Kadınlar Kulübü Günlük

Günnük'üm bugün hiç birşey yapmak istemiyorum. Bir uyuşuk halim var anlamadım gitti :bbo:
Hala atm den haber çıkmadı. Benim para gitti galiba mafoldumben
Bu son bir haftadır hep böyle talihsizlikler başıma geliyor kafamçokkarıştı
Nolduu bana bilmiyorum.. Eski enerji dolu kızı istiyorum ben yaa...
Ama karar verdim yarın sabahtan itibaren yeni bir moda gireceğim ve güçlü mutlu pozitif olmaya çalışacağım yerimseniben

Hakeden ve dua eden herkese Rabbim yardım etsin , kabul etsin dualarını :Saruboceq:

Bugün bunu yazmak istedim günlük , hepsi bu , kaçtım ben :eek:

selam günlük,
dün bayaa güzel bi gündü:)
sevgilim bi program yapmıştı, akşam buluşacaktık.
akşam bi bara gittik, iki bira içtik, ama karşılıklı boyle romantik ortam oldu.
hep sevdiğimiz şarkılar çaldı.
o hep beni seyretti, gözünü hiç ayırmadan,
işte çok güzelmişim farklı güzelmişim bugun falan öyle bir şeyler dedi hep,
güldük eğlendik.
ne güzel bi gece değil mi dedim:) evet dedi.seninle geçen her zamanım güzel falan dedi.
ki o böyle şeyleri çok nadir söyler..
sonra arkadaşı amerikaya gidiyordu ona veda partisi vardı,
başka bir barda. oraya gittik.
bir sürü tanıdık vardı. ortak tanıdıklarımız.
bizi beraber görünce çok şaşırdılar.
nazardan korktum resmen. çünkü kızlar çok beğenir onu.
sonra da dört gibi falan eve geldim işte.
güzel günler güneşli günler falan filan:))

günlük ya!!1

bak şu söz ne kadar da güzel bi reklamda çıkıyor:::::

'' uzayda yürümek varken dünyada koşmak niye''

günlük ben artık çok yoruldum be günnüş!!!!

afff afff ezan okunuyor şimdi..........

inş.. herşey yoluna girer yoksa bende kafa filan kalmayacak bu gidişle.....
:çok üzgünüm:

RABBİM NE OLUR BANA YARDIM ET.. NE OLUR YALVARIRIM.. SU İÇİMDEKİ SIKINTIYI AL DAHA FAZLA ACI ÇEKTİRMESİN BANA.. AİLEMİNDE SURATI DEĞİŞTİ senağlama DUYDUKLARINDAN SONRA YALVARIRIM ALLAH'IM ONA İNANMASINLAR NE OLUR ONU SANA HAVALE EDİYORUM SEN NASIL BİLİYOSAN ÖYLE YAP.
BU YAZIYI OKUYAN ARKADASLARIMDA BANA DUA ETSİNLER NOLUR :KK43: RABBİM NE OLUR SEN HERŞEYİ BİLEN GÖRENSİN BENDEN UZAK OLSUN.senağlamasenağlama

bende üzgünüm günlük bugün içim buruk :KK43: annemler gelmişti 3 günlüğüne dün gittiler çok dokundu bu sefer öyle çok ağladımki gözlerim kocaman şişti.. yılalr geçsede hep ayrılıkalr böylemi olacakki çok dokunuyor.. gurbette olmak ne zormuş..

