Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük sevgilim ameliyat olmaktan vazgeçti hastaneden taburcu oluyormuş çünkü riski varmış sinirleri kötü yönde etkileyebilirmiş bakalım ne olcak günlük yine yazarım sana

naber bizim günlük ?

dün cok yorgundum yazamadim bugün yazim bari..
suan büromdayim..nihayet uzun süre sonra calismak cok güzelmis yaa...
kocamda benden erken eve geldigi icin yemegi o yapcak kaydirigubbakcemile3
simayi getirecemis annem birazdan yanima özledim bebisimi :sinifsinif:
neyse dava cok önemli biraz calismam lazim ama Kliselerdeki kizlarin muhabbeti cok komik gidemiyom sırnaşık şey

Slm günlüğüm

Şu an Antalyadayım. 5 yıldızlı bir otelde harika bir tatil geçiriyorum kaydirigubbakcemile5

gelmeden önce sana anlattığım kişiyle görüşmedik, msnde, senden haber bekledim dedi şaşırdım. Benim vaktim olmadı görüşemedik.

Tatil nasıl gidiyo dersen burası inanımaz sıcak, acayip terliyorum. Ama otel süper.. başka da anlatcak bişey yok heralde:umursamaz: hadi görüşürüz:1rolleyes:

izmirin dağlarında çiçekler açar....altın güneş orda sırmalar saçar.........

günlüğüm yarın yola çıkıyoruz, beklenen an geldi, izmire gidiyoruz...mutluluğumu anlatamam...

Son düzenleme:
hooofff çok uykum var günnük
dün gece annemler bizdeydi mangal yaptık içtik 3 te yatttım valla mirmirmirmir

bugünde sny namı diğer sonik ve didoş bana gelcek onlarlada iççez -tatlicadiarzu-

tutturmuşlar illa sana gelcez die ne yapışkan karılar yarebbim
neyse kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek
ne alakaysa şimdi
aaammaann hadi gittim ben :sinifsinif:

ben gidiyorum günlük kaydirigubbakcemile5
bu sene iyi tatil yaptım dimi :lepi:
anneciğime gidiyorum :lepi:
1 ay yokum
dua edin bana hayırlı yolculuklar dileyin emi
hepicinizi öperim bol bol
YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ

off günlükk off bu hafta sonu okulum başlıyor ve hocanın 1 aydan beri verdiği çizimi yapmadım canım istemiyor içimden gelmiyor hiç,millet tatildeyken ben okula gidicemm hemde bu sıcakta çekilir mi ağrılarm var zaten evde zor duruyorum orda nasıl durucamm stres içerisindeyim anlayacağınn bunaldım artık tatile ihtiyacım var ama zamanım yok :/ neyse günlüğüm çok sıkıntılımışımm bu arada sana ilk yazıyorum rahatladım sanki hehe artık hep uğrarımm mutlulukla kal:* gideyim çizim için ilham alacak resimler bakayımm

geldi mi üst üste gelir derler ya..
aynen o hesap..
bu kadar mı şanssız olur bi insan..
bi gün mutlu olabilirim umarım..

tatilimi yaptım bol stres attım eve geldim aynı tas aynı hamam her şey aynı değişiklği seviyorum aynı zamanda yalnız kalmayıdı seviyorum şimdi temizlik zamanı ev boya badana olacak mubarek ramazan ayına girmeden işler bitmeli günlük zaten havalar sıcak amaaaan of ya gözümde büyüdükce büyüyo işler duyanda beni tembel miskin biri zannedecek bilseler ............................................Allahım sen bilirsin senin kolaylaştırtığın gibi kimseler kolaylaştıramaz günlük sonra yine gelirim şimdilik bu kadar kkdaki tüm kızlara iyi ve güzel hayırlı günler by

bu saçma şeyleri neden düşünür oldum
kendimi çook suçlu hissediyorum
ben sonsuza dek sadece sevgilimi sevmek istiyorum

frank sinatra açtım sesini açabildiğim kadar açtım sonuna kadar singing in the rain du du du du du:) kendimi biraz iyi hissetmemi sağladı

kafam çatlıyor bu baş ağrıları öldürcek beni

Gündük;
Nikah tarihimiz haftaya cuma sositososito 07/08/09 Nasıl tarih ama afilli dimi :jeyyar:
Düğün biraz daha geç 26 eylül..
Nikahta beyaz elbisemi giycem, belkim gaz gelirse nikah resimlerimi de paylaşırım -tatlicadiarzu-

Yine icimden birseylerin koptugunu hissediyorum..
Keske görmesem,hic görmesem bundan sonra onu..
Gönlüm bu ayriliga alisamadi iste,alisamadi..

Herşey Güzel Olacak...

Biliyorum Bunu Günlük..

Şu Aralar Affetmenin Dayanılmaz Hafifliğini Yaşıyorum..

Şükürler Olsunki Tanrım Hala Bıraktığım Gibi Geldi Can Dostum Bana opuyorumnanaktan

Oldu günlük olduuuuu....

Dün bi umut cvmi yolladığım yerden aradılar bu sabah, yarın görüşmeye çağırdılar. ınşallah hayırlı, güzel sonuçlar alırım günlüğüm....

Duaya ve sanırım bu işe ihtiyacım var, yoksa yıkılmam an meselesi.

Allahım tüm sıkıntıda olanlara ve bana yardım et :Saruboceq:

selam günlük.
tatilin ardından bugün işe başladım.neyseki hafta ortası hafta sonu çabuk gelecek.zor toparladım valla günlüküm ya

ayol pek bi pozitifim bugün Günlükcüm.

kısçemle bir güzel sosyalleştik bugün.
yavruşumun kendinden bir ay küçük şirin mi şirin bir kız arkadaşı oldu.
onun yalnız büyümesini hiç istemiyorum.
sırf onun için bi ton ortama girip çıkıyorum.
bir sürü arkadaş ediniyorum kızıma :jeyyar:

hele bi şöyle oyun grubu kuracak kadar olabilelim,
değmeyin o zaman keyfime

Hala konuşmuyoruz günlük..gamyoncuiremsu
Konuşmamanın en güzel yanı akşam yemeğini düşünmemek oldu bu seferzemuszemus
Elimi hiç bir şeye sürmedim;herşeyi kendi yapıyor..İyi oldu bu,iyi:lepi:
Çok umurumda da değil bu sefer neden bilmiyorum konuşmadığım için rahatım bu kez..Kafamı yormuyor,takılmıyorum ona..
offf...canım hiç bir şey yapmak istemiyor:bbo:

bugün de bogaz agrım devam edıyo bır suru ılac kullanmama ragmen nıye ıyılesmıyo
anlamıyorum esım aramadı o gunden berı
allah ım yardım et de bıtsın bu ıs artık ıyıce gerıldım
zaten aramız ıyıce bozuldu hıc bısey eskısı gıbı olmayacak bılıyorum
mutlu olamayacagız bundan ben de o da emın aslında
tek korkum turkıye ye kesın donus yaparsam aılem nasıl davranıcak bana karsı
artık dul ınsan statusune gırıcem,ben de hos bı bayanım dıkkat cekıyorum ıster ıstemez
ınsanlar nasıl bakar bana ne bılıym kafamda bır suru soru ısaretı var
tek ıstedıgım ya bı bankada ıs bulabılmek yada ünıverstıye devam edebılmek
ama tek ıstedıgım herseyın hayırlısı....gelecekten umutsuzum.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…