Kadınlar Kulübü Günlük

gece kk başındayım gündüz de uyuyorum (( sıkıldım günlük mafoldumben
yapcak hiiiiç bişe yok,yok ve yine yok...

Gunluk ;
Bugun kocucumla konustum yıne guzel sesını hep ozluyorum..
O bana essız bı ılac, sesıyle huzur doluyo ıcım, gunler gunesle doluyo...
Hayallerımle oturuyorum ıste, donusu muhtesem olacakkk....
innş....

GERÇEK DOST GERÇEK ZENGİNLİK
Gerçek Zenginlik.
Bizi yüzümüze karşı eleştiren,
Ama herkesin içinde savunan,
Başarılarımıza sevinen,
Başarısızlıklarımıza üzülen,
Bizi sıkkın görünce
Diğer dostlara haber salıp,
Bizimle ilgilenmelerini isteyen,
Birileriyle tanışmamız gerekiyorsa
O buluşmayı sessizce düzenleyen,
Bizi dikkatle izleyen ama sahiplenmeyen,
Bir başka kıtada yaşasa ve
Günde 14 saat çalışsa da ihtiyacımız olduğu anda
Yardımımıza koşan...
Gerçek dost işte budur.
Ve hayatta en büyük zenginlik böyle dostlara sahip olmaktır.
M. Pinto (Portekiz)
sevgili günlük selammmmm

2 hafta önce işyerindeki mailime bu yazı geldi ve altındada bir telefon no çok şaşırdım ürktüm de biraz aramadım sonrada geçen hafta çok yogundum unutmuşum bu sabah aklıma geldi aradım telefonu ama meşguldü neyse dedim tam kapatıcam pat karşıdan alo dedi biri kimsiniz dedim ilk olarak oda ben sibel dedi durdum sustum sonra heyecanlandım bu benim nerdeyse 7 yıldır hiç birşekilde ulaşamadım ilkögretim ve liseyi birlikte okudum minik sibeldi benden hep haber almış birşekilde ama kötü bir seçim 5 yıl süren evlilik ve boşanma derken kimseye ilişmemiş başı rahatlamış ilk bana ulaşmak istemiş nereledesin neden ben dedim oda bana : sen benim tek dostumsun dedi yarın kısmetse buluşacagız benim çılgın dostumla neler neler paylaştık onunla yıllarca ve kısmet yarın neler paylaşacagız iki sulu göz aglarız iki çılgın arada eser vururuz espirinin göbegine tekrardan hoşgeldin benim canım dostum:1hug:

Yazmadan geçemicem sıkıntım vardı dedim ya rabbimin sayesinde hayırlısı ile sonuçlandı ...
Allahım ağızlarımızın tadını hiç bozmasın bizlere hep huzur ve mutluluk versin inşallah.. .a.s.
Herkese hayırlı geceler..

iyi geceler günlük...
bugün garip bi gün oldu benim için.
öğlen 11 gibi yattım,
oğlumla beraber(kuşum)

sonra dört gibi sevgili aradı.
uyan yemeğe gidelim diye,
işleri yeni bitmiş.
bebeğim uyuyorum dedim, uyanmaz mısın dedi, mümkün değil geri uyuycam dedim.
öpüyoruz dedik kapattık.

bi de baktım kuş tuhaf davranıyor,hasta gibi, geri uyuyamadım..
sürekli tüylerini kabartıyor , dengede duramıyor..
kalktım hemen yataktan, ilaçlarını verdim, serum verdim..
kremlerini sürdüm.
neyse biraz toparladı kendini, beş gibi yine yattım uyudum. sonra akşam da kalktım..

gece de nete geldim, takılıyorum,
bir ara internet kesildi ya,
o ara sevgilim aradı, iyi geceler demek için,
yatıyormuş internet de yokmuş.
tamam dedim.
yarın akşam buluşuruz diye sözleştik.

o yattı.. ben de bir film açtım,
film seyrediyorum bir yandan da sana yazıyorum.
huzurlu bir gün yine.. çok şükür..

Selam günlük,
Evdeki zangırtı tüm coşkusuyla devam ediyor.
Duvarlar delik,her taraf toz içinde.
Gürültü tarif edilemez boyutta.
Kızım da yerdeki tozlarda yuvarlanarak kendini beyaza boyamayı keşfetti,delirmeme yardımcı oluyor ustalarla beraber.
Baş ağrımın olmadığı zamanlar merak ediyorum nerde kaldı diye,birbirimize o kadar alıştık ki.
Hayırlısıyla bi bitse,"amazonun en tembel orangutanı"olduğum eski güzel gönlere dönsek,vallahi bu ara tek isteğim bu.
Ustaların gidiş haberlerini vermek ümidiyle:a015:...

