Kadınlar Kulübü Günlük

Günlükcüm selam,

Birazdan doktora gideceğim biyopsi sonuçlarımı göstermek için. Umarım birşey çıkmaz günlük. Dua et kız bana.

Dün çok yoruldum günlükcüm, güya biraz dinlenecektim, nerdeeee:çok üzgünüm:, ev temizledim, yemek yaptım, kocacım zaten yoktu dışarıdaydı, iki bebeyle ne kadar yapabildiysem artık. Birde telefon geldi"akşama müsaitseniz size geleceğiz" diyen bir ses karşı tarafta. Zati ölmüşüm yorgunluktan.:çok üzgünüm: Neyse kabul ettim, birde misafire hazırlık yaptım, geberdim yani günlükcüm. Bu akşam dinlenicem inşallah.

Günlükcüm selam,

Birazdan doktora gideceğim biyopsi sonuçlarımı göstermek için. Umarım birşey çıkmaz günlük. Dua et kız bana.

Dün çok yoruldum günlükcüm, güya biraz dinlenecektim, nerdeeee:çok üzgünüm:, ev temizledim, yemek yaptım, kocacım zaten yoktu dışarıdaydı, iki bebeyle ne kadar yapabildiysem artık. Birde telefon geldi"akşama müsaitseniz size geleceğiz" diyen bir ses karşı tarafta. Zati ölmüşüm yorgunluktan.:çok üzgünüm: Neyse kabul ettim, birde misafire hazırlık yaptım, geberdim yani günlükcüm. Bu akşam dinlenicem inşallah.
günlükcüm kuzumun sonuçları iyi çıksın diye dua edicem söyle ona:çok üzgünüm: rabbim kimseye hastalık vermesin:KK43: günlük sonunda evi tuttuk 10 güne kadar boya badana yapılır inşallah taşınırız yakında:1rolleyes: ersin'le bu ara çok iyiyiz inşallah bozulmaz böyle devam eder çok fırtına yaşadık artık durgun denizde yüzelim değil mi ama:çok üzgünüm: bir kaç gün öncesine kadar çok kötüydüm ama 3 gündür kendimi iyi hissediyorum herşey için herşeyim için şükrediyorum yaradana :asigim:gene yazarım günlüğüm hoşçakal:a015:

Günlükcüm selam,

canım geçmiş olsun dilerim ciddi bişey değildir. a.s.

Günlük,
dualarım kabul olursa egerki şu günlerde hiç bişey kabul olmuyor,
dualarım kuzumla iletirmisin :teselli
:

Selam günlüük
Bugün ev dolaylarında seyrettim...
Yarın bir iş görüşmesine gitcektim ama şirketi araştırdım pek hoşuma gitmedi...
O iş de yattı yani canım başka işler bakmam lazım...
Ayrılığın 2.günü daha iyi hissediyorum ama kafam karışık...
Her şey çoook güzel olsunnn

Uzun zaman olmuş yazmayalı.Bu gün andaç için fotoğraf yolladım canavara.KKda artık canımı sıkacak bir şey olmuyor yeni üyeyken beni üzen şeyler son buldu.Yeniyken konu kilitlenmesi bile tuhafıma gidiyordu acemilik işte.Artık insanları tanımaya başladım yavaş yavaş.Her insanın ayrı bir hikayesi var.Her insan başka bir dünya gibi.KK yı seviyorum.Buluşmalara gitmeyi çok istiyorum, kısmet, bakalım bu aralar pek mümkün değil, yazın büyük ihtimal.dün oğlumu evlatlık vermek zorunda kaldım .İyi bakılacağını biliyorum ama yine de aklım onda.7aylık erkek kedimi yani.Taşındık bu arada pek memnun değilim ama eşim en büyük desteğim.Evim huzurlu ya buna da şükür.Neyse bir bakalım kk da bugün neler olmuş.görüşmek üzere...kendime bir kahve yapıp kk nın başına geçeyim.:kahve:

günlük
bugün dışarıdaydım alışveriş yaptım biraz kızıma süslü süslü şeyler aldım:dance:
kendimede çikolatalı duş jeli ve vücüt kremi aldım:dance:
bide eşimin çocukluk aşkı olduğunu öğrendim bu ayrıntıyı benden saklamış çok kırıldım
söylediğimde o zaman çok küçük olduğunu söyledi ne farkeder.:dilcikar:
tartışmıycam ama buz kraliçesini oynayacağım çook hain planlarım var günlük çookjeyyar

Merhaba sevgili günlük , bana kalbin kadar temiz bir saife ayırdığın için teşekkür ederim öncelikle.

