Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlük ben geldim ooo diyon karısık kız senmi geldin he ya ben geldim anlatam da dinle beni
Allaha sükürler olsun herseye sahibim en önemlisi bi aileye sahibim ve Allahın izninle yeni bi aile kurcam bu aileyi kurarken zorluklar yasıcam bazı seylerden fedakarlık edicem kimseye göstermicem hüznümü üzüntümü cok mutluyum dicem evet aslında cok mutluyum kalbim mantıgım bagırıyor cok mutluyuz herseyi bosver diyo ama bi yerde kadınlık ruhu cıkıyor birazda beni tatmin et diyor bukadar da fedakarlık etme diyor bende ona diyorumki olsun be kadınlık gururum cok şükür yanımda diyorum Allah ona saglık uzun ömür versin diyorum peki kadınlık gururum soruyor gerçekten bu yuku kaldırabilcenmi diye işte ona cevap veremiyorum neden cevap veremiyorsun cunku sende beni tatmin etmek istiyorsun ama yapamıyorsun bukadarmı zor senin için kendini ifade etmek neden haykırmıyorsun duygularını neden hep bastırıyorsun beni diyo nereye kadar aglıcan diyor sıkısıp kalıyorum nasıl haykırcam peki ben seni nasıl cıkartcam dısarı......

günnüşşş
ayrıldıkk
sanırım en mantıklısıda buydu..
hayırlısı olsunn...

ben yine bunalımdaydım bugün gerçekten güzel dostluklar kurulabiliniyormuş kk la 2günlük üye olarak çözmeye çalışıyorum siteyi istanbuldan izmire gelmiş bütün arkadaşlarını ardında bırakmış biri olarak mutlu olamıyorum burda :KK43: kk umudumu da kaybetmemeliyim :KK43:

Sevgili günlük.
bu gün yaşlı bir amca komşumuz vardı onu kaybettik. Yaşlıda olsa ölüm çok soğuk ne günlük. Bir tuhaf oldum bu gün. Biten ömürler toprakta son bulan bedenler.

Günlüğüm Ben geldim, Anlatıcak çok şey var ama bir okadarda yok.. Biliyomusun bekledğim ve istediğim şeyler oluyorr tek tek ve seviniyorum ama bi okadarda üzülüyorum neden şimd neden zamanında değil die?? Eee gidenin kıymeti sonradan anlaşılırmış yaa o hesap işte ama üstünden bayağ sular aktı sölenen onca sözler var artık belinay eski belinay değil gözlerini açtı,sonkez görüştük günlük ona resimlerini annesinin ördüğü şalı ve bana aldığı mp4'ü ve askeriyedeyken boynuna taktığı künyeyi bana vermişti onları geri ade ettim günlük.. Hemde hiç olmicak bi zamanda birden evi aradı cama çık dedi baktım karşıda kaldırımda git dedim gitmem dedi ufuk git diyorum dedim gitmem dedi,annemler teraviye gitti yengemler dayımlar falan ve ben gizli gizli aşağıya indim ufuğu apartmanın içine aldım ( ailemin görüşmeyi kesmemi istediği halde bunu onlardan gizli yaptım ) apartmanımız hep akraba binası ve sadece kuzenlerim evdeydi ben gizli gizli indim aşağıya bi tuhaf oldum günlüğüm sanki evden kaçıyormuşum gibi hissettim kendimi elimde poşetlerle .. Neyse kapıyı açtım ufuğu içeri çektim binaya ve ona eşyalarını verdim sendeki resmimide bana ver dedim vermem dedi ver dedim vermem dedi neyapıcaksın sende durup hala dedim Yıllar sonra bile baktığımda işte bu benim aşkım dicem dedi ufuk ver dedim zorladım ve cüzdanınında resmimi çıkardı aldım.. bana sarılmak istedi ittim onu öpmek istedi yine ittim hadi git artık dedim, bikere sarılim ne olur dedi hayır ufuk dedim ve bi hamleyle beni kendine çekti sımsıkı sarıldı bana günlüğüm yemin ederim KALBİNİN ATIŞINI KALBİMİN ÜSTÜNDE HİSSETTİM ve başladık ikimizde ağlamaya senağlama Ne olur git artık dedim ve açtım kapıyı gönderdim onu :gitme:
Daha sonra radan 1 saat geçtikten sonra faceden mailler atmaya başladı yazdı bir sürü şeyler ama olmazki günlüğüm artık olmazki, evet hala çok seviyorum evet özledim ve 4. aya giricez ayrılalı ama olmazkii denilen sözleri unutamamki..artık ufuğa güvenirim sırtımı rahatça yaslayabilrim diyememki NEYDİK NE OLDUK BİZ YAA:sinifsinif: Sonra bunları anneme anlattım içimde durmasını istemedim ve bilsin istedim gizli bişi yapmim die ve tamam artık görüşmeyi kesin kızım buı şekilde sende unutamicaksın bak düzelmiştin toplamıştın yine seni üzmesini izin verrisen yada aklını çelerse bu sefer ben aricam ya ufuğu yada ailesini dedi :gitme:
Böyle işte günlüğüm evett ufuk pişman evett ufuğun iş arkadaşları olsun kuzenleri olsun ve askere gitmiş olan arkadaşı bile taa oralardan faceye mailler atıyorlar bana barışın die ama artık çok geç be günlüğümm ARADA AİLELER VAR ARTIK konu bizden çıktı AİLELER VAR ARTIK İnşallah alnımda yazıyorsundur diiyip duruyor, bilmiyorum günlüğüm yaa gerçekten bilmiyorum .. Ve bi kişi var herşeyiyle bana uyan ailesi aileme uyan ve beni olduğum gibi kabul edip açıklığı kapalılığı sorun etmicek değiştirmicek olan ama ben artık güvencimi yitirdimki erkeklere karşı ve henüz 4 ay oldu, ben seviyorum diyememki bi başkasına kendimi kandırmış olurum ve henüz hazır değilim ben yeni birini sevmeye..
RABBİM sen içime serinlik ver sen aklımın çelinmesine izin verme sen toparlanmşş olan belinayı yeniden darman durman edilmesine izin verme HAYIRLI KİŞİLERLE TANIŞTIR VE HAKKIMDA HAYIRLISI NEYSE ONU VER RABBİM:Saruboceq:

Neyse günlüğüm yazmadım yazmadım ve döktüm işte içimi sanada.. ben biraz daha oturuim sonra sahur için tava böreği yapıcam biede canım soslu makarna çekti onuda yapıcam VERDİM KENDİMİ YEMEĞE 4 KİLO 300 GR ALDIM hedefim 55 kilo inşallah alırım BEN İYİYİM İYİ OLUCAAM ESKİ BELİNAY DEĞİLİM AŞK DEĞİL MANTIK KULANICAM TAMAM AŞIKDA OLUCAM AMA YAPTIĞIM GİBİ 5 YIL BOYUNCA KÖRÜ KÖRÜNE OLMİCAM MANTIĞIMIDA KULLANICAM ARTIK FAKAT BİRAZ DAHA ZAMAN VAR İÇİMDEN UFUĞUN SEVGİSİ AŞKI TAMAMEN ÇIKANA BİTENE KADAR KİMSEYLE BERABER OLMİCAM YENİ BİRİNİNE SENİ SEVİYORUM DİYİP ELİNDEN TUTMAYA HAZIR DEĞİLİM HENÜZ ..

Senin nezninde herkese hayırlı sahurlar diliyorum günlüğümopuyorumnanaktan

Konuştuk günlük, msnde ilk kez konuştuk. Çocuklar gibi mutlu oldum. :kedi: çok kısaydı, halini hatrını bile soramadım çünkü hemen çıktı ama bu bile yetti inan. Beni unutmamış. opuyorumnanaktan Bu bile yetti... :Saruboceq:

Pembiş şimdi sana günümü anlatıcaktım ama vazgeçtim...
ıyi sabahlar diliyorum sadece...
Birde bütün herkesin mutlu olmasını istiyorum kimse üzülmesin hep huzurlu olsun sağlıklı olsun sevdiği kişi ile çook güzel günler geçirsin bunu herkes için bütün kalbimle diliyorum..
Ve allahım benim mutluluğumuda daim et sana şükürler olsun bugün için gelecekler günler için herşey için...
Şimdi uyumaya gidiyorum... Canım ailem sizi öpüyorum ve çok seviyorum.. Aşkım senide çok öpüyorum ve çok seviyorum her zaman sizin yanımda olmanızı istiyorum inşallah sizlerle bi ömür..

