Kadınlar Kulübü Günlük

ben geldim..
yorgunluktan öldüm valla mafoldumben
kan verdim..bi sürü test mest.. :gitme:
şu işe bi başlayalım paramızı lalımd bu yorgunluklar geçer gider :nazar:
yarın aşkitom gelcek .. :asigim: :asigim: :asigim:
cumarteside direksiyon sınawını geçerim inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq:
öperim günnüğüm
Şeniz

Günlük,
Ben birazdan gidiyorum kısmetse eğer kocam olucak o adam beni gelip alırsa, gerçeklerle yüzleşmeye gideceğim. Kocamın attığı iftiraların ardı arkası kesilmiyor günlük. Artık canıma tak etti. Bana iftira attığı kişiyle yüzleşmeye gidiyorum. Ak koyum kara koyun belli olacak birazdan günlük.
Eğer helal süt emmiş bir adamsa inşallah doğruları söyler, kocam olacak o adamın yüzünü yere eğerde bende aklanmış olurum:Saruboceq:
Ne olur benim için bir dua Rabbim yardımcım olsun.

Gittim, geldim günlük kocam olacak adamyolda yaptıklarının hata olduğunu ve vazgeçtiğini söyledi yoldan geri döndü.
Bense ona dedimki Benim Allhtan başka kimseye vereceğim bir hesap yok, Eğer bir daha böyle iftiralar atarsan seni ve aileni cümle aleme rezil ederim.Ailesinin nasıl insanlar olduğunu bildiği için birşey diyemedi sustu günlük.
Ona da söyledim benim kızımdan başka kimse için yaşamadığı avukatlarla irtibat halinde olduğumu bilinçli davrandığımı da söyledim.
Beni hafife almaması gerektiğini anladı. Sonunda psikolojik rahatsızlıkları olduğunu kabul etti. Gerçi bu sakinlik böyle sürer, yeniden patlak verir bakalım ne zamana kadar.Allahtan hayırlısını dilemekten başka çare yok zaten.

Son düzenleme:
merhaba bizim günlük,

amaniin bayagadir yazamadim sana ha :1ninca:
kusuruma bakma emi..cok yogundum..

simaycik büyüyor..gün gectikce güzellesiyor yavrumm :asigim: :nazar:
Kliselerdeki kizlarla muhabbet ederken zamanin ne cabuk gectigini anlamiyorum bile :nazar:
aha 1 saat sonra selcuk gelecek.. ben de hemen koltuga gecip uyicam :icecream:

gecenlerde burada kendini bilmez dengesizin teki Rep vermis bana ve lady'e eksi rep..geriiii ban aldi simdi.. akli sira cok zeki oldugundan yani :roflol:
neyse..fazla yorum yapmicam bu konuda günlük,,yok zorlama ya yapmak istemiyorum :dilcikar:

ben simdi tekrar Kliselere giriyorum..hadi görüsürüzk bizim günlük ! a.s.

Ağlayamıyorum :çok üzgünüm:
Doldum artıkiçim ağlıyo ama gözümden yaş akmıyo..
çok yoruldum ben artık kaldıramıyorumm bazı şeyleri dayanamıyorum.. nefes alamıyorum..
Nolur RABBİM bana yardım et.. ne olur. kafam çok doldu düşünemiyorum salak gibiyim aynı. Şimdi herşeye sil baştan nasıl başlarım... Nasıllll???
RABBİM NE OLUR SÖYLEDİĞİ ŞEY GERÇEK OLMASIN NE OLUR ONA DA DAHA FAZLA DAYANAMAM:KK43:( NE OLUR BUNU BENİM KARŞIMA ÇIKARMA:çok üzgünüm: bana en yakın zamanda iş ver ayaklarımın üstünde durayım okulumu hayırlısıyla bitireyim.. ne olur

BANA DUA EDİN NOLUR :çok üzgünüm:

Selam günlükcağızım

Bizim şantiyede ölümlü kaza olmuş, herkescikler orda şimdi. Off çok feci bir ölüm şekli, Allahım sen koru. Ölümünde hayırlısını ver rabbim.:Saruboceq:, herkeslere yataklarında ölmeyi nasip eyle. Ölen işçiyi tanımıyorum ama ailesine sabır diliyorum. Ekmek parası için yerinden yurdundan uzakta çalışıyor adamlar, offf eşi annesi filan varmıydı acaba. Sen günahlarını affet rabbim.:Saruboceq:

