Kadınlar Kulübü Günlük

ben geldım gunluk . . . .
oylesıne doluyum kı ınan bayram olmasa ev mısafır dolu olmasa hıckıra hıckıra aglıycam
tek yapmak ıstedıgım bı paket sıgarayla yalnız kalmak senağlamasenağlama
hıc guzel bı bayram deıl be gunluk hemde hıc guzel deıllll senağlamasenağlamasenağlama

ben geldım:)
bugün güzel i gündü aslında ta ki akşam olana kadar
kardeşim kız arkadaşını yemeğe çağırmış 3 yıldır beraberler
artık ciddi düşünüyolar yani yalnız kız azıcık sosyete ya
eve geldi sofra hazırladım ama kızın suratı 5 karış fısır fısır konuşuyolar bi tuhafıma gitti yani
sonra hiçbişey yemedi evde ayakkabıyla falan gezdi ne biliym bı tuhaftı ya
galiba bizi çook sosyete falan mı sanıyodu artık bilmiyorum ama
biz gayet normal insanlarız evimizde güzel kutu gibi
çeşit çeşit yemek de vardı
ama bi türlü memnun edemedik kızı
kardeşime dedim ne oldu bilmiyorum öğrenirim dedi
neyse öğreniriz karnının ağrısını
bu olayın haricinde komşu ziyaretine gittim dedemin yanına gittim
bayram yaşadım 5 sene sonra
almanyada kala kala unutmuşum bayramın anlamını:)
sonra ben bugün benim ex i gördüm evlenmeden öncekini
ay bana nasıl baktı hayran hayran bi yüz versem düşecek peşime salak
eşimden hala haber yok

"Bayramlıklarını giymiş çocuklar gibiyim..
Kabıma sığmadım, ezbere aldım düş kırıklıklarımı..
Kaç acı varsa kalbime sakladığım; adınla başlıyor, senle başlıyor buruk hikâyelerim..! "

Ilkler zor.. Cok zor..
Bu onsuz ilk bayramim oldu..
Bi tarafim sanki yarim.
Sevincim,üzüntüm,kizginligim,huysuzlugum,askim..Hepsi kursagima dizilmis,hic birini dibine kadar yasayamiyorum.
Eksik birseyler var.
Dolmuyor...dolduramiyorum.
Benimki olmadi;senin bayramin mübarek olsun :nazar:

Son düzenleme:
günnüşümm ben geldimm

bütün gün bi koşturmacadır gidiyo günlük evin zili 1 saniye susmadı çıldırmak üzereydim yaa.Bugün bitek anneannemlere gittim yarın da hala amca gezicekmişiz bayramında diğer günlerden pek bi farkı yok gibi ama bayram işte nedense pek keyfimde yok günnüş ya içimden yazmakta gelmiyo offf neyse günnüş ya ben gidiyim mizah kısmına bakim eğlenirim belki öptm seni :nazar:

Öfff yıllar oldu hala karar veremedim evlensem miiiii evlenmesem miiiii

Ne zor kararmış ya bu kadar insan nasıl tamam demiş aklım almıyor

Evlenmek niye bana öyle cazip gelmiyor ki

Tüm kızlar hemen evet derken bendeki bu acayiplik neden var

Sorularım var ama cevaplarım yok

Umarım tez zamanda doğru ve hayırlı karara varabilirim CADIARZU

yuppiii....
kavusuyorum günlük....
2 ay, 3 hafta, 5 gün sonra....
Biricigime, Sevdigime, Kiymetlime kavusuyorum...
Hemde birine degil bir kacina birden yerimseniben
Hemde cok sevdigim biriyle birlikte ucuyorum, ve ilk defa onunla birlikte ucucagim...
Cok sevincliyim, coktan beri o kisiyle ucmak istiyordum... Birlikte gitmek istiyordum Türkiye´ye ve simdi bu gerceklesiyor....
ve ayrica dogumgünümü ilk defa sevdigim adamla birlikte gecirecegim... (Insallah) bu na ne demeli???

sositososito sositososito

Sevgili günlükçüğüm...
Sen herkesin günlüğü olmuşsun. Birascık bi kaç dakkalığına da benim olur musun?
Oldun mu? Hı saol Günnükçüğüm..

4 ay 22 gün oldu. Ne mi tatlıyım. nerdeyse saat sayıcam günnükçüğü. Gelmedi hala yaaa. Dönedi bana.
Ben hala onu seviyor ve de bekliyorum. Nolur dön bana artık sevdiğim..