Günlüğüm Bu söz çok hoşuma gitti sahur sahur geldim yazıyorum sanaakaydirigubbakcemile3

"ben hayatımdan malları çoktan çıkardım,şimdi önümdeki kolilere bakıyorum":lepi:

sahurumuda yaptım ezanı bekliyorum namazımı kılıp cumburlooop en sevdiğim yere yatağımaa opuyorumnanaktan

allahım bu davulcu resmen çılgındelikafadulden
resmen roman havası çalıyo hatta 9.8lik bile yapıyo:roflol:sonra bağlıyo halaya:teytey:resmen ritim tutup göbek atıyorum adam geçince yasositososito
aç karnımıda doyurdum allaha şükürzemuszemusşimdi suyumuda içerim hiç sevmediğim halde:bbo:içtiğim bi yudum su zaten...nie ben su içmeyi sevmiyorum yaa:gitme:

Günnüşşş beynimde ingilizce kelimeler sonra hesaplamalar dönüp duruyooo
Sürekli içimden tekrar ediyorummm-tatlicadiarzu-
Ayy hiç uykum yokkk gidip biraz daha ingilizce çalışsam hiç fena olmazzzsositososito

evet sevgili seyircilerrr son 40 günün içinde bulunmaktayızzzz
hazırlıklar son safhada heyecan doruktaaaaakaydirigubbakcemile3

iş yerimde de yeni güsel sorumluluklarım oldu Allah utandırmasın...

o kadar ağladıktan sonra biraz da mutlugün görmek istiyom günnüş başka bişey değil

günnüküm günaydınn zemuszemus
buaralar sana sadece günaydın lülülülülülü
anlatıcak çok şey var ama vaktim yok yoğunum günnük yoğun..
bi ara gelir şöyle bi özetlerim sana yerimseniben
muckksss opuyorumnanaktan

günaydın günlükcüğüm
dün çok güzel bir gün geçirdik
sevgilimle bizim eve iftara gidecektik
yemeğimiz yer çay içer annem teraviye gidince
bizde kalkarız diye düşünmüştük
saat 6,30 da evde olduk aşkımla
gelirken aşkımın canı güllaç istedi dedim
evin ordaki tatlıcıdan alırız yok dedi malzemelerini
alalım ben yapim dedi
eve girdik güllaçı yapmaya başladık
o yapıyor ben diğer yemekleri ısıtıyorum falan
sonra yemeğimizi yedik
çayımızıda içtik
annem gitti teraviye
oturmuz kardeşlerimle kuzenimle bir muhabeet falan
saat 11,30 olmuş bu arada hayatımda yediğim en güzel güllaçtı
kuzenim ısrar etti gitme benle kal diye bi üst katımızda kalıyor kuzen
oda tamam dedi ben hemen kahvelerimiz yaptım
hoop terasa cıktık yattım aşkımın dizlerine saat gece 3,30a kadar sonra eve indik
bi baktık hepimizin sigarası bitmiş
bindik aşkımın arabasına benziciden sigara aldık yemekti falan derken ezan okudu yattık
sabahta işe bıraktı beni aşkım
teratayken cok eğlendik ama
ay çenem düştü gene
görüşürüz günlükçüm

günlüğüm ben geldim yine canım acıdı be günlük mutluydum ama beni bir resim fena etkiledi be günlük
işte bu resim dağıttı beni bu resimdeki bendim aşkım öyle derdi değiştir o resmi derdim msnininde hep bu vardı bu kız ne zaman gülerse o zaman değiştircem dedi ayrıldığımızda hala vardı şimdide varmıdır içim acıttı be günlük gözlerimden yaşlar boşalıyor arasam sesini duysam ama olmaz dimi onun sahibi var o bensizliği seçti sevmemiş kandırmış benimafoldumbensenağlama

günlüğümm yarın yüksek lisans mülakatım var..
çok heyecanlıyım acaba ne soracaklar yarın bana..
ya cevap veremezsem zor bişi sorarlarsaaa..
klasik bi şekilde giyinip sabah 9da orda olucam..
sonra sıra bekliycez artık kaç saat bekleriz belli değil..
bunu da atlatırım inşş en güzel şekilde :Saruboceq:
sonra sonuçları beklemekten başka çarem kalmıyo.......
güzel haberlerle gelirim inşş günlüğümm...

