Kadınlar Kulübü Günlük

Bi garipim bugünlerde günlük ben sevgilimle birlikte vakit geçirmek istiyorum. Onunla daha çok şey paylaşmak istiyorum. Ama malesef ben memleketimde çalıştığım için burda ilişkimizin duyulmasını istemiyorum ve o yüzden hiç görüşmüyorum onunla.Zaten şimdi okullar tatil olduğu için ailesinin yanında ankarada.Geçen hafta gittim ankaraya ailemi zorla ikna ettim 4 gün kaldım döndüm :1no2: yetmedi günlük zaten ağustosun 12 sinde de askere gitcek inşallah asker öğretmen çıkar da en azından telefon ve msnde görüşebiliriz kısa dönem giderse telde bile konuşamıycaz offf oooffff günlük içim daralıyo zaten bugünlerde telde de konuşamıyoruz akrabaları var evde.Korkuyorum günlük ondan soğumaktan korkuyorum :gitme:

günlük uzun zamandır sana ugrayamıyorum çok canım sıkkın herşey üst üste geliyor ruhum daralıyor artık.bıktım sorun yaşamaktan artık.ne zaman bir oh desem yeni bişey çıkıyor.sorunsuz hayat yok be günlük.canım hiçbirşey yapmak istemiyor hiç kimseyle görüşmek istemiyor.ne olcak benim bu halim hiç bilmiyorum.

selam günlük..
özledin mi beni..
ben seni koskocaman özledim pembişim..
evet döndüm tatilden...tatil de denmez ama izin diyelim biz şuna...
benim izmir işi yalan oldu günlük..
aney göndermedi izmire kız kısmının ne işi varmış anası babası olmayan yerde
şimdi gidemezsin,evlenirsin çoluk çocuk gidemezsin..ne olcak bu işin sonu..
of günlük...sonracıma annecim sağolsun beni çok düşünür köye gel dedi..
kendisi önceden gitmişti...gerçi köyümüz tam tatil yeri...denize sıfır..harika ama
iş inada bindi gitmedim bende...aman günlük napim ya kızdım...sonra da kendisi döndü geldi..
aman umrumda değil...hiç bişey istemiyorum...1 hafta boyunca yattım,dinlendim..yapmam gereken işler vardı onları yaptım...kitap okudum...dinlendim gibi...
bu sabah işyerine geldim masamın üstü ekmek kırığı,bisküvi kırığı...cinlendim resmen gelir gelmezzz...
offfff...offf daha da bişey demem sana günlük...hadi kal sağlıcaklaaaaaaaa

Günlük:gitme:
kocam gitti :gitme:
kampa gittiler yalovada:a015:
haftaya salı gelcek mafoldumben
allah tez zamanda hayırlısıyla, sağlıkla kavuştursun inşallah:Saruboceq:

Günnüş annemin gelmesine 2-3 saat kaldı ayyy çok özledim canımiçini yaa
Gidiyim yemek yapıyımmmzemuszemus
Annem gideli 10 gün oldu walla hiç yemek geçmedi boğazımdan mafoldumben
Ablamla afrikalılar gibi olduk bi deri bi kemik kaldıkkaydirigubbakcemile3
Ocak bozuldu napimm yaa küçük tüple sadece çay yaptıkkkafamçokkarıştı
Annem gelsin ocak mı alıyo napıyo bilmem
Neyse Dilay mutfağa giderrrr daha ne yemek yapcağıma karar vermedim iyi mii kaydirigubbakcemile3

hayat benden aldıklarını nerene sokucaksın cok merak edıyom!..
cok ofkelı ve sınırlıyım sanırım duzeldım suskunlugum bıttı bellı buda evde herseyı kırıp dokmekle mesgulum cevremdekı herkesı kırıyom bugun yan komsum esra ne oluyo sana dıyınce dank oldum ne oluyo bana..nedır bu ofke gecmek bılmeyen acı..
yeter erıyom gunden gune mahfettım kendımı gerımı gelıcek kaybettıgım hayır ama bu sınır ve ofke nasıl kontrol altında olucak pekı..
herkese karsı bu ofkem ne zaman gecıcek eskı ben nerdesın..
neselı gezıp tozan dunyayı takmnayan hayatı cocuk edası ıle yasayan kadın nerdesın ...
don ozune ..allahım yardım et bana guc ver gozlerım uysuyo sınırden ofkeden elım tıtrıyo duzelmek ıstıyom ben acımaz oldum hemde cok fasla ama yeter bukadar..
gucum yokkı hayat senı kucaklıyayım..
omuzumda yer kalmadı sımdı napıcaksın bakalım...