Sana bu haberleri verdikten sonra hafta sonumu anlatiyim sana az. dur kız hemen telaşlanma özet geçicem. Ctesi pikniğe gittik, pazar günüde evi filan temizledikten sonra yine pikniğe gittik. Hafta sonum pikniklerde geçti şekerim. Dün akşamda 300 spartalıyı izledik internetten indirip. Aman yarebbim o ne filmdi beee:nazar:, kelleler, bacaklar, kollar havalarda uçuşuyordu.
Ama hepiside edeleliydi he, söyliyim, heleki Leonidas:asigim:

herifime beni bak herif sende na bu adamlar gibi edelili olcan en yakın zamanda yoksa bozuşuruz dedim, garip garip baktı sonra patlattı gülmeyi, ne var yani, garip birşeymi istiyorumki:nazar::dilcikar:-tatlicadiarzu-

yine ben ama yine üzgünüm günlük :KK43: yine korkuyorum. bugün çok ağrım var ayağa kalktığımda bebeklerimden biri yere düşecek gibi geliyor. burda otururken bile karnımın alt kısmı nasıl ağrıyor anlatamam. bebeklerimden biri altta yan yatıyor ondan herhalde. Bize dua et emi nolur korkuyorum daha erken beklesin bebeklerim biraz daha senağlama

Selam günlük kardeş uzun zamandan beri sana yazmamıştım şimdi bi yazayım dedim.Günlük evde malum tadilat var aşağı kata banyodan su sızıyormuş cumartesi günüm zehir oldu zemın tamamen kırıldı yeniden yapıldı offf öyle berbattıki etraf sorma gitsin allahtan annecağızım gelmişti ustalar iş yaparken bizde onla çene yaptık malum benım oğlanda habire zırladı durdu dışarı çıkmak istiyormuş akşama kadar zor zaptettim günlüğüm bizimde bir gün kendi evimiz olacakmış bu hafta sonu hep bunu düşündüm yıllar geçiyor be günlük bugün hep ev ilanlarına baktım 2 göz bakla sofa hesabı dua ettim arkadaşta öyle dua etme en iyisi en güzeli olsun diye dua et diyor ))))) offf be günlük pazar günüde alışverişe gittik sesini duyar gibiyim habire alışveriş yaparsan evi rüyanda ancak görürsün der gibisin evt ne yapayım işte gittik terlik alacaktım eşimde kızdı 1 ay içinde 3.terlik alışımmış vayyy be saydığını hiç farketmedim neyse çokkk kızdım acaip hemde hem söyleniyor hemde hadi sana şunu alayım bunu alayım deyip duruyor eve geldik yemektede ben hayatı boş yaşıyormuşum dedi nasıl yani ??? ben hiç bir şeyi düşünmüyormuşum bazı şeyleri söylememem hayatı boş yaşıyor manesına geliyor onun için ama ben içimde yaşıyorum çoğu şeyi haykırmam mı gereklı süreklı olumsuzlukları dile mi getirmeyelim her defasında her saatte bugün sabah arabada hiç konuşmadım kendi kendine konuşuyor ben boş yaşıyorum hayatı kocacım sen madem dolu dolu yaşa emi

ayy çok heyecanlıyım..
yarın yine güzel bir buluşma daha var..
bu sefer bizim evde olucak :jeyyar:

ben gideyim de güzel mamalar yapayım :asigim:

selam günlük bugün kendimi iyi hissediyorum.Dün saçlarımı boyadım. bugünde kızımla çarşı çıktık. yeni kitaplar aldım. biraz dolaştık. bugün hem benim için hemde kızım için iyi oldu.