iyi hafta sonları günlük zemuszemus

dün sabahın köründe kalkmışım eşime kahvaltı hazırladım öpücükle uyandırdım kahvaltımızı ettik işe gönderdim zemuszemus
nerden aklına esti kahvaltı hazırlamak deme bana günlük erken kalkmasam hazırlayacağım filan yok yani :nazar:
bütün gün evdeydim keyif yaptım dinlendim zemuszemus çok yatmaktan da gece başıma ağrılar girdi :bbo:
bu sabah da kahvaltıyı hazırladım eşim öğlenciydi birlikte çıkacaktık bana yardım etmedi masayı kaldırmaya :mymeka: önce onu gönderim öyle çıkayım dedim çıkmıyo kapıda bekliyo :uhm:
gitsene ne bekliyon diyom
x aşağıda (kardeşi) :1ninca: ee nolmuş yani
görmek istemiyom diyo
görme gec yanından dedim onu dahi istemiyom diyo
iyi bekle o zaman :nazar:
neyse çıktı balkondan baktım 2 görümce nişanlı elti gidiyolar
vay be dedim nişanlı elti ne zaman aralarına katılmış :nazar:
neyse aradan bi 20 dk sonra çıktım baktım duraktalar mirmirmirmir
uffss yaniiii :1closedeyes:
aaa naber lady bilmemne
iyiii senden naber mirmirmirmir
gelinlikçiye gidiyos biz
ne güzel gözün aydın mirmirmirmir
dikmeye başladılar mı yoksa bakıyo musun daha :nazar:
yok ya ekimin ilk haftası evleniyos gün aldık hersey tamam :1shok:
ya Allah mesut etsin çok sevindim aaa otobusum geldi binim ben hemen dedimkaçtım :1closedeyes:
eşimi aradım haberi bile yok 1 ay kalmış şuracıkta abisinin evleneceğinden haberi yok ve abisi bi alt katında yasıyo
üzülüyorum böyle kardeşliğe gamyoncuiremsu
bakalım kayınpederle kayınvalide gelicekler mi :1closedeyes:
kapımı çalacaklar mı :1closedeyes:
benımle konusanı pişman ederim görücez önümüzdeki aylarda bakalım gamyoncuiremsu

günnük... Şeniz
dün dedemlere gittik ve orda kaldık..
gezdik biraz akrabaları fln..
yedim içtim ohhhhhhhhh :içelim: cokacimcoook
bu rejim bana göre değil kaydirigubbakcemile
bi başlasam hemen halsiz düşüyorum :gitme:
ama dikkat etcem birzacık daha zayıflasam süper olcakkk :eek:
...
günlük.. kaydirigubbakcemile5
dedim ya işe gircem diye
yrn onun için saglık raporu almaya gitcem kafamçokkarıştı
kan vermekten nefret ediyorummmmmmmm :umursamaz:
carsambada kadınla görüşcez..toplantı yapcaz..saatleri fln konuscaz zemuszemus
salı günleri tatil olcakmıs opuyorumnanaktan
cok sevndm.. buyrunnnnnnnnn
ramazandada inşallah dayanırım gamyoncuiremsu
nası bi bünyeyim ben yaa fisfisfis
ondan sonracıgımaaaaa şakkıdı
tek korkumm :1shok:
benm cumartesi direksiyon sınawım war mirmirmirmir
inşallah cakışmazda saatler bu işi kaçırmam :mymeka:
eğer calısamazsam gerçekten cok üzülürüm. :gitme: :gitme:
hakkımda heyırlısı.. kaydirigubbakcemile2
....
salı günü sevdiceğim gelio.. ŞenizŞeniz Şeniz :asigim:
cok kavga ettik..küstük barıstık..ama özledim ya.. Şeniz
alışkanlık oluo işte.. :1rolleyes:
özlüyorumda seviyorumda.. :asigim: :asigim:
zaten okul acılana kadar bi daha görüşemeyiz senağlama
....
bu hafta bi günde deneme sürüşüm olcak.. gamyoncuiremsu
sanırım çarşamba olur...ya da perşembe.. vereliniortak
inşallah bu sefer geçerimde dirksiyon sınawını bi ohhh diyebilirim.. :Saruboceq:
bi geçeyim konu açcam zaten.. :emir_bebek:
sonunda aldım diye :)) :ecrin_bebek:

hayat bana ne vercek ne etcek nereye sürüklicak bilmiyorum..
biraz korku biraz endişe biraz ümit biraz heyecan biraz çekimserlikle bekliyorum göreceğim günler...
ne olur bilmem ama
tek istediğim..
kafamın beynimin ruhumun rahat olması..
yardım et ALLAHımm..sana ve yardımına cok ihtiyacım var..nolur yardım et..

bugun gunum guzeldı bırazda karısık ıdı..
sabahdan kızlarla bulusmaya gıdıcegme cok sevındım azda gec kaldım herzaman kı gıbı ama napım dusdan nasıl fırladıysam:)..gıttıgımde saclarımdan su akıyodu lady sacıma hee dusdaydın dedı:)..burcums sevgılısın yerınde durumlerı yedık ve yurudk pıerlotıye yolda garıp oldum en son 7 temmusda gtmısdım canım yanmısdı orda herseyle yuzlestım resmen gozlerım doldu durgunluk geldı ustume ama bu sefer narlı bahce tarafında oturduk ..
muhabbet koyu ıdı amma dedıkodu ettık yaa :)..
kk da herkesın kulakları cınladı valla:)..konuların tartısmasını gene yapdık zaman nasıl aktı anlıyamadım :KK43:..
lady ozlem bırsam burcum uff keske hergun olsak ya bı arada:KK43:..
sonra tepeden ındık dagıldık ve bende bızımkıler mangal yapıyodular onların yanına gttım ustume durgun bas agrısı geldı gozlerımden durduk yerde yas akıyo aklıma o gun geldı ..
nefes almam zorlastı gene ufff ..bogazıma bısı dugumlenıyo allahım yardım et..bızımkılerın yanında cok kalamadım eve geldım dırek pc oturdum burcuya resımlerı atıyom uff omrum gttı amma agır pc sınır bastı bıde bas agrısı ..ama guzel gundu hayatta ne zaman olursa olsun gecmısle yuzlesmek sart..
herseyı atlatmak ıcın gıttım ılk gtmem fılan dedım ama gıdıp yenmelıydım
yasadıklarımı gene guclu cıkdım gene yılmadım artık daha gucluyum bennn..:)

selam cicim buyrunnnnnnnnn
bu aralar şarkılara karşı biraz fazla duyarlı oldum sanırım:1ninca:. İnsan her slow şarkıda ağlarmı. ben ağlıyorum hep, o duruma geldim artık napayim, ayrılık bana hiç ama hiç yaramadımafoldumben. Anlayamıyorum yada anlamak istemiyorum biz niye bu ayrılığa geldik diye. Acaba o şimdi napıyor o da ben gibi üzülüyormu çok merak ediyorum günlüğüm. 3 gün oldu sesini duymayalı sohbet etmeyeli. Çok özledim günlüğüm hemde çoook senağlama.

Burdan çok sıkıldım günlüğüm. Artık farklı bi şey istiyorum. Farklı bi mekan, farklı insanlar herşey farklı olsun istiyorum. Resmen bunaldım burdan. Her taraf hatıralarla dolu. Kaybolmak uzaklaşmak en iyisi burdan. Tanıdığım herkes aşkımı biliyordu. daha yeni yeni öğreniyor bazıları ayrıldığıızı. anlattıkcada içim tekrar tekarar parçalanıyor mafoldumben. kimseye bişey anlatmak istemiyorum artık. İkimizi tanıyan insanlardan uzak olmak istiyorum. Bana acıyor muamelesi yapsınlar istemiyorum günlüğüm anlıyormusun :çok üzgünüm:...
bu gün gittim sırf bunun için başka bi şehirdeki iş yerine CV mi yolladım. Daha ailemin bile haberi yok. Ama kabul edilirsem. Ne olursa olsun gitmeyi düşünüyorum. Kimse karşıma çıkıpta beni engellemesin mümkünse Çok üzgünüm çoook. Yapabilirmiyim başka şehirde tek başıma, tabii o bi muamma. Hayatım boyunca hiç ailemden uzakta kalmadım. Ama zamanı geldi artık 24 yaşındayım ve artık kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum, kimseye muhtac olmadan. Kimseye hesap vermeden yaşamak istiyorum hayatımı. Bakalım beklemedeyim şu an :kahve:

Selam günlük

Bugün çok güzeldi... KKdan sevdiğim arkadaşlarımla birlikteydim... Çok eğlendik. Arkasından da aşkımla kısa da olsa sahilde oturduk, neredeyse 1 aydır görüşemiyorduk. :KK43: Omzuna yasladım başımı, huzuru buldum yine onda... Yüzümü okşadı bi tanem... Bu sıralar az görüşüyoruz işlerini toparlayana kadar... Ama sabır Burcums, Rabbim bize hiç ayrılmadan yaşlanmayı nasip eder inşallah...

Günlük döndüm Adapazarı'ndan bu gün..
Hala sevemedim ben bu kenti.. sevemiyorum elimde değil.. toprağım gibisi yok..
peki ya 2 ay 2 gün sonra napıcam.. orda yaşamaya başlayınca ne yapıcam ben :KK43:(
insanlar yabancı.. caddeler farklı.. tanıdık bir sima ile karşılaşıp ayaküstü sohbet etme gibi bir ihtimalim olmayacak.. iş çıkışlarında annecimle buluşup alışverişten ellerimiz dolu bi şekilde evimize dönme şansım olmayacak.. çevreme boş boş bakmak ne kadar huzursuz etti beni dün bilemezsin.. Nişanlımla çok yakın bir arkadaşının nikahına katıldık.. nişanlımın arkadaş çevresi çok kalabalık hepsi ile beraberdik.. ama ben çok sıkıldım. tanımadığım insanlara adapte olmayı başaramıyorum.. zamanla düzelirmi alışırmıyım dersin.. inşallah düzelir günlük.. çok özledim dün ailemi evimi.. nasıl koparım ben memleketimden.. bana bu kadar çok koyacağını bilebilseydim keşke önceden...........:gitme:

sıkıldımm bunaldımmm gunlukkk
herseyden herkesden gercekten bıktımmm nefret edıorumm hayatımdan herkesden yasadıklarımdan kendımdennn keske hıc gelmeseydım bu dunyaya mafoldumben
yoruldum gunluk bu yasımda hayattan bıktırdılarrr hıc bısey mı yolunda gıtmezz
hep mı mutsuz olur hep mı sorunlu olur bi ınsanın hayatı offffff
Allah ım yardım et bana nolurrrrrr sona geldım galıbaa bu sefer .. . .senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

sevgili gunlukcum sana ılk defa yazıorumopuyorumnanaktan..bugunn bitanemle bırllıkte haavuza gittik okadar guuzeldikii şakşuka tarık menguc geldikaydirigubbakcemile3 çok eglendıkk.çokk sevıyorum erkegımııı benı mutlu etmek ıcın herşeyi yapıoooopuyorumnanaktan yakında askerlık tecılını bozdurcak.offf gunlukkkk nasıl dyancam:nazar::nazar: ne yaparım onsuz benmafoldumben şimdiden aglamaaya basladım gonderiirken napıcam:gitme: allhım onu sevdıklerıne bagıslasınsenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
slm gunlugum sende olmasan bılmıyorum kıme acıcam derdımı hergun yazanmasamda sana zaten aynı hersey buyuk cıkmazlardayım yıne kıme neyı anlatıcamı kımle ne konusacagımı bılmıyorum yıne sıkıntılarım arttı korkuyorum kendımden ne kadar dayanırım yıne kanser ılletıne yakalınırmıyım yada canımamı kıyarım bılmıyorumm yardım et bana allahımm dayanamıyorummm

bugun tanımadıgım akrabalara gıttık kafam sıstı bır suru cocuk vardı oturup bı sohbet edemedık
cok canım sıkıldı donerkende arabada mıdem bulandı
dun gece esım kuzenımle konusurken nette gordu benı
yalvarma derecesıne gelmıs ama son pısmanlık fayda etmez
ayrılıklar acıdır ben o sayfayı kapattım artık önume bakıcam ne kadar uzulsemde
belkı ılerıde benı gercekten sevecek deger verecek bı ınsanla karsılasırım
cok umutsuzum bu konuda ama

hayat ne garip günlüğümmm

hayatın hiçbir anlamı yokmuş be ... hani candan diyor ya şarkısında dünyada ölümden başkası yalan...

dağ gibi adam gözümüzün önünde eriyip gidiyor ve biz birşey yapamıyoruz günlüğüm...

dr.lar pek umutlu değil..ama mevlam çok yüce..çok büyük...

canım eniştem allah seni eşin ve oğullarına bağışlasın...amin...

Ayyy ayacıklarımm oy oy oy çok ağrıyor:kafamçokkarıştı
tak tak tak topuklularla yürümek ne zormuş :)
şimdii şöleeee güzel bi masaj yapan olsaydı ayacıklarımaa ne iyi olurdu zemuszemus

günlük an itibarıylan bi yaş kartlanmış bulunmaktayım zemuszemus
bugün benim doğumgünüsüm
profilimdeki yaş şeysimdeki yaşı kapatcam :umursamaz:

X