Kadınlar Kulübü Günlük

bu bel ağrısı da nereden çıktı, dün akşamdan beri yatar durumdayım, kıpırdayamıyorum, doktora gitmeye de korkuyorum, bekleyeyim biraz daha :gitme:

selam günlük

yine sıradan bir gün oğlum uyanır birazdan

ve ev işleri...

neyse ki akşama yemeğe davetliyiz cokacimcoook

acaba işe başlasam daha mı kolay olur her şey bilemedim fisfisfis

selam günlük
o güzelim tatil bitti ve ben burdayım.o kadar iyi geldiki tatil kaybettiğim ya da kaybetmek üzere olduğum şeylerin kıymetini anladım.o yüzden iyi ki bu tatile gitmişim.
ama eve gelmek güzelde dertler geri gelmezse geri peşimdembuyrunnnnnnnnn

slm günlük,
nerden başlayacağımı nasıl yazacağımı bilmiyorum ama kendim ve geleceğim için en doğru kararları vermiş biri olarak,kararlı ve ayakları yere sağlam basan biri olarak geldim bu sefer yanına.
belki burdaki arkadaşlarım, dostlarım ya da beni tanıyanlar bu yazdıklarımdan sonra ya bana hak verecek ya kızacak ya da bir şey demeyecekler ama bu sefer hayatımda ilk kez kendi başıma kimsenin etkisinde kalmadan kalbim ve aklımın istediğini yapıyorum,uzun zamandır terapi görüyorum,kaybettiğim bebeğimin yasını tutuyorum,psikoloğa gitmenin faydasını görüyorum,unutmam zor yaşananları ama hayatta hem kendime hemde eşime son bir şans vermeye karar verdim ve beni hırpalayan etkisinde çok kaldığım bir kişiyi tamamen de olmasa bir süreliğine çıkardım hayatımdan,çok garip,şu an hayatımda sonsuz bir huzur,sakinlik,sessizlik hakim....
dediğim gibi bundan sonra verdiğim kararların arkasında olacağım çünkü artık kararlarımı etki altında kalmadan alacağım,bu hayatta artık büyüdüğümü farkettim,bebeğimi kaybettiğimde aklım başıma geldi ,o kadar çok yaşadığım şey varmış ki ve ben ben olarak hiç karar vermemişim hayatımda hep o insan müdahale etmiş hayatıma,şimdi o da doktora gidiyor ilaç kullanıyor ama şimdi karar vermiş bırakmış ilaçlarını,korkum daha da kötü olması çünkü o benim annem....
sakın benim annemden nefret ettiğimi ya da sevmediğimi düşünmeyin,aksine annemi özlüyorum,önemsiyorum fakat bir süre ayrı kalmamız hem onun için hem benim için bazı şeyleri daha da iyi farketmemizi sağlayacak,ben en azından biliyorum bundan sonra devam edeceğim yolda etki altında kalmadan yaşadıklarıma sahip çıkacağıma...
artık 2 yaşında bir kız çocuğu değilim 32 yaşındayım ve ne acı ki bunu bebeğimi kaybettiğimde anladım,sanki kafamı duvara çarptım ve kendime geldim,zamanı geri döndüremem,keşkelerle de yaşanmıyor biliyorum,ders aldım yaşadıklarımdan,bundan sonra ben olarak devam edeceğim yoluma.....

şimdi günlük yazıyom dikkatli ollmaz:

günün ortasında ne yazıyon deme çünkü gece uyku tutmadı herkez hor hor uyuyor ben ayakta :gitme nedenle gün ve saat kavramın offfflaelaelaelaelae

neyse sabah işe geç geldim ama herkez oruç olduna uykulu uykulu beni anlamadı kaçta geldim farkedilmiycek hatun olsam neyse sonracıma işe eşim bıraktı sabah sabah ona sardım birazki uykum açılsın oda olmadı adamın umru değil heee heee diyor herşeye işte evlilik 3 yılı geçince böyle oluyor bu modellernaniknanik

neyse kısaca muzip günümdeyim akşama çok var ortalı karıştıram uyuyan arkadaşlarımı arayıp uyandırayım diyorum :roflol::roflol::roflol:kötükedihüso

Günlük can..Selam..

