Kadınlar Kulübü Günlük

günnükkküm günaydınn opuyorumnanaktan
dün çok güzel bi gece geçirdim uzun zaman olmuştu bu kadar eğlenmemiştim :sm_cool:
bugün yogun bi gün olucak malum cuma ama olsun hafta sonu iyice dinlenicem gezicem
ablamla birlkte kontrole gidicez malum yenıden teyze oluorumm zemuszemus
bebihan'ım abi oluyor gunnuk ya sankı o cok buyukkk daha teyze dıyemıyoo yerım ben onun nanaklarınıı :ecrin_bebek:
nese gunnuk yogunluk başladı bile işlerime dönmem lazım...
muckksss opuyorumnanaktan

günlükkk

hep sen beni dinlionn saoalsın be sana rakı balık ısmarlarım biara ozaman dahada efkarlanırız dertleşiriz be
ne anlatayım bilmiyorumki sıkıntılarım tam gaz devam sadece mutlu olmak istiyorum
huzurluyum ama sıkıntımı atamadıgım için olsa gerek bunalımdan kurtulamıyorum
sence nezaman kurtulurum sıkıntılarımdan hı duyamadım bi ses ver ya lmaz:
sevdiciğime kavusunca kesin rahatlıcam dimi opuyorumnanaktan
cok kederliyim be günlükk sevgilimide cok özledim be 4 ay 19 hafta 135 gün olmus sevgilime dokunmayalı gelcek cok şükür Allahın izninle ama yine gidicek gene bi bukadar daha beklicem
bukadar be günlük senin aracınla bir şey demek istiyorum Seni Seviyorum Tazmanyam..........

günlüküm 2 gündür sabah 6 kalkıp fasulye topluyoruz babamla bugün hepsini topladık siparişi verdik...vereliniortak
ama bende çok yoruldum be more :çok üzgünüm:
dedim bi kk sitesine gireyim a.s

kalbimin durdugunu sandigim bu zamani hic unutmuycam :1no2:
kizim kucagimda uyudu yatagina yan yatirdim bende hani hasdanede oyle yatiriyolar ya :1no2: yatirmaz olsaydim...uyuyodu sen ne cabuk uyudunda uyandin kizim ters donmus yuzustu boguluyodu resmenmafoldumben hic unutmuycam bugunu...hadi uyuyo diye supurgeyi calistirsaydim calistirmadigim halde duymadimsenağlama nasil kucagima aldim bilmiyorumsenağlamahatirldigim sadece ters yatisi bide kucagimdaykenki hali kipkirmizi olususenağlama yuce rabbim melegimi benden alma geri :Saruboceq: senağlama senağlama yanindan ayrilamiyorum yataga atmaya korkuyorum simdide kucagimda uyudu ooff canimdan can gitti umrumden omur.senağlama

günaydın günlük...
ay nasılsın ben pek iyi değilim..
dün gece akşam namazından sonra kitap okurkene olduğum yerde uyuymuş kalmışım
üstümü falan aney örtmüş...kafamçokkarıştı
gece bir rüya gördüm..rüyamda iş arkadaşımın abisi beni kaçırmış
şeyyy yapmak istiyordu:1shok:
ay çok kötü ağlıyodum ben bacaklarmı falan ellemeye çalışıyordu :bbo:
normalde karısından boşanmak üzere ben bir de diyorum ki''sen karınada mı böyle yapıyordun''rahat bırak lütfen ileri gitme falan diorumdelikafadulden
o esnada bi gök gürültüsüyle uyandım...bacaklarımın arasına bakıyorum birşey olmuş mu diyeÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
ayyy...çok korkutucuyduuuuuu:bbo::bbo::bbo:

eeee günlük seni sormalı sen nasılsın...:kedi:

günlüüüüüüüüüüüüükkkkkkkk hihoyyyt

kardeşim geldi bu sabah kaydirigubbakcemile2 bizi kavuşturan yüce Rabbime çok şükür :Saruboceq:
süpriz yaptı bi gün erken geldi öyle çok özlemişim ki mesai bitsede gitsem öpsem koklasam :asigim:
Allahım bizi hiç ayırma hayırlı biri çıksın karşına çok mutlu ve huzurlu bi evliliği olsun inşallah :Saruboceq: :gitme:
bu hafta sonu birlikte denize gidebiliriz gezebiliriz bişiler düşünecez bakalım

bu arada hayırlı cumalar a.s.