Ühüüü ühüü. Sevgili günnükçüğüm seni de bunalttım özür dilerim ama çok üzgünüm. Bugünlük benden bu kadar. Bay Bayyy

Selam pembişim :hulya:

Bir bayram daha geldi bak...
Bugün bayramdı, ama benim için sıradan bir tatil günüydü.
Regl oldum yattım bütün gün kafamçokkarıştı

Aslında sana anlatacağım o kadar çok şey var ki:nazar:
Ama sonra, her şey şekillenince anlatsam daha iyi sanırım.
Şimdi gidip dinleneyim, sabah erkenden ders hazırlamam lazım.
Akşam patron aradı, boş durmayın tatilde dedi kaydirigubbakcemile3

Allah yardımcım olsun pembişim.
Haftaya yüksek lisans da başlıyor.
Bir yandan öğretmenlik, bir yandan yüksek lisans :sinifsinif:

Bir de karşı cins...
4ü birden çıktı karşıma akannehir
Sanki erkek nüfusunda bir anda patlama oldu, hepsi de beni buldu.
Bu sefer doğru bir karar vermem lazım.
O yüzden her şeyi zamana bırakıyorum.
Önceliğim iş ve eğitimden yana.
Erkek milleti bir kenarda beklesin.
Beni seven zaten bekler değil mi ?

Neyse kafamı bunlarla meşgul etmemeliyim.
İşime odaklanmalıyım :kahve:

İyi bayramlar tekrar pembişim
Güzel haberler vermek dileğiyle ...

:eek:

Günnük....naasılsın....
bugn bayramdı ya
:uhm:
ama sanki bana hiç bayram gelmedi...burda akrabalarımız yok..güzel bayram yemekleri yok...:çok üzgünüm:

ne bileyim...allahtan hep ailesi geniş bir eş dilemiştim...herhalde çok içten dilemişim...:teytey:

bu bayramda böyleee geldi geçiyoo....:dilcikar:

Ama bu bayram bize sağlık mutluluk huzur getirsn... :Saruboceq:

Allahım beni "O"nsuz bırakmasın....:asigim:

merhaba günlük..
bugün harika bir gündü..
dünün yorgunluğu ve gecenin uykusuzluguna rağmen herşeyi unuttum:asigim:
bayram çocuklara gelir diye boşuna dememişler..anne olmanın,eş olmanın keyfini doyasıya yaşadıgım birgündü sanırım bugün:asigim:
allah herkezin hanesine,evine kalbine,ruhuna huzur versin:Saruboceq:

zemuszemusBayramları seviyorummm hemde çoook
yine her bayram oldugu gıbı ilk önce annemlere gittik.. kahvaltımızı yaptıkk
babam en büyük oldugu ıcın herkes ordaydı.. toptan zıyaret oldu : )
ögleden sonra esımın ailesine gittik.. kayınvalidecim miss gibi yemekler yapmış yine..
kadayıf dolması,su böregi,sarmalar.. vs. vs
çok saymıyım hamilelere ayıp olmasın : )
akşamda kocacıgm yemege göturdu benı..
1.5 saat oluyo eve geleli..
dusumuzu aldık.. kocacım uyudu bende burdayımmm : )
yarın da gezerız eş dost akraba ..
herkese mutlu bayramlar..

Herşey düştü hayatta...
Yaşanılan şeyler ,geçen giden biten zaman ,gelecek ,herşey düştü
Bende düştüm sende düştün biz düştük
insanlar düştü aslında hiç var olmayan
Düştüm düşlerde yaşayan...
Düştüm hayellerde mutluluğu arayan...
Düşteydi umutsuzluk
Mutsuz suretler düşün iziydi ....
Uyandığında herşey biterdi...
İçimden şiir yazmak geldi pembiş bu konuda pek iyi değilimdirr ama olsun...
Bu günde bittii işte bugünde bi gün eksildi yaşamdan ... Zaman ne kadar çabuk geçiyor anlamıyorum gözümü kapayıp açana kadar gün bitmiş.... Neyse iştee öyle böyle geçti bu gün bayram seyran bitti işte ilk gün.. .Sevmiyorum artık bayramları... çocukluğumun bayramları yok tat veren huzur veren birşey yok bu bayramlarda artık.. Herşeyin tadı kaçmış pembiş... Gerçekten herşeyin tadı kaçmış insanlar o kadar kötü olmuş ki kimseye güven kalmamış evlilik denen şeyden iğrendim bugün gerçekten iğrendim neden diye sormaa bi kaç tanıdığın yaptıklarını öğrendik ve daha öncede duyduklarım yüzünden zaten korkmuştum evlilikten ama bu seferkilerde korkmamın yanı sıra iğrenmeme sebep oldu.... Sevgi aşk saygı sadakat nerde nereye gitti insanlar nasıl tüketti bu duyguları bu güzel hisleri nasıl yok ettiler... Offf gelecekten korkmaya başladım insanlardan korkmaya başladım insanlar doğdu çoğaldı büyüdük ve kirlendi dünya... pis bir yaşamda yaşamaya mahkum insanlarız artık..