ıyiyim,sakinim .. Değişik birşey yok hayatımda,biraz fazla hamaratım bu aralar maaşallah,hep evdeyiz anlayacağın. Kadını her akşam ne pişireceğini düşünmek yaşlandırırmış biliyomusun günlük,neyse ki senin böyle sorunların yok
.. -tatlicadiarzu-
Ama akşama annemlerdeyiz yuppiiiii..hihoyyyt

Bu kadar..Sıkıcıyım farkındayım,idare et ..:1closedeyes:

yoruldum oruç halsizlik yapıyor hiç işleri yapamıyorum planlarım alt üst oldu......
yapamıyorum gücüm yok ...
tabi hem diet hem oruç ......
gücümü toplayıp halletmem gerekiyor

günnük tam sana neselı neselı gelıp bısıler yazıcaktım kı bısı oldu :çok üzgünüm:
sanırım hasta olucam agrım basladıı
ama olmamam lazımm hem daha 3 gunum vardı hemde uzerimde beyaz pantolonum var nabıcam bn sımdııı uff gunnuk uuff... Allah'ım ınsallah eve gidene kadar bısı olmaz mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam günnüşümm ben geldimmm
Pazar gününü bekliyorum aşkımın sürprizi varmışş
Bayılıyorum bu adamın sürprizlerineeeee yaa acaba neeeeeeee:uhm:
Üfff soramıyorum daaaaa çokta merak ediyorum
Gelsin şu pazar günü artıkkkkkaydirigubbakcemile
Günnüş sahura kadar uyuyamıyorum kitap falan okuyorumm işin kötü tarafı sahurdan sonrada uyuyamıyorumm günde 1-2 saat uyuyorumdur ayy bünyem çöktüü
Bugün yemekleri ben yapıcam tatlıda dahillşakkıdı
Günnüşş geçen gün ilkokul arkadaşımı gördümm çok iyi bir ünv de elektrik elektronik müh. okuyormuşş çok sevindimmm.Yalnız o beni tanıdı ben tanıyamadım çok değişmişş
Günnüşüm ben gidiyimmm artıkkk:a015:

Son görüşümün ardından 22 gün geçmiş günlük. Onu tanımam ve ardından onunla geçen 3 dopdolu gün, ve İsveç'e dönmesiyle gelen sonsuz ayrılık. Sonsuz diyorum çünkü içimde Eylül'de gelmesine dair bir umut vardı. Karabük'e geliceklerdi dayısıyla. Ama dayısıyla ablamın arası bozulmuş, şimdi görüşüp görüşmeyeceğimiz muamma. Zaten konuşmuyoruz sadece dayısından alıyorum haberlerini. Çok yoğunmuş bu aralar, çok çalışıyomuş. Araba bakmaya gideceklermiş ona bile gidememiş, ofis taşımışlar vs.. Msn'de ekli fakat bir şey yazmıyor mafoldumben 2 kez yazdım cvp vermedi yüzsüzlük yapmak istemiyorum daha fazla yazıp. Sadece onu bir kez daha görmek istiyorum günlük, çok mu zor senağlama

Günlüküm akşam oluyor yine beni sıkıntılar basmaya başladı
Eve gidesim yok ama mecburum gitmeye beni bekleyen bir kızım var benneyaptımki
Ne yapalım alın yazımız böyleymiş deyip giedecek zaman işte.
Mutlu olacağım günleri iple çekiyorum günlük, inanaıyorum ki bende evime huzurla gideceğim, inşallah dimi günlük inşallah:Saruboceq:

off be günlük yarın için beni stres basmaya başladı bile. bakalım neler olacak ha günlük hayırlısı