GÜNLÜK kocam paniklemeye başladı yaaa
dün akşam dedim ki bir an evvel ev alalımda ben de doğurmak istiyorum dedim
dedi ki; aşkım daha erken
belki erken ama oda galiba düşünmeye başladı
tabi askerliği çok kafasını karıştırıyor ama ne bileyim kötü oldum.

lady hanım,sana sormadan günlükünü okudum ama kusura bakma sana cevap yazmadan edemedim...yoksa çaktırmadan okurdumsırnaşık şey
hafta sonu kardeşim geldi diye bize satış yaprsan birdaha k.k'ya giremzsin ona göre
bunu belirtmek istedim sadece...hem kim isterki böyle bir nedenden dolayı k.k'ya girememek....hadi kal sağlıcakla...

Günaydın günnük
Dün işyerinde çok sıkıldım mafoldumben sıcak bir yandan giydiğim kıyafet sıktı bir yandan e 11 saatte oturduğum yerden kalkmıyorum tuvalet ihtiyacı ve yemek dışında :bbo: otur otur daral geliyor valla kafamçokkarıştı akşam iş çıkışı kocemle deniz kenarına gittik karnımızı doyurduk adalara karşı oturduk hafif de rüzgar vardı Şeniz oh hayat bu işte stresimi attım biraz olsun gamyoncuiremsu
En kötü günümüz böyle olsun hadi baay -tatlicadiarzu-

Günlükçüm canım , bugün güne nasıl uyanmışsam artık, kalkar kalkmaz konu açtım ,amma da

doluymuşum he ... İçimi döktüm biraz , iyi geldi...

Şimdi kayvaltı zamaynı cokacimcoook

slm günlükçüm

ne yaprağınIZ kurusun ne gülünÜZ solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günki dualarınız kabul olsun CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!!!

güynük
dünkü karamelli pastayı abartıp yarısına yakınını yiyince bugün midemde festival var...kafamçokkarıştı
kalmamış günlük kalmamış eski yiyip yiyip sapasağlam duran midemden eser kalmamış..:gitme:
yaşlanıyormuyum ne ???????

ya günlük ben bu insanları hiç anlamıyorum.. okulda bi haber yayıldı dogru mudur die okadar insanla konuştuk bilgi aldık yanlış adım atmayalım die didkledik kafamızfdaki bilgiler netleşince de eyleme koyduk..ee sonrası önce sölediklerinin tam tersi:mymeka:
öyle bi karar gündemde henüz değilmişmiş de,daha onaydan geçmemişmiş de yok bizi kapsamıcakmışmış da:mymeka:klava::dilcikar:
ne yapmak istediklerini anlamıyorum.. rahatladım die salmıştım kendimi ders de çalışmadım mafoldumben nasıl bi sistem anlamıyorum:umursamaz:

Selamlar sevgili günlük,

Keyfim yerinde çok şükür ama uzun sürmez, bikaç dk sonra bunalım moda sürüklenirim ben biliyorum.

Görüşmeye gittim ama şu an net bi şey yok, sadece yapıcağım görüşmelere iyi bi referans olucak biri. Ayrıca bende bakıcam bi şeyler dedi. Bakalım artık hayırlısı.

Bu kez bi şeyler olucak gibi hissediyorum ama... Ne zormuş bu iş aramak ya, rabbim ailesini geçindirmek zorunda olanların yardımcısı olsun, hayırlı kapılar açsın onlara di mi günlüüüm, benim sonuçta o paraya ihtiyacım yok. Ya çoluğu çocuğu olanlar...

yok günlüküm yok...
Ne oldu bu kıza anlamıyorum.
Bu sevgilisinden sonra çok değişti.Aile içinde laf taşıyıp küçük kardeşimle beni birbirimize düşürmeye çalışıyor :1shok:
En sevmediğim şeyde arkamdan konuşulması.Varsa bir problemin gel al beni karşına konuşalım anlaşalım.
Ama yooookk artık o anlayışlı abla yooook isterse küssün konuşmasın benimle :gitme:
Uzak biri olsa ne halin varsa gör bana bulaşma derim ama kardeş işte olmuyor.
Yazık olan küçük kardeşime oluyorrr...
Allahım sen ıslah ettt :Saruboceq:

Slm günlükk
Bende çok sıkılıyordum birden burayı keşfettim.. Bundan sonra hergünümü sana yazacağım..
Çok bunalımlardayım bugünlerde.. İş yerindeki bayan izne ayrıldı benim işler yetmiyormuş gibi bir de onun işleriyle uğraşıyorum. Gerçi bir yerde tecrübe edinmiş oluyorum ama yine de başımın ağrısı, stres beni geriyor.. Aslında herşey yolunda gibi ama nedense bu aralar mutsuzum. Sözlendim ve evliliğin telaşı sardı beni.. Yakında nişanım olacak. Ailem yakınlarım ve ben çok heyecanlıyız.
Şu an o kadar çok işim var ki ama hiç birşey yapmak istemiyorum. Eminim benim gibi düşünen bir çok arkadaşım vardır.. En iyisi bir ağrı kesici alıp rahatlayıp işlere koyulayım.. Yoksa bugün bu işler bitmez..
Seninle çok iyi anlaşacağımızı düşünüyorum günlüğüm.. KEndine çok iyi bak opuyorumnanaktan

