Kadınlar Kulübü Günlük

günlükkk
bu gece benim ve badem gözlümün kalbi pıt pıt atarak uyuyacağız
yarın pap smear testinin sonuçlarını alacağız
çok teselli etti beni badem gözlüm
hep yanındayım dedi hüzünlü gözlerle
pap smear testi de neymiş beraber geometri soruları çözdük dedi
yarn sonucu yazarım günlük

tatilden döndüm, ailemi görmek beni hem çok rahatlattı hem de çok dinlendirdi, ama şimdi döndüm ve her şey hala aynı, gördüm... :gitme:

çiko sönmezime dua ediyorum sonuçları iyi çıkıcak allahın izniyle,hem zaten bu senede bir kere yapılması gereken bir test..kadın olan herkezin yaptırması lazım..yarın hayırlı haberler versin bize:Saruboceq:
yarın nişantaşına gidicem doktoruma,askerden izin alıp biraz dolaşsam diyorum 2 mağza gezsemhihoyyyt ama nerdee:çok üzgünüm:şımarma diyip azarlıycak beniklava:biliyorum:çok üzgünüm:bide lüneparka götürmicem die ceza veriyo işin kötüsü
altılı ganyan sevdam geri döndü,yarın bi kupon yapim diyorum
içimde doymak bilmeyen biri var bide ne yesem doymuyorumzemuszemusdoymuyorummzemuszemusüff ne yesem acaba bak yine acıktımcokacimcoook

günaydın günnük şafakım 55:sm_cool:
dün nişanlımla evimiz için halı, avize ve birkaç parça dekoratif malzeme aldıkkaydirigubbakcemile2
evimin tamamlanmış halini hayal ettikçe içim bi hoş oluyu doğrusu:asigim:
Allah hayırlısıyla yuvalarımızı kurmak nasip etsin:Saruboceq:

sevgili günlük
sana gıcık olsam da bil istedim
artık geriye sayım başladı
seninle son 1 ayımız kaldı...
sonrasında yeni gelenlere anlatırsın artık değil mi; "buradan bir gurbaa geçti" diye?

Günaydın pembişimm opuyorumnanaktan
Oooof of desem sana anlarsın sanırım
Adam şu halde bile gurur yapıyor ya, artık pes
Kimseyi yarı yolda bırakmazmışmışmış
Doğru 9 aydır yarı değil çeyrek yol mesafesi bile katedemedik buyrunnnnnnnnn
Dua ediyorum sadece
Allah'ım bir çıkar yol göster bana nolur :Saruboceq:

günlük

mutsuz günler geri geliyo günlük
o geri geliyo bu geri geliyo artık umudum kalmadı senağlama

günaydın günlüğüm,

harika bir haftasonu geçirdim.
ve kendi adıma yeni kararlar aldım.
kocacımla artık eskisi gibi vs değiliz diye şımarıklık yapmıcam.
olaylara duygusal değil daha mantıklı bakmaya çalışıcam.

beni çok seven,
çalışmak dışında her vaktini bana ve kızıma ayıran,
fedakar bir eşim var.
daha ne olsun?

şükretmek gerekiyor,
sızlanmak değil.. :kedi:

günaydın günlüğümmmmirmirmirmir
aslında daha uykum varrrmirmirmirmir
günlüğümmm çok yorgunum bee şöle 1 kaç günlüğüne bi yerlere gitsek hiçde fena olmucakk
ramazanda geldii koş koş artık telaşa iyice arttı
allah sağlık versinde yapalım inş:Saruboceq:
herkese güzel haftalar diliyorumm günlüğüm bütün arkadaşların günü gününden güzel geçsinnnna.s.

merhaba günlük

dün kızım yataktan düştü berbattı yaşadım o anı hiç unutamameşimle ne yapacagız şaşırdık ben aglıyorum kız aglıyor eşim ikimizede sarıldı kıyamam :asigim:çok şükür ki böyle bir eşim var bana aşık kızınaysa büyük bir sevgisi var anlatılmaz kızına bakarken gözlerinden sevgisi okunuyor:asigim:

Günaydın günnüküüüm mafoldumben
sana yazmayı o kadar çok özledim ki
tam tamına bi hafta izindeydim ama hiç bişi yapamadık mafoldumben
yeteri kadar tadımız kaçıktı zaten eşimle de bi soğukluk vardı, son gün ablasının yaptıkları tuz biber oldu
artık kolay kolay gelemeyiz kendimize mafoldumben
neden ben neden neden nedennn senağlama
bağırıp çağırmak istiyorum evliliğimizin yuvamızın huzurunu kaçıran kimseyi görmek istemiyorum
bize zarar vermeye çalışan kimseyi görmek istemiyorum mafoldumben
benim huzurumu bozanlarında yuvasında huzur olmasın inşallah mafoldumben
Rabbim çok büyük beni de onları da görüyor varsa bi yanlışım ben onun cezasını çekicem zaten
ama onları asla affetmeyeceğim

Son düzenleme:
slm günlüğümmmm

güzel bi hafta sonundan cıktımmm
bugün daha bi relaksımmm
ihşalalhhh güzel bi hafta olur zemuszemus

:icecream:

günlük,
çarşamba günü yıllık izine çıkıyorum..18 gün yokum...
malesef bu izinde tatile gidemicez..evimizi taşıdık,tatile gidicek paramız kalmadı..borç yaparak tatile gitmekte istemiyorum.iyiki 2 gün kaçamak yapmışım....
canım çıktı..halada yerleştiremedim evi..2-3 gün evle uğraşırım...bi kaç gün burada denize giderim....zaten sonrada ramazan geliyo...ramazanın ilk 9 günüde evde olucam ohh değmeyin keyfime...
ama keşke tatile gidebilseydik burdan uzaklaşmaya..eşimle hiçbişey düşünmeden başbaşa kalabilmeye o kadar çok ihtiyacım var ki!

günlüğümmmmmmmm
kocişim inşallah yarın geliyor.
ona çok büyük süprizlerim var inşallah.
ama bu arada ağzım yüzüm hep yara oldu üzüntüden.

dün kendimi kaybettim günlük......

bağırıp çağırıp çıktım evden.........
artık bazı şeylere tahammül sınırım taşmış beynim kabul etmiyor edemiyor....bakalım sonum ne olacak

dün gece sessizlik hakimdi evde .....

Son düzenleme:
icimde oyle bir burukluk oyle bir sevgi oyle bir durgunluk varki
burukluk ve durgunluk kala kaldiriyo bazen dusuncelere daldiriyo icimdeki ben ile konusturuyo
sevgi ise kizima bakdikca dahada cogaliyo opuyorumnanaktan
bugun 2 aylik oldu kizim cok acayip bi duygu anne olmak
kucucuk bisey geldi hayatimin tam ortasina odak noktasi oldu herseyi ile
herseye onunla baslayip onunla bitiriyorum herseyden once o geliyo
bir minik nasil olduda beni bu hale getirdi oysaki SIKINTIya gelmeyen cocuk sesine dayanamayan ben onun HUZURSUZluguna nasil dayaniyorum :uhm:

annelik bambaskaymis gercekden iki gun oncesinden yasadigim olay geliyorda aklima ya o gun olan olsaydi ne yapardim ben daha bugun 2 ayimizi doldurduk kuzumla :1no2:
yuce rabbim onu sen koru butun bebekleri cocuklari koru :Saruboceq:

cok duygusallasdim bazen neden agladigimi bilmiyorum su an oldugu gibi belki dinledigim sarkidandir melodisi beni cok etkiledi :çok üzgünüm: sabah sabah bu ne duygusallik boncuk sus :kedi: ben anneligin uzerimdeki etkisini icimi sana dokmek icin gelmisdim oysaki...:kedi:

benim bir melegim var minicik kucucuk
bak yine geldi aklima kuzum benim daha 40in cikmadan sutum kesildi ya doyasiya emziremedim ya cok uzuluyorum emziren anne gordukce kuzum icin :çok üzgünüm:

minik kuzulardan herkese nasip et rabbim herkese tattir:Saruboceq:

