Kadınlar Kulübü Günlük

gunlugum..
guzel haberlerim var..
sevdigim askere gidene kadar istanbulda artik.. ise basladi.. o kadar mutlu ki..
tabi ben de mutlu oldum.. ben de bir is bulabilsem cok sevincem gunlugum.. iyi olacak cidden de..

bunun haricinde babam bunalimda gunluk.. o kadar alingan o kadar sinirli o kadar hassas ki.. nasil davranacagimizi sasirdik.. cidden sasirdk.. annemle plan yaptik bakalim bugun mutlu edebilecekmiyiz onu?

onun haricinde bi garibim gunluk.. tv bilgisayar arasinda gunumu olduruyorum.. haftaya mezun oluyorum.. sonra eylulede yeniden basliyorum.. kararlariimdan emin degilim.. hayatim sekillenirken dogru seyler yapip yapmadigimi bilemiyorum..
mutlu yada mutsuz degilim.. garibim cidden.. birseyler yapmam gerektigini hissediyorum ama ne yapmam gerektigini bulamiyorum..
gondermem gereken bir makalem var.. onun uzerinde ugrasmam gerekirken oyalaniyorum.. bir kuafore gitsem sac rengimi degistirsem iyi olcak sanki gunlugum.. bakalim ne yapmam gerek cidden kestiremiyorum..
hakkimizda hayirlisi..

hi günlük ,
kafam sersem gibi işte azcık burda kafa dağıtıyorum..birazdan dışarı çıkıcaz ailecek.
dün çok şaşırdığım bişey yaşadım.. hiç beklemediğim bişey.. benim için geçmişte kalmış ve çoğunlugu kötü anılarımı yaşadıgım kişi tekrar çıktı karşıma..:1shok: geçmişte beni üzdüğü için pişman oldugunu dile getirdi..:uhm:: ona karşı tüm duygularımı yitirmiş biriyim ama yine de yapılan hataların kabulü mutlu etti beni...:1rolleyes:ama ne var ki geçmiş geçmiştir geleceğe bakmak lazım dimi günlük
bu sabah çok zor uyandım derse giderken günlük.. bu uyku beni esiri yaptı :mymeka: mirmirmirmir ama gece geç uyuyorum ondan:dilcikar:

selam günlük .. bugün bir test yaptım tabikide negatif 18 aydır uğraşıyoruz bu ayda negatif olması bizi o kadar çok üzdiki kelimeler yetmiyor içimdekileri anlatmaya..çok bunaldım çokk .. ve testten sonrada kanamam geldi umutlar tükendi günlük boşluktayım acı çekiyorum huzursuzum kötüyüm.. anla işte kötüyüm..............
iyi bir gündü ama duygu yoğunluğu yaşadım bu anlamda kötüyüm.. içimde sıkıntı var... Allah'ım ne olur daha fazla sürmesin bu sınav ne olur!!!!!!!!!!!!!!!:............................. artık bende kavuşayım bebeqime..
amin.. gümlük bu günlük menü bu afiyet olsun :) üzgünüm .. kib..

Keşke tanımasaydım seni
Omuzlarıma bu kadar yük binmezdi o zaman
Gözlerim ağlamayı bilmezdi
O kadar sık kalbim çarpmazdı böyle delicesine
Benim de ellerim sımsıcak olurdu mutlaka
Geceleri asla uykusuzluk çekmezdim sabaha kadar
Rüyalarım hatta tatlı hayallerim olurdu
Duygusuzca düşünmezdim yokluğunda günlerimi saatlerimi
Hem Hiç üşümezdim böylesine ölü soğukluğunda
Hırsla takip etmezdi beni kötü kader
Kan çağına dönmezdi gözlerimin ta içi
Kayan yıldızlardın bende farklı dilekler tutardım
Duyardım, anlardım yanıbaşımda konuşulanı
Hasretim bu kadar artmazdı o zaman
Bende gülerdim zaman zaman
Deniz ve mehtap benim için önemli olurdu
Hele kara saplı bıçak dostum olmazdı sırtımda
Güneşsiz dunyamda kavrulmazdı ciğerlerim
Beynim ise böylesine hırçın uğuldamazdı sürekli
Kar yüreğime damla damla vurmazdı Göz yaşlarım
Ruhum daraltmazdı, benliğimi sıkıştırmazdı
En tiz sesi ile çığlıklar atmazdı göğsüm
Simsiyah yankılar oluşturmazdı ufkumda
Saçıma yüzüme kendime bende bakardım
Delicesine bütün gücümle sigaramı çekmezdim
Yada keşke tanımasaydım seni
Keşke
Kara saplı dostum olmazdı
Kar yüreğimde damla damla vurmazdı gözyaşlarım
Dedim ya ulan keşke tanımasaydım seni

