Kadınlar Kulübü Günlük

güynük

hafta sonu gene köydeydim...
bu hafta hangi hayvana rastladın dersen bu seferki minicik,küçücük,minoş bir kedi yavrusuydu..Şeniz
İlk başlarda yabani idi falan ama iki günde alıştı bize...
Kuşumun kıskanmıyacağını ve eşimin izin vereceğini bilsem alırdım eve ...
neese......
he ne diycem geçen haftada sonuda köydeydim ya düğün vardı köy düğünü...
Hani derler ya trakya insanı kapı gıcırtısında oynar,artık kapı gıcırtısını bırak Kurtlar vadisinin jenerik müziğinde bile roman havası oynayan bir millet oldu bizim trakya halkı beya...
kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

günnükcüm hihoyyyt
vuslata 21 saat 47 dk kaldıııııı :dance:
askıma kavuscam sonunda
senii coooookkk sevıyorum bıtanem :asigim:
hadi geeeeeeeeLL sabırsızlanıyorumm delikafadulden

Şeniz Şeniz Şeniz

opuyorumnanaktan herkese benden sevgiler opuyorumnanaktan​

merhaba bizim günlük..

ya bugün lady de bi tuhaflik var, niye böyle durgun anlamadim..dedigim gibi kesin rüyasinda biseyler gördü onu geveledi kocasida duyunca caaaaaart kaldi ortada kaydirigubbakcemile3

simay su an karsimda uyuyor..garibim simdiden ofislerde sürünüyor kaydirigubbakcemile3
neyse, dava önemli oldugundan bi davaya 2 KK ya bakiyorum.. aman herseyin hayirlisi..

bugün eve gidip sadece uyumak istiyorum..dün selcukla yatakda cebellestik, yastik savasi, issirmalar, bide ben ona vurdum,gözüne geldi :kedi:
ama bisey olmadi cok sükür opuyorumnanaktan
yorgun yorgun yattik uyuduk..sabahda erkenden bura geldim.. elim hala sis,inmedi bi türlü.. :umursamaz:
oy oy daha ne diyem ben saa ??

günnükk
içimde bi kıpırtı var hayrola diyesim geliyo ama sıkıntıda var aynızamanda
aslında girmicem diyorum buraya bazı densizler yüzünden ama saolsun densizleri 2ye katlıyo dostlarım
onları sevindirmek istemiyorum gerçekten allaha havale ediyorum onlarıı
benim hakkımda ne düşünüyolarsa allah onlara binkatını versin.beddua etmiyorum etmicem neyse
cuma yokum günlük gidiyorum allah nasipedersee
buakşam apocumun maçısı var eve gidip etrafı silipsüpürücem haftasonu gezmekten kendimi alıpta yapamadım evi pis bırakıp gitmek istemiyorum
yarında kandill ancak ibadet ederimmm
perşembe ziyaretlerimizi yapıcass cumada özel işlerim var halletmem gereken
c.tesi sabahta yola çıkıcas allah nasipederse
10gün yokumm gözümarkada kalıcak şirkette yani çünkü benimkadar profesyonel biri yok ben yokken buraya bakıcak gelince biliyorumki yapılan hataları düseltmem gerekicek
neyse hayırlısı olsun bakalım ...

selam günlük...
yoğunluk olmadan öyle bilgisayarda dolaşmak ne güzel..
ay düşünsene nerdeyse 1 ay duruşma yok...
oh ne rahatım ya...sabah sabah dondurma meyve ve kabak çekirdeği aldım.
elemanlarda izinde. ohhhhh ofisimde sefa yapıyorum.
kkda dolaşıyorum. telimi kapattım.
habire bir şeyler tıkıyorum ağzıma.
ay ama bu boyle olmayacak. arada bır zamanda kuran okuyayım barı.. boş boş . içim rahat etmedi.
öğleden sonra zilloş karıyla buluşacam.ve
eve erken gitmeliyim.
yıyegınımı salıncakta sallayıp onla vakıt geçirmek istıyorum.
ayrıca akşama çiğ köfte yapmayı düşünüyorum.
öptüm günlüğüm.

Günlük içim sıkılıyor bu gün
Herşeyi düşünmekten beynim zonkluyor..
Düğünümüze 2 ay 7 gün kaldı. Ama ortada ne mobilyalar var ne ev tutuldu ne gelinliğe bakıldı
Ne yapıcaz nasıl yetiştiricez bilmiyorum. Hepside eylül ayında yapılacak düğünümde 11 ekimde yetişirmi dersin ? off ne zaman bitecek bu eksikler.. Hiç bitmez deilmi ? yaşadığımız sürece bitmezki eksiklikler dediğini duyar gibiyim...

merhaba günlük

ben buraya ilk kez yazıyorum kk da arkadaşlar harika ama ben bugün servis dışıyım :gitme:annem rahatsız üffff o rahatsız olunca ben dahada rahatsız bitkin oluyorum:a015:
çok şükür bebeğim iyi büyümeye çalışıyor annesinin kuzusu ooo:asigim:ya işte ne bileyim bugünü sevmedim bugün kendimide sevmedim yarın yazışırız artık karalarım birşeyler naniknanik

günlük
ben geldim......moralim cok bozuk sana yazdıgım günden beri düzelmedim kafam cok karısık biri bana yardım etmesi gerek ama kim kim bu sanslı insan bana gulpembe sunu yap dese yapıcam yeterki kafamdaki soruları kaldırsın şimdilik böle günlük nezman mutlu olucam ben

Koskoca 20 ay...
Zaman ne çabuk geçiyor değil mi ?
Sanki daha dün gibi tanışmamız, beraber ilk kahve içişimiz...
Ürkekliğimiz, saflığımız, temizliğimiz...
Zamanla yaşlandık, eskidik, biraz kirlendik...
Sevgimiz büyüdü, bağlılığımız kat kat arttı...
Sanki 20 aydır değil de, 20 senedir tanıyor gibiyim seni.

Gözlerim doluyor bunları buraya yazarken.
Ağlayamam, burnum sargıda:sinifsinif:
Ağlamamalıyım değil mi ?
Kafam bu kadar karışıkken, seninle durumumuz, sonumuz belli değilken ağlamamalıyım.
Güçlü olmalıyım hep olduğum gibi...
Sabırlı olmalıyım...

Allak bullağım, karma karışığım
Ne yapacağını bilmez haldeyim
Hayat bana sürprizler sunuyor, şaşkınım

Şu anda ezan okunuyor
Allah'ımdan sadece hakkımda hayırlısını diliyorum

Kalbimde sen, aklımda o var
Hanginiz yanıltacaksınız beni ?
Hanginiz mutlu edeceksiniz ?
Ya da hanginiz hep yanımda olacaksınız ?

En iyisi kendinle baş başa kalmak...
Ama ona da izin veren yok

evde oturmaktan sıkıldım bee ne biçim tatil buu bi yere gitmedimm
hava da sıcak bunalıyorum vallaa......
dün bi koşturmaca hengaamee yüksek lisansa başvurdum bakalım hayırlısı geriye beklemek kaldı...

Ey ALLAHIM ! Şöyle bir baktım da yazılanlara kendi derdimi unuttum ...

İletimde yazdığı gibi " ben bittim artık , kalmadım..." O kadar yoruldum ki,

Beklenen gün gelecekse , çekilen çile kutsaldır...

Umarım şu an çektiklerim de ( bir ben bir Rabbimin bildiği ) , kutsaldır ve beklenen gün ben çok mutlu

olurum, bunu o kadar istiyorum ki...

Ama daha da çok istediğim bir şey var;

Buraya yazan tüm sıkıntılı arkadaşlara, herkese yardım et... En karanlık günlerimizi sen aydınlığa çevir

ve üzüntülerimizi sevince dönüştür,

BİZE YARDIM ET ALLLAHIM ! BİZE YARDIM ET ALLAHIM ! BİZE YARDIM ET ALLAHIM !

Beklenen gün gelecekse , çekilen çile kutsaldır...

Umarım şu an çektiklerim de ( bir ben bir Rabbimin bildiği ) , kutsaldır ve beklenen gün ben çok mutlu

olurum, bunu o kadar istiyorum ki...

ne kadar güzel bişey yazılmış bak günlük inşallah.. herkes için beklenilen şeyin sonu hayırlı olur.........

benim bekleyiş hala devam günnüşüm........
:çok üzgünüm:

Geldi günlük geldi.. İçeri girer girmez elim ayağıma dolandı.. :kedi: Ben kimseden bu kadar etkilenmemiştim yahu.. Ya da unutmuşum aşık olmayı.. 3 sene önce olmuştum en son opuyorumnanaktan

Yemek hazırladık falan ama benim elim ayağıma dolanınca dayısı sen git dedi ona :roflol: gidince rahat rahat yaptım..

Öyle şeker ki günlük anlatamam :asigim: zaten tükçesine bitiyorum :) bakışları.. ahh..

umarım hakkımızda hayırlısı olur günlük.. benim umudum olmasa da.. :sinifsinif:

Çarşamba dönme ihtimali var isveçe. Bu onu son görüşüm müydü bilemiyorum.. Olmamasını ümit ediyorum sadece. 'Kendine iyi bak' dedim giderken gülümseyerek. 'Sen de' dedi. :gitme::gitme::gitme: mafoldumben

çok güzel bi rüya gördüm günnüşm ya mafoldumben çok özlemişim onu çooook ... sabah uyanınca bi daha anladım ..... mafoldumben nolcak bizim halimiz hiç ama hiç blmiyorm ........ mafoldumben her neyse.... bunların dışnda bgn tatil rezervasyonlarımz yapıldı bi aksilik çıkmazsa 20 ağustosta gdiorm günnüşmmm..... umarım güzel geçerr :Saruboceq: bi de yine ağlıyorm günnüşm yine çok kötüym mafoldumben gözlerimi kapatıp hep eskiyi getiriyorum aklıma sonra da uyuyakalıyorm öylesine..... günnüşmmm ona söyle olur mu ben hala onu seviyorum sevmeye de devam edicem.... mafoldumbensenağlama

Az önce barzyim aradı günlük öyle mutlu oldum ki anlatmam bütün sıkıntılarım uçtu gitti sanki
Sonra adaşıma nevbaharıma çok teşşekkür ediyorum hiç boş bırakmıyor beni sıkıntımı dinliyor benimle ağlıyor benimle gülüyor Balsuratımda aynı şekilde Ve özüm ablam desteğin için tekrar sağol ablam hakkımda hayırlısı ne ise o olsun diyorum hep iyiki burdayım iyiki var k.k iyiki hepiniz varsınız çok yoruldum çok bunaldım burası sayesinde bir nebze iyiyim herkesi çok seviyorum canlarım sizi çok ama çok seviyorum

kararsizliklardayim yine..
o kadar rahatsiz oldum o kadar midem bulandi ki anlatamam..
biraz ozen istiyorum biraz ozen cok degil..
icime atiyorum yine biliyorum.. ama konusmam lazim.. huyumu biliyorum..
oturup dusunuyorum bu 30 ayda nele degist hayatimda olmak istedigim yerdemiyim diye..
ben bu sorunun icinden cikamiyorum.

Tüm gün pinekledim durdum ,dün gece 4 gibi uyudum arkadaşımla msn'de bayağ bi konuştuk dahada iyi geldi bu bana, sonra saat10 gibi annem kaldırdı kahvaltı hazırdı kahvaltımı yaptım yine hooop yatağa gittim saat 1.30 da uyandım sonra aldım kolamı cipsimi geçtim netin başına bir ara kalktım anneml bamya yemeği yaptık (nasıl yapıldığını öğretti)vereliniortak daha sonra 6:30'a kadar tembelliğimi devam ettirdim sonra duşa girdim çıktım saçlarımı taradım ve yine tembelliğe devam ediyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…