Kadınlar Kulübü Günlük

allahım yarın gidiyorummmmdelikafadulden
ne olur hiç bi aksilik çıkmasın hiç bi sorun olmasın kimseler üzülmeden hayırlısıyla gidip geleyim:Saruboceq:
allahım ne olur ne olur ne olur hiç bi akslik çıkmasın ya geçen sefer ki gibi olmasın aklım burda kalmasın hiç bişey neşemi bozamasın:Saruboceq:

Günlük kardiş:1closedeyes:
Yine oturdum gece gece iki tane nektarini kütürrr kütürrr indirdim gövdeye :1shok:
Yahu bi gören olsa kıtlıktan çıkmış sanacak beni,suları boynuma aka aka yedim,telef ettim garibi:bbo:
Vay zayıflamanın te içine e mi,ne var ki gezsek bıngıl bıngıl :eek:

Ben eski güzel huzurlu ve senli günleri istiyorum...
Sen olmadan bi yanım eksikmiş şimdi anlıyorum...
Edilen kavgalar boş yereymiş...
Boş nedenlermiş.. Bize o sıralar rahat batmış anlaşılan...
sonra araya giren ayrılıklar..Çok kızgın olduğum anlar nefret ettiğim anlarr içimi kaplayan öfkeden seni ne kadar özlediğimi anlayamayan ben şimdi herşeyi anlıyorum...
Sen hatalıydın.. ben hatalıydım... Sonra hatalarıızı konuşup anladık tamam dedik sil baştan aynı şeyleri yapmadan... Ama... ben öyle bir şey yapmışım ki gün geçtikçe daha çok batıyorum... batıyorum günlük... Onun hazmedemiyorum unutamıyorum her zaman aklıma geliyor .. Bütün güzel günlerimizi maffediyorum bu yüzden, bu batak düşünce ile yaşayamıyorum demesi daha çok canımı yakıyor... Evet bende bu yaptığımı kendi yaptığımı hazmedemiyorum artık... zamanı geri alamam... Sen bensiz ben sensiz yapamıcağımızı anlamışken birbirimize dönmüşken bu kaybedişi durduramam... Haklı o çok haklı... Ben olsaydım onun yaptığından daha fazlasını yapardım.. Gerçekten bu sefer o haklı... ama özürümün pişmanlığımın bi faydası yok... Elimden bişey gelmiyor. Kendi batışımı çöküşümü izliyorum şimdi.. Dedim ya batıyorum daha çok batıyorum..Moral sıfır.... dün birşeyler öğrendim sinirden deliye döndüm o bi kaç ay önce konuştuğum şahıss olmadık şeyler yaymış arkadaşlarına allahım ben ne yapıcam... Hemen kuzenimi aradım eniştenin yakın arkadaşı çünkü.. Dedim böle böle demiş o. Öyle bir şey yok ve arkdaşlarına var gibi anlatıyormuş.. Benim canıma diğer yarıma bu laflar giderse nolurum ben,kendimi ona nasıl inandırırım zaten bana inanmazken o lafları duyarsa nolur yıklır benden daha çok yıkılır... Allahım yardım et bana sizde dua edin bana nolursunuz.. Herşey düzelsin...

İnsanı kendisi kadar kimse kandıramaz..

çiçeklerin koparma
sevgiliye darılma
bir sözle bir yorgan yakma
zamanı geldikötükedihüsokötükedihüso

Artık dayanamıyorum günlük
Hiç birşey beni ikna etmiyor
Sanki oyalama ve kandırılmalarla günüm geçiyor
Cep tel.ini karıştıramıyorum kimseye bişey soramıyorum..Sorduklarımsa baskı altında bana yalan söylüyorlar gibi geliyor..
Beni ikna etmesini beklicem bu güzelliği bozucam
Soru işaretlerimi bastırmaktan yoruldum artık ama bu son yarından itibaren koyucam tavrımı
Babasıda hasta ama naapayım artık erteleyemiyorum
Beni ikna edecek yok öyle bayılmalar ayılmalarrrr...
Beni seviyorsa ikna edecek beniiii ama boş vaadlerle değil gerçek ispatlarlann..
Yarın ola hayrola günlükk
See you later

Günnüş sonunda annem geldiii çok şükürrr nasıl özlemişim annemi kokusunu opuyorumnanaktan
1 saat sarıldım ğöğsünde yattım:kedi:
Bu akşam verdiğim kiloları geri aldım sanırım annem yine zorla yedirdi yaakafamçokkarıştı
Sonra kuzenime gittik eşi hastaydı.......
Günnüş kızz hapım bugün bitti inş. yarın regl olurum :Saruboceq:
SEvgilimede trip attım o da bana trip attı.İkimizde ne kadar inatçıyız yaa:umursamaz:
Neyse ben gidiyimmmm:a015:

Ne kadar özlemişim canım arkadaşımı opuyorumnanaktan

4 sene sonra görüştük, bol bol sohbet ettik.
Doyamadım ama ona.
Yarın sabah görüşmek üzere sözleştik yine zemuszemus

çikoş ben geldim len:mymeka:
heheh şaplatan benim len unuttun tabi benilülülülülülüsende haklısın çok sık gelmiyorum buraya,hazır gelmişken yazıyım sana bişilerzemuszemus
pati karısı gitti yine tatile:gitme:eek:nunla sabah 8 lere kadar msnde konuşmalarımızı,makaralarımızı yarılmalarımızı öle özledimki:nazar:
aşkıma olan hasretimi zaten biliyosun ama senle fazla özel paylaşmıyorum biliyosun enişten kızıyo:eek:lmaz:
yeni evimi çok seviyorum çiko,manzarası bana huzur veriyo,e odamıda gönlümce dizayne ettim deyme keyfimesositososito
yarın aşkım ve benim için çok önemli bi gün:gitme:allahım nolur dualarımızı kabul et aşkımla:Saruboceq:mafoldumben

Bu sana ilk yazışım.
Haksızlıktan bıktım artık. Teyzem oysaki nedir benimle ugraşması anlamış değilim.
Kendimi savunamıyorum bile. ne kendimi ne annemi. Ama o öyle laflar buluyo söylüyoki ben mal gibi kalıyom .
Şeytan kibirinden dolayı rabbin huzurundan kovulmuş.Sen de kimsin kibirin kime ama sana hakkımı helal etmiyorum. Teyzem anne yarım sana hakkım haram olsun.

günlük
çok sinirliyim başım çatlıyor:eek:klava:
uyudu yine benim öküz kızgınım hemde çok
beni o halde bırakıp uyudu öküzzzzz
tartıştık sudan sebeple tamam ben başlattım biraz daha konuşmak istemiştim
uyusun bakalım yarın görecek:eek:klava:

Toparlanıcam diyorum ama kısa bi süre sonra bunalım takılmaya başlıyorum günlüüüüümmm, yapamıyorum :bbo:

Bu belirsizlik deli ediyo beni...

Bi süredir dinliyodum şu limon çiçeklerini ama bugün taktım kafayı, kaç kez dinledim bilmiyorum, bıkmamda bu gidişle... Her sözünde dalıp gidiyorum...

"Tenhada kuytuda ücrada
Tekinsiz bir mecrada
Dua etsem seni dileyen
Börtüm böceğim bitki örtüm
Olacak duam olsan amin desem hamdetsem
Toprağına kök salsam
Senle nihayet bulsa ömrüm"

sözlere bak beeee................. senağlama

Allahım hayatımdaki şu belirsizlikler bitsin, tek isteğim bu :Saruboceq:

Günlükk Kısssss fisfisfis
Nasıl Geçecek Bu Ayaklarımın Zonklaması -tatlicadiarzu-
Çok Fena Tepinmişim Düğünde.. Zannımca Kamera Tek Beni Çekti Sülalenin Delisi Olaraktan :roflol:
Öykü Hanımdan Fırsat Buldukça Pistte Göbecikler Attırırken Peşimde Kameracı Amcamla Turladık Düğün Salonunu Çok üzgünüm çoook
Sanki Başka Oynayan Yok Koca Salonda Ne Yani Azcık Dekolte Ve Yırtmaçlı Giydiysek :mymeka:

Neyse Artıkın Marifetlerimizi Bitliste Gösteririz :roflol:
Bugünün En Gurur Verici Yanı Kardeşim Babam Ve Annemle Karşılıklı Oynamaktı :asigim:
Seviyorum Hepsini..

çok sinirliyim pembiş çokkkk.......
benim koca bana kafayı yedirecek ben her an akşam sabah doğum yapabilirim bunların işeleri zaten yoğundu ama erken gitmezdi dayısı evde yatıo şimdi bu gidio önceden dayısı gidiodu durdu durdu şimdi gidio biraz önce gitti şok oldum ulen bi doğum yapsam şimdi varyaaaşakkıdışöle telaşlansada karıyı bu halde bırakmanın cezasını cekse 30 kilometre uzaklıkta iş yerleri yarım saat yani...
işin şakası günlük doğum yapanlar beni anlarlar bu son hafta herkesten şefkat görmek istiom bu özellikle eşimden geçen gün tartıştık söledimde en ihtiyaç duyduğum anlar dedim doğum sitresimi sardı ne bizi anlamadım arada bi soğukluk var geldiği zaman konuşmuom sarılmıom valla o bana sarıldı bende ellini yittim üzüldüm öle yaptım die ama e olur şu haftada evde olsaydı son yanlız kalışlarımız bunlar pembiş:gitme:sinirden kaç gündür başım ağrıo valla ahanda hiç uykumda yok amannn amann bi şarkı varyaa benimkisi o hesap... BEN BİŞEY ANLAMADIM HA BU YALAN DÜNYADAN...:sinifsinif:

sevgili günlük
3 gündür doğru dürüst uyuyamadım ama yaşasın ki bugun son sınava giriyorum. öğlen 2 itibariyle derdim tasam bi süreliğine bitmiş olacak. öğlen gireceğim sınavdan korkuyorum. pfff
pek bişey anlamıyorum ben o dersten inşallah geçerim de yaz okuluna verdiğim para boşa gitmez. hele bu gün bi bitsin de çarşamba ve sonrası için ne planlarım var :)
sanırım ilk işim salatalık diyetine başlamak olucak :) malum eylülün başında tatil var. bari bu yaz kilo verebilsem :KK43:

selam günnüküm şakkıdı
cok şükür hersey yolunda
annemle halam bende
hala göndermedim onları kaydirigubbakcemile5
eve girince evde bi ses olması cok güzel

bakalım hafta sonu tatile cıkıcaz
cıkacazda daha yer belli değil kafamçokkarıştı
canakkaleye gidicez ama görümcemde eşime demiş
marmarise gidelim masraflar benden zemuszemus
bu da cazip bi teklif dimi günnüküm
bakalım hangsi hayırlıysa oraya gidelim opuyorumnanaktan

gelince her şey üst üste gelr yaa
şimdide sevgili sevgilim bana küstü
düğünde kuzenimle dans ettim diye
ya ben onu kardeşim gibi görüyorum ..
offfffffff keşke etmeseydim yaaaa
ne aptalım
konusmuo cvpta vermio msjlarıma
napcam ben ya
haftalarca konusmicakmıs benle
konusmazda inadın teki
nefret ediyorum ben bu hayatttan yaaaaa

Son düzenleme:
daha 1 hafta sensizim aşkım.
o kadar zor ki ama alıştım bir yandan.
tek alışamadığım yokluğun.
kamplar senin için önemli o yüzden sana da belli etmiyeyim derken daha da içime atıyorum.
allah yardımcımız olsun.
ama kışın hep yanımda olcan inşallah dimi

sevgili günlüğüm

çok yorgunum çok bazen böyle çok gezdiğime pişman oluyorum
işe yorgun geldiğim için
uyusam uykumu alamamış hissediyorum nolcak benim bu halim :nazar:
ev savaş alanı gibiydi dün işlerimi hallettikten sonra eve geç gittim ortalığı toparladım
1 saatimi aldı toparlamak bi orda diğeri burda arasan bulamassın
neyse toz aldım koltuk sildim aboo simsiyah
kocem gelince hemen söledim burda sigara içmek yasak yoksa kavga ederiz
telefonda siparişleri almışım kocemden mutfağa girdim yemekleri yaptım
nasıl sevindirik oldu kocem görmen lazım :roflol:
bugun akşama yemek var
kocecim de erken geliyo tam vaktimde çıkıp eve gideceğim yemeğimizi yiyip evde olmanın keyfimizi çıkaracağız
umarım dinlenmiş olurum bugun

slm günlüğümmm

bugün bi tuhafım iş yerinde
sabah kötü başladım ya güne
komşum (bayan)kalp krızınden vefat etti maleseffff
ardında 4 tane gencecik bekar yavrularını bırakarakk
annelik böğleeeeee işteeeee o an oğluşuma sımsıkı sarıldımmmm
offf be hayatttt, hiç bişey senin değil sonsuz değilll
eninde sonunda terk-i diyar olup gidiyosunnnnnn
Allah o günümüze yardım etsinnnnn:Saruboceq:
:çok üzgünüm:

Günnüş kızzz ben geldimmmmm
Karnım çok ağrıyooo yaa ölücem herhaldeeemafoldumben
Üstüne üstelik birde beyimizle uğraşıyorummm.
10 gündür kavga etmiyorduk sevgilimle tam herşey düzeldi derken dün sevgilim beni çok kırdı yaa senağlamasenağlama
Anneme anlattım hata sende diyooo ama:nazar:
Neyse gece telefonumu kapadım özür bekliyordu çünkü özür dilemedim dilemeyecem:mymeka:
Sabahta aradı görüşelim bugün diye walla hiçte görüşemem hastayım ölüyorumkafamçokkarıştı
Haftayada güzel planlarımız vardı iptal etmeyi düşünüyorum:nazar:
Çok kızgınım çokkkkkkkkk.Dünde sabahta telde bi öpücük vermedim diye trip yaptı yaa kötükedihüso
Benim acilen şu Kamu işinin belli olması lazım
Yoksa öss ye hazırlancam yada İngilizce kursuna başlayacam bu böyle olmaz evde otur otur .....Kafam çok karışık belirsizlikleri hiç sevmiyorum ama hayatım hep belirsizlikler içindemafoldumbenmafoldumben

X