Günüküm ben geldimm
Annemi çok özledim yaa mafoldumben
Telefonda edemiyorum çünkü ağlarım sesini duyunca üffffff:gitme:
Günnük yaa regl olamıyorum 2 aydır sinir stresimi hep sevgilim çekiyo yazık yaa üzülüyorum alttan alıyo hepmafoldumben
Pazar günüde benden izin istedi maça gidebilirmiyim haftaiçi diye bende gitme dedimmkaydirigubbakcemile3.... Ayy çok fenayım yaa neyse söleyimde gitsin bari minik kuşummopuyorumnanaktan
Neyse günnüğüm ben kaçıyım yavaştansengözlerimebaksanab

günnük çok karısık duygular içindeim çıldırmasam iidir benimki kafamı bozdu gene napcam bilmiyorum yaa arkadaslarının yanında yine evlensekte hayatımıs bi düzene girse yaa çok sıkıldım böyle.. istemiyorum arkadaslarının yanına gitmesini çokmu kıskancım yaa ama onu iyi yönde etkilemiyolar napim..
beğenmiyorum onları sanki onlar kendini camdan aşağa atsa buda atcak he kırıldım yine işte aradı açmadım telefonu..
merak etsin.. gelemedimm kaçgündür yasmaya sana habersiz bıraktım seni dimi bidaha olmas..
hadi ii geceler

off günlük ya aşkım hastaneye yattı ne zaman ameliyat olacağı belli değil kaza geçirmişti kolu kırıldı platin taktılar 1.5 sene filan oldu şimdi platini çıkacak korkuyorum allah korusun sevdiğimi bu günleride bir atlatsak

Günlüğüm tam istediğim gibi bir yere cvmi yolladım. Umarım hayırlı bir şekilde sonuçlanır. Eğer olursa her şey yıllardır hayal ettiğim gibi olur.

Hepimizin her zaman duaya ihtiyacı var ama bu dönem daha çok duaya ihtiyacım var benim.

Rabbim hakkıma hayırlı bir şekilde sonuçlansın bu iş inşallah :Saruboceq:

Bugün Sertab Erener'in geçmiş şarkılarından birini dinledim de,dinlerken de sözleri üzerinde düşündüm biraz..

Artık beni asla yaralayamaz
Hayat eğer istemezsem
Yıllar beni kolay yakalayamaz
Ben durup beklemezsem

Paylaşmak istedim bu kısmını.
Ne kadar doğru aslında değil mi..
Hep istemek diyoruz ya..
Gerçekten de öyle...

bugun regl agrısından olucem sandım gunlıuk
hıc bole olmamaıstımm cok gergınım cok sınırlıyım ve cok cok duygusalım ustune
ıs gorusmesıne gıttım bı de agrıdan olerek benı almadılar gunluk tecrubesızmısım hıhhhh
amann sevgılımle gorusucktım gene ısı cıktıı of bıktım bu ne yaaa mafoldumbenmafoldumben
cok kotuyum bu aralar gunlukk cooooooookkk

bugün sinirden patlayabilirim
ve ya sinirin sebep olduğu baş ağrısından
niye herşeyle ben uğraşmak zorundayım
herşeye yetemem ki
fazla mı sorumluyum yoksa karşıdakiler mi sorunlu
sevgilimi bi görsem bişeyim kalmıcak sanki herkesi herşeyi unutucam o an
sabır meltem az daha sabır

bugun eşimle kavga ettım ve bayağı bı ağladım içimi kendıme döktüm gene canım cokk sıkkın

ben geldim günlük

kocemle buzları erittik gamyoncuiremsu
bi iki bişi istedim daha önce söz verip yerine getirmediği :1closedeyes:
kredi kartlarını iptal etmesini istedim senin 5 tane var benim niye olmuyomuş seviyorum ya kartları dedi :mymeka:
bende iptal edicem az kaldı borcumu bitirmeye çalışıyorum senin borcun yokken iptal et be :mymeka:sonunda tamam dedi pek isteksizce mirmirmirmir
aradan bi kaç saat gecti doom gunum yaklaşıyo hediye süprüs neyim yapıcaksan hiç yapma kredi kartlarını iptal et dünyanın en mutlu insanı olurum dedim :1closedeyes:
herüfüm şok geçirdi :roflol:
iptal eder mi günlük korkuyorum ya ondan benneyaptımki

Bugün olmasi kismet degilmis...
Olsun, ben umudumu kaybetmiyecegim.
Bir dahaki sefere daha güzel olucak insallah.
Hayirlisi....

bıdaha kıyafet almıycam!..
merhaba gunluk dun manevı dedeme gttımve 1 saat kadar konusduk bana bısıler anlattı..
gecmısı karıstrmam suruyo son hız malesef..
bıtkın ve yorgunlugmu gorunce ne oldu sana dedı bende ıyım deıyp gecıstırdım ordan ayrılısımda ıse bana sabır kızım dedı..
nereye kadar pekı dedım..
ordan cıkdım vatan hastanesıne gttım dogdum hastaneye 22 sene oncekı evrakları ıstedım ve
danısma bana uff nasıl bulcaz dedı bende mecbursunuz dedım..
bana bı gun verdıler ozaman gıdıcem yıne arastırcaklar..
ordan cıkıp eve geldım saat 7 olmusdu ustumu degıstırdım dolaba attım su sıralar hep cıkıyom dısarı sonrada dolaba atıyom ve dolap berbat karısık olmusdu gozlerım korkdu..
bende hepsını yıgdım allahım ben nezaman okadar kıyafet almısım..
sasdım kaldım dolaba bı ıgne bıle sıgcak yer yok helekı canta bolumu tıka basa ..
dolabım cok genıs ondekı elbıselerı ındırdım arkadakılerı cekdım ve altında mını hazınem cıkdı..annemden bana hatıra şahmeran ıle anaannemın yuzug ayrıyatten bana aıt ıvır zıvır takılar banka hesap cuzdanım ve calısırken tasıdgm sılahım..
hepsını yatagın ustune koydum oylece bakdım onlara hıc bısının anlamı yokkı hzuurun olmadg muddet..sonra onları kasaya koydum dolabımı duzenledım saat 9 da benım delım olan canım arkadaslarım bagırdı hadı nerdesın gel nargıle ıcmeye dıye gelemem dedım ısrar ettıler zorla cıkardılar evden benı...sonra 11 de eve geldım oda darmadan ıcıne bı gırdım gece 3 de bıttı ısım artık kıyafetmı tobe dıcem ama olmıycak tutamam:) ama elımden geldgnce almıycam artık..saat 4 gıbı uyudum gece ruyamda losemılı kucuk bı kız gordum agzında maskesı ıle onun tedavsını ustlenmısım ve onu ucaga bındırıyodum okadar sıkıca sarıldım kı ona gercek gıbıydı..aklımı cok karıstırdı aceba kımdı o kucuk kız nerden geldıkı ruyama onu bulup yardım etmelıyım allahım cıkar karsıma o melegı...
halan aklımda nerde kım neyın nesı cunku ruyalarım hep cıkar ve gene cıkacagnı bılıyom..

Özür dileme özürlüyüm,
Geldi bugün tost getirdi bana.
Haksız olmak çok kötü bir durum :sinifsinif: Haklı olsaydım kuyruğum dik, beklerdim özür dilemesini.Yanıma oturdu bekliyor..Düşünüyorum nasıl özür dileyeceğim diye...
En sonunda mıymıntı bir sesle "Özür dilerim" dedim.Aslında tam dediğim sanırım şöyle birşeydi ; "özrdilerrm" :1ninca:
"1 saattir bunu nasıl söyleyeceğini mi düşünüyordun" dedi :kedi:
Acındırma konumuna geçip dudaklarımı büktüm, kafamı hafif yana eğdim :jeyyar:
"şanslısın, çabuk unuturum bana yapılanı" dedi ve gülümsedi..
Kıssadan hisse yumuşadı...Ama ben utanıyorum hala, dün nasıl bu kadar düşüncesiz konuştum diye...Bidaha yapmıcam, söz veriyorum :sinifsinif:

günlük bugün kocam idmanlarına başladı çok şükür.henüz konuşmadık ama inşallah iyi geçmiştir.
bi de bu aralar eltime dalcam,haber veririm sana kötükedihüso

ayyy hayat seviyorum kız seni aslında çok kazık atın bana ama neyse şu son tatilimize de bir gitsek daha ne isterim bütün gün yatacak anasını satayım ...........

sonra görüşürük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…