Kadınlar Kulübü Günlük

25 yaşındayken hayat adil olamıyor bazen.. Gülüşü sizinkiler kadar içten olamıyor... 25 yaşındayken hayat bazen tebessüm bile etmiyor.. Bakmayın sitemime Bakmayın kinime Dedim ya Kırgın değilim size Sadece biriktim doldum... İçimi yıkadım geldim işte... Suçsuz değilim... Suçlarım kaldı sizden arta... Onu da çok görmeyin masalıma..

gunluk karsinda artik mezun bi muhendis duruyor.
garip bi his.. artik muhendisim.. mutluluk mutsuzluk mu ne hissediyorum bilmiyorum..
ama emeklerim nihayete erdi..

bugun ezan okunurken cok dua ettim.. hakkimda hayirlisini versin rabbim..
bi isaret istedim rabbimden sadece.. onun ardindan da mesaji geldi.. telefonumu evde unutmusum dedi..
isaretleri okuyabilir misin sen gunlugum? ben cok beceriksizim bu konuda.. ic sesim bile lal kesildi artik.
tepine tepine gezdim bugun hincimi ayaklarimdan cikardim.. okulun son gunu.. yeni bi hayatim basliyor..
bi yandan deli gibi uzulurken bi yandan da sarilsin teselli etsin oyle degil aslinda boyleydi anlatamamisim ozur dilerim desin istiyorum.. ask bu dengesizlik hali mi? umut etmekle vazgecmek arasindaki cirpinis mi?..
ben cevaplari bulamadim bugun..

mirmirmirmir Çok uykum var günlük mirmirmirmir
Eve gitmeme daha 3 saat var uff -tatlicadiarzu-
Şükür ki bugün son 10 gün yokum hihoyyyt
Ya sevdiceğim onca yoldan gelmiş ben işteyim senağlama
Bi ramazan geçsin kurtulacam bu cehennemden senağlama
Görüşürüz günlük.yerimseniben:eek:

it ürür kervan yürür be günlük, elbet bigün hakettiğimi alıcam.

iyi insan olmak, herkeze iyi davranmak, kibirli olmamak , insanları aşağılamamak iyi bişi diil galiba,
daha neler görücez acaba şu hayatta...

bu gün yine tozuttum çiko,bütün harçlıklarım bitti:gitme:
kendime hakim olamadım yine aldım bissürü şey,sefam olsun diyemicem hiç param kalmadımafoldumbenbozuk para versene be çiko,kumbarama atim bari:smiley-cool:
bu gün otobüste bi adam gördüm,elinde mizah dergileri vardı,ve okurken resmen yarılıyoduu:roflol:nası eğleniyodu kendi kendine:nazar:bi an heveslendim bende alıyim dedim ama üşendimmirmirmirmir
lüneparka götürmicem seni demişti enişten biliyosun,cezam kalktııhihoyyythihoyyytama biraz torpil yaptım,karşılığında z.yağlı sarma sözü verdim:jeyyar:ee işi bilicen işe gitmicen:nazar:

Selam pembişimm zemuszemus

Çok şükür bugün daha iyiyim
Morluklarım azaldı, ama bu sefer de burun kenarlarım morarmaya başladı :sinifsinif:
Onlar da çabucak geçer inşallah
Burnuşum çok güzel oldu amaa :kedi:

Genel olarak keyifli bir gün geçirdim
İlaçların etkisi ile bol bol uyumaya devam ediyorum
Ama salak salak rüyalar görüp duruyorum vallahi uyumaktan korkar oldum kaydirigubbakcemile
Çok şükür bugünüme pembişim
Allah'ıma çok şükür :Saruboceq:

Alışveriş yaptık bugün yine ohh ne güzel...Ayakkbı aldım çanta aldım elbise aldım... birde deli gibi bir yağmur yağdı ki sorma gitsin süperdi yaa süperrr.ama ben çok yoruldum...

bugun arkadasım geldı bana onunla dertlestım bıraz,esımle aksam nette karsılastık,sevıyorum falan dıyo,ıste taksı kullanmak ıcın ayrı bı ehlıyet yapıyomus onu dıyo
anladı benım gerı donmeyecegımı sımdı tutustu,ama ben ona kacdefa sans verdım hıc sonunu dusunmedı sımdı kaldı yalnız basına bende kendı duzenımı arıyorum ama sımdı ne care bıttı artık benı cok kırdı haftaya acıcam mahkeme kendıne baska bı kole bulsun ben katlanamıyorum artık,bu kadar uzuntum yetmezmıs gıbı bı de mantar oldu alt tarafım oyle kasınıyo oyle acıyokı,daha bogazım yenı ıyılesmıstı sımdı oram,allahım ne olur yardım et bana,zaten bunalımdayım bı de hastalıklarla ugrasacak gucum yok
esımı de özluyorum evımıde özluyorum ama onları untmam lazım yenı bı hayat kurmam lazım kendıme

günaydın günnük, şafakım 57hihoyyyt
bugün normalden 1 saat erken işbaşı yapıp, 1 saat erken çıkacam...hava yine süper, şakır şakır yağmur yağıyo mis gibi toprak kokuyo:nazar:

bugün çabuk bitsin de bi an önce eve gidip uyuyayım günnük...

heeee bir de kayınbiraderim dağıtım iznine geliyo bugün..özlemişim keratayı

günlükcüm selam canım:1rolleyes:
dün akşam alyayı alt katta oturan eşimin halasına bırakıp biraz dolanmaya çıktık..sarmaş dolaş biraz dolandık..elele,kolkola:asigim:
sonra alışverişe gittik.markete..elimizde bebek arabası olmadan kocamın bir elinde ben;diğer elinde market arabası elele alışverişimizi yaptık.eskisi gibi:nazar:
çok güzeldi ya..:CüvCüv:
eve gelince poşetleri birlikte boşalttık..geçmişteki gibi aynı..
sonra kızımızı aldık;eskiye döndük:nazar:
yarınada kahvaltıya misafirim var.eşimin halası,babannesi,amcası filan..birazdan gidem de pide içini hazırlıyam dolaba koyam..:1ninca:

bı de ben yazam dedım Şu gÜnlÜĞÜ... Off be gÜnlÜk nÖbetteydım yıne dÜn gece... Sabah olsu uyumadım ve ben hala burdayım. Bakalım nÖbetcı arkadaŞım kaÇta teŞrıf edecekler de ben eve gıdecıleceĞım...

Slm günlük.. Dün akşam çok kötü birşey oldu. Atm den kredi kartımın borcunu yatırıyordum. Nasıl oldu bilmiyorum ama parayı aldı işlemi onaylamadı. Bende müşteri hizmetlerini aradım bulunur sayım yapılır açıkta para çıkarsa hesabınıza yatırılır diye birşeyler dediler. Ne kadar doğru bilmiyorum ama çok endişeliyim. ınşallah paramı yatırırlar hesabıma:bbo:
Dün hep olmayacak şeyler geldi beni buldu. Umarım bugünüm sorunsuz geçer de rahat bir nefes alırım..
Çok üzgünüm çoook

kalbimin durdugunu sandigim bu zamani hic unutmuycam :1no2:
kizim kucagimda uyudu yatagina yan yatirdim bende hani hasdanede oyle yatiriyolar ya :1no2: yatirmaz olsaydim...uyuyodu sen ne cabuk uyudunda uyandin kizim ters donmus yuzustu boguluyodu resmenmafoldumben hic unutmuycam bugunu...hadi uyuyo diye supurgeyi calistirsaydim calistirmadigim halde duymadimsenağlama nasil kucagima aldim bilmiyorumsenağlamahatirldigim sadece ters yatisi bide kucagimdaykenki hali kipkirmizi olususenağlama yuce rabbim melegimi benden alma geri :Saruboceq: senağlama senağlama yanindan ayrilamiyorum yataga atmaya korkuyorum simdide kucagimda uyudu ooff canimdan can gitti umrumden omur.senağlama

butun gece uyuyamadim...o kadar korktumki dakka basi nefes aliyomu uyuyomu diye bakdimmafoldumben yuce rabbim minik kuzumu sen koru :Saruboceq: hayatta boyle bi korku yokmus ne cok korkmusum:1no2: huysuz muysuz ama olsun o benim canim ne gelicekse bana gelsin :gitme:

Sevgili dümbük;
Artık benim de bir kocam oldu...:kedi:
Dün o kadar güzel planlamıştım ki, sıradan bir "evet" demicektim nikah memurunun önünde..
Ama heyecandan aklımdan uçup gitti, hazırladığım cümle benneyaptımki
Çok heyecanlı birşeymiş nikah..Duygulandım da..Ama ayağına bastım :dance:
Herkes aradı, tebrik etti...Gerçi hala evlenmiş gibi hissetmiyorum kendimi, daha sevüşemedik sölemesi ayıp :kedi: Yatak odamız yapıldığında, düğün akşamı inşallah :1ninca:
Arabayla eve dönerken çok güzeldi...Hadise'nin "Evlenmeliyiz" şarkısını gümbür gümbür çalarak gittik eve sositososito
Gözüm hep yüzüğüme takılıyor, o an biraz biraz farkına varıyorum
evlendiğimin...Babacığım da yukarlardan görmüş müdür be dümbük? Mutlu olmuş mudur?

günlük naber len sıpananiknanik
şu okuldaki mevzu hakkında arkadaşlar sefer olup tekrr bilgi almışlar.. bizim uygulama devam karar verdik bi problem yok şimdilik inş da olmaz:Saruboceq:
günlük bugün işim çok yaww hem evi hem kendimi temizlicem sırnaşık şey bi de ders çalışcamkafamçokkarıştı
yarın kankamla mudanya planı yaptık inş bi aksilik çıkmazsa gidicez.. geçen hafta gidicektik aslında ama ben hastalanınca gidemedik ...:mymeka: laf aramızda domuz gribi oldum die panikledim heeelaelaelaelaelae yarın için yine bi aksilik çıkcak die tırsıyorum yaa ..neyse kısmetse gideriz zaten demi lennaniknanik haydin ben tıkınmaya gidiyorum
hee buarada 2 kilo vermişim günlükdelikafadulden tebriklerini biara kabul edicem şekerim zemuszemus

Günlüğüm ben geldim...
Dün akşam yatsı namazını kıldıktan sonra malesef ayağımı burktum :gitme: merdivenlerden düştüm, gözüm karardı biranda sanırım tansiyonum düştü ve dengemi kaybettim mafoldum ben babam sesi duyunca koşuverdi ve beni kucağına aldığı gibi odama getirdi annem çok telaşlandı iyiki kafanı vurmadın diyip ağladı, yahu kafamı kaldı bendeki vursam ne olucak kafamı :gitme:
Çok zayıf halsiz düşmüşüm babam kızdı yemekye azcık bundan sonra polen yediriyorsun pekmez yiyo bal yiyo sabahları dedi anneme devretti beni hehhh ayağımda bandajda kaçamicam işte,eskiden annem pekmez verirken evin içinde saklanbaç oynardık ben kaçardım o kovalardı şimdi kaçamicamda bi müddet , yahu sevmiyorum pekmezin tadını küçüklüğümden beri pekmez yediriyorlar bana neymiş zayıfmışım neymiş bronşitliymişim neymiş hemen şifayı kapıyormuşum :eek:lmaz: haziran ayında o malum olaydan sonra 42 kiloya düşmüştüm ama toparlanıyorum çok şükür ve 49 oldum (sanki çok kilo almışım dimikaydirigubbakcemile3) ama azimliyim dahada alıcam kilo
Şimdi ayağım şiş bandajda ve yastığın üstünde acıyo yaaa :gitme: off oturduğum yerde kılıcam artık öğle namazını bakalım ilkkez böle kılcam CADIARZU
Bu arada günlüğüm az önce özlemle konuştuk msn'de okadar güzel şeyler yazdıki okadar güzel şeyler anlattıki öyle bi silkelediki benii sağolsun rahatladım ferahladım onunla konuşunca, söz verdi arada sırada yapıcaz böle konuşma beni dahada çok kendime getiricek.. burcum ve özlemim sağolsun çok destek veriyorlar bana haklarını ödeyemem onların iyiki tanımışım onları, söyle onları çok seviyorum opuyorumnanaktan ..
Neyse günlüğüm ben tembelliğe devam edim oturduğum yerden kalkamıyorum nasılsazemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör:
günlükkkkkkkkk delikafadulden
ne oldu biliyonmu dün tahmin mi ediyon et et bakalımmmmm
evet beni sutladılar
hane su alısamadıgım sevmediğim şirket vardıya kafamın karısık oldugu şirket
evet ordan dün itibariyle sutladılar
ama inan bir gram üzüntü yok içimde okadar rahatım ki cunku bende orda calısmak istemiyordum cok iyi oldu benim için kaydirigubbakcemile2
tek sebep model konusunda onlara uygun degelmişim de ama çizimlerimi aldılar kötükedihüso 700 lira verip gnderdiler kafamçokkarıştı
bizim sektör söledir günlük girersin 1 ay calısırsın modelleri cıkartırsın herseyi ileee ondan sonra bize uygun değilsin derler kapının önüne koyarlar öğreniyorum be günlük herseyi hersey benm için bi tecrübe
haram zıkkım olsun diyorum egerki onları kullanırlarsa artık bayrama kadar tatil edicem devlet bakıcak bana sengözlerimebaksanab
ama inan artık daha huzurluyum ve mutluyum bayramdan sonra iş bakıcam 4 senelik bi yorgunlu var üstümde anca atarım cok şükür diyorum halime

kardesım yıne hastalandı gunluk....cok korktuk yıne..gece acıldeydık....
dun gece 11 bucuk gıbı uykum geldı...1lerde 2lerde uyuyan ben bı agırlık coktu ustume...gttım odama dus almıstım..can sıkıntsıından sacımı duzlestrdım sonra bıkac tane masa yaptım baktım olmuyo ustumde bı agırlık ..hazırlandım yatmak ıcın..bıraz kuran okudum yattım...saat bırbucuk falan...kardesımde dısardaydı geldı ben yattıgımda oda babamla balkondaydı...annemde yattı bende yattım arkasından kardesımde yatmıs..babam hatta yatıyomusun demıs yatıcam demıs gec yatar o...ustumde bı halsızlık vardı dıyo...
saat 2yı 10gecıyo bı bagrıs...sıcradım yerımden annem babam bagırıyolarmafoldumben
kostum babam yıne ole oldu dıye bagırıyo...su getr dıyo ..annem aglamaya basladı...gttım bı surahı su doktum...bı sırkelendı...yıne getr dedı baam yıne getrdım bu seferde yuz ustu yatıyo korktum bogulmasın dıye zaten nefes alamıyo agzı kılıtlı...112 yı aradım ...babam bagırıyo cabuk gelsınler dıyo...dedenı ara dıyo yaslı adam onuda aramaya korktum gecenın bı vaktı ıyı habermı gelır..babam bagarıyo ama gıdıyo cocuk cabuk dıyo..ben bı dedmı arıyom bı ambulansı...babam napsın ıste ılla babasını ıstedı annen artık bırakmıs gtmıs dedeme dedem geldı...o sırada komsu uyumamaıs geldı...ambulansta geldı.. bu sefer cabuk geldıler...bıde kan geldı agzından...meger agzına kasık koyduk dıye olmus...
neyse gttık hastaneye zaten gtmneden acıldı kendıne geldı yıne...tahlıl yapıldı temız...gecende herseyı temız cıkmıstı...norolojıye gosterın dedıler...bugun ozel doktora gotrduk...hersey temız belırtıler sara hastalıına ısaret demıs...uyku duzenlı olucek sınır stres yok duzenlı beslenme...annem gelkdı aglıyo ben kotu bıse cıktı sandım...buna sukur dedım ama daha bellı degıl...yıne kalp grafıgı mr falan cekılmesını ıstemıs...yarn yıne baska doktora gotrcez...ınsaalh allahım sara degıldr..aılece cok uzulduk...18 yasında delıkanlı..sen koru onu allahım...yıne denk geldı gorduk ya gormessek ne olur allahım..babam balkondan bı uctan bı uca yattıgı oda yatagın sesını duyup gtmıs bakmıs...mafoldumben
ayaklarımnı cırpıyomus nefesssız...allahım sen kardeslerımı anneme babama bagısla..nolursun kotu bıseyı olmasın...ılk oldugunda herkezın basına gelebılır muhakkak bıkere normal dedıler ama sımdı nıye oldu 4 ay aralıgıyla...
bu ara cok yoruluyo staj yapıo fabrıkada..gece ıkılerde uyuyo sabah altıbucukta kalkıyo uykusuz...canım kardesım benım yakısıklım...dun gece acıldekı doktor kız arkadası varmı dıye sormus..uzuntu stres yapar ondan olabılır demıs...bıde nedr bu kızlardan cektıgımız demıs...
herkezden dua beklıyorum....hıc bıseyı olmasın kardesımın...herseyı teömız yıne temzı cıksın sara falnda olmasın ....nolur allahım..ben sara olduguna ınanmıyorum...sen bıze yardım et allahım nolur...dualarımızı kabul et

X