günaydın günlük,
gece 3 gibi yattım 6 gibi de kalktım.
gazetelerimi okudum ve sana yazayım dedim..

bugün için çok bi planım yok.
yalnızca akşam alışverişe gideceğim günlük,

bi elbise bakacağım kendime,
cumartesi için(sevgilimin doğum günü),
siyah kısa bir elbise istiyorum ama nereden bulabilirim hiç aklımda yok.
yani çok gece elbisesi gibi olmamalı, daha genç kız işi olmalı.
abartmış demesinler..
seni okuyanlardan aklına mağaza gelen olursa yazsın bana olur mu günlük:)

güzel bir gün olur umarım herkes içina.s.

günaydıın günnükcan son 38:nazar:
artık geriye gerçekten sayılı günler kaldı...Allah utandırmasın:Saruboceq:
hazırlıklar hızlandıkça etrafımda; bana bi sakinlik geldi ki sorma günnük inşallah son güne kadar böyle kalmayı başarabilirimdelikafadulden

günnük günaydın zemuszemus
dün dularım kabul oldu ve eve girdiktn yrn saat snra bı baktım hasta olmuşum
yani beni iş yerimde beyaz pantolonumla yakalamadı :kedi:
günnük hergun kucuk kucuk seyler oluyor ama yterlı degıl elle tutulur bısı ıstıoruumm..
buarada annecım farklı doktorlara gozukmeye devam edıyor, en sn dun avrupa yakasında prof.lerıyle unlu bı hastaneye gıttıler, cok guzel seyler soylemısler ve kanamasının durmaası ıcın ilaçlı spiral takmıslar ılaclar yan etkı yapıyordur, bunun boyle bır etkısı ykmus 5 yıl ıcını temızlıycek o hastalıgın olmasını engellıycek kanamasını durdurucakmış.. hadı hayırlısı ıyı olur ınsallah..:Saruboceq:
dun gece hıc yatamadım gunnuk hastaydım malum hastalık kıvrandım durdum hep ılk gun böyle napalım ama sımdılık gctı 1 ay daha rahatım artık kaydirigubbakcemile3
gunnuk buarada yarın bankanın iftar yemeği var katılıp katılmama arasında kalmıştım ama dün akşam karar verdim gidicem bakalım nasıl geçicek.. ne giyicem bılmıorum bakalım bugun aksama karar dusunur bulurum bısıler...
şimdilik gitmem gerek yapmam gereken işlerim var..
mucckkkss opuyorumnanaktan

selam günlükçüm
sana ne zandır yazmadığım için selam vereyim dedim.
iş yerinde çok yoğun ve stresli bir okadar da sorunlu bir hafta geçiriyorum.
yazacak çok fazla bişeyim yok
şu bayram biran önce gelsede bir tatil yapsam
c.tesi eşimin patronu ve bir tedarikçilerinin firma sahibi iftara geliyorlar
bu akşam temizlik yapıcam alışveriş yapıcaz
yarın akşam ve ondan sonraki günde yemekleri yapıcam
offf keşke c.tesileri çalışmasam

Selam günlüğüm buyrunnnnnnnnn
bi kaç gündür ders çalışıyorum. Daha doğrusu çalışmaya çalışıyorumkafamçokkarıştı. Kitap önümde ama başka başka şeyler geliyor aklıma sürekli. Anladın sen onu :1ninca:
Bu aralar çok değiştiğimin farkındayım. Artık o eski sakin,sinirlenmeyen deniz' den eser kalmadı:umursamaz:.
Patlıyorum hemen artık herkese. Hiç bişeye tahamülüm kalmıyor bu aralar, küçüçük bişeyde gözyaşlarım sel oluyor, sulu göz oldum çıktım walla :kızgın:. Böyle olmamın tek sebebi ne çok iyibiliyorsun sende günlüğüm. Şu sezon bitsin işten çıkayım 2-3 ay kaldı şurda. sonrasında güzel bi tatile ihtiyacım var, kendime gelmem için... acaba nereye gitsem :1closedeyes:
öyle işte, hergünüm diğeriyle aynı. hiç bi değişiklik yok. Monoton bi hayat yaşıyorum bu aralar.... :kahve:

X