Bugün karnıbahar kızartması canım istedi bi güzel yaptım ama dolaba bir baktım yoğurt yok!Havada soğuk buz gibi ayaklarım it ayağı gibi resmen ısınmıyo bi türlü , korkuyorum bu ayak soğukluğu yüzünden kocam beni istemicek bir gün habire ona ısıttırıyom =) Neyse havanın soğukluğu yüzünden çıkmadım sokağa yoğurtta alamadım doğal olarak , eşime aldırırım iş dönüşü dedim ama adam mesaiye kalıcak zamanı buldu :S Gelse de yesek artık yoğurtta lazım. Amaan kızartma da iyi hoşta ev çok kokuyo o kadar da havalandırdım ama banamısın demiyo bu kısmı kötü , içerisi de buz oldu yine. Ayaklarım üşüyo.
Şimdilik bu kadar günlük öptüm.

Selam günnüüük
Bugün ordaydım burdaydım şurdaydım çok ayrıntıya girmicem
Hala işsizim...
Bugün ayrılığın 3.günü yazcaktım ama aradı sevgilim barıştık...ama eskisi gibi olur mu bilmem..
İnşallah daha iyi olur
Her şey çoook güzel olsunnn

Selam günlük ne zamandır yazamadım sana
Bugün çok üşüyorum bu zıkkım klima ısıtmıyor, ayaklarım resmen buz kesti.
Lahana gibin giyindim hareket edemiyorum ama yinede üşümekten çalışamıyorum.
Pazar günü bebeciğimi gördüm elleri ayakları çıkmış artık, bir ara elini ağzına götürdü, resmen yüzünü ekrana dönüp bana kendini gösterdi, herhalde anladı annesinin onu gördüğünü. Bir dahaki aya da testlerini yaptırıcaz inşallah bir sorun çıkmaz.
Neysem günlükçüm yazmaya devam etsem sayfalar yetmez en iyisi mi şimdilik bu kadar yeter vakit bulunca görüşürüz yine...

mrb günlükcüm

hastayım heryerim ağrıyo öksürüyorum iyi değilim anlıyacağın yarın doktora gitcem sevglimle aram iyi allaha şükür bide işleri yoluna girse tam süper olucak nolur düzelsin artık canım çok sıkılıyooosenağlama

sevgili günlük;bu gün hareketli bir gün oldu, kk da iyi zaman geçirdim.neşem yerinde.bir arkadaşımızın morali bozuktu onun dışında beni sıkan üzen bir şey yok.imzaların gitmesine sevinmiş olabilir miyim diye yokluyorum kendimi.değişiklik iyidir başka türlü sıkıyor herşey.birazdan eşim gelecek bu gün de canım yemek yapmak istemedi, yemek getirecek .eşimi seviyorum.:asigim:

merhaba günlükçüğüm.bügün eski taşındığım yerde günüm vardı.oraya gittim.canım komşularımı özlemişim.oturduk yedik içtik.güzel bi gündü yaneee.
gerçi benim fırlama pek rahat vermedi ama osun.
koçişte yok pazartesiden beri.evde yanlız yanlız otuyorum
cuma günü gelecek.yaaa günlük ben buraya yeni taşındım.ama hiç sevemedim.ne konu ne komşuu hiç bişey yook.üüfff çok sıkılıyorum
bu arada canım sıkkın.günüm 3 gün geçiyor.hamişmiyim ne yaaa.
oğlan daha 14 aylık.bide hamişsem...................

selam günlükçüm..
bugün güzel geçsin istiyorum artık monoton hayattan bıktım
bugün için bana şans dile degişiklikler yaşayabilecegim bir gün olmasını istiyorum..iş durumum iyi geçer inşallah..

Sevgili günlük,
Aslında hiç erken kalkmam ama gece çamaşır makinasını çalıştırınca
uyuya kalmışım. Çamaşırlarım yeterince ezilip büzülmüştür
diyerek sabahın 7 sinde kalktım. Tekrar uyuyamadım da.
Ne kadar gazetevarsa nette hepsini okudum.
Akşama yemeğe misafirim gelecek ama
benim yataktan kalkasım yok. Kk da forumları okumak istiyorum.Sonra kalkıp Bağdat Caddesine yürümek istiyorum. Sturbuck’s da kahve içmek istiyorum. Sonra şehirde arabayla dolaşmak istiyorum. Sonra benzin bitti diye kocamdan azar işitmek istiyorum.
Ben bi defter bulup oradan devam edeyim
senağlama

Günlük hey ben geldim uyan.Canım sıkılıyor kk da ilgimi çekecek, yeni bir konu açacak birini bekliyorum.Adrenaline ihtiyacım var.birazdan kapatırım herhalde.Sıkıldım biriksin birşeyler sonra girerim .Önce bir daha yoklayayım da.Hadi hoşçakal.

Günlükçüm güne iyi başladım ama fortcu biraz rahatsızdı
Şimdi sms attım nasılsın diye iyim okulun önünde çocukların çıkmasını
bekliyorum dedi.Çok soğuk üşüyormuş.
Hemen bi sms daha attım canım kendine dikkat et hasta falan olma.
Sana birşey olursa bu saatten sonra yeni birini bul, onu kekle, kendine aşık et
uğraşamam valla diye:1rolleyes:
Yanıt aynen şu akşama ben sana gösteririmtatlicadiarzu
Sence ne göstercek günlükcüm:icecream:

X