Günlükçüm ben geedimmdelikafadulden
taşınıyorum günlüküm...1 oda 1 salon hap kadar ama yeni temiz ferah evime 1 haftaya taşınıyorum...oohhh rahat rahat...çok güzel olck benm için...inşallah hayırısıyla sağlıkla oturcam orda...yerimseniben :içelim:
umarım her şey güzel olur...bide midem ve böbreğim ağrımasa çok mutlu olcm...:gitme:
Hayatımda bana her anlamda destek olan "o"...o iyi ki varsın...hayatıma hayat katıyorsun teşekkür ederim..:asigim: a.s. .

Sevgili günlük;

evvela selam eder pamuk ellerinden öperim sulu sulu:ecrin_bebek:

Şirkette iftar yemeği var günlükcüm. Şimdi sen diycenki ohhh ne güzel daha ne istiyorsun. Öyle değil işte. Bi dinle sonra konuş.

Bizimkiler yine topluyorlar milletvekilleri, bakanları:gitme:, Akşam 6 da mesai bitiyor, ama 8 e kadar onları mı bekliycez. E yediler içtiler (zıkkım yiyesiceler) diyene kadar saat 10 olur be:a015: Bebelerim bekler evde, Kocem yalnızmı açacak orucunu mafoldumben

İnşallah benim kalmama gerek kalmaz yarebbim.:Saruboceq:

yav kardeşim sıkıyorsa gidin evinizde yedirin milletvekillerine, ne diye aşçıyı çaycıyı şoförü tutuyorsunuz o saate kadar. :mymeka: e tabi hatunlar o kadar kişiye nasıl yemek yapsın, nasıl servis etsin. Hazır aşçı var, e servis elemanları da var, ne gerek var evde iftara. Madem eşin dostun o adamlar gidin nerde veriyorsanız verin iftarınızı:mymeka:

Off çok saygıdeğer milletvekillerim!!! gelir birazdan.:çok üzgünüm: Ama en azından içlerinden birkaçı hariç, çok kibarlarşakkıdı

Günlük kız dua etde bana kal demesinler.:1no2:

günlükkkk bugun nişan kıyafetimi aldıkk çok mutluyumm içime çok sindii tam istedigim modell vee istedigim renkte aldım...çok güzel bi duyguymuş günlük yaa allah herkese nasip etsin:)

Son düzenleme:
sevgili günlük biliyorum hep moralım bozukken gelıyorum yazıyorum babamdan erkek kardesımden bıktım babamın o nefret dolu gozlerı benı sevmeyısı anlamıyorum nıye hep ters suratsız azarlar ınsanı bıktım ama uzaklarda bı sevdıgım var annem ıcın gıtmek ıstemıyorum ama babam gıtde kurtulayımda demedı kalayım kı ezıyet etsın su mubarek gunde moralım bozuk allah huzur mutluluk verır mı bana bı gun neyse ben cok doluyum bogazıma bır yumruk durdu resmen gıdıyorum sımdı ...

Günlük..

Birazdan Benim Bebelik Arkadaşlarıyla Okey Oynamaya Gidiyoruz..
Tabi Bi Kısmıyla..Diğerlerini Oruç Çarptı -tatlicadiarzu-
Hepsinin Ağzında Tek Bi Sözcük Var.."Ah Ramazan Geçsin Sorarım Sana" :kedi:
Napıyorum ki.. Uslu Uslu Oturuyorum,Kimselere Karışmıyorum -tatlicadiarzu-
Neyse Ben Gideyim İşlerimi Bitireyim Sonrada Çimlerde Okey Keyfi Yapayım kaydirigubbakcemile2

günlüküm çok mutluyum yaa opuyorumnanaktan
niye mi,ayrıntı yok :kedi:
günüm çok güzel geçti ,dolu dolu...öyle bi dolu ki akşamda evde olamıycam :S
kankamla ayrı kalcaz yine :gitme: inş en kötü günümüz böle olur zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…