günnüküm nbr ben geldimm zemuszemus
ıkı gunluk dınlenmenın ardından gene burdaım
ama olsun guzel bı hafta sonu gecırdım eglendım dınlendım sımdı ıs basında olmak guzell opuyorumnanaktan
gunnuk ctesı gunu bebihanıma bısıklet aldım e abı oluyor dımı kardes gelınce ıster ıstemez papucu damda olucak sımdıden ne alsa ne yapsa kardır teyzesı dıe dusundum bı bısıklet aaldım kuzum cok sevındı daha tam suremıo arada ustunden bıle dusuyor ama olsun alısır kaydirigubbakcemile3
bebıhanıma alıpta ufak kardesım enesıme almak olmazdı dımı gunnuk anamm dusunemıorum kıyametlerı koparırdı herhalde ona da yasına uygun bı bısıklet aldım suprız yaptım ama pek begenmedı gunnuk cok ınat bnım kardesım 5 yasında ama buyumuste kuculmus gıbı..
bısıkletını cok renklı buldu mavılı yesıllı olunca bu kız bısıkletı ıstemıorum dıe tutturdu bı kac defa bınıp ındı attı bıkenara pıknıge gıttık pazar gunu orda da 1 kre bındı ama hemen ındı bakalım nasıl sevdırıcez bıraz ugrastırıcak bızı gıbı ama neyse...

gunnuk bole gectı hafta sonum aılemle bırlıkteydı
Allah kımseyı aılesız bırakmasın arkads sevgılı bunların yerı tabı ayrı ama
aılenın apayrıymıs bı kez daha anladım...

bıde abımle konustuk gunnuk askerde bılıosun
cok zor gecıyo ya dayanamıorum artık dıo ılk defa bu kadar kotu gelıyordu sesı :çok üzgünüm:
Rabbım onu herturlu kotulukten korusun bı an once aramızda olsun ozlem acısına dayanma gucu versın ınsallah...

gunnukum sımdılık bu kdar ogle tatılı malum yemege cıkıorum
gene ugrarım
mucksss opuyorumnanaktan

mrb günlük içimde sesiz bir çığlık var huzursuzum sanki sanırım isediğim hiçbirşeyin gerçekleşmemesinden kaynaklanıyor günlükben sıkıldım herşeyden hani bir söz vardı bu hayat sınavsa ben kağıdımı verip çıkmak istiyorum diye o haldeyim mücadeleden sıkıdım püff

günlük!!!

sen bile benden daha dolu yaşıyosun hayatı söleyim.......
bukadarmı boş olur insan bu kadarmı hıııı söle bana.... :mymeka:
artık çıldırmaya az kaldı hatta az degil çıldırdımda haberim yok sanırım bütün duygularımı yitirdim... :çok üzgünüm:

geçen düğüne gittim hemen biri göz koymuş bana ama içimden hiç bişe gelmiyoki hayatım düzene girmicekmi benim............ :1no2:

bak sana yazarken hep ezan okunuyor dua ediyorum...
hayatım düzene girsin Allah ım nolur en kısa zamanda hemen hayırlıyla hayatım düzene girsin.............bi işe yaradıgımı hissettir bana güzel Allah ım....

nolur işim olsun nolur yarabbim.....
:a015:

Selam günlükcüm;
Çok uzun bir zamandır yazmıyordum sana nedense içimden yazmak gelmedi
Bugün kendimi iyi hissetmiyorum başım çok kötü ağrıyor içimden hiçbişey yapmak gelmiyor
Niye böyle oldum bende anlamıyorum sebebini
Hayatımda farklı bişeyler olsun istiyorum ama olmuyor monoton bir yaşamdan çok sıkıldım
Ama herşeyin bir vakti zamanı var demekki benimde buna sabretmem lazım sanırım
Mevla Görelim Neyler Neylerse Güzel Eyler deyip dua etmekten başka çare yok şu an için
Rabbim tüm darda olan ve sıkıntı içinde olan herkese yardım etsin
Rabbim tüm kullarının yardımcısı olsun
:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…