Kadınlar Kulübü Günlük

maaşallah günlük
burayıda birbirine laf sokuşturma topiğine çevirmişler bazıları be günlük...
bana ayırıcak sayfan kaldımı ki...

çok geç artık sakın PıŞMANIM DEME... 2 ay önce düşünücektin bunu... ŞıMDı gelip bana mail atıp pişmanım deme yapamıyorum deme 2 ay önce ortada bırakıp giderken düşünücektin,ben kendi kararlarını vermeyen biriyle olamam ben 3. şahısların ağzına bakan biriyle olamam..ben seni değil yüzündeki maskeyi sevmiş değer vermiş onun için kendimden ödünler vermişim 5 yıl ve şimdi şimdi anlıyorum yaptığım hataları BENı BEN OLDUĞUM ıÇıN SEVEN BıRı ıSTıYORUM DEĞıŞTıRıCEK KENDı KALIBINA SOKUCAK BıRı DEĞıL..Şimdi gelip sakın bana pişmanım deme çok geç artık inan çok geç hangimiz yürekliymişiz bu ilişkide hangimiz korkakmışız bu ilişkide gördük rolleri paylaştık giden sen kalan ben oldum neden dönüyorsunki neden dönmek istiyorsunki o kapıyı giderken öyle bi kapadınki istesende istesemde açılmaz artık.. Şimdi çıkıp karşıma aklımı bulandırmaya beni tekrar olumsuz düşüncelere itmeye hakkın yok SAKIN BANA PıŞMANIM DEME ÇOK GEÇ ARTIK 2 AY ÖNCE BIRAKTIĞIN BELıNAY DEĞıLıM ARTIK...

Belki ellerine kan bulaşmaz; belki gözlerini yumar, kulaklarını tıkarsın; çığlıklar parçalanır duvarlarında...
Kafanı çevirirsin yardim nidalarına ya da elvedalara...
Hiçbir şey değişsin istemezsin; yolunu tutmuş, yükünü almışsındır; paylaşmayı bilmezsin....
Kimsenin yerine koyamazsın kendini; ne anlamaya, ne anlamlandırmaya çalışmazsın bir şeyleri...
Sevgiden, aşktan, dostluktan dem vurup, ortak olmazsın sorunlarıma...
Her adım atışında çekersin kendini geri; “konuş!” derim, susarsın...
Ya düşüncelerin yoktur kendine ait, ya korkarsın düşündüklerini söylemekten...
Gerçekten var mısın, ihtiyacım olduğunda ortalıkta görünmezken...
Nasıl inanırım sana; haklıya “haklı”, haksıza “haksız” diyemezken...
Sessizlikte boğulurken sesim; ancak fısıldayarak söyleyebiliyorum: “sessizlik cinayettir!”

Gidene “gitme” diyemeyenin, gelene “hoş geldin”’i ne kadar anlamlıdır bilemiyorum.
Benim gibi konuşmayıp, benim gibi yazmayandan uzak durursam; nereye götürür beni bu tekdüzelik!

Arada bir “saçmala!” desin biri, ölçüp biçeyim, düşüneyim üstünde; onun kadar sert, onun kadar umursamaz olmayayım; içim rahat olsun “yanılıyorsun” derken ve gülümseyeyim.
Dikkatli oldugumdan dikkat isterim doğru; kaçınırim kötü söz söylemekten; anlamadan itham etmek istemem; tahammül gösteremem yargısız infazlara; her duyguma bir cümle bağlayabilirim istersem; ama öfkelenmeden yazamam, yazamam yazmasına da sövemem de kimseye...

Sessizlik izin verir karşındakine, seni dilediğince yorumlaması için...
Ve bazen, en fazla bağıranla, hiç sesi çıkmayanı ayıramam birbirinden...
Ve merak ederim: “Ne saklıyorlar benden?”

Belki gözlem yapıyorlar, belki veri topluyorlar; herkes bağırırken susmak, erdem sayılır belki; ya sessiz çoğunluğun bir parçası olmak?
Ben ağlarken gülüyorsan anlayış gösterebilirim; ben ağlarken ağlıyorsan “dostum” diyebilirim, ben kalırken gidiyorsan “korkak” sanabilirim; ben severken itiyorsan, vazgeçebilirim senden ve ben sorarken susuyorsan, katlim vaciptir demektir; ölebilirim!
Sessizlik cinayet işler bazen; ne bir tanık, ne bir kanıt bırakmaz arkasında; bazen bizim gibi sessiz, bazen tırnaklarını toprağa geçirerek, hayatımızdan çıkıp gider insanlar; bazen anlamamanın, bazen anlaşılmamanın acısını duyarlar.
Ve fark etseler de, etmeseler de, kimse güvende değildir artık; oysa, güvende olmak için tercih edilir susmak!
Ve vicdanımızın tek düşü olur; deliksiz uyumak!

Son düzenleyen: Moderatör:
selam günlük köşelerde kıyılarda bende yer buldum kendicağzıma
ahg günlük bugünümde rutindi çok
ne olurdu egzantrik birşeyler yaşasaydım kalbim hop hoppidi etseydi.

sanırım depresyona giriyorum..
bi mutlu olayım iki dakka sonra üzülcek bişey buluyorum
yakında bakırköyden yazcam sanırm bu gidişle

Bardağı taşıran son damlayı

Bu aralar uzak tut bizden

Kalp düşmanı o hain gururu

Bu aralar sakın bizden

Özetle ben aşığım çok

Özetle ben hastayım çok

En deli aşk halimi hep sana sakladım ben

Taptığın o şarkılara seni yazdım ben

Artık sen de hislensen diyorum

Çocuğumuzun bile adını buldum ben

Seven küçük detaylara bozuluyor

ışte bir anlayabilsen

Ve ilgisiz soluyor kuruyor her çiçek

Yüzüne döndürebilsen

Özetle ben aşığım çok

Özetle ben hastayım çok

Son düzenleme:
eskiye de dönücez işalla.. valla bi daha üzersem ne olayım.. allah beni taş etsin yaa ne dese haklı..yok yok azmettim düzelticem.. o da istiyo ben de.. ama zamanla.....

Kısmet değilmiş demekki...
4 sene bekledik, bir 4 sene daha bekleriz kaydirigubbakcemile3

Olmadı pembişim, hayat oyun oynamadı bana zemuszemus
Hayırlısı böyleymiş demekki hakkımızda
Hiçbir şey umrumda değil gerçekten
Çok şükür canım sağ, ailem yanımda
Bir de iş bulup, Ege'de yüksek lisansa başladım mı değme keyfime kaydirigubbakcemile2
Allah başka keder vermesin hiçbirimize :Saruboceq:

bu gece ıcımde bısıler oynadı..
ruhum onla oldu sankı bı anda..
sabah gene canım eylulumle konusdum gercekdende onla konusmak bana sans getırdı dıye bılırım..sansdan zıyada garıb bı sı tarıf edılemez:)..
oglene kadar evdeydım sonra kuafore gttım sac bas bı suslendım kı felaket:)..
daha sonra spora gttım geldım babam aradı evı araplar cay ıcmeye gelcekler dıye..
kısa bı syah etek gıydım mavı onu az dekolte bı bluz hafıf ve dogal makyaj :)..
neden nıcın yapdım bılmıyom cunku sadece rradıye teyzenın gelcegnı dusunmusdum ..
bı baktım rıyadda gelmıs oglu esınden boşanmıs ıkı cocugunu getırmıs tr gelmıs bı kac gunlugne tatıl ıcın bızede ugradılar annesı herzamankı gıbı neselı ve sekerdı herzaman bana gelınım olmadın dıye ısyan etmısdı..bu sefer bana bakarak maşallah sana lazım artık bı es demesı :)..guldurdu benı sonra rıyad mutfag geldı su alabılırmıyım dıye oyle bı bakıstıkkı ıcıme bısıler akdı resmen...neye ugradım sasırdım cok da yakısıklı olmusdu karızma ıdı ..
suyu verınce elım tıtredı gulmesı benımde yuzumde tebessum olusturdu:)..
allahım yardım et ne olur cay tatlı meyve derken az once gıttıle makyajımı sıldım ustumu degıstırdım pc atladım gunluk bu gece kadınlık duygum kabardı sanırım..gozlerden ıcıme ınen sıcaklık elı elıme degısı ıcımdekı atesı canlandırdı bı anda..
cok hoş bı bıleklık getırmıs bana cok nazık ve kıbar nese yahh ..
ıcımdekı sıckalık ıle sasırdım sanırım ama gercekdende uzun sureden sonra bu gece eglendım bugece ruhum sankı onla kalbımden aklımdan suanda o gecıyo ..yarın gene gelıcek heyecan sardı benı okadar senedır tanıdgm bırı ne olduysa bana bugun oldu..
nese pembıs ılk defa ıcımde bısıler guzel uzun sureden sonra sevıyom senı dılerımkı bozulmaz bu garıp hıs..:)..

Yorgunum günlük...garip bir yorgunluk var üzerimde...
Hani grip olma asamasinda baslar ya...her tarafin dökülür böyle yorgunluktan agridan...aynen öyle...mirmirmirmir

Domuz gribi olmiyim lenn...:1shok:

Bu almanlar hep tatile Mallorcaya gide gide tüm domuz virüslerini burayada getirdi..yandik...:1no2kullarda basliyor....allahim koru bizi!!!:Saruboceq:

sevgılım tatıle gıttı ((
cok ozluyorum onuu yaaa ama bu tatılde onu rahat bırakıcammm kendı kendıme soz verdım
cok bunaldı sorun ustune sorun derken kafayı sıyırcaktı sorunlar yetmıyo gıbı bı de benımle ugrasıyoduu ıkımızde baya sıyırmıstık bıraz kafa dınlemeye ıhtıyacımız varr
sımdı o tatıldee zaten salı gunu donucekkk problem yaratmıcam onu rajhat bırakıcamm :))
yavrumm benım yaa zaten sureklı rapor verıo ordayım bunu yaptım bunu yapıcam dıye ayy yerım onu ben ya
he sana yazmayı unuttum cocukluk arkadasım buraya bızım apartmana tasındı o kadar mutlu oldum kı gunluk anlatamam sanaaa onunla o kadra cok sey yasadık kı butun ılklerım onla ne guzel gunler gecırıoduk yedıgımız ıctıgımıx ayrı gıtmezdı sımdı onunlayız butun gunn
yarın o da yazlıgı gıdıo bende canımmm oda arkadasımla bulusucamm kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
cumartesı ablamlayım pazara Allah kerım pazartesı temızlık salı sevgılım gelıyo carsambaaa sakaryaya gıdıorummmm
gunler hemennnn gecıcek sevgıılıme kavusucammmmm ınsss :)))
onun dısında pek bısey yok cok yemeye baslaıdm bugunlerdeee lmaz:
hee bıde bı karra aldım sacımı boyatıcammm hihoyyythihoyyyt
ole ıste gunlugummmmm sıradann gunlerr yanııı
malıbumaaa soyle uzulmesınn gunlugummmm herey yoluna gırerr zamanla duzelırrrr
ben ona cok dua edıorummm opuyorumnanaktan
hee bı de son olarak BEN ONA RESMEN ASIGIMMM :kedi::asigim:

Kıh Kıh Kıh kaydirigubbakcemile

Günlük nan ;
Böyle bir aileye sahip olduğum için, onları bugüne kadar hiç üzmemeye çalışıpta kısmende olsa başardığım için, onlar mutlu olsun diye düşünürken kendi mutluluğumuda kurduğum için şükürler olsunn

Annemi seviyorum..:asigim:
Babama hayranım..
Abim bitanem..

Allah'ım kimseyi ailesiz bırakma a.s.

kumbiriik aldımhihoyyyt
hemde bir buçuk liraya:icecream:valla beğendiklerim oldu ama 20 tl bayılamazdım bi kumbaraya:dilcikar:
çiko anladın dimi olm ne oldunu:mymeka:hani ablan para biriktirmeye başladı ya
dışarı çıktım ya,birazda alışveriş paptımkaydirigubbakcemile2ohh sefam olsun
ama hava çok sıcaktı,bi ara bayılıyorum sandımkafamçokkarıştıneyseki eve kendimi atınca buz gibi bir duş oldum..resmen cosss ettiğmi hissettim:smiley-cool:
enişten kızdırdı beni öle yattı bu gece,ceza olarak izne gelince beni lüneparka götürmiceni söledibu cezayı hiç sevmedimmafoldumben

sefgülü günnük,
dün annemle salçalık domates doğradık,akşamına da misafir ağiırladım.( gerçi yabancı değiller,kuzen ve karısı ) yarın da tarhana yapacağız....
eyy sıkıntı sen nelere kadirmişsin...neler de yaprırabilirmişsin meğer bana...
hızımızı alamdaık üstüne bir de kırmızı toz biber bile yapacağız annemle....annneciğimde hala şaşkın tüm bunları yapmayı kabul ettiğim için...
bütün gün evde ve çoğu zaman da yalnızım...napalım bölee kışlıkları hazırlayalım bari...
bu arada yeniden , laf sokma damarım çıktı ortaya...
bir de bugün bir akrabanın oğlu askere gitmiş,onları ziyarete gittik annem ve bir komşuyla...ama bir insanın misafirlikte bu kadar mı uykusu gelir yaaa....gittim bütün gün esnedim haaarrr haaaarrr die:)
ordan annemlere geçtik,kendimi onların yatağına bir attım nerdeyse 2 saat yuhh bana...neyse sonra anneciğimin ufak tefek işlerini yapıverdim...
bu arada yatak ve uyku konusunda benim kadar huysuz ve arıza çıkaran bana annemlerin o yatağı ne kadar sıcak ve yumusak geliyor öleee.. bugün yine şaşırdım buna....anne kucağı gibi işte yumuşacık,sakin....
bi de misafirlikteki börek ve kek harika olmuştu...tabaktakilerin hepsini sildim süpürdüm ...oahaa dedin biliyorum
akşam da kaynanalara gittik,oraya kaynanamın nefret ettiğim bir komşu sa geldi...karı bana inat oturdu da oturdu.. gece 11.30 da eşim hadi geidelim diyor bende o karıya inat daha erken dedim ama gece 12 de o pes etti ve defoldu gitti...manyak karı...ben de arkasından söylendim de söylendim...
elti de bu gece pek bir mülayimdi.... ama belli olmaz onun sağı solu...
neyse bugece kafanı çok şişirdim hadi baylaaaaaaaaa

gunlerım yavas yavas monoton gecmeye baslıyo,cunku zıyaret edecegım fazla bı ınsan kalmadı ıstanbulda herkesle gorustum,hep evdeyım canım da sıkılıyo ve kendı duzenımı aramıyo degılım,burasıda benım evım ama yıne de ınsan kendı evını arıyo ıste ama hangı kendı evımı arıyorum kı evmı kaldı ayrıldık ıste bıttı hersey bı daha barısacagımızı hıc sanmıyorum zaten bızım sonumuz da yoktu allahtan cocugum olmadı.aslında esım ıyı bı ınsan bazen cok ıyı bazen de benım dusmanım gıbı bı turlı anlasamadık onunla benı cok sevdıgını bılıyorum ama sadece sevmeyle de olmadıgını anladım bu ısın,ısın kotusu almanyaya da alısmısım burası tuhaf gelıyo trafık berbat bı turlu karsıdan karsıya gecemıyorum,sankı 20 sene bu mahallede ben yasamadım oyle yabancı hıssedıyorum kendımı bazen ama artık buralıyım alısmam lazım esımı ozluyorum evımı ozluyorum bu ısın bıttıgını bıle bıle bı tuhaf hıssedıyorum kendımı bana cok acı cektırdıgı halde ozledım esımı bana sarılmasını,onun yoklugunu hıssedıyorum,her ne kadar canımı yaksada hep arkamdaydıbı destektı bana sımdı kendımı yalnız hıssedıyorum su donemı atlatabılıcem mı acaba?

Benden çok iyi fotoğrafçı olurmuş...
Öyle diyor son zamanlarda çoğu kişi...
Gerçekten benden iyi bir fotoğrafçı olurmu?
Bilmem... Daha iyi bi fotoğraf makinam bile yok:)
Kaç gündür fotoğraflara verdim kendimi... onlarla uğraşıyorum... Beni eğlendiriyor ve mutlu oluyorum.. Beğenilmesi beni dahada sevindiriyor...

güzel eğlenceli bir gündü günlük.
çok geç kalkmadım bugün,duş aldım saçımı yaptım makyaj hazırlıklar akşam 6 gibi erkek arkadaşımla buluştum.
botanik parkına bakan manzaralı bir kafe var, orada oturduk ortam cok güzeldi,
ben bira içtim o da kahve ve tiramisu yedi
sonra da gezdik,
ama çok eğlendik çok güldük,
sonra beni yengemin yanına bıraktı, yengeme yardım etmemiz gerekiyordu annemle.
geceye kadar yengemleydik
sonra eve geldik.
açtım biramı burada takılıyorum işte.
foçaya gitme işi biraz yoruyor kafamı.
sevgilim istemiyor gitmemi, kıskanıyor biraz da..
çünkü beni seven biri var o da geliyor festivale.
ama söz verdim kuzenime, organizasyonu da yaptım gitmem gerek artık.
dört gün ayrı kalıcam sevgilimden.
sonra gelip hep onla zaman geçiricem:)
umarım yarın da öbür gün de hep güzel olur.

günaydın günnükçüm tüm KK ya hayırlı cumalarzemuszemus

yuvamı kurmaya son 58...dışarda çok güzel yağmurlu bir hava var..bayılıyorum böyle havalara içime huzur veriyo...

ve günnük, vicdanım çok rahat:umursamaz: herkes kimin ne olduğunu biliyor; benim içim temiz alnım ak...beni boş yere üzüp ağlatanlar da gün gelecek göz yaşı dökecekler...ilahi adalete sığınıyorum her zmanki gibia.s

cok sinirliyim cok gerginim günnük Çok üzgünüm çoook
kime olcak kocama
tatilin 2 günü beyefendinin köyüne gidecekmişiz:umursamaz:
bütün planım alt üst oldu
seytan diyor
otur hiç bir yere gitme :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…