Selam günlük bugün bayram dolayısı ile yıllardır gitmediğim annemin köyüne gittim. bir an çocukluğumu yaşadım ve çocuklarıma köyümü anlattım aslında çok mutsuzdum ama yıllardır görmediğim uzakta olsalar akrabaları görmek mutlu etti beni, heleki çocuklarımın mutluluğu bayramı asıl onlar yaşadılar.Sonra ağbimlere gittik onlarla kırgındım ama genede bayram için gittim. Çok şükürki bayramlar var içimizde hüzün yaşasakta mutlu görünmeyi başarabiliyoruz. yani günlükçüm bugün kısaca hem mutluluğU hem mutsuzluğu yaşadım.

iyi geceler günlük.
bu gece öyle garibim ki.
mutsuzum çok
ama donmuşum sanki.
hissetmiyorum.
güçlü olmalıyım diyorum.
güçlü olmalıyım.

sevdiğim adam yanıltmadı beni çok şükür günlük.
aradı bugün.
ama açmadım.
sonra da dönmedim.
gitmek istedi gitti günlük, daha neyi konuşacağız?

umuyorum ileride şu yazımı "alıntı" yapıp, iyi ki bitmiş diyebilirim günlük. hayırlısı buymuş derim.

tatlı günlü merhaba.. bugün bayram.. senin yerine bir şeker daha atıym ağzıma başlıyım eşimle ilk bayramamı anlatmaya...

arefe gecesinden topladık bayramlıklarımızı geldik anneme kalmaya.. annemle evimizin arası arabayla 2 dk. yürüyerek 10 :))) sabah da alt kata babaanneme kahvaltıya indik hep beraber:) sonra kahvaltı yaptık. süslendik cicilerimizi giydik. kayınvalideeme ve anneanneme gittik.. geldik.. kocacım işe gitti.. bende evdeydim...

bu gece yine annemdeyiz. kocacım işte gelicek sabah kalkar yine bayramlaşmaya gideriz. sonrada heralde evimize geçeriz:) belki bize de gelen olurr:)))))

günlükçüm... kocacım çok harika bir adam iyi ki var. darısı başına:) birkez bile ailelerimizi söz konusu etmedi. hep benim rahatıma öncelik verdi. iyi ki var canım kocam.

gunlugum bu migren beni bu hafta ikinci kez yokluyor.
gozumu zor aciyorumm uykum gelsin iyice diye bekliyorum ama o da gelmiyor.
klasik bayram gunu midem de kotu
benim herife de cok kizmistim ama alir gibi oldu sanki gonlumu. bakalim ilerleyen gunler ne gosterecek.
niye surekli iki uc arasinda sallanip duruyorum sence gunlugum?
bi bulutlarin tepesindeyim bir de bakiyorum ertesi gun ucurumdan atmisim kendimi cakilmisim yere.
sonra kalkiyorum toplaniyorum birbir yeniden cikiyorum basamaklari.
aaa sonra bi bakiyorum o basamaklar bulutlara goturuyor beni elimden cekip kendi cikariyor oraya.
sonra bir zaman geciyor yeniden cakilmisim.
ve inanirmisin ortada hicbirsey yok. yanlis anlamalar.. hassasiyetler.. alinganliklar ve inceliklerden baska..
ama dun bisi okudum.. ve kafam buna cok takildi..
hakkaten de en guzel iliskiler en olmadik kucuk bir nedenle mi biter? en guzel iliskilerde zaten kotuluklere yer yok mudur?
ama bunu anlamak ve incelemek imkansiz.. herkesin iliskisi kendisi icin mukemmeldir..
oofff migrenim tutunca cok karmasik dusunuyorum.
gidiyorum ben.

Son düzenleme:
günnükçüm günaydın şafak13:nazar:
dün saat 4 e kadar çalıştım biliyosun, sonrasında kayınvalidemlere gittim el öptüm, sonra aşkımla evimize geçtik:asigim: hamarat'ım beni ağırladı, kahve yaptı, güzelce sohbet ettik huzurlu yuvamızda:nazar:
sonra kayınvalidem ve nişanlımla bize gittik ananem ve teyzemle bol bol sohbet ettik ve gün bitti işte...

bugün de 4 e kadar çalışıcam günnük sonra aşkımla buluşup bana gelinlik çorap alacaz inşallahopuyorumnanaktan

Günlük..

Dün Babam ŞehirDışına Çıktı İş İçin.. Yarın Gelecek..
Giderken Bizleri Durmadan Öptü Sevdi.. :bbo:
Geçmişteki Hatalarını Düzelteceğine Tekrar Tekrar Sözler Verdi..
Şımarık Kızım Dedi Ben Şebeklikler Yapıp Mutlu Olmaya Başlayalı sositososito
Mutluyum Günlük.. Bi Karar Verdim Ve Ailemde Mutlu,Huzurlu.. Onlar Öyle Olunca Benimde Keyfim Yerinde Oluyo delikafadulden
Dün Çıktık Arkadaşlarla.. Beni Almaya Geldi Arabada Böölee Dona Kaldı Beni Görünce :1shok:
Adam Sürekli Spor Görmeye Alışmıştı Aniden Karşısında Klasik Bi Gacı Görünce Afalladı Tabi sırnaşık şey
Babam Sık Sık Annemi Arayıp Kuzularımı Üzme Nereye İsterlerse Gitsinler Demiş :jeyyar:
Kuzunu Kurt Kapacak Babaaaa Haberin Yok :roflol:

günlük merhaba..
dün giremedim ziyaretler falan derken..herkesin ramazan bayramı mübarek olsun..tabi senin de günlükcüğümmmm Şeniz

X