraşamam çamur niteliğindeki insaanlarla.süslü ama boş kelime oyunlarına yetişemem.o kadar kötü pis kaka değilim ben..
düşsün maskeler artık.düşsün.son ne olacak;bekliyorum.

cogu kez mutsuzken hatırlanıyorsun gunluk..
bugun benı asabı gormuşler..
oysa ben asabı degıldım..
etkıye tepkı yapmıştım..
insanlar o kadar alışmışlarkı ters şeylere cevapsız kalmama..
bugun ne ayzaymırlıgım kaldı ne depresyonlugum ne vs vs..
sonrasında guldum gectım soylenılenlere ama..
35 yıl..
hadı cocukluk yıllarım vs cıkarırsak..
18 yaşlarından bu yana kımseyle ne kavgam ne gurultum olmuştur aılelerımız dışında..
bugun bı tek gunde yaşadıklarım..
butun yaşadıgımız yıllarımızı gormemezlıkten gelmelerıne sebep oldu..
ver gulum ver..
almaya kalktıgında dıllerıne dolandım..
oysa sadece sana yapılmasını ıstemedıgın bırşeyı başkalarına yapma tepkısıydı amacım..

öyle doluyumki günlük ama anlatmıycam, antacak kimse olmadıktan sonra neye yarar demi. öfff boşver gitsin şu an doyasıya ağlamak istiyorum ama onu bile beceremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…