Yine geldim ben günlük...
Dün hayatımda ilk kez solaryuma girdim zemuszemus
Gelinlikte güzel durması için az kararmam lazımdı..
Girmeyi düşünüpte daha girmeyen arkadaşlara ilk tecrübemi anlatayım;
Beni bir odaya soktu kız, "hazır olunca şu telefondan 0 tuşuna bas ve hazırım de" dedi.
Sonra çıktı..Ben de soyundum, aradım sıfırı.."Hazırım" dedim, girdim makinanın içine, gözüme o göz için verilen şeylerden takmayı unutmuşum.
Yatarak girdim.Düğmeye bastım, ve çatttt ışık yandı, hemen gözlerimi kapadım kaydirigubbakcemile3 sonra aman Allahım "wuuuuuuuu" diye bir gürültü, makinadan ürkütücü sesler geliyor :1shok: İçimden 300'e kadar saymaya başladım, seans 5 dk. idi kaydirigubbakcemile3
Yarın yine gircem, ama o kadar korkmam :kedi:

Sabah zorla uyandırdım kendimi, yine de gözlerim sanki tutkalla yapıştırılmış gibiydi :sinifsinif:
Dersaneme gittim ve şimdi evdeyim.
Kafam kurcalanıyor: İşi çıkmışmış! Arkadaşları çağırdı o da dört nala gitti.
Çok çok safım,salağım, böyle devam edeyim ben!! alkisalkisalkis

selam günnükkk
sana yazmayalı uzun zaman oldu. . . . en son bekarken yazmştm.artık evliyim sengözlerimebaksanab . hersabah yanı başımda eşimi görerek uyanıorummm.onun kokusunu içime çekerek ve kollarının arasında geceye gözlerimi kapatıyorumm. . kaydirigubbakcemile2 her geçen gün ona olan aşkım büyüyor ve içime sığmaz oluyor.onun sevgisiyle dolup dolup taşıorumm :asigim: . hergün işten eve daha bihızlı gitmeye çalışıorum.onun yüzünü daha çok görmk için elimden geleni yapıorumm ... :kedi:
kocacığım gece 3 gibi sahura beni öpücüklerle uyandırdı .sarıldı sımsıkııı . . sana bişi söliyimmi öyle bi sarıldıkiii canım acıdı Şeniz . ama oda öpüyorum sarılıyorum doyamıorum dedi . .opuyorumnanaktan bende sustumm. . .ee acıdı deseydim üzülücektii:asigim:
yemeğimizi yedikk ve yine sımsıkı sarılarakk kapattıkgözlerimizi.sabah işe gelmk için uyandm eşim mışıl mışıl uyuyordu .küçük buse kondurup çıktım . gamyoncuiremsu​

Günlüğümmmm şükür gelebildimmm...opuyorumnanaktan
Bugün bizim evlilik yıldönümümüz biliyormusunn....:asigim:
Nasıl geçti hiç mi hiç anlamadık 2.senemiz doluyor günlüğümm bizde taze gelinlikten çıkıyoruz artık...
Allahım bu güzel duyguları isteyen herkese yaşatsın inş...:Saruboceq:
Şimdi eşimi bekliyorum bana süprizi varmışşş.....kaydirigubbakcemile5
Seni çok seviyorum canımıniçi iyi varsınnn....:asigim::asigim::asigim:
ve hep yanımda olursun inş....:Saruboceq:Şeniz

slm günlük sana yazmayalı çoooookkk uzun zaman oldu görüşöeyeli baya şeler oldu en güseli ise oğlum artık kucağımda 1 hafta 5 günlük oldu doğum sendromundanda kurtulduk ama hastaneden çıktığımız gün tekrar hastaneye gittik oğluşumun idrar yollarında enfeksiyon varmış ben tek kaldım hastanede kimseyi almadılar yenidoğan bölümü olduğu için sezeryanlıyım bide çok şeler yaşadım ama hepsini yazacak kadar vaktim yok oğluşum heran uyanabilir sana yazacağım tek şeyy....
BU BEBEK BİZİ ÇOK DEĞİŞTİRDİ ÇOK GÜSEL BİR MUCİZEYMİŞ RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN....:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…