Sevgili Günnüşüm
Bugün hastaneye sonuçlarımı almaya gittim çok şükür hepsi normal çıktızemuszemus
Ayy çokk mutluyummmdelikafadulden

hayat ne garıp!..
yıllardır tanıdıgm rıyadı dun gorunce ılk kez ıcımde bısı oldu..
yuzum alev alev oldu ellerım tıtredı dogru duzgun konusamadık bıle..
cok seyler yasamıs anlatmasını cok ısterım ama dun gece zaman yokdu kahve ıcımlık ugramısdılar bıze..ama bugun benı aradı esra musaıtsen senı alım dıye evet dedım..
dunku kalp carpıntım devam ettı..
gece yatarken aklımdan hep o gectı kabul edıyom etkılenmısdım ılk kez ama ben ıstedgm ıcın kendımı ılk kez bukadar hırcın masum zor bı okadarda cekıcı gordum sasırdım halıme:)..kadın ısteyınce denız kuru valla bunu anladım..yeter kı kadın ıstesınn..
rıyad benı aldı evden ortakoye gttık onların mekanına balık yedık sonra nargıle ve kahve yasadıklarını anlattı sasırdım kaldım..ona bı kez daha hayran oldum ..
yıllardır tanıdım bırı neden gozumde bu sekıl aldı merak edıyom..
bana cok hos olmussun demesı gozlerıme bakısı kacıcak delık aradım valla:)..
bana kadın olmamı hatırlattı tesekkurler rıyad cım...
sonra toplantısı vardı centılmen benı eve bırakdı kıbar hoş sohbetı guzel kızların ona hayran olmasını anladım sımdı..ben hep parası var asırı zengın dıye cevresınde bı suru ınsan var derdım on yargılı cok davranırdım ona bana hep sen ukalaydın sana yaklasamadım senle konusamdım dıyınce utandım..hatalı davranmısım ona..pişmanım..
sarıyere gırdık ve tepeye cıkdık arabadan ındık az hava aldık manzaraya baktık arabıstanla ılgılı anlattıkları yasana seylerı anlattı sohbetı benı erıttı resmen..karızma gercekdende:)..ve aramzıda yakınlasma oldu nefesımız karıstı vucudum tıtredı ıcımden bısıler aktı kendımı ılk kez bırakmak ıstedım zaman durdu bı anda ondan kopamadım hayır dıyemedım hırcın bana bısıler olmus du kı ılk kez hırcın degılde uysal bı kedı olmusdum sarıldım ona sımsıkı sıcaklıg kokusu sındı ustume..sonra hadı benı bırak gec kalıcaksın dedım..
anlımdan opdu ..yıllardır tanıdgm ama hıc tanıma fırsatı vermedgm bırı ..ılk kez ısteyerek bısı yasadım sonu olmadgnı bılıyom olamazda..ama canım ıstedı canım ıstedı ve yapdım masum bı opucuk pişman lık kesınlıkle yok:)..eve geldım aklımda hala yarın yola cıkıcak gıtmesıne uzulmuyom cunku olması gereken bu..ozlıcem ama anladımkı hayatımda ılk kez bırını sevmemısdım ama o kısı bugun ıcımı ısıttı sevgısı ıle..zaman ne gostercek bılınmez..
ama tek bıldgm sey var gercekdende zamanı ıyı kullanamamısım keske dedım bugun ılk kez..keşke o sansı rıyada verseymısım kesınlıkle pısman olmazdım ama buda gercekkı hayatta yasanmısın onune gecılmez..gecmıs gecmısdır yapıcak bısım yok..gecde olsa o sıcaklıg bana yasattı..karızma delıkanlı:)....
yolun acık olsun ..masum kucuk kacamagım..

günnüğümmm
iş cıktı demiştim ya
oldu..yani kesinleşti..
kardeşimde calışcak..ben calıscam..
14 agusstostan 13 eylüle kadar..
tek sorun 15 inde ehliyet sınawım war
inşallah cakışmazda calısabilirim...
bi tuhafım ya
mutlu olmayı bilmiyorum sanırım
ya da hayatım öyle bi hayat ki
korkuyorum mutlu olmaktan
bi anda hayal kurarken üzülmekten korkuyorum
bana yardım et ALLAh ım..
yardımına cok ihtiyacım var
dularımı kabul et..
bunu okuyan arkadaşlarım bana dua ederse cok sevinirim

asipigrensesimi cok seviyorum ve cok öperimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…