Kadınlar Kulübü Günlük

Ben kuyunun dibinde kurbağaymışım.
Gökyüzünü kuyunun yuvarlağı kadar sanıyormuşum... :mymeka:

29.07.2009 dan bu yana herşey değişti.
Çünkü ben olaylara bakış açımı değiştirdim.
Anladım ki herşey bende başlayıp bende bitiyormuş.
Ben olumlu baktıkça hayata o güzelliklerini sundu bana. :asigim:

Neyse bir güzellik daha oldu.
İstediğim yerden iş teklifi geldi.
Yarın görüşmeye gideceğim. sengözlerimebaksanab

Aslında bu ayın sonunda Çeşme tatilim vardı fakat iş olursa gidemeyeceğim. :bbo:
Yarın belli olur.
Hayırlısı bakalım.

Darısı iş isteyen herkese fakat burada günlerce yazan
Boncuk84 ve sibel1907 için ayrıca duacıyım :1hug:

Ayaklarıma kara sular indi...
Bütün gün annemle gezdik alışveriş yaptık bir sürü şey aldık...
bu sefer ben sadece bi badi beğenebildim alışveriş anneme yaradı:) Birr sürü kıyafet ve ayakkabı aldık annişime yarasınnn iyi günlerde giysin canım benim.zaten kendine oldumu hiç bişi almaz hep benim zorumla hadi sanada alalım hadi bunuda alalım sana diye diye aldırıyorum..Kendime olunca kıyamıyorum sana oluncaaa hiç umursamıyorum parayı diyor kıyamam ya.
Bugünde öyle alışveriş yaparak geçti işte.. ondan haber yok bilirim uzun bi süre olmaz.. haklı bu sefer bişi diyemiyorum bu yüzden...Neyse hayırlısı neyse o olsun diyelim... inşallah herşey yoluna girer...

duzelmeden ıkıncı adımmım attım:)..
vallahı gecmıs gecmısdır gecmıse bakmıycam aklıma gelmıycek..
hayatı sıl bastan yasamaya karar verdım..
ofkem sınırım kontrol edıcem..
etmelıyımde
...............................................................
sabah 9 da uyandım kahvaltımı yapdım evde durmaya hıc nıyetım yokdu..
hmmm ne yapsam dedım..
hemen canım arkadasım dostum onu arıyayım dedım..
bı baktım kızıyla asagıya ınmıs bahcede..
uff kımle gezıcem dedım ben:)..
hemen arkadasıma seslendım nere hadı nas nas gezmeye gel benle dedım...
oda kızın hast. goturcem dedı ama ıptal ettı ıkı dk ıcınde dus aldım full makyaj yapdım
saclarımı yapdım acayıp seksyde gıyınıp fırladım evden:)..
saat 11 de kagıthanede olduk 12 de leventte metrocıty gttık zaradan alısverıs yapdık ordanda boynere gttık topladık gene valla:)..bı kac bısı denemeden aldım ayy olmadı gene gtmem lazım:)..seve seve kar yasama dondu cunku:)..
ordan cıkdık besıktasa gıttık amcamın yanında yemek yedık:)..meshur ıskenderr..mıss tadı gecmez damagımda:)..ordan bındık taksıye ortakoye:)..allahım ne guzel bı yer yaa herseferınde asık oluyom oraya makınamı evde bırakmısım resım cekemedım ama dostumun makınası yanındaydı bol bol cekıldım gene:)..
bı arap kafılesı vardı bırıyle yan yana oturduk adam benı cameraya aldı konusdduk resım cekıldı bende sempatıklıgm hosuna gttı adamın:)..mısır kokenlıymıs annesı osmanlıdan gelmeıymıs:)..sonra ortakoye gelıpde kumpır yemeden gıdılırmı hayır:)..
hemen kumpırlerıde yapdırdık yedık allahım rejım dıyet hec bısı gelmedı aklımda:)..
zaten uzuntuden 5 kılo vermısım mıdem kuculmus:)..
ordanda nargıle ıctık ıcerken aklımdan strawberym gectı melegım onlanda bulusup bunları yapıcaz:)..eylul abla geldı aklıma arkadasımda cok merak edıyo cunku cok bahsettım onada ıns tanısmak nasıp olur:)..ıykı tanıdım onları ıyıkı:)..helekı desp.canımı off yuzyuze gelmek ıstoyom yaa guldenım benım balım oda..
sonra taksıme gttık:)..tatlıcıya ıncı pastanesııı ahh porf.harıkadır bıldım bılelı orda yerım kendımı:)..adamlar yapıyo harıka gercekden:)..ordanda sıslıye geldık cevahıre ayy ayaklarım yorgunlugun ve evden cıkmamanın verdg tembellıkle catladım yaa sıskınlıkden bıdaha yemek mı asla :)..okadar sısdımkı cevahırde kahvelerıde ıcıp eve geldık:)..
ayyy annemm kurban oldgm ınsannn
gıtmemem okadar sevındıkı anlatamam onada anlattım bugunu gozlerı guldu sevındı kızıda sevınclıydı cunku:)..ama sıcakdan erıdım yaa ınankı bıttım tel kanter ıcınde eve gelınce hop dus aldım ve cayımı alıp pc basına geldım:)..
yarın yenı umutlar yenı mutlukları bzıe nasıp et allahım..
kkdakı sıkıntı yasayan tum arkadaslarıma yardım et..

Son düzenleme:
selam günlük :nazar:
s&s ye söle ermiş olabilirim çünkü gördüğüm rüyanın aynısını yasadım bizzat mirmirmirmir
hatırlamıyorum dedim ama yaşayınca bir bir hatırladım laelaelaelaelae
sadece acıyorum o kişiye :nazar: hırsını böyle çıkarmaya çalışıyo

herkesin kalitesi konuştuklarıyla bellidir :1closedeyes:

gunluk naber....ben ıyı ıste...bugun annemle doktora gttık...annem bas donmesınden doktora gozuktu..ensesınde duzlesme varmıs ondanmıs bas donmesı...kardesımde pansuman oldu...sonrasında bak neler oldu...otobuse bındık carsıya gdııyoduk...hanı bı sahıs varya onların kapısından gectık arabası kapıdaydı...carsıya geldık kız kardesım gelcektı onu beklıyoruz bı baktım onun arabası karsıda onde nısnalısı,arkadad annesı kız kardesı...sok oldum...hepsı ındı arabadan.yuruduler..oda arabayı aldı gttı...bızde guneste dıkılmeyelım dedık..yuruduk bı magazaya bakıcaktık..baktım o arabayı park etmıs ...yan yana geldık onda gunes gozlugu bende gunse gozlugu...ama gordu bzıı...yuzugunu gordum gunluk sol elınde takılıydı...hız bakmadım...hıc ıstıfımıde bozmadım...neyse ıslerımzıı hallettık falan...sonra aynı yerde arabanın yanında hepsı durmasınmı...gordumu gorsunler hıc ıstemedım...cunku ılk defa kızla gordum onları ...ama el ele falan degıllerdı...neyse...ıkı gun sonra bır yıl olcak ayrıldıgımız..bı barstık ocakta oda noldugunu anlamadn bttı ve nısanlandı..benı bı sene ıcınde ıkıncı gorusu hıc bukadar yakında olmamıstı...ben onu gormeye alıskınım face den herseyını gordum o dusunsun..bu tesadf degıldı bugunku...allah karsılastrdı...ben belkıde bu ara uzgunum gecen seneyı yasıyorum bu gunlerde son ıyı gunlerımızmıs dıye uzuluyorum...ama bugun anladımkı ben ona sadcee ofkelıyım sınırlıyım..ne bılıyım..bıse hıssetmedım..kzııda ılk kerz canlı gordum...hıc yakıstıramadım...17 yasında kıs lıseyı bıtrdıgı gıbı hop nısnalandı kız...yazık ya bu devrde okumayan varmı bu ne acele...bugun sankı bıseler gttı benden ...ne bılıyım daha ıyı oldu sankı gormem hep korkuyodum belkıde bole bole korkularımı yenıcem hatta yendım artık..onlar benı gorunce uzulsunler...neyse ya bole ıste gunluk...hayat garıp ...ben onları hayatım boyunca hep gorucem alısıyım...allah herkezın gonlun egore versın basak dıcek bısetım yokkkk

Pembişimmmmmmmm delikafadulden

Deli gibi heyecanlıyımmmm delikafadulden
Yarın burnumdaki alçı çıkıyor, sonunda burnuşumu görebileceğimmm kaydirigubbakcemile2

Sabah arabamıza atlayacağızzz
Önce yüksek lisans için belgelerimi vereceğim 9 Eylül'e
Sonra doktora gideceğim, alçımı çıkaracakkk :kedi:

İnşallah mutlu dönerim eve pembişim
Dua et nolurrrrrrrr :kedi:

:eek:

günlüküm naber..

ayy yazmazsam çatlarım heralde..

bugün smhsmh ile buluşup,
aralık annelerimden ademel e gittik.

smhsmh ile ilk kez yüzyüze görüşmüş olduk.
hiç yanılmadığımı gördüm.
bi insan bu kadar şirin bu kadar samimi olur.:asigim:
hamilelik nasıl da yakışmış aman Allahım.

ademelimle zaten ikinci görüşmemiz.
ona hepten bayılıyorum :jeyyar:

biz kucaklarımızda bebekler,
smhsmh karnında bebeği,
baya kalabalık olduk aslında kaydirigubbakcemile3

yedik içtik konuştuk bolca.
daha doğrusu biz ademelle çenesi düşükler olarak bolca hamile ve bebek muhabbeti yaptık.
garibim smhsmh de bizi dinledi.
bilmiyorum sıkıldı mı :bbo:
yakında o da bu muhabbetlerin fazlasıyla içinde olacak haberi yok :jeyyar:

kısacası harika bi gündü.
stres attım..
Allah kısmet ederse haftaya bizim evde tekrar edicez :jeyyar:

ben erkeeme bugün yine yeniden bi kez daha aşık oldum yaa:asigim::nazar:
çoook ama çook güzel bi gündü hiç bi aksilikte olmadı çok şükür

...
Ben seni düşünüyorum seni
Hani tıpkı o ilk günlerdeki gibi
Kalbim diyorum kalbim
Daha dün tezgâhtan çıkmış bir su sayacı gibi
Aşkı anılar besliyor düşler kadar
Bu yüzden diyorum ki aşk eskidikçe aşktır
Sevgi eskidikçe sevgi.

Günümüz ekmeğimiz, türkümüz
Çoluğumuz çocuğumuz
Binalar yan yana yükselip gidiyor
Vapurların ağzı köpük içinde
Uzaklarda ne kapılar açılıyor
Trenin biri bir istasyona varıyor
Ordan çıkıyor biri.

Her şey biliyor her şey
Sen biliyor musun bakalım
Seni nice sevdiğimi?
Üstüne titrrediğimi?

Geldiğimi?
Gittiğimi

Hadi!

gunluk dun sana yazdıktan sonra sevgılımle msjlastık moralı bozulmusss canı sıkılmıs pasamın ıcmeye gıtmıs tabı ben bı panık oldum sımdı nerden cıktı bu dıye en son msn de tartıstık ısım var cıkıorum dedı bı daha msj attı ne baska bısey ben msj attım ıcıorum kafam bozuk dıyıncee off dedım neysee tabı basladım cok ıcme hadı yeter ne ıctın vs demeye
Allah tan ne kadar ıcerse ıcsın sarhos olmuyo be gunlukkk zor zar ıkna ettım de 1 de vee gıttı ee tabı o eve gıdene kadar ben evde dokuz dogurdum o halde araba kullandı cunku bı de arkadaslaırnı evlerıne bırakmıs off dedım yanı neyse sag salım eve gıttı bı sesını duyayom dedımmm aradımmm ben ıyıyım askmm saat gec oldu sen neden uyumadın falan dedı sonra ben senı cok sevıyorum sakın benı bırakmaa ben senı bırakmak ıstersem sen bırakma ben bı anlk sınıle ole dıorum senı cok ama cok sevıyorummm falan dedııı ben zaten bu aralar leylaaaa basladım aglamayaaaa neyse sonra konustu konustu hadı uyu sen dedımm ama sende uyucann tamam dıyorum kandırmak yok ama dıooo pekı dedım :))
bugunde gorustuk gene gec kaldımmmm 20 dk cıkk gene kızdı kızdııı trıp attı sonra gene dayanamadı guzeldıı bugun cok sukur gunlukkk uzmıycem onu bı dahaaa gunlukk
kendımıde uzmıycemm kımsyı uzmıycemmmmm
sevgılım gene tatıle gıdıoo gunluk bı kac gunlugune avsaya gıdıooo gelınce sakaryaya gıdıcez hep berabr bızım kızlarlaa
staj sınavım varmıss benım ıcımde bı degısıklık olur bunaldım wallaaa
baska bısey yok gunlukkk bıraz ıyıyım bugunnnn her sey duzelıo gıbııı
sadece bıseye canım sıkılıo bı can dostumaa gunluk sıkıntıları var o sıkıntılar da hallolursa degme keyfımeee
cok sevıyorum gunlukk Allah nazarlardan saklsınnnn:asigim::nazar:

Günlüüüm ben geldimmmmmmm...

Geziyorum, arkadaşlarımla oluyorum, ama eksik bir şeyler var...

Rabbim hakkımıza hayırlısını versin...

Geçicek di mi günlüüümmm, az kaldı, biticek bu sıkıntılar mafoldumben

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..
Kadınlar Kulübü Ailesi ve Sakinleri hepinizin kandilini kutlarım UMARIM ALLAHIM HEPİMİZE EN GÜZELİNİ EN HAYIRLISINI EN HAYIRLININ EN GÜZELİNİ VERİR ETTİĞİMİZ DUALAR KABUL OLSUN AÇTIĞIMIZ ELLERİMİZİ GERİ ÇEVİRMESİN RABBİM İNŞALLAH.. ( AMİN )

Rabbim sen sıkıntıda olanların sıkıntısnıı bir çıprıda al,derdi olanların derdini tezden bitir ,işsizlere iş kapısı açmayı ihsan eyle ,anne olmayı bekleyen annelik için yanıp tutuşan varsa onların kucakların meleklerinden birtanesini gönder ,borçu kişilerin borçlarının bitmesini nasip eyle, evlenmeye yuva kurmaya hazırlanan ve evlenmiş olanların yuvalarından huzuru mutluluğu sağlığı eksik etme,doğum yapmayı bekleyenlerin yavrularını sağ salim kucaklarına almayı nasip eyle,hacer arkadaşımızın yarın hayırlısıyla alçısının sağsalim sorunsuz çıkmasını nasip eyle, Barçman ablamızın sağsalim ayağa kalkmasını nasip eyle.. şu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine al sen ettiğimiz dualarımız kabul eyle RABBİM:Saruboceq:

bugun kardesım,kız arkadası ve onun kız kardesıyle cadde bostana gıttık ılk once bı yerde yemek yedık sonrs cay ıctık,gunum guzel gectı.ama kız bıraz sosyete bıze gore ya bılmıyorum ama boyle pahalı yerlerı pahalı seylerı cok sevıyo kardesımlede cıddı dusunuyolar bılmıyorum,bugun konustum kardesımle o da aslında farkında ama bısey dıyemıyo valla ben de pak karısmak ıstemıyorum,kız cok ıyı aslında,ıyı para kazanıyo,bankada calısıyo kardesım yenı aldı elıne meslegı,tecrubesı arttıkca daha cok para kazanıcak,sureklı pahalı yerlere gıdıyolar,annem bısey demıyo ama aslında o da rahatsız durumdan,kızın bıraz gozu yuksekte gıbı ya bılmıyorum ınsallah ılerde sorun cıkmaz ayrılmalarını da hıc ıstemem
esımden ıyı bı haber yok malesef,bır suru ıftıra atıyo varsın atsın bakalım allah herkesın kalbıne gore verır benım yuzumu ruyasında gorur artık

benim mutlu olmamdan mutlu olacak bi çok kişi tanıyorum burada günlük.
zor günlerimde yanımda olan.
o yüzden şimdi paylaşmak istedim.
ben gerçekten mutluyum.
hepinize teşekkür ederim zor günlerdeki destekleriniz için...
umarım hepimiz çok mutlu oluruz....

nbr günlük sabah sabah yazıyorum sana söyledim ya kafam karısık canım cok sıkkın oyuzden yazıyorum işten cıkartıldım şirketimiz kapattıgı için ve bende yeni bi işe basladım ama hala alısamadım calıstıgım kişi ve patronlarıma herkes yenioldugum için bu şeklde bunalım geçirdiğimi düşünüyor ama öle değil sevemedim ya sevmeye calısıyorum ama yapamıyorum....ve işyerinden ayrılmak istiyorum ama bazı sebeplerden dolayıda kalmak istiyorum su kagıt parcası hane varya mafoldumben sırf oyuzden belkide katlanıcam cekip gideyimmi yoksa o kagıt parcası için direneyim mi kafamdaki sorular sorunlar bunlar mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Sabah şeriflerin hayr olsun günlükçüğümmmmmm
Dün iş yerindeki bilgisayarıma virüs musallat olmuş
bilgi işlemdeki çocuk öğlene kaar uğraştı
en son format atıcam dedi
O saate kadar hiç birşey yapamadım boş boş oturdum
Satt 14 gibide çıktım gittim işten sıkıldım yaaaa
Dün kardeşimin doğum günüydü
Çıktım çarşıya hem kardeşime, hem kocişe, hem de kızçeme ( ilk defa ) giysi aldım
Eve geçtim yatagın üzerine serdim kocem ve kızıma aldıklarımı eşim geldi işten 18.30 gibiydi
bir gördü bayıldı bayıldı küçük değil mi bunlar kıza diyor yaaa
kocamanmış onun kızı :)
ahh kıyamam kocecim daha en miniğinden bir kuş o
Giyindik çıktık annemleride alıp
kardeşimin karavana gittik
Ohhhhhhh denizin içine kurmuşlar masaları ayakların suyun içinde
Gökyüzünde kocaman bir ay ışık veriyor
yaptılar mangalları , mamaları ohhhhhh bayram ettik
Kızçemde kıpır kıpır durmadı
Eve geldik saat 1 di
Yorulmadık çünkü ben bir ara girip karavana şekerleme yaptım

Güzel bir geceydi
ınşallah kardeşimide 2010 da evlenmiş olarak görürüz.
Satırlarıma son verirken;
kızçem ve ben TÜM ARKADAŞLARIN BERAT KANDıLıNı KUTLUYORUZ.
HER DUANIZ KABUL OLMASI DıLEĞıYLE

sevgilerrr

günaydın günlük kafam o kadar karışıkki anlatamam içimdekileri paylaşamıyorum off kafamdaki işten ayrılma fikrini atamıyorum ama söyleyemiyorum sebep yokken işten çıkılırmı evdede vakit geçma ama onun yaptığı hergün işe gelince aklıma geliyor alışamazsam patronum beni kovsa ne güzel olurdu

slm günlüğümmm

iki gündür uykusuz bi halle işe geliyorummm
sadece toplasan 2 saat uyumuşummm
oğluşumm huzursuz uyumuyo ve de uyutmuyoooo
bu yüzden dökülüyorumm resmennnnnn
neyse kendimi toparlamam lazımm malum bugün kandilllll
Allah herkesin gönlüne göre versin.günahlarımızı affetsin
tüm herkesin dualarınıda kabul etsin ihşallahhhhhhhhhhhh
:Saruboceq::Saruboceq:

günlük

KK daki tüm arkadaşların kandilini kutlarım , Rabbim adualarını kabul etsin ne muradı varsa versin inşAllah :Saruboceq:

X