gunluk cok sukur kı yarın canımın bı parcası gelıo :asigim:
nası ozledım onu anlatamam nası ıhtıyacım var ona bı bılse . . . .
carsamba sabahı sevgılımleyım taaaaaaaaa cumartesıye kadarrr :asigim:bundan muhtesem bısey var mı gunluk yaaaa :asigim::nazar:
tabı muhtesem olmayan seylerde varr pisikolecük durumummm gel gitlerim duygusallagım alınganlıgım he bı de staj sınavım şakkıdı:nazar:
Allah sonumu hayır etsın be gunluk bakalım nolcak bolee
dun gece psikiyatriste gitmeye karar vermıs bulunmaktayım -tatlicadiarzu-
onun dısında bugun kendıme uzunnn bı elbıse aldım 4 tane uzun ınce hırka aldım
su moda olanlardan 2 farklı modelın sıyah ve beyazını aldım -tatlicadiarzu-
elbısem cok guzel ama yaaaa zemuszemus cok da yakısdıı msllhhh hihoyyyt
onun dısında sevgılımle gunluk konusmamı yaptım Allah turkcelden razı olsun gunluk
su goruntulu konusmaya sayesınde bıtanemı goruyorummm :asigim:
yatmıs şezlonga gunes gozluklerı gozundee ohhh dedım pasam bu ne halll dunya sana guzel walla :nazar: ole deme askımm cok ozleıdm senı dıoo :asigim: ayyy yerım onu ben yaaaaa :asigim::nazar:
oyle ıste gunluk onun dısında pek bısey yok aptal gıbıyım ole ıste dolanıom evın ıcınde falannn lülülülülülü

malıbumu cok opermmmmm :asigim:

:nazar::asigim::nazar:

günlük çok karışğım çok:gitme:
ayy bilmiyorum yani sonum hayır olsun inşallah:Saruboceq:

gunluk ben geldım yarı buklum...bugun hastaneye gtım beyın cerraahına belım agrıyo ya...gtım ne olsa beyenırsın...bızım bu ay sıgorta odememız var...ben bu ayın sonu sanıyodum meger domus ...yarın odencek...karnem gecerlı gzoukmedı...aman sımdı ne paralı grcem dedım annemı aradım anne bole bole gırmıcem ben dedım...annemde bana kardesımın mr larını vermıstı bunlarıda gostre bı fıkır al doktrdan demıstı...annemde nıye paraya acıyosun gır kardesının sıını kendı ısını hallet dedı..neyse dondum hallettım...bayıldım paraları ay ne zormus sıgortasız heryere dunya para ya ...adam baktı mr larıma cok buyuk fıtık var sende dedı..amelıyattlıuk dedı...muayene ettı bacaklarımı kadrdı vurdu bıseler yaptı..sende gucsuzlkuk ypok dedı...senın bua grıların baska bıseyden dedı...tahlıl ıstedı kan ıdrar ..hadı onlarada para bayıldım...ılk defa bole heryered para verdım ya cok tuhafıma gtı...neyse ıslerımı hallettım...doktora bıde rıca ettım kardesımınde mr larına baktı..temız dedı...dedım sız ılgılenıyomusun bızı norolojıye yonlendrdıler...adam cok guzel konustu benle...sen kardesını getr ben onun butun tahlıllerını yaptırıyım hersyını sızı yonlendırırım dedı...allah razı olsun...bu aksamda kardesımı okuutuk gunluk...nazarlar cıksın gtsın...ogleden osnra tekrar gttk doktora kız kardesımle...tahlıllerım temız cıktı ıgne ılac yazdı ...onada para bayıldık...bıde vuruldum ıgneyı yakmadı allahtan...ben tabı butunm gun ayakta kalmaktan belım agrıdı tutuldu yıne...ben sola bukuk durumdayım hala...uzanıyorum suan...gelen oluyo yıne gecmıs olsuna...yarın yıne hastanedeyız...annem kontrole gıdıcek..kucuk kardesım pansumana..buyuk kardesımde tahlılerı ıcın gıdıcek bende onlarla gıdıcem..evde herkez hasta gunluk napıcaz bız..ne oluyo bıze anlamıyorum....dedemde cok uzuluyo...bana amelıyat dedı ya doktr ol ozaman bosuna cekme dıyo ama ben olmak ıstemıyom gunluk..ınsalklah ılaclar ıyı gelır....allahım hepımıze sıfa ver ...ıyı et hepımzıı....bugunde bole gectı ıste gunluk yarında ınslalah kardesımın temız sonuclarını alırız yıne...bı kac doktor arstırıyoruz tek doktora baglı kalmıcaz tahlıllerını hep gosterıcez bılgı alıcaz...ve kk dakı arkadslarımdan allah razı olsun hepsı dua edıyolar allah ne muratları varsa versın hepsının ınsallah

Biliyordum...

Pazar günü ne zamandan sonra baş başa kaldık, birazcık da olsa doyduk ya birbirimize...

Arkasından bir şey olacağını biliyordum... Çok değil dün gece yine atıştık... Ve hala aramıyor... Ama artık bende aramayacağım, yeter verdiğim tavizler...

Canım acıyor günlük, öyle çok yanıyorum ki, dayanamıyorum, ölüyorum onunla 1 gün konuşamayınca ama bu sefer sabredeceğim...

Günlük..

Yine Çocukluk Arkadaşım Koştu İmdadıma..
Yaramı Hepberaber Sarmaya Çalışıyoruz.. Az Önce Geldim Eve.. :kedi:
Gözümden Dökülen Her Gözyaşı Sanki Onlardan Geliyor..
Canları Yanıyor..mirmirmirmir
Kıyamam Onlara Ben.. Şeniz
Kocaman Bi Ailem Varmış Benim..
En Dar Günlerimde Yanımda Olan..Biliyordum Ama Bunu Bikez Daha Gördüm Geçmişim Sayesinde buyrunnnnnnnnn
Sizi Çok Seviyorum.. Ne Olur Bırakmayın Ellerimi mafoldumben
Yaram Azda Olsa Kapandı Sanki.. Gerçi Her Şarkıda Biraz Daha Acıyor Ama Susuyorum Belli Etmiyorum senağlama

günlük kafam çatlıyorsenağlamaallahım ensemden ensemden damarlar çekiliyormafoldumbenölürmüyüm ki acabakaydirigubbakcemile3
ayy küçüklüğüm geldi aklıma "annneeee parmağım ufff oldu ölcem ben" kaydirigubbakcemile3halam hala dalgasını geçiyor benim o halimle "babaaaa elim cızz oldu ambulans çağır"kaydirigubbakcemile3gamyoncuiremsu

günlük aslında sinirimi bozmam gereken hatta belki üzülmem, üzüntüden kahrolmam gereken durumlar var bugün için ama bananeee kiiinaniknaniklülülülülülü
neyse halim o çıksın faliimzemuszemus
kendimi üzcemde nolcek başımın ağrısı yetmiş zaten:umursamaz:
önümüzdeki maçlara bakiciiz efem:1closedeyes:

Gidiyo günlük mafoldumben
şaka maka derken askerlik geldi yarın gidecek niye üzülüyosun siz zaten ayrı şehirlerdesiniz deme.Telefonda konuşmak msnde yüzünü görmek bile yetiyodu.Okulda da gözlerim onu arıyacak senağlama
En kötüsü de sebebini bilmediğim bi soğukluk girdi aramıza şimdi gidecek 1 yıl yok ben hiç göremiycem onu günlük asker öğretmen çıktığı için konuşmak msnde yüzünü görme imkanm var tabi önce 18 günlük eğitimleri var burdurda, sonra da ii biyere çıkar inşallah hatta kendi çalıştığı okula verseler süper olur tamam tamam tokat çevresindeki illerden birine verseler de olur.:1no2: bende biliyorum günlük olmaz böyle bişey ama hayali güzeldi
Allahım sen ikimiz içinde hayırlısını ver bu aradaki soğukluk bizi ayrılığa götürmesin noluuurr :nazar::gitme:mafoldumben

mrb günlüğüm,

güzel bir temizlik yaptım bugün. annem zorla iş yaptırıyor bana:umursamaz:, bayram temizliğinde işim kolay olsun diye, dip köşe ev temizliyoruz :sinifsinif:

35 günümüz kaldı günlüğüm sositososito tel.de konuşamıyoruz pek. hem mesafe, hem görüşememeler bizi çok ayrı bıraktı :çok üzgünüm:
bekarlığımızda bile hiç bu kadar ayrı kalmamıştık, kıymetimizi anlamışızdır diye tahmin ediyorum.
güzel umutlarım var. yeni yaşantımızın nasıl olacağını çok merak ediyorum. Şeniz

X