Ne anlatayımki bilemedim bir an sana be günlük
Evdeyim,hava felaket sıcak.Arabam olmadığı içinde dışarı çıkasım yok..
Dün bir araba bulmuştuk,görümcemin kocası arabanın sahibi ile muhattaptı.Öğlene doğru aradı,o arada kocam denizdeydi karşıda.Araç sizin hayırlı olsun dedi,yarın baktırmaya gideceğim..
E sevindim tabi..:1ninca:
Alya uyandı hazırlayıp yanlarına geçecekken kocişin bir tlf daha araç satılmış,500 lira fazlasını veren olunca adam vermiş dedi görümcemin kocası..Şerefsiz 500 liraya sattı anlayacağın.:sinifsinif:
Ben yerlerdeyim..Çok üzüldüm..
Biraz daha bekleseniz diyor herkes ama gerçekten perişanım..ınan bittim arabasız olmaktan..:bbo:
Birde araba yoksa dışarı çıkmayan,sadece sahilde yürüyüşe çıkalım diyen bir kocam var benim günlük..Arabasız çıkması için saatlerce yalvarmam gerekiyor ona..
Offf çok dertliyim anlayacağın..:gitme:
O yüzdende çok anlatacağım bir şey olmuyor sana...

Arabamız hayırlısıyla alınsın,yeni maceralarla geliyorum

Ben geldim günlük kardeş, artık kendimi insanları mutlu etmeye adadım, baktım kendimimi mutlu edemiyorum bari çevremi mutlu edim bi işe yarim dedim..
İşe burcudan başladım , onu sende tanıyorsun hani bizim burcums varya işte o dün arkadaşımla konuşurken müdür olduğunu ve elaman aradığını öğrendim heemen aklıma burcu geldi (msnde sohbetlerimizden biliyordum iş aradığını) ve burcuya çıtlattım işi anlattım oda olur dedi arkadaşımla irtibata geçtim böyle böyle bir arkadaşım var yalnız kapalı sorun olmaz dimi dedim hayır olmaz dedi ve bugün özlemimle iş birliği yaparak burcunun cv'sini arkadaşıma ulaştırdık arkadaşım cv'yi beğenmiş ve burcu yarın 10'd a iş görüşmesine gidicek okaar mutluyumki inşallah olurrr şimdi sıra burcuda inşallah birebir görüşmeleride olumlu geçerr:Saruboceq:vereliniortak

Bu arada bugün bekledğim telefon gelmedi günlüğüm yani olmadı sanırım olsun azimliyim pes etmicem.. hee unutmadan ismek kursularına yazılıcam grafikerlik ve yemek kursuna zemuszemus birde dün akşam babamla maçı izledik ve kupamızı aldıktan sonra, beraber konuşurken direksiyon dersi almam gerekttiğini araba alıcağını söledii (' ',)ee 4 senedir ehliyetim var ama henüz trafiğe çıkamadım ve direksiyon derslerine başlicam kısmetse Hadi bakalım yavaş yavaş eski belinay geri dönüyor...

Günnüküm ben geldiiiim hihoyyyt
Anneme geldim oturmaya :lepi:
izne çıktık ama kvalidemde kalıyoruz inşallah yarın kızı gelecek de evimize geçicez
sözde izindeyiz cumadan beri ama bi denize gidemedik yarında gidemeyeceğiz
kızı haftasonu kendi evine gidio haftaiçi annesinde kalıo
bide biz izindeyiz kvalidemde kalırız evini temizliomuş
onun izni 3 ay bizim 1 hafta ama mafoldumben
inşallah her günümüzü değerlendireceğiz kocikimle :lepi:
şimdi çıkmam gerek sofra hazırlayacağız
ben anneme geldim ama kvalidemlerde geliyor yemeğe kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Selam günlük..
Gelinliğimi aldım bugün opuyorumnanaktan Daha önümüzde uzun bir zaman var ama olsun...Ben yatmadan önce her akşam bakarım gelinliğime :kedi:
Ama varya ne kadar saçma insan varsa bizim komşumuz olmuş..Bugün yavukluma adam soruyor, diyor ki "Nereyi tuttunuz, kaça tuttunuz, yemekli mi :1shok:" Her insanın gücü farklıdır, niye yemekli mi diye soruyor densiz :mymeka: Ben de aradan kafamı uzatıp "Ne o abi aç mı gelcen" dedim..Bozuldu densiz sıfatsız :1closedeyes:
Ayy germesinler beni düğün arifesindeee kafamçokkarıştı

selam günlük:)
işten çıkmadan 15 dk önce sana yazdım ama aaaaa bir bakim sayfada hata kayıt etmemiş
oysa ne güzel uzun uzun anlatmıştım
hadi dedim olsun varsın.
şimdi evimdeyim.
saat 18.00 de doktorumuzla randevumuz vardı
Kızçemi görmeye gittik
aman Allahım kocaman olmuş normalde 660 gr ve 28 cm olması gerekirken
Benim kuşum 780 gr ve 36 cm.
maşallah tombalak olmuş dedi doktor amcası
kilom aynı bu mutlu etti beni
bebeğime gitmiş kilocuklar hahaaa gramcıklar yani
6.ayımıza girmek üzeriz ve be her kontrolde doktordan fırça yemekten artık bıkmıştım:)
53 kg hamiş oldum 6. ayda 65 kiloyum
yuhhhhhhhhhhh diyorum kendime
ama işte son 1 ayda kilom aynı güzel bişiymiş bu
perşembe sabahı glikoz ölçümüm ve öğlende de tatanoz aşım var
kocişko çok çok yoğun bu aralar
doktora giitik beni eve bıraktı o işe gitt yine
siz mamanını ham yapın benim 3-4 saat iş var dedi
Allahım herkesin yardımcısı olsun
canım yemek istemiyorum
beyaz peynir kızartıp.karpuz ekmekle yemek istiyorum.
klima çalışsada bu sıcakta banamısın demiyor valla
kızçemin tam yüzünü yakaladı doktorumuz sanki vesikalık foto çeker gibi çekti
bakıp bakıp duruyorum

ALLAHIM TÜM BEBEK İSTEYENLERE BU MÜBAREK GÜNDE NASİP ETSİN
HERKESE TEK TEK DUACIYIM...........
Biz gidip mamamızı hazırlayalım kızçem acıkmış belli
öpüyoruz...

bu arara 3 isim arasında çok kararsızız.
BERRAK.ŞEVVAL ve İPEK
Fikir verirseniz seviniriz teyzoşlarrrrrrrrrrrr mucksssssssssssss

Davetiyeler odalar ve localar 2 kişilik..
Ya tek gidersin bi koltukta..
Ya biletler 2 kişilik..
Ya tek kişiliktir bi yatak ..
Ya yalnz yatılmaz 2 kişilik..
Ya tek taraflıdır bi aşk..
O da severse 2 kişilik..
Başka kaç kişiyi seversen sev ..
Bir sevda yalnız 2 kişilik..
Hele başbaşa bi akşamda..
Masalar hep 2 kişilik..
Peki sen kimsin dediler bana ..
Dedim 3. tekil kişilik..
Peki dostluk varmı dünyada ..
Dedim dünya 2 kişiilik..
Çocuktuk çoktuk oysa ..
Çok üzgünüm şimdilik..

nie hep ben be günlük nie...?
nie bu kadar şanssızım ben..
ehliyet sınaawına cok cok üzüldüm..geçceğimden emindim iyi sürüodum ama olmadı işte..
hayal kırıklıgı yaşıyorum durmadan..
fotograf makinem..
daha 1 ay olmustu alalı..
haber bile gelmedi
düzelcek mi bilmiyorum bile..
ya valla yoruldum
bu kadar mı kötü bi insanımda hep üzülen ben oluyorum..
mafoldumben mafoldumben mafoldumben​

Ohhh be sonunda geldim günnüküm..
Günlerdir okadar yorgunum ki anlatamam iğneden ipliğe herşeyi yıkadık temizledik dün bitti sonunda..bugün doktora gittim sonuçlar temiz:) sevindim valla..
geçen gün 6 tane halı yıkamısım bi günde koca koca halı:1shok: (tyzem sağolsun bikaç tanesine el attı) bide düğün vardı akşama hazırlandım oraya gittim sonra aşkımla görüştüm bide kuzenlerle sabahladık ölmüşüm gebermişim valla :) darısı kalan 2 halının başına:))
tercihleri bügun yatırdım her zamanki gibi işimi sona bıraktım :) inş. hayırlısı olur bide iş bulsam hem okur hem çalısırım inş.. RABBİM sen bana yardım et o iş olsun başka ne istiyim:Saruboceq:

selam günlüğüm sende artık bana alışkanlık oldun. Son günlerde ne kadar sıkılıyorum kızımın bademcikleri şişmiş yavrum 2 gün ateşlendi dr.götürdüm hiç bir şey yemiyor, ayrıca gece boyunca çıkardı yavrum birde anncim evimiz kirlendi diyor, bugün birde misafirim vardı ama biraz açıldım sanki.

aglıyorum gunluk her seye aglıorummm bırı tek kelıme etse aglıyorum
noluyo bana bılmıorummmmm mutsuzum gunluk nedenını bıılmıorum ama genel olarak mutasuzum anlık mutluluklarım var tabıkı sevgılım yanında unutuyorum her seyı ama sadece yanında
telefonla konusuyoruz msn de konusuyoruz olmuyo gunluk bu aralar bırbırımızı anlamıyoruz ıkımızde bı garıbız nolcak bılmıyorum be gunlukkkk
cok duygusalımmm bu aralar hıc bıseyı kaldıramıorum mafoldumben hıc bısey umrumda deıl kımseyle konusmak ıstemıyorum gunluk kımseyleeee bı odanın ıcınde gunlerce tek basıma kalmak ıstıyorum kafamı dınlemek saatlerce hıc durmadan hıckıra hıckıra aglamak ıstıyorum nıye bılmıyorum ama aynen boyle yapmak ıstıyorummm ıcımde bı huzursuzluk var gunluk
bıseyler yolunda gıtmıo galıbaaa
of gunluk ıcım sıkılıyooooo yaaaa
cok sevıyorum sevgılımı gunluk nolur bugunlerımızı de hayırlısıyla bı atlatalımmm Allah ın ıznıyleeee :Saruboceq:
okuyan herkes benım ıcın dua etsın nolurrr :Saruboceq:
bana yardım et Allah ımmmm :Saruboceq::Saruboceq:

Kırıp, kırıp onarmak sana göreyse
Bi kere kırıldım mı bir daha kolay kolay affetmemekte bana göre güzelimyerimseniben
Ne sanıyo bu adamlar kendilerini anlamıyorum ama
Ben deliyim lülülülülülü
Anlayana böyle kaydirigubbakcemile
Anlamayana, çaba sarfedemeyecek olana güle güle şakkıdı

merhaba günlük..sana güzel haberlerle gelmek isterdim ama hayatımda gelişen güzel hiç bişey yok.çok kırgınım hayata ona herşeye..yine yaptı yapıcağını azarladı bağrındı hakaret etti çekti gitti.ben mecburmuyum bunları yaşama.benimde diğerleri gibi mutlu huzurlu bir hayatım olmayacakmı mafoldumbenooofff günlük rabbim kimseyi yolundan şaşırtmasın..kimseyi benim şu anki